МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Литвину мало корупції

03/19/2002 | Майдан-ІНФОРМ
За повідомленням Інтерфакс Україна, Литвин попросив "не пербільшувати масштабів корупції в Україні". "Проблема iснує, але не бiльше, нiж в iнших країнах", - сказав він. Як повідомляє агенство, на його думку, до перебiльшення масштабiв корупцiї в країнi приводить дiяльнiсть деяких громадських органiзацiй.

Великий чи малий масштаб корупції у 49 мільярдів гривень, або 20 тисяч на кожного українця (див. http://maidan.org.ua/n/mai/1016435338)? Виходить для Литвина це "не більше, ніж у інших країнах". Чи вважає кожен український виборець рінень корупції нормальним, і чи готовий він або вона платити по 20 тисяч гривень кожний за подачки у вигляді "єди", побачимо на виборах.

Відповіді

  • 2002.03.19 | Augusto

    Ну я ж казав, що не помічають вони.

    Вони не розуміють, що давно вже перейшли свій рубікон і все думають, що вони то і є хороші хлопці, бо не відчули моменту, коли стали злиднями (і через те думають, що такого моменту і не було): все ж зробили як в підручнику марксизму було написано: безжальна експлуатація, пограбування народу, корупція, ну чим же не капиталізм?!. Цікаво було б послухати ще і в яких саме країнах така ж системна корупція, як в Україні?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.03.19 | Englishman

      Dobryj link:

      http://www.globalcorruptionreport.org/
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.03.19 | Augusto

        Дійсно непоганий.

        Може дзеркало потримати перед литвинами, але проблема: вони ж з іноземних знають лише "велiкiй i шершавий", а якщо бачать переклад - одразу підписують як власне.:):
      • 2002.03.19 | Augusto

        Трохи поперекладаю.

        Many of Ukraine’s communists reinvented themselves before the collapse of
        the Soviet Union, with the goal of turning their Soviet-era power into tangible
        wealth. The result was the emergence of a new and powerful oligarchy.

        Багато українських комуністів перефарбувалися перед падінням СССР з метою перевести свою силу з совіцького періоду в щось більш надійне. Від цього і з'явилися нові і могутні олігархі.

        In Ukraine, reforms in the energy sector hit the
        oligarchs hard, and they retaliated by using their influence to bring down the government
        of liberal prime minister Viktor Yushchenko in April 2001. The move was
        interpreted as a major setback for reform, including anti-corruption and transparency
        efforts, as well as for the economy in general.

        В Україні реформи в галузі енергетики боляче вдарили по олігархах і вони використали всі свої можливості для повалення уряду ліберального премьєра Ющенка в квітні 2001. Це було зрозуміло як дуже великий удар по реформах та спроб прозорості (в економіці), як і для економики вцілому.

        Manipulating the media is one of the most damaging forms of electoral corruption
        in the region.

        Маніпуляція пресою є однією з найнебезпечних форм корупції на виборах в цьому регіоні.

        Conclusion
        Corruption across the region continued to keep economic and political
        reforms from becoming effective in 2000–01. In the short term, the dismissal of
        the Ukrainian Prime Minister and his cabinet could have signalled an end to
        reforms aimed at greater transparency in the country. Yushchenko’s government
        was the first to tackle such reforms and to record positive economic growth.

        Висновок.

        Корупція в регіоні перешкодила проведенню економичних та політичних реформ в 2000-2001. В найближчому майбутньому відставка кабінету українського прем'єр-мінистра можна розцінити як кінець реформ направлених на побільшення прозорості в країні. Уряд Ющенко був першим урядом, який спробував провести подібні реформи і досягти позитивних наслідків.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.03.19 | юрко

          Re: Трохи поперекладаю.

          трохи додам перекладу з цього ж сайту:

          Документ є публіковано організацією Transparency International ведучою анти-корупційною неурядовою організацією. Вперше документ було опубліковано в жовтні 2001. Планується публікувати документ раз на рік.

          Transparency International замовляє статті від незалежних журналістів та експертів, яких вибирається з цілого світу і які описують регіон, в якому перебувають. Деякі статті готуються самою Transparency International, в більшості з їхньої власної сітки Національних відділів. Документ є редаговано групою працівників при Transparency International міжнародного секретаріату в Берліні.

          Документ відрізняється від подібного Corruption Perceptions Index (Індексу сприйняття рівня корупції) тим, що Індекс подає цифровий рівень, базований на опитуваннях, а документ від Transparency International є збіркою документальних матеріалів, які базовані на новинах та академічних оцінках.

          Коли Індекс є спробою "виміряти" рівень корупції, то даний документ Global Corruption Report визначає різні види корупції, способи боротьби з нею, регіональні особливості, та фактори, що пояснюють ці особливості.

          Регіони вибрані частково за географічними та частково політико-економічними властивостями. Завданням є згрупувати країни з подібними профілями, та тими, що працюють разом у регіональних інституціях, але також виявити розбіжності, які є між сусідніми країнами.

          Деякі країни є випущені з документу, бо, якщо вони є частиною регіону, то приклади сусідніх країн стосуються і їх.

          Фонди на провадження програми приходять від Utstein Group, котра складається з міністерств по розвитку та кооперації чотирьох країн - Німеччини, Нідерландів, Норвегії та Великобританії.

          Потенційні автори статтей - консультанти-дослідники, академіки чи журналісти - заохочуються подавати свої пропозиції до gcr@transparency.org

          Серед інших авторів регіон колишнього совка описують: Luke Allnutt, Jeremy Druker, Jen Tracy (редактори Transitions Online - базованої в Празі агенції новин), з журналістами: Діма Бит-Сулейман (Грузія), Алішер Хадимов (Киргизстан), Софія Корнієнко (Росія) та Алекс Знаткевич (Білорусь).

          Дані надають ціла купа відомих міжнародних організацій, включаючи: Департамент Фіскальних Стосунків Міжнародного Монетарного Фонду, Прайсвотергауз Куперс, SAM Група та Дов Джонс, Світовий Банк та інші.
        • 2002.03.19 | Максим’як

          Re: Просто і лаконічно, і жодних версій. (-)

  • 2002.03.19 | Проходил мимо

    Нехорошо Литвину людей обманывать

    не больше чем в других странах, говорите... ну-ну... а как, у господина Литвина от 100 тыс. американских долларов Валеры Горбатого карманчик не оттопыривается...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.03.20 | Фідель

      Що це

      понти чи ви щось знаєте? Тоді розкажіть, в чому там проблема?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".