МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дурнувата Наташа - це, звсіно, шото-с-чємто

03/25/2002 | Shooter
Але цікавим є те, що є люди, котрі їй вірять...

Н.Витренко требует выдворить из Украины посла США


Блок Наталии Витренко настаивает на "изгнании" с Украины посла США в Украине Карлоса Паскуаля. Об этом на сегодняшней пресс-конференции заявила лидер блока Наталия Витренко.
Как передает корреспондент Центра "ЛИГА", она также заявила о своем намерении сегодня же передать в Министерство иностранных дел Украины обращение, в котором содержится требование объявить ноту протеста США в связи с "грубым" вмешательством в парламентскую избирательную кампанию в Украине.

Н.Витренко также считает недопустимым принятие Конгрессом США резолюции 339 по поводу избирательной кампании в Украине. По словам Н.Витренко, ни одна страна в мире не имеет права вмешиваться во внутриукраинские дела.

Н.Витренко убеждена, что Украина находится в зоне интересов Штатов, а также в том, что США будут отстаивать свои интересы с оружием в руках.

Н.Витрненко считает, что Украина должна искать пути защиты от внешнего агрессора, иначе, по ее словам, "наша страна может стать мишенью, против которой могут применить ядерное оружие". Н.Витренко также подчеркнула, что из-за агрессивных намерений США может начаться третья мировая война.

Н.Витренко также не исключает, что к принятию данной резолюции Конгрессом США могут быть причастны блок "Наша Украина", блок Юлии Тимошенко и Социалистическая партия Украины. Данные силы Н.Витренко также обвиняет в активной проамериканской позиции и в оттягивании протестного электората от своего блока.

Кроме этого Н.Витренко подчеркнула, что Ю.Тимошенко в своих письмах к избирателям "не случайно просит поддержать либо ее, либо Ющенко, либо Мороза". Н.Витренко также убеждена в существовании связки Ющенко-Тимошенко-Лазаренко. По ее словам, валютные махинации Павла Лазаренко не могли проходить мимо Нацбанка, который в то время возглавлял именно В.Ющенко.

Н.Витренко также убеждена в существовании сценария, согласно которому блок "Наша Украина", блок Юлии Тимошенко и СПУ пройдут в парламент как оппозиционные силы и тем самым подготовят стартовую площадку для того, чтобы В.Ющенко стал президентом.



LIGA ONLINE

Відповіді

  • 2002.03.25 | Макс

    Дурна, як пробка

    і ще й трохи підсліпувата, бо за заявами московських політиків ніякого втручання не бачить. як і МЗС України - філія Путіна.
  • 2002.03.25 | Дмитро

    Моя професія - Вітренко

    Моя професія - Вітренко,
    або Новітня зірка українського телебачення
    "Україна молода", 26 березня

    Ми - єдина справжня опозиція.
    Наталія Вітренко

    Під час виборів найважче, мабуть, витримати масований наступ різноманітної політичної реклами всіх видів, сховатись від якої нiде - агітки лізуть з усіх щілин. Але, безперечно, навіть у цьому безмежному морі всіляких плакатів, листівок, гасел і відеороликів є свої лідери. Не за якістю, а за набридливістю. Скажімо, увімкнути радіо й не почути, що всі справжні комуністи об'єдналися під номером 12 разом з "оновленою" КПУ, а всі, хто пам'ятає себе "у 19 літ", просто повинні голосувати за партію, якій дістався аналогічний номер у виборчому бюлетені, просто неможливо. Відправити листа й при цьому не дізнатися, за кого голосують зв'язківці, може хіба сліпоглухонімий, а купивши в Києві буханець хліба, кожен громадянин виявить, що за можливість його з'їсти має бути вдячний єдиній партії з місцевою пропискою. Та найагресивніше йде в наступ на потенційних виборців телебачення. Тут уже простір для фантазії безмежний - на одних каналах оголошено "рік соціал-демократії", на інших - ніяк не можуть наїстися "Єдою", на третіх не вилазить з екрану хтось із Команди озимого покоління. Хоча останніх можна зрозуміти - вони так довго пролежали під снігом, що тепер відіграються за всі роки "мерзлоти". Мабуть, саме своєю замороженістю "озимі" так розчулили керівництво ICTV, що, всупереч усілякому здоровому глузду, в дебатах на цьому каналі брали участь аж двічі.
    Але є у нашого телебачення зірка, яка за популярністю вже, мабуть, перевершила "тьотю Асю" і її "Комет" разом узятих. Бо увімкнути телевізор і хоч один раз за день не побачити там Наталю Вітренко - марне сподівання. Якщо вранці вона щось полум'яно розповідає "жайворонкам" на телеканалі "Ера" в передачі "Доброго ранку, Україно", то ввечері повчає "сов" зі студії "Вікон опівночі" на СТБ чи "Доброї ночі, Україно", на тій самій "Ері". Якщо в програмі Дмитра Кисельова на ICTV вона була вчора, то до Ольги Таукач на УТ-1 завітає сьогодні. При цьому Наталя Михайлівна вкрай ображена на українські мас-медіа, які її ігнорують, гноблять і ображають. Себто не показують - "не можна". Вона ж-бо єдина в нашій країні справжня опозиція - хто ж опозицію на телебачення пускає?! Така ось, мовляв, "інформаційна блокада". Коли хліба немає, і масло мажуть просто на ковбасу.
    От і змушені лідерку ПСПУ задовольнятися періодичними виступами з голубого екрану - замість безперервної демонстрації себе, коханої, по всіх вітчизняних (та й інших, мабуть, було б непогано) каналах ТБ. Очевидно, найбільше пані (пардон, товаришку) Наталю задовольнило б шоу "За склом-3. Остання опозиціонерка", - там її транслювали б з ранку до вечора, і навряд чи найпрогресивнішій соціалістці країни забракло б слів для цілодобової промови. Адже нудними тезами партійної програми вона не обмежується. З'являючись на екрані, Вітренко значно частіше використовує ефірний час не для роз'яснення численних внесених нею законопроектів, а для чергового розвінчання її - а з огляду на приналежність телеканалів, з яких лідерка прогресивних соціалістів веде мовлення, - не лише її найстрашніших ворогів.
    Першу позицію в її списку поділяють двоє: Олександр Мороз і Міжнародний валютний фонд. Перший, безумовно, жахливіший, але другий у переліку загроз не менш постійний. Ще Наталя Михайлівна твердить, що критикує владу. Але дивна річ: чомусь ця критика завжди розмита, без конкретних звинувачень. Натомість іншу, "не свою" опозицію (за словами Вітренко, "несправжню") вона розтрощує словесним потоком, поряд з яким водоспад Ніагари виглядає тоненькою цівочкою з кухонного крана. Чи не в цьому, випадково, криється така шалена популярність пані Вітренко серед телевізійників? Згадаймо: саме напередодні попередніх виборів їй раптом почали надавати слово всі телеканали, і свої 4 відсотків ПСПУ таки взяла. Звісно, "ворожі елементи" одразу розповсюдили чутки, що тут не обійшлося без допомоги певних владних структур. Мовляв, промови запальної пані відштовхнуть певну частину електорату від невгодних владі морозівських соціалістів і аж надто чисельної в парламенті КПУ. Щось у цьому є, особливо якщо врахувати критично точний перехід за "прохідну" межу - 4,04 відсотка. Якби ПСПУ в парламенті була небажана, ці соті зникли б у процесі підрахунків, адже бюлетені так часто визнають недійсними... Проте цього не сталося.
    Вітренко провела свою команду під купол ВР, і протягом півроку її телевізійна кар'єра потроху йшла на спад. Аж тут підійшов час президентських виборів, і про телегінічну пані згадали знову. Ще б пак, адже ті 11 відсотків, які їй врешті-решт дісталися, були шматками від рейтингу Петра Симоненка й Олександра Мороза. До речі, їхній основний суперник - Леонід Кучма - до лідерки ПСПУ чомусь перейнявся симпатією, і заявляв, що "вірить у високий рейтинг Наталії Вітренко". Адже "людям набридли всі політики й закономірно, коли в такій ситуації з'являється людина, яка критикує і правих, і лівих, і обіцяє, що завтра буде краще". Після того, як своєю критикою прогресивна соціалістка забезпечила тріумфальну перемогу на виборах діючому главі держави, її зірка на телебаченні знову закотилася. До пори до часу.
    Нарешті цей час прийшов ізнову. Цього разу, щоправда, дещо раніше від старту виборчої кампанії. Під час "касетного скандалу" Наталю Михайлівну терміново витягнув із забуття (тобто зі стін позбавленого прямих трансляцій пленарних засідань залу ВР) Вадим Долганов, і в новинах першого державного каналу, а особливо в авторській програмі пана Вадима "7 днів" Вітренко зайняла позицію основного експерта з усіх питань. Які чомусь завжди зводилися до нищівної критики "так званої" опозиції, яка підтримала акцію "Україна без Кучми", та всіх її дій. Експерти не могли не зауважити, що всі запальні промови Наталі Михайлівни чомусь завжди націлені на тих, хто на даний момент є найбільшою загрозою для влади. Тому в нинішній виборчій кампанії завдання для Наталі Вітренко ускладнилося. Окрім Мороза й МВФ, їй доводиться "викривати" ще й "злодійку" Тимошенко. А за компанію - й третього найбільш нелюбого владі лідера - Віктора Ющенка.
    Не шкодуючи сил і часу, Вітренко проводить з усіх кнопок телевізора лікнеп для українських громадян, а канали ТБ, у свою чергу, радо надають їй для цього ефір, якій за тривалістю й "прайм-таймністю" поступається хіба "харчовому". Часом поява Наталі Михайлівни дивує навіть глядача, вже звиклого до нового щоденного завдання Вітренко (під кодовою назвою "диктор"). Апофеозом такого здивування, мабуть, стало авторське ток-шоу найвродливішої соціал-демократки(об'єднаної) України Оксани Марченко, показ якого відбувся 23 березня, де героїнею, знову ж таки, була невгамовна пані Наталя. Річ у тім, що називається це "шоу"... "Моя професія". І хоча свого часу воно вже вразило глядацьку аудиторію раптовою перекваліфікацією з юристів у Діди Морози Віктора Медведчука, творцям програми вдалося приголомшити своїх прихильників ще раз. Адже розмова йшла виключно про життя й таланти Наталі Вітренко, якій співали оди шанувальники із залу, телевізійні сюжети та витягнуті з провінції подруги дитинства. Якщо метою передачі було довести, що жінка-політик удома є звичайною людиною, то частково її вдалося досягти. Хоча для того, щоб закріпити ефект, непогано було б запросити ще когось... Скажімо, Юлію Тимошенко. Навряд чи шоу вийшло б менш цікавим.
    Боюся, що осявати з екранів наші скромні домівки Наталі Михайлівні залишилося недовго. Вибори вже на носі, а до президентської кампанії 2004 року в неї буде час перепочити. За логікою рейтингів, які відводять блоку Наталі Вітренко від 1,5 до 3 відсотків, цього разу прогресивних соціалістів ми в парламенті не побачимо. Але в нашій країні логіка часом діє за дивними правилами. І судячи з того, як до непристойності постійно лідер ПСПУ з'являється "в ящику", її присутність у стінах Верховної Ради комусь вельми бажана. Адже "мочити" своїх і, за сумісництвом, ще чиїхось конкурентів можна не тільки під час виборів. І якщо після 31 березня раптом виявиться, що для перемоги команді Наталі Вітренко вистачило одної сотої відсотка понад завітний 4-процентний рубіж, - не варто дивуватися. Треба ж дотягти популярність єдиної "істинної" опозиції до президентських виборів. А без депутатського мандата про Наталю Михайлівну навряд чи хто згадає...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.03.27 | Ukrainian Beauty

      Re: Моя професія - Вітренко

      1. “Зірка телебачення”

      З усіх зазначених у процитованій статті телекомпаній, на мій погляд, тільки на “Ері” Вітренко якось особливо “присутня”. На інших каналах, як згаданих, так і симптоматично забутих 1+1, Новий канал, та Інтер, вона далеко не бажаний гість. До речі на “забутих” (при цьому самих рейтингових) вона скоріш ворог. Згадаймо лише відверто “заряджену” та блюзнірську поведінку Безуглик під час дебатів на 1+1, коли всупереч правилам вона коментувала відповідь Вітренко, при цьому так відчайдушно, що навіть Вітренко перекрикувала. Чи це і називається “особливим” та “зірковим” ставленням?

      Трохи сухої мови фактів...
      “предвыборный период в средствах массовой информации Украины наиболее часто публиковалась информация о блоках «За единую Украину!» и «Наша Украина». Об этом, как передает корреспондент ForUm’а, сообщили сегодня участники проекта «Украинский монитор для свободных выборов» по итогам всеукраинского исследования, проведенного в период с 9 февраля по 23 марта.
      В частности, по их подсчетам, блок «За единую Украину!» позитивно упоминался на центральном и региональном телевидении в течение 46 тысяч 953 секунд эфирного времени, негативно – 717 секунд.
      Блок "Наша Украина" упоминался на телевидении в положительном ключе 23.349 секунд, в отрицательном – 6.708 сек.
      В печатных СМИ блоку «За едУ» было посвящено положительных публикаций общим объемом 300.588 знаков, негативных – 210.150 знаков.
      Блоку "Наша Украина" было посвящено 305.165 знаков положительных публикаций и 114.107 – отрицательных.
      В ходе исследования эксперты Всеукраинского мониторингового комитета отслеживали публикации на всех центральных и 24 региональных телеканалах а также в 10 киевских и 126 региональных изданиях.”
      Так що крім зливи псевдоіронічного бруду тези про зірко вість Вітренко на телебаченні нічого не містять.

      2. “Розвінчання ворогів”.

      Це вже просто маячня. Вітренко – один з найбільш послідовно ”ідеологічних” політиків. А її критика конкурентів – по-перше нормальна конкурентна боротьба, а по-друге, її опоненти самі “працюють тільки у цьому руслі”. Хіба Мороз критикує ідеологію Вітренко чи її законопроекти? Ні, він тільки може брехати про пропрезидентську “скриту” сутність. Хіба Тимошенко може відкрито дискувати з Вітренко про її платформу та програму? Ні, вона може тільки “попелюшкувати” . Хіба може Ющенко відкрито довести що його “ділом” має якесь відношення до його “словом”? Ні він може тільки по-жіночому “натякати”...

      Що ж повинна робити Вітренко у такій ситуації? Мочати, чи, може тільки оправдовуватися?

      Коли собаки починають брехати, потрібно їм твердо сказати “циц”...

      3. “Розмита критика влади”. Численні законопроекти про імпічмент президенту та притягнення його та керівників виконавчої влади до кримінальної відповідальності – це розмита критика? А “нерозмита” це як? Це тільки плівки Мельниченка, розкручування яких реально тільки “відводить” увагу суспільства від корінних проблем режиму. Схоже все це скоріш на з’ясування особистих стосунків між колишніми кримінальними бізнес партнерами Тимошенко та Кучмою (нехай краще свідчить на які рахунки хабарі переводила) та творцями кримінальної конституції Морозом та Кучмою.

      4. “Додані проценти на виборах”.

      А може навпаки? Відібрали скільки змогли? Тим більш що подальший розвиток подій стверджує саме про це. У Вітренко розвалили фракцію, не дали зовсім ніякого посту у парламенті. За логікою статті мало бути навпаки. Фракція та пост голови комітету чи заступника спікера надали би їй таку можливість нищити своїх ворогів біля мікрофонів та перед камерами, що від морозів та симоненків до виборів нічого б не залишилося. Чи може кучма не міг це зробити? Як це так, він же такий всесильний?

      5. “Якщо метою передачі було довести, що жінка-політик удома є звичайною людиною, то частково її вдалося досягти. Хоча для того, щоб закріпити ефект, непогано було б запросити ще когось... Скажімо, Юлію Тимошенко.”...

      Кадри “Юлія Тимошенко удома”: квартира-мрія/дачка-палац, численні лакеї, 500-ті та 600-ті, дочка повертається з навчання Англіїї власним (ЄЕСУ) літаком...

      Голос Оксани Марченко: “Ось так і живе звичайна українська людина...”

      Висновок: тенденційна, неправдива та замовлена стаття. Звичайний метод піару “найчесніших” політиків. Це вони друкують брошури за 3 копійки та завалюють ними мільйони скриньок. Це вони мають мільйонні тиражі продажних газет та орави продажних журналістів, соціологів та інших представників древніх професій. І це вони ридають від віртуальних поневірянь та кривди збоку злих ворогів, яких вони відразу вимагають зняти з виборів. Вони ж за чесні вибори... Без вибору.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".