МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про зміни.

08/23/2002 | WWW.ZAKON.KS.UA
На "Майдані" триває обговорення саме цієї теми. Багато пропозицій, зауважень, критичного висловлювання... Коли мова заходить про те,що зміни гвинтиків у прогнилому механізмі нічого не дадуть - починається звичайне для "інтелектуальних" диспутів дійство висвітлене єдиним гаслом - не задовбуйте своїми пропозиціями. Відповідаючи за своїх друзів на один з таких постингів, пропоную і вам, шановні поглянути на те які зміни судоустрою очикуються в Україні. Може після цих змін додому повернуться Мельніченко і Єльяшкевич, перестануть зникать журналісти і нарешті розпочнуться справи стосовно 11 річного пограбування держави? Ото ж відповідь тим,хто дійсно вважає реально можливим перевиховати ментальність таких профі, як Бойко, Медведчук, Кравченко, Потебенько та інших, сформованих комуністичною ідеологією "правозахисників"-юристів... Ви дійсно вважаєте, що їх можна перевиховати інструкціями, підвищенням кваліфікації? Вважаєте можливим покращити судоустрій, залишивши на посадах тих, хто 11 років порушував Закон, або мовчазно сприяв цьому? Ви дійсно в це вірите??!
Без зміни педагогічного базісу жодна реформа, не лише правова не матиме практичних змін, відбудеться комуфляж пристосуванців. Саме через це ні станники, ні корпачеви, ні мдведчуки ні останній районий суддя не стане на захист прав простої людини. А український народ складається саме з 90 відсотків, тих чиї Конституційні права і права людини порушені вже 10 років... Може таке наполегливе нагадування когось і дратує, але реформи треба робити для людей, а не для комфорту режиму кучмаків. Зміни повинні бути принципові, а не корпоративні, заради того щоб нічого не змінювати. Так що пробачте, нагадувати і довбати треба всім разом, колупати, хто чим може цю прогнилу стіну ліцемірства, брехні та злочинів! Довбати доки не з'явиться світло законності, правди і незалежності!

Відповіді

  • 2002.08.23 | Navigator

    Боюсь,це справа слiдуючого поколiння(-)

  • 2002.08.23 | Л.К.

    Re: Фрагмент з іншої дискусії. І ще раз прохання.

    23-08-2002 14:58, Л.К.
    Re: мС ДЁЯРЮКХ!

    Версія до друку // Відповісти // Тема повністю // Редагувати // Стерти // переглядів: 3 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1030103911

    WWW.ZAKON.KS.UA писав:
    >А ви дійсно вважаєте реально можливим перевиховати ментальність таких профі, як Бойко, Медведчук, Кравченко, Потебенько та інших, сформованих комуністичною ідеологією "правозахисників"-юристів...? Перевиховати, покращити судоустрій, залишивши на посадах тих, хто 11 років порушував Закон, або мовчазно сприяв цьому?

    >

    А з чого Ви взяли, що хтось збирається їх перевиховувати?
    Дивіться уважніше дискусію про виборність суддів. Зайдіть у перший драфт для повноти картинки.http://maidan.org.ua/n/arch/1025172500


    >Без зміни педагогічного базісу жодна реформа, не лише правова не матиме практичних змін, відбудеться комуфляж пристосуванців.

    >
    І як Ви пропонуєте змінити «педагогічний базис»?
    Хоть що небуть конкретне Ви можете запропонувати?

    ***
    На відміну від Вас ми вже два місяці працюємо над КОНКРЕТНИМИ питаннями реформування судоустрою.
    Вже в-третє пропоную перестати базікати, вивчіть матеріали гілки про судоустрій, а потім або опонуйте, або підтримуйте, але КОНКРЕТНИМИ пропозиціями.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.08.27 | WWW.ZAKON.KS.UA

      Конкретні зміни і гальма.

      Вважаємо, що останні події з яскравими прикладами "правозахистних" методів наведення громадського порядку у Львові вже ні в кого не залишать ілюзій щодо спадкоємництва існуючої політичної системи.
      Таким відношенням вихованців пана Ю.Кравченко і Смірнова, режим кучмаків не лише попередив про те, як саме буде утримуватись "порядок"
      під час акцій "Україна без кучмаків", але й довів що в Україні вже виросла нова, свободолюбива, незалякана генерація. Справа лише в тому що нізкий рівень платні вчителя робить цю генерацію гарантом існування
      тоталітарної системи. І все ж, покарання такої невихованості не є підставою застосування неадекватних дій каральних органів. Тому перед нашими очима боротьба старого комунобандитського режиму з новою генерацією випливає у такі звичайні для 60 років радянщини події. Далі
      до справи будуть залучені наступні гвинтики цієї старої прогнилої системи, а саме - слідство (що цілком передають тому ж НКВД), суди(що бідні не позбавлені упередженості і контролю прокуратури, а лише мають санкції на обшук та арешт), СБУ(що надасть скриті матеріали у відповідному світлі) і звістно президентські ЗМІ, які ніколи не зроблять бурі у чарці з розтоптаних українських прапорів, але 10 разів на день покажуть, як Чорновіл палить стрічку...
      Невже не змінюючи прокуратуру, МВС, СБУ, ПДІ хтось дійсно вважає, що можна створити заповідник неляканих судів? Початок обговорення дійсно
      прояснює що потрібні саме системні зміни, але далі знов йдуть пропозиції умовно стирильного варіанту - як би, та коли...
      Так що розмова, щодо оновлення судоустрою, як одного з гвинтиків комунобандитської системи режиму червоного терору не лише нічого не змінює, але й відтягує людей в Україні від вирішення першонеобхідних, дійсно важливих питань - найпершим з яких є зміна політичного базіса. І не в якому разі не так, як запропонував незалежний від відповідальності за скоєні злочини, Кучма. Повинен бути зруйнованим фундамент комуністиного панування в Україні. Повинна бути заСУДжена і поКАРАна система людоненависницького режиму червоного терору. ЗаСУДжена прилюдно, як це було зроблено у Нюрнбергу над фашизмом. Повинні отримати своє нащадки Шарікових, що 80 років кричали - все наше, а тепер, 11 років кричать - все моє!!! Ви не заперечуєте, що система створила для свого обслуговування репресивний механізм, один гвинтик якого і є судоустрій. Цей механізм повинен бути засудженим і скасованим, як небезпечне гальмо в розбудові незалежної України. Через це вважаємо обговорювання поліпшення роботи гвинтиків
      не координальними і такими, що позбавлені системного підходу. Спробуйте побачити конкретність в наступному, це не важко, як що ви за дійсно незалежну, демократичну і сучасну Україну:

      Щоденний заСУД і поКАРАння комунобандитському режиму кучмаків!
  • 2002.08.23 | Kostya Poroh

    Зміни мають бути корпоративні

    Я би хотів, щоби змінилося ставдення українського суспільства до тих питань, що тут підіймаються. З іншого боку, українське суспільство має мати механізм домовлення по принциповим питанням. З Волковим, Медведем все рівно треба щось робити. У Іспанії і Італії таких вбивають, але не думаю, що це вихід: на кожного Волкова є ще один волков. Хотілося б, щоби їх "уйти". Ось, Звягільський частвоко "пішов" -- так треба і зі всіма.

    Росія знайшла вже ріщення для непотрібних олігархів. Березовський зараз живе у Лондоні і виділив 100 млн на опозицію П"юкіну. Але це ж фігня, треба робити краще рішення.
  • 2002.08.24 | Олександер

    Re: Про зміни.

    Феномен української, як і російської людини полягає в наполегливому несприйнятті будь-яких владних рішень. Які б красиві і прогресивні закони не приймалися, люди їх виконують на власний розсуд. Для українців важливий дух законів, а не буква. Почуття справедливості - лише це може керувати українськими суддями. Закони вони ніколи не будуть виконувати. Яка б система не була досконала, які б вибори суддів, присяжних і інші, апробовані Європою заходи у нас не впроваджували - результат буде один - судді вирішують питання, виходячи з обставин, які склалися навколо справи, а не законів чи конституцій. Змагальний процес - фікція, рівність сторін - лише формальність. Суддя - цар і бог в судовій залі. Ось яка реальність. Але на суддю чинять тиск поза судом. А це означає, що єдиний вихід - зробити цей тиск мінімальним.

    Що буде, якщо зробити суд місцем зустрічі впливових людей? Зробити залу суду святим місцем, в яке забронено вносити зброю (як церква).
    Щоб суд був єдиним безпечним місцем для мирного вирішення конфліктів між кримінально-бізнесовими угрупуваннями. Місцем, куди люди, яких поважають в місті, можуть прийти і поспілкуватись з такими ж впливовими людьми. Місце, де укладаються мільйонні угоди, де вирішуються долі тисячних трудових колективів.

    Якщо таких людей вдастся заманити до судової зали - їм варто надати право участі в дебатах, право участі в судових нарадах. Ці впливові люди в більшості випадків - близькі знайомі тих же суддів, і судді будуть думати, що для них важливіше - вирішити справу на користь грошей чи репутації чесної і справедливої людини.

    Це дає можливість криміналу безпосередньо впливати на рішення суду, щодо членів їх же злочинних організацій. Але це менше зло. Краще одне несправедливе судове рішення з десяти через дружбу, чим всі судові рішення за гроші
  • 2002.08.30 | Nik

    Про конкретні зміни.

    Намагання "сплутати" конкретнi пропозицii з гаслами
    - перша ознака несприяння цих пропозицiй
    Тому не треба звертати увагу на базiкання таких
    дописувачив... для нас зрозумілі ці пропозицii і вони завжди
    були конкретнi, як наприклад -

    Щоденний заСУД i поКАРАння комунобандитського
    режиму червоного терору.
    Щоденний заСУД i поКАРАння к у ч м а к а м - це конкретна реальна пропозицiя в рамках громадськоi i просвiтницькоi дыяльностi, за
    пiдтримкою всiх нацiонально свiдомих сил... Щоденний, щоб збалансувати 80+11 рiчну брехливу роботу ЗМI комунресурсу. Дiсно якi тут гасла? Згоден з Вадимом - тут конкретнi пропозицii!

    Будьте уважними, шановнi апоненти, тут пропозиції конкретні.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".