МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кучма радився з губернаторами та ієрархами.

09/11/2002 | Майдан-ІНФОРМ
Наради вийщли цікавими і непересічними. От, наприклад, івано-франківський губернатор Вишиванюк переживає, що опозиція (чи не Симоненко часом? - прим. Майдан-Інформ) прагне послабити зв"язки з Росією, на яку зав"язана половина економіки його області (а діаспора в США запрошувала цього, так би мовити, українця піднімати наш прапор над мерією Чикаго на День Незалежності України - прим. Майдан-Інформ).

А найбільше гаранту сподобався виступ донецького губернатора Януковича, тому його і прокрутили найбільше (згідно приписів "темників") по "Інтеру" та "1+1".

Заплановані опозицією акції протесту Янукович назвав "повзучим державним переворотом, рушійною силою якого є політичні невдахи".

Грізно, у стилі Совінформбюро, властитель Всєя Донбасу заявив іноземною мовою (подаємо в перекладі): "Настав час задати питання: "Хто їм дав правошантажувати всю країну?"
(дурне питання якесь. "Хто дав, хто дав?" - Народ дав. Подивіться на пдсумки виборів - прим. Майдан-Інформ)


Янукович попередив, що терпець може урватися і "якщо ситуація в країні дестабілізується, ми готові ще раз підтвердити свою відданість Конституції, свою категоричну непримиренність до всіх тих, хто підриває громадянський мир".

Цікаво, а коли вони вже доводили свою відданість? Розганяючи похорон Патріарха Володимира? Чи у більш ранні часи, розстрілюючи демонстрацію робітників у Новочеркаську?
А може пан Януоквич мав на увазі 1956 рік в Угорщині чи 1968 рік у Чехословаччині, коли була доведена відданість не тільки своїй, але й чужим Конституціям?

"І в цьому ми бачимо реальний шлях до зміцнення єдиної соборної України", - закінчив свій виступ Янукович.

Отут все правильно. Тільки політичний "вдаха" Янукович вжив одне зайве слово - "соборної". А от для зміцнення "Єдиної України" - це дійсно єдиний шлях.

Церковні ієрархи були не менш "прогресивними". Патріарх УПЦ-КП Філарет засудив збурення народу, а місцеблюститель Патріаршого Престолу Української Автокефальної Православної Церкви Ігор Ісіченко сказав, що опозицією рухає особиста ненависть до президента.

А хіба такого президента можна любити?

Відповіді

  • 2002.09.12 | Косарик

    Особливо сподобався пасаж про єрархів (+)

    > Церковні ієрархи були не менш "прогресивними". Патріарх УПЦ-КП Філарет засудив збурення народу, а місцеблюститель Патріаршого Престолу Української Автокефальної Православної Церкви Ігор Ісіченко сказав, що опозицією рухає особиста ненависть до президента.

    Знов і знов упевнююся, що чим менша церква, тим на більше вона готова заради державної ласки. Свідки Єгови поза конкурсом.
  • 2002.09.12 | Andrij

    Re: Всі проблеми Кучми від подібних нарад

    Порадився Кучма з Кравченком, тут раптом якийсь журналіст зник. Як на біду, зміст наради став всім відомий. Кучма призначає найкращих, найталановитіших людей, а вони, як на зло, радять щось не те. Кажуть якісь дурниці від хвилювання, яхти дарують, намовляють на "категоричну непримиренність". В таких умовах дуже важко бути демократичним та добрим.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".