МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Львовяне готовы выступить за отделение Западных областей

01/15/2003 | ilia25
Львовяне готовы выступить за отделение Западных областей от Украины

Корреспондент.net
15 Января 2003, 17:12

Согласно результатам опроса, проведенного Социологической лабораторией Львовского национального университета, более трети жителей этого крупнейшего города Западной Украины готовы выступить за отделение от Украины в случае "пророссийского развития Украины".



Во время опроса в рамках проекта Института развития города "Социологический портрет Львова", в котором приняли участие более 800 человек (максимальная погрешность с 95-процентным уровнем вероятности составляет 3%), респондентам был задан вопрос: "Если смоделировать ситуацию, в которой бы Украина присоединилась к союзу России с Беларусью, как бы вы действовали с позиции галичанина?".

Были предложены следующие варианты ответов (приведены с результатами опроса):

Боролись бы за самостоятельное Галицское государство – 34,30% (29,4%*)
Добивались бы автономии от Киева – 11,10% (11,5%)
Ничего бы не предпринимали, а посмотрели ли бы, что из этого выйдет – 14,30% (8,8%)
Это все – не мои проблемы – 11,80% (10,8%)
Приветствовали бы объединение – 5,10% (8,4%)
* - в скобках приведены результаты такого же опроса за 2000 год.

Как видно из результатов опроса, более трети (34,30%) львовян выразили готовность бороться за отделение своего региона от Украины в случае ее присоединения к российско-белорусскому союзу. Это почти на 5% больше, чем в 2000 году.

Кроме того, значительно снизилось количество тех, кто приветствовал бы подобный сценарий развития событий - с 8,4% до 5,10 %.

Опрос в рамках проекта Института развития города "Социологический портрет Львова" был проведен во Львове с 13 по 22 декабря. Выборка из 800 респондентов была репрезентивной по полу, возрасту и образованию.

Відповіді

  • 2003.01.15 | Len

    Re: Проблемы либо с арифметикой либо с совестью?

    Вельмишановный пан Илья. Если результаты приведенного опроса сложить , то получится 76,6%. А какое мнение высказали остальные 23,4% галичан??? Авторы либо скрывают ( наверно что-то неподтверждаюшее их мнение и поэтому это просто жульничество) либо просто проблемы с арифметикой: считать до 100 не умеют.
    C уважением Len. г.Киев 15.01.2003г.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.01.16 | Чиtouch

      Факт лишається фактом

      Навіть коли вони "забули" про 20-30 відсотків, то назване число прихильників відокремлення зовсім немаленьке. Умовно скажемо, для дестабілізації з незрозумілими наслідками цього достатньо
  • 2003.01.16 | Правник

    Re: Львовяне готовы выступить за отделение Западных областей

    Ну, у випадку "проросійського розвитку" України я, хоча і східняк, їх зрозумію і підтримаю.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.01.16 | Navigator

      Як казав Льолiк "сядем усе" за Европейський стiл!! (-)

    • 2003.01.16 | Олег Хавич

      Тобто нинішній розвиток України Ви проросійським не вважаєте ?

      Насправді організатори опитування просто змушені були сховатися за таке формулювання запитання, інакше могли "нарватися" на звинувачення в "закликах до порушення територіальної цілісності УкраІни".

      І для організаторів опитування, і для тих, хто виступає за галицьку незалежність чи автономію проросійський розвиток (швидше, проросійськи занепад) УкраІни є очевидним. І зовсім не потрібно формально входити до союзу Московії та Бєларусі, щоб росіяни купили Львівський автобусний завод (напряму) чи Львівську пивоварню (опосередковано). Російськомовне ТБ та радіо заполонили львівський етер, російськомовні бігборди вже на вулицях Львова - http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=6845 -
      а Ви все ще говорите про "проросійський розвиток" через "якщо" ?

      Може, час назвати все своїми іменами - як це зробила майже половина львів'ян ?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.01.16 | Віктор Уколов

        У нас ще є останній шанс - вибори президента. Але потім

        якщо ми їх, не дай Бог, програємо і в Україні нічого не зміниться - в мене особисте прохання. Олег, одним з перших законів, який має бути прийнятий Сеймом, має стати закон про еміграцію українців до Галичини (ЗУНР). Я, сподіваюсь, я зможу претендувати на галицьке громадянство за місцем народження і проживання батьків дружини? Незважаючи на російське прізвище?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.01.16 | Олег Хавич

          Ну, у вас може і є шанс. Біда в тому, що у Галичини його немає.

          Сподіваюсь, статистику з кількості громадян нікому приводити не треба.

          А щодо закону про репатріяцію - цілком згоден. За приклад візьмемо жидів, які визнають своїм будь-якого мурина, лише б він був юдеєм. У нас віросповідання єдиним позитивним критерієм служити не може (хоча неґативним - безумовноно, у вірних Сабодана шансів отримати західно-українське громадянство не буде). Насправді позитивних критеріїв буде небагато:
          1. щиро визнати себе західно-українцем (тобто, якщо хочете - евро-українцем - на відміну від великоукраїнців, чи то пак південно-західно-росіян).
          2. вільно володіти українською мовою, знати і поважати історію і традиції українського народу, включно з ТРАДИЦІЙНИМИ церквами (знання звичаїв нащадків кочового народу половців - косаків - не обов'язкове).
          3. скласти присягу на вірність державі.

          Звичайно, ніякого нульового варіянту набуття громадянства не буде. Факт народження на території Західної України дітей в сім'ї окупанта зовсім не дає цим дітям атоматичних прав на громадянство.

          Тому відповідь на Ваше запитання, п.Уколов, залежатиме від того, чим займалася родина Ваших батьків в Галичині до 1991 року :-)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.01.16 | Shooter

            Мда, Хавич

            В Ґданську на базарі в свій час брєду ти менше ніс.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.01.16 | Чиtouch

              Ай-яй-яй, аргумент до особистості! Нечесний прийом у диспуті (-)

            • 2003.01.16 | Nemo

              Бо він тоді "русскую водку" продавав, а не Чернівецьке вино (-)

              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2003.01.16 | Українець

                Поки галичани продавали водку, східняки продали Україну. (-)

              • 2003.01.16 | Олег Хавич

                Ти все ще ображений, що "халява" обламалась ? Дуже по-кієвскі(-)

                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2003.01.16 | Nemo

                  Я жартую! Смайлик не помістився!!!(-)

            • 2003.01.16 | Мартинюк

              Галицька Радянська Соціалістична Республіка.

              Стара ідея галицьких комсюків - отримати свій власний бантустан для дерибану і шарабану залишків "народного господарства" без "донецьких", "днепровских" і "київських". Оскільки прихильники даної ідеї до сих пір не можуть толком пояснити чому у Львові нема українських музичних записів та СД львівського виробництва,чого найбільша львіська газета випускається окрім української ще й російською мовою, чому пропозицій що робити із суспільством та економікою в них також нульові, то на відокремленому куску в них буде точна копія постсовківської держави.

              Єдина різниця - консульство Росії стане посольством, а незалежний "галицький прем"єр" на манір молдавського раптом стане великим другом "демократичної" Росії.

              Це стара мулька часів "педералізації України", коли зимою 1991 року протягом одного тижня відбулися помпезні збори "хозпартакитиву" і було з шумом проголошено про Галицьку Ансамблею, Кримську Автономію,Закарпатську автономію,Новоросію і щось Донецько-Криворізьке. Кожному з цих проголошеннь передували бучні збори та фуршетні пиятики. Синхронність подій ( тиждень-два), і розсекречені після падіння СРСР документи ЦК КПРС показали що вся акція була започаткована з Москви з метою приборкати сепаратизм союзних республік. До речі основним політичним пропагандистом "педералізму" була тоді невелика ще і маловідома СДПУ(о).

              Вся ідея галицького Малокучманістану є просто більш і професійніше розкрученою ідеєю русинізму. Очевидно що вона буде підтримуватися як Росією так і деяким придурками на Заході. Відділення Галичини і поділ України за релігійною ознакою прогнозувався і очевидно планувався на якомусь достатньо високому наддержавному рівні ще в 1989 році - у всякому разі тоді, будучи в Москві я чув про це як "довершений факт" від співробітників деяких іноземних посольств. Наперекір зусиллям, які докладалися з різних боків, цього не сталося, і наперед раджу охочим інвестувати в цю справу гроші, час чи амбіції - не гаяти ці всі цінні ресурси намарне.

              Використайте все це на щось більш корисне.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2003.01.16 | Len

                Re:Лучше даже я не напишу! (-)

              • 2003.01.16 | Олег Хавич

                Маячня...

                Згадується античне: ти гніваєшся - значить, ти не правий.

                А претензії до львів'ян щодо русифікації Галичини - просто перкладання з хворої голови на здорову. Ліцензії на мовлення видає Кієв, основна мережа продажу газет і часописів - монополіст "УКРпошта", податки, які визначають вигідність видання (періодики, книжок, СD) - теж не у Львові затверджуються.

                Та незважаючи на все це, українські видання і CD у Львові знайти на порядки простіше, ніж у Кієвє. Таке враження, що автор давно у Львові не був, а просто замовних статей К.Бондаренка (дехто вважає, що він галичанин :) начитався...
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2003.01.16 | Мартинюк

                  Я не злюсь, лише нагадую про те що встигли забути(-)

              • 2003.01.18 | ilia25

                Точно маячня -- подивись як голосують на Галичині

                Подивись як голосують на Галичіні, і зразу стане ясно, хто там буде при владі.

                Галичина саме тому виграла б від незалежності, що менталітет галичан сутево відрізняється від менталітету решти українців. Він більш прозахідний, набагато більш антикомунстичний (бувших секретарів би там не обирали б, без усякої люстрації), та там набагато більше демократичних традицій.

                Навіть зараз разниця між Львовом та Донецьком кидається у вічі.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2003.01.19 | Andrij

                  Re: Також подивіться, як голосують в Україні за винятком

                  Донбасу та Криму. Якщо прийняти до уваги, що кількість народу на Донбасі значно переважає весь захід України, то подумайте, яка "більшість" зараз би сиділа в Верховній Раді. Не дарма Кучма полюбив Януковича. Без нього та його земляків вже був би Кучма у цуґундері.
          • 2003.01.16 | 123

            Боюся,п. Уколов,ознайомившись з переліком критеріїв для набуття

            громадянства (а наведений Вами перелік є, як я розумію, першою альфа-версією, тобто доповнюватиметься), втратить бажання до набуття такого громадянства, незалежно від власної відповідності тим критеріям.
          • 2003.01.16 | Віктор Уколов

            :-)

            Родина моїх батьків облаштувала побут галичан: мати, українка з Полісся, спроектувала багато доріг з асфальтовим покриттям в Дрогобицькій області, а тато, росіянин з Курщини, ловив бандитів-кримінальників в ранзі слідчого прокуратури Дрогобича, аж поки останні не зловили його. Він загинув у 1969 році. Так-що соромитись нічого.
            Оскільки, на мою думку, російську я знаю значно гірше від української, а вірність Україні склав ще коли спалював свій комсомольський білет, тому вважатиму за честь мати такого земляка, як Ви, пане Хавич.
            І все ж таки, на відміну від Вас, мені Наддніпрянщини ще трохи жаль. Може тому, що я б і Курщину до України приєднав згодом, а так експансія на Схід на певний час захлинеться... Може все ж таки спробуємо обрати Ющенка президентом поки ще єдиної України разом?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.01.16 | Олег Хавич

              Дякую, Вікторе. Аплікація приймається.

              Щодо Ющенко: його обрання на даний час є не менш фантастичним, ніж повноцінне відділення Західної України і вступ її до складу ЕС.

              А про КУРЩИНУ... Тобі що, галицьких КУРВ не вистачає ? На відміну від КАТЕРИНОСЛАВСЬКИХ вони ще таки українською розмовляють :-)
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2003.01.16 | Nemo

                Коли мій товариш, затятіший за мене націоналіст,

                одружився з російськомовною єврейкою і намагався примусити її носити вишиванку на свята, я теж щиро дивувався. А він мені відказув, мовляв, з українкою загниваю, треба щоб жінка опиралася... українізації. Це тобі щодо галицьких курв.

                А от щодо Ющенка, то, як ти пригадуєш, перед останніми виборами також всі "прогнозували", що їх виграє ЗаЄдУ. А соціалістам навіть обіцяли, що вони не пройдуть 4% бар"єр всі опитування підряд. Ну і де ті "прогнозисти"? Ми маємо вже великий досвід знищення колишньої фантастики шляхом перетворення її на реальність.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2003.01.19 | ilia25

                  Це хто таке прогнозував?

                  Nemo пише:
                  > А от щодо Ющенка, то, як ти пригадуєш, перед останніми виборами також всі "прогнозували", що їх виграє ЗаЄдУ. А соціалістам навіть

                  Це хто таке прогнозував? Опозиція дійсно провела вибори трохи краще, аніж розраховували, але відмінність була в районі похибки опитувань, кілька відсотків.

                  Вибори в ВР, в решті решт, не мали, і не могли мати жодних позитивних наслідків для України, чи для української демократії. Тому, що проводились в умовах кучмістану. Тому, що основні гравці опозиції відмовились від боротьби за ту демократію ще задовго до виборів.
          • 2003.01.16 | КП8416

            Хавич, не позбавляйте галичан права на галицьке громадянство.

            За моїми спостереженнями, серед галичан практично немає тих, хто вільно володіє українською мовою - чи хоча б навіть своїм рідним діялектом. Більшість (переважна) з них спілкується суржиком (мішаниною з кацапських і лядських слів, причому лядських - менше).

            Іще одне - ну такі ж вони, тля, продажні, ті галичани! Вони ж і Галичину свою разом з сеймом і з новим громадянином Уколовим продадуть за безцінь. Хто запровадив у Львові "Нашє радіо"? Пєвічка Руслана Лижичко... Чиє обленерго перше лягло під кацапа? Прикарпатенрго. І так далі.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.01.16 | Олег Хавич

              Re: Хавич, не позбавляйте галичан права на галицьке громадянство.

              КП8416 пише:
              > За моїми спостереженнями, серед галичан практично немає тих, хто вільно володіє українською мовою - чи хоча б навіть своїм рідним діялектом. Більшість (переважна) з них спілкується суржиком (мішаниною з кацапських і лядських слів, причому лядських - менше).
              >

              Хто б сперечався - але це стосується ГАЛИЧАН У КІЄВЄ !!! Справа в тому, що сотні років проживання в мультикультурній европейській спільноті навчили галичан швидко пристосовуватися до мовного середовища. Тож галичанин в Мюнхені говорить суржиком на основі німецької, в Мілані - італійської, в Кієвє - відповідно московської.


              > Іще одне - ну такі ж вони, тля, продажні, ті галичани! Вони ж і Галичину свою разом з сеймом і з новим громадянином Уколовим продадуть за безцінь. Хто запровадив у Львові "Нашє радіо"? Пєвічка Руслана Лижичко... Чиє обленерго перше лягло під кацапа? Прикарпатенрго. І так далі.

              Для тих, хто не знає певних механізмів функціонування "ринку" в гасударствє УкраІна. "Нашє радіо" у Львові запровадила Націо(а)нальна рада з питань ТБ і РМ (Кієв), Прикарпатенерго продав футб(о)лістам Фонд дєрьжмайна УкраІни (Кієв).

              Що мені у Вашому постингу сподобалося, так це псевдо. Я колись сказав, що є лише одна річ, яка може об'єднати Західну і східну Україну - це контрольно-пропускний пункт (КПП). Ґарантую, що Вас до Львова через КПП8416 пропускатимуть без черги :-)
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2003.01.19 | КП8416

                Ба ні.

                Маю тестя й тещу в Галичині, часто буваю, слухаю. З 1945 року Галичина скацапіла значно більше, ніж Велика Україна з 1654 р. (у пропорційному відношенні). А щодо продажності галичан... Ве-е-е-ли-и-и-ка це тема. За дрібний хабар Галицька незалежна держава спершу стане Руською республікою, а за другий - увійде в Московію на правах губєрнії.
      • 2003.01.16 | Правник

        Доречне запитання

        Вважаю. Але поки що я не вважаю цей процес незворотним.
      • 2003.01.16 | Shooter

        Хотілося би більше дізнатися про це:

        Олег Хавич пише:
        > І зовсім не потрібно формально входити до союзу Московії та Бєларусі, щоб росіяни купили ...Львівську пивоварню (опосередковано).

        Звідки такі дані?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.01.16 | Олег Хавич

          Re: Хотілося би більше дізнатися про це:

          Давайте проаналізуємо разом.

          Власник Львівської пивоварні (як і п/з Славутич - але він нас не цікавить) - компанія ВВН. Вона ж - власник значного пакету акцій пивкомбінату "Балтика". Це - найбільша інвестиція ВВН та території б/у СССР, тому нічого дивного, що саме менеджмент "Балтики" керує всім бізнесом ВВН на цій території. Але ж не лише менеджмент, але й основні власники "Балтики" - чисто російські компанії (хоча вони й можуть рахуватися офшорними чи спільними). А те, як легко західні інсвестори продають свої частки у спільному з москалями бізнесі, засвідчує приклад оператора мобільного зв'язку МТС.

          Так що призначення "ґаспадіна Іванова" гендиректором Львівської пивоварні - лише питання часу :-(((
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.01.16 | Shooter

            Re: Хотілося би більше дізнатися про це:

            Олег Хавич пише:
            > Давайте проаналізуємо разом.

            Давайте.

            > Власник Львівської пивоварні (як і п/з Славутич - але він нас не цікавить) - компанія ВВН. Вона ж - власник значного пакету акцій пивкомбінату "Балтика". Це - найбільша інвестиція ВВН та території б/у СССР, тому нічого дивного, що саме менеджмент "Балтики" керує всім бізнесом ВВН на цій території. Але ж не лише менеджмент, але й основні власники "Балтики" - чисто російські компанії (хоча вони й можуть рахуватися офшорними чи спільними). А те, як легко західні інсвестори продають свої частки у спільному з москалями бізнесі, засвідчує приклад оператора мобільного зв'язку МТС.

            Ага, такщо власником Львівської пивоварні все-таки є ШВЕДИ, а не москалі.

            > Так що призначення "ґаспадіна Іванова" гендиректором Львівської пивоварні - лише питання часу :-(((

            І чим це загрожує львівській пивоварні? Почнуть випускати пиво "малороссійскоє"? Чи він почне пісяти в чани з пивом?

            Та хоч китайський менеджер (при європейській власності) - головне, щоб пивоварня стабільно давала прибутки і роботу людям.

            Доречі, звідки, все-таки, така впевненість про "менеджера Іванова"?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.01.16 | Олег Хавич

              Re: Хотілося би більше дізнатися про це:

              1. Про впевненість "щодо Іванова". Ви навмисне не звернули увагу на мою тезу щодо продажу західними інвесторами своїх часток росіянам у спільному з ними бізнесі. Нічого, коли ваш ю-ем-сішний телєфон заварнякає "абанєнт нєдаступєн", Ви згадаєте про МТС, яка теж довгий час належала різним там шведам.

              2. Про шкідливість цих самих Іванових. Звичайно, до "піва маларасійскава" не дойде, але "Львовское" цілком може з'явитися. Але навіть якщо цього не станеться, одним з головних критеріїв фаховості персоналу для "ґаспадіна Іванова" стане ... послуговування російською мовою. Підкреслюю, не володіння, а послуговування: на нарадах, у документах і просто на виробництві. Хто не захоче - просимо на ринок праці. Не вірите, що таке можливо в "нєзалєжной" ? А Ви поспілкуйтеся з персоналом спільного підприємства ЛУКОР (Лукойл-Оріяна) з Калуша. Там поставлені з Москви мєнєджєри скоро не лише "Оріяною", але й Калушем керуватимуть.

              А про такі дрібниці, як закриття Львівської пивоварні у випадку, якщо її робота заважатиме продажу продукціїї тієї ж "Балтики" - я навіть писати не буду...
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2003.01.16 | Shooter

                Re: Хотілося би більше дізнатися про це:

                Олег Хавич пише:
                > 1. Про впевненість "щодо Іванова". Ви навмисне не звернули увагу на мою тезу щодо продажу західними інвесторами своїх часток росіянам у спільному з ними бізнесі. Нічого, коли ваш ю-ем-сішний телєфон заварнякає "абанєнт нєдаступєн", Ви згадаєте про МТС, яка теж довгий час належала різним там шведам.

                А навіщо західним інвесторам продавати свою частку? Навіщо західним інвесторам продавати свою частку саме москалям? Через "ісключітєльно расположєніє" до москалів?

                > 2. Про шкідливість цих самих Іванових. Звичайно, до "піва маларасійскава" не дойде, але "Львовское" цілком може з'явитися. Але навіть якщо цього не станеться, одним з головних критеріїв фаховості персоналу для "ґаспадіна Іванова" стане ... послуговування російською мовою. Підкреслюю, не володіння, а послуговування: на нарадах, у документах і просто на виробництві. Хто не захоче - просимо на ринок праці. Не вірите, що таке можливо в "нєзалєжной" ? А Ви поспілкуйтеся з персоналом спільного підприємства ЛУКОР (Лукойл-Оріяна) з Калуша. Там поставлені з Москви мєнєджєри скоро не лише "Оріяною", але й Калушем керуватимуть.

                Мова - суттєво, проте не найсуттєвіше, погодьтеся. Хоча, при бажанні, можна ЗАСТАВИТИ менеджерів ЛуКОРу використовувати українську мову в офіційних внутрішніх документах. Тільки для цього потрібно не штовхати шкідливі фантасмагорії (шкідливі - бо нездійсненні), а організувати позов до суду.

                > А про такі дрібниці, як закриття Львівської пивоварні у випадку, якщо її робота заважатиме продажу продукціїї тієї ж "Балтики" - я навіть писати не буду...

                :):
                Навіть найостаннішій хахол при владі не буде відміняти акцизів на імпортне пиво - собі ж дорожче.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2003.01.16 | Олег Хавич

                  Re: Хотілося би більше дізнатися про це:

                  1. Запитання не до мене, а до інвесторів. Проте процес продажу росіянам західних часток в спільному з ними бізнесі набирає обертів.

                  2. Якщо мова для вас не найсуттєвіше, то для більшості західноукраїнців - навпаки. А суд з ЛУКОРОМ в контрольованому ним Калуші - просто смішно.

                  Насамкінець. По-Вашому, скасування акцизу на імпортне пиво чи закриття Львівської пивоварні смішніше, ніж передача Росії задурно газотранспортної сисиеми вартістю в кілька десятків мільярдів долярів ?

                  Навіть не знаю, який знак ставити: :-) чи :-( ...
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2003.01.16 | Shooter

                    Re: Хотілося би більше дізнатися про це:

                    Олег Хавич пише:
                    > 1. Запитання не до мене, а до інвесторів. Проте процес продажу росіянам західних часток в спільному з ними бізнесі набирає обертів.

                    Хочу приклади обертів (окрім всім відомої "мобільної
                    >
                    > А суд з ЛУКОРОМ в контрольованому ним Калуші - просто смішно.

                    "Самостійна Галичина" - набагато смішніше, повірте мені, оскільки сьогодні АБСОЛЮТНО НЕЗДІЙСНЕНЕ.

                    Щодо суду - не Калушем єдиним. Та й страх не стільки від суду, скільки від паблісіті. Вірте мені - вже в момент попадання справи в суд вищої інстанції і відповідного медійного супроводу (слава Богу, Лукойл ще не є паном всієї України) менеджери Лукойлу з власної ініціативи зроблять "мовні поступки".

                    Тільки для того ж потрібно щось робити, а не час-від-часу толкать гнівні філіпіки в парт.орзі чи дрюкачівських вєрсіях. Ніколи не задумувались над тим чому згадані, з дозволу сказати, мас-медія Вас радо публікуюь?

                    > Насамкінець. По-Вашому, скасування акцизу на імпортне пиво чи закриття Львівської пивоварні смішніше, ніж передача Росії задурно газотранспортної сисиеми вартістю в кілька десятків мільярдів долярів ?

                    Порівнюєте непорівнюване. Пояснити чому?
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2003.01.16 | Олег Хавич

                      Re: Хотілося би більше дізнатися про це:

                      Поясніть, будь ласка. І не лише свою останню тезу, але й те, коли це мене у "Версіях" друкували ? Бо якось не пам'ятаю :-)

                      Щодо судової системи. Подавати позов можна тільки за місцезнаходженням відповідача, тобто у Калуші. Якщо навіть у Кієвє відмовляються приймати позови (і то з менш резонансних справ), то в провінційному Калуші - і поготів.

                      Щодо того, чи Бог в УкаІнє ЛукОйл - див. 5елемент.

                      А приклади продажу пакетів "західних" акцій московитам я зараз підбираю, надішлю трохи пізніше.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2003.01.16 | Shooter

                        Re: Хотілося би більше дізнатися про це:

                        Олег Хавич пише:
                        > Поясніть, будь ласка. І не лише свою останню тезу, але й те, коли це мене у "Версіях" друкували ? Бо якось не пам'ятаю :-)

                        Значить підвела мене пам'ять щодо вєрсій. Тим не менше - без сумініву part.org, де Ви "мислі толкаєте", без сумніву - глибоко "українофільне" видання. Як і, без сумніву, глибоко проукраїнська і прогалицька партія ЯблОко, з якою Вам випала честь співробітничати.

                        > Щодо судової системи. Подавати позов можна тільки за місцезнаходженням відповідача, тобто у Калуші. Якщо навіть у Кієвє відмовляються приймати позови (і то з менш резонансних справ), то в провінційному Калуші - і поготів.

                        :) А що так суд вищої юрисдикції після відмовм Калуського міського? І так аж по Верховний Суд?
                        Тільки ж рєчі толкать (безтолкові) - набагато легше.

                        > А приклади продажу пакетів "західних" акцій московитам я зараз підбираю, надішлю трохи пізніше.

                        Угу. Заодне не забудьте підрахувати скільки яка є частка таких підприємств серед загального числа "західних" підприємств.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2003.01.18 | Олег Хавич

                          Як москалики американські компанії купують.

                          Stillwater Mining Co, єдиний в США виробник паладію, продає 51% своїх акцій "Норильському нікелю". Більше того, слізно просить "Норильський нікель" це зробити. До цього компанії тісно співпрацювали. (MurmanNews.RU)

                          P.S. Я перепрошую, але я не є економічним аналітиком. Тому пошук інформації, подібної від вищенаведеної, забирає у мене надто багато часу - просто через відсутність необхідних методичних знань. Сподіваюся, цей приклад задовольнить Вашу хворобливу цікавість до процесу купівлі москалями пакетів акцій, що належать західним компаніям. В подальшому прошу звертатися до спеціялізованих аґенцій, які за невеликі (як на Вас) кошти підготують Вам підбірку інформації на цю тему.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2003.01.18 | Рюген

                            Додаток

                            Россия на рынке морских буровых платформ

                            Гендиректор «Объединенных машиностроительных заводов» (ОМЗ) Коха Бендукидзе сообщил о приобретении американской компании Friede & Goldman Ltd. В ОМЗ планируют начать в скором будущем строительство морских буровых платформ и поставлять их по всему миру, а главное, на Каспий, где должен резко возрасти спрос на эту продукцию. Благодаря предыдущим покупкам ОМЗ получили возможность стать основным поставщиком продукции в этот регион.

                            Компания Friede & Goldman Ltd известна как один из самых мощных проектантов в мире (из 420 действующих в мире морских буровых платформ сейчас в эксплуатации находятся 60,спроектированных именно этой фирмой). По словам Кахи Бендукидзе, сейчас ее портфель заказов составляет около млн, и в ближайшее время могут появиться еще два новых заказа. Впрочем, в ОМЗ рассчитывают на гораздо большие прибыли и планируют через несколько лет начать производство буровых платформ для Каспийского региона. Не так давно ОМЗ уже приобрела российского проектанта морских платформ КБ «Коралл», которое специализируется на глубоком инжиниринге и будет обслуживать проекты Friede & Goldman Ltd. Первые платформы «Шельф» были разработаны в «Коралле» как раз по проектам американцев. Кроме того, у ОМЗ есть производственная база на Волге — компании «Красное Сормово» и «Нижегородский теплоход». Следовательно, ОМЗ сможет оперативно собирать и переправлять судостроительное оборудование и готовые платформы. К тому же, признает Каха Бендукидзе, сейчас ведутся переговоры о создании совместного предприятия или покупке еще одного судостроительного предприятия — «Астраханского корабела». Тогда можно будет собирать буровые платформы не на морских просторах Каспия, а в непосредственной близости, но на специальных мощностях, что также снизит издержки.

                            Впрочем, Каха Бендукидзе подчеркивает, что всем возможным потребителям не будут предлагать готовый продукт. Желающие смогут заказать, например, проект платформы, хотя, оговорился г-н Бендукидзе, им тяжело будет найти тех, кто выполнит остальные работы лучше. В ОМЗ считают, что в ближайшие несколько лет инвестиции в Каспий составят $ 1,5—7 млрд и не менее трети из них должны будут пойти на развитие инфраструктуры для добычи нефти. Как сообщил «Известиям» аналитик инвестиционной компании «НИКойл» Геннадий Красовский, в ближайшие пару лет разведочные работы на Каспии должны завершиться, и размер инвестиций в инфраструктуру окажется сопоставим с прогнозом» которым оперируют в ОМЗ. Пресс-секретарь нефтяной компании «ЛУКОЙЛ» Дмитрий Долгов сообщил «Известиям», что уже сейчас существует дефицит буровых платформ на Каспии — в ближайшее время может потребоваться как минимум пять таких сооружений. К тому же, подтверждают в «ЛУКОЙЛе», месторасположение судостроительных предприятий ОМЗ действительно дает им стратегическое преимущество. Впрочем, пока нефтяники с машиностроителями переговоров не вели.

                            Геннадий Красовский сказал «Известиям», что у предприятий ОМЗ есть преимущества, перед потенциальными конкурентами в поставках буровых платформ на Каспий. При прочих равных продукт ОМЗ должен обходиться нефтяникам гораздо дешевле. Теперь, отмечает г-н Красовский, ОМЗ важно в ближайшие два года, пока не завершатся основные разведочные работы, обеспечить на своих предприятиях качество, сравнимое с зарубежными аналогами.

                            Российских конкурентов не очень беспокоит новая покупка Бендукидзе. "У нас есть своя ниша на рынке", - говорит Сергей Завьялов, генеральный директор Выборгского судостроительного завода, производящего буровые платформы с 80-х гг. "Нам безразлично, что делают другие российские компании в этой области, они отстали от современного уровня мирового развития на десятки лет", - заявил "Ведомостям" Завьялов. А источник, близ-, кий к Амурскому судостроительному заводу (на прошлой неделе завод получил 0 млн контракт от ExxonMobil на модернизацию буровой платформы для "Сахалина-1"), говорит, что на Каспии у предприятия больших интересов нет.

                            "Это оправданная сделка со стратегической точки зрения, -говорит аналитик "Тройки Диалог" Андрей Иванов, - но велики краткосрочные риски. Во-первых, FGL еще надо интегрировать в состав ОМЗ". Однако главный риск, по его мнению, заключается в том, что доходы от нынешнего бизнеса ОМЗ не позволяют несколько лет вкладывать большие средства в производство платформ, не получая от этого прибыли.

                            (Кирилл Пальшин)

                            Известия 25.05.2002
                            Ведомости 27.05.2002

                            2000 - #42 (254) Эксперт - Компании - Русский конкистадор [0.28104]


                            ...лукойл, бизнеса, покупки, лукойла, американский, компаний, акций, компанию, компания, собственником, рынке, америке , рынок, приобрела, россии, автозаправок , сеть, примерно, эксперт,...
                            ...2000 года КОМПАНИИ nbsp; nbsp; оглавление НЕФТЬ nbsp; Русский конкистадор ЛУКойл" купил сеть автозаправок на восточном побережье Соединенных Штатов. Этой сделкой положено начало ... ...
                            http://archive.expert.ru/expert/00/00-42-54/data/luk.htm 10 Kb

                            Подробиці - за гроші. Експерту, звісно.
                          • 2003.01.19 | Shooter

                            Та ні, швидше як недалекі галичанські хахли...

                            ...не вміють за своі слова відповідати.

                            Приклад Ваш не цитую - оскільки він абсолютно іррелевантний.

                            З іншого боку, було би дійсно добре, якби Ви ознайомилися (хоч трішки) з тим предметом, з якого збираєтесь дискутувати.

                            Щодо москальських підприємств - вони самі до 10-15 років або будуть скуплені Заходом, або вклякнуть.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2003.01.19 | Олег Хавич

                              Прикметника "галичанський" не існує.

                              Але де вже Вам - великоукраїнцю - про це знати. Як і про те, що "хОхол" пишеться через "о", і що хохли в Галичині виключно імпортовані - з наддніпрянщини. Правда, були ще колись москвофіли - але всі перевелися після московської окупації Галичини.

                              Вибачте, що не по темі - але ж дискутувати на тему російсько-західних економічних стосунків ви просто фахово не готові. Власне, це і не мій фах - але я це усвідомлюю і використовую в дискусіях не спеціалізовану, а загальновідому інформацію. Адже до сприйняття спец.інформації (особливо тієї, що не відповідає розповсюдженим мітам) люди просто не готові - Ви кращий цьому приклад.

                              Можливо, краще повернутися до звичних Вам і мені політико-аналітичних дискусій ?-)
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2003.01.19 | Shooter

                                Не знаю як прикметник, проте галичанські хахли однозначно існуют

                                Олег Хавич пише:
                                > Але де вже Вам - великоукраїнцю - про це знати.

                                А звідки дані про те, що я - великоукраінець? А от те, що Ви не Галичанин, - здається мені таки правда (як мінімум - вчилися в Чернівецькому універі). Чи не так? ;):

                                >Як і про те, що "хОхол" пишеться через "о", і що хохли в Галичині виключно імпортовані - з наддніпрянщини. Правда, були ще колись москвофіли - але всі перевелися після московської окупації Галичини.

                                В нас дещо відміний підхід до поняття "хахол" (як і до його правопису). В моєму розумінні хахол - це совіцький украінець, незалежно від того, якою мовою він спілкується. Совіцьких украінців ж в Галичині - ДУЖЕ багато. Причому, зауважу, що кількісна акселарація галичан в напрямку "совіцький стан душі" сталася вже за часів Незалежности. Особливо це стосується тих, кому сьогодні <30.

                                > Вибачте, що не по темі - але ж дискутувати на тему російсько-західних економічних стосунків ви просто фахово не готові. Власне, це і не мій фах - але я це усвідомлюю і використовую в дискусіях не спеціалізовану, а загальновідому інформацію. Адже до сприйняття спец.інформації (особливо тієї, що не відповідає розповсюдженим мітам) люди просто не готові - Ви кращий цьому приклад.

                                :):

                                Міти мітами, проте реаліі кажуть, що сумарна міць капіталів Росіі дорівнює сумарній міці капіталів Королівства Нідерландів. І що тенденція перетворення Росіі в третьорозрядну економічну потугу зберігатиметься. Тому не такий страшний чорт, як його малюють.
  • 2003.01.16 | Сергій

    "Молодці"! По "казацькі" - знов кинути все


    злочинній комунобанді на відкуп і знущання над Україною.
    Коли вже скінчаться ці провокаційні антидержавні заклики що до
    зміни Конституція, нецілосності держави, продовження повноваження
    і правління кучмаків? Коли?

    Поглянте, хто закликає до цього. Патріоти України чи "заслані казачки"?

    України єдина і неделима, з усіма ознаками державності!
    Не тікати з валізами і шматком своєї землі треба, а відстоювати її,
    і гнати зрадників і ворогів звідси! Повстань Україно!

    Щоденний заСУД і поКАРАння кумобандитському режиму кучмаків!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.01.16 | Oryshka

      А так солодко мріється вам про це! Мені теж, за Галичину! (-)

  • 2003.01.17 | Shooter

    Pryklad korystann'a durnuvatoju provokacijeju

    Еще немножко Украины...
    http://www.proua.com/?do=articles&cat=1&id=11769


    В перспективе наша держава вполне может получить нового западного соседа – свою родную Галичину… Точка зрения



    Львовский «Институт развития города» обнародовал данные социологического опроса, которые не обошли своим вниманием все украинские и зарубежные СМИ.
    800 галичанам был задан вопрос: «Если смоделировать ситуацию, при которой бы Украина присоединилась к союзу России с Белоруссией, то как бы с позиции галичанина Вы действовали?». 34,3% заявили, что будут бороться за самостоятельную Галицкую державу а 11,1% - добиваться автономии от Киева. Еще 14,3% не собираются ничего предпринимать, желая поглядеть, что из этого получится, 11,8% вообще далеки от этой проблемы, а 5,1% будут присоединение приветствовать.

    Политическая подоплека вопроса сразу бросается в глаза. Галичан не спрашивали, как они в принципе относятся к идее присоединения Украины к российско-белорусскому союзу или к идее создания Галицкого государства. Так, благодаря вопросу-подсказке, получился опрос-шантаж, удачно вписавшийся в конъюнктуру ухудшения отношений между Киевом и Западом. К тому же среди вариантов ответа не было такого логичного, казалось бы, предложения, как «добиваться отмены этого решения, оставаясь законопослушным гражданином Украины».

    Дело, впрочем, не в тенденциозности. А в том, что общественное мнение Галичины все больше и больше готовят к восприятию сепаратистских идей. Как отметил директор Института развития города Андрей Садовый, по сравнению с прошлым годом число «борцов за галицкую самостийнисть» увеличилось на 5%.

    Конечно, говорить о некоем политическом направлении, движущемся к конкретной цели, еще преждевременно. Галицкие «автономисты» и «самостийники» пока находятся в стадии творческих исканий и больше увлечены усами императора Франца-Иосифа, нежели конкретной разработкой доктрины «галицизма».

    Тем не менее, проблема, чем занять изнывающих от отсутствия «смысла существования» пассионарных жителей региона, существует. Последняя попытка «огаличить» Украину связывается с именем Виктора Ющенко. Если ему не удастся стать главой Украины и тем самым, пусть даже иллюзорно, доказать галичанам, что они в этой стране еще что-то значат, народ впадет в глубокую депрессию.

    Станет ли Украины в случае поражения Виктора Ющенко третьим элементом в союзе России и Белоруссии – это еще бабка надвое сказала. Но при таком раскладе идеи сепаратизма могут послужить утешением для неуемной души местной политэлиты.

    Давайте абстрагируемся от множества сиюминутных условий и препятствий на пути реализации идеи создания незалежной Галичины, и представим, каким могло бы быть это государство и какая судьба уготована его жителям.

    Сразу оговоримся, что о сепаратизме всей Западной Украины говорить неуместно: ни на Волыни, ни в Закарпатье или Буковине сепаратистские идеи не имеют такого распространения, а если и имеют, то сочетаются чаще всего с «галичанофобией». Ментальный экспансионизм галичан раздражает не только восточных украинцев, но и ближайших соседей.

    Cамостоятельное плавание Галичины неизбежно повлияет на судьбу Закарпатья. Эта область окажется территориально оторванным от Украины анклавом. Есть и еще целый ряд «отягчающих» обстоятельств: прошлое пребывание в составе Венгрии и Чехословакии, весомый процент венгерского населения, наличие движения подкарпатских русинов, оппозиционных Киеву и даже не считающих себя украинцами. К тому же в 1991 году Закарпатье уже голосовало за свой автономный статус, но получило отказ. Одним словом «галицкий вопрос» не отвяжешь от вопроса «закарпатского».

    Что же будет собой представлять Галицкая Республика?

    По большинству параметров это будет вполне гармоничное, монолитное и логично выстроенное государство – не в пример современной Украине.

    Населять его, согласно данным последней переписи, будет около 5 миллионов человек, что оптимально с точки зрения управления и организации нормальных условий жизни. При этом, правда, около половины жителей будут проживать в селах, что хорошо для выживания в кризисных условиях, но плохо для развития высокоэффективной экономики. Зато с воспроизведением населения в этих местах все «о’кей»: за последние 12 лет население Львовской, Ивано-Франковской и Тернопольской областей почти не уменьшилось.

    Государство будет моноэтничным. Процент нацменьшинств – минимальный: около 130 тысяч русских, которые наверняка в большинстве своем «репатриируются» на большую Украину, да тысяч 25 поляков. Так что можно будет смело узаконить галицко-канадский вариант украинского языка, который будет вполне гармонично господствовать в новой державе без всякого принуждения.

    В религиозном отношении греко-католицизм можно будет провозгласить государственной религией, учитывая историческую роль УГКЦ в формировании самобытного галицкого самосознания. Православие сохранится лишь как экзотика в Почаевской лавре недалеко от будущей «границы» с Украиной, где с «соседей» можно будет иметь туристический навар. А народ, наконец, осуществит свою мечту и отменит юлианский церковный календарь, с тем, чтобы праздновать Рождество вместе с католическо-протестантской Европой - 25 декабря.

    Одним словом, исходные данные Галицкой державы весьма хороши: никаких тебе условий для серьезных потрясений.

    А вот с политическими и экономическими перспективами Галичины дело посложнее. Она имеет шанс стать как новой Эстонией, так и новым Приднестровьем или неким промежуточным вариантом.

    Тяга Галичины к Европе прослеживается века с XIII-го, так что это вектор вполне логичен. Кстати, российский политолог-евразиец Александр Дугин считает, что Россия сможет стабилизировать свое влияние на Украине только в том случае, если передаст Галицию под опеку дружественной Москве Германии...

    Таким образом, Галичина может довольно быстро стать членом ЕС, а при небольшом количестве населения вправе рассчитывать на серьезные инвестиции. Пока главными инвесторами региона являются… гастарбайтеры, которые ежегодно перекачивают в регион 2 миллиарда долларов.

    Отрасли, которые могли бы кормить галичан, имеются, однако требуют значительных инвестиций. Конечно, речь не идет о восстановлении крупной промышленности. Зато карпатский и замково-городской туризм, ориентированный в основном на СНГ-шных вояжеров, лесоразработка, червоноградский уголь, яворовская сера, нефтепереработка, транзит, торговля – все это может заинтересовать Европу. Хотя собственниками ключевых предприятий могут оказаться россияне или «схидняки», с вытекающим отсюда политическими последствиями…

    Все бы хорошо, но надо учитывать, что галичане весьма не похожи на «горячих эстонских парней». А потому из Галичины может и не получиться бюргерской республики швейцарско-голландского типа.

    «Ребеночек» может появиться на свет с врожденными имперскими комплексами. Ведь при формировании историко-идеологической концепции нового государства Галичина была бы изображена последним осколком украинства, которое пало под пятой «москалей». А, следовательно, есть повод требовать, чтобы оставшиеся 45 миллионов освобождали «жизненное пространство» за Збручем.

    Попытки шантажа Украины, России и Европы на почве транзита энергоносителей могут быстро закончиться: проложить трубы через Волынь не так уж долго и дорого. А агрессивную квазидержаву тираспольского пошиба могут держать лишь в качестве цепного пса против Украины и России. И жизнь у нее будет собачья…

    Неизвестно также, во что бы вылился новый близкий контакт с поляками. Польша и сейчас старается поглубже проникнуть в экономическую и культурную жизнь Галичины. А для независимой галицкой республики может стать и вовсе родной мамой. Тогда марши «дерусификации» сменят марши «деполонизации».

    Вот что наверняка можно пообещать Галичине – так это сверхмерное обилие политических лидеров. Если весь раскормившийся на всеукраинских хлебах националистический истэблишмент хлынет в маленькую Галичину, то ее станет искренне жаль…
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.01.17 | Сергій

      Про це й мова

      Тримаєте халву в руках - їжте її! Маєте Конституцію дотримуйтесь її і примусьте виконувати її кожного, хто живе в Україні! Будьте господарями в власній хаті. Приберіть її від бруду, що ганьбить і зраджує нашій батьківщині. Повстаньте проти лицемірства і брехні, повстаньте за справжню незалежну, єдину Україну, а не шукайте дядька
      з бузиною за чужими городами. Не городіть паркани - будуйте дах. Дах
      на зміну рудого "корита". Давайте опір всім антидержавним закликам і діям.


      "...Неизвестно также, во что бы вылился новый близкий контакт с поляками. Польша и сейчас старается поглубже проникнуть в экономическую и культурную жизнь Галичины. А для независимой галицкой республики может стать и вовсе родной мамой. Тогда марши «дерусификации» сменят марши «деполонизации».

      Вот что наверняка можно пообещать Галичине – так это сверхмерное обилие политических лидеров. Если весь раскормившийся на всеукраинских
      хлебах националистический истэблишмент хлынет в маленькую Галичину, то ее станет искренне жаль… "
    • 2003.01.17 | Nemo

      Ого-го! Та це ж справжня реклама для сепаратистів!

      Стаття містить значно більше позитиву для нормального галичанина, аніж негативу. Просто супер, люкс, екстра!!! Хто автор? Напевне справжній галицький патріот?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.01.17 | Олег Хавич

        Згоден. Добре, що саме Шутер цей текст поставив на "Майдан" (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.01.17 | Shooter

          Не доходить.

          А ще краще би було приєднати Галичину до США і проголосити 51 штатом Америки. Я, наприклад, тільки за. А Ви, пане Хавич?

          Натомість ДУРНА, БО АБСОЛЮТНО НЕЗДІЙСНЕННА сьогодні ідея незалежної Галичини буде во вєсь рост використовуватися підмоскаликами для чмиріння ...кого? все вірно - Ющенка на наступних виборах.

          Хахли ніколи не приєднають гасударства УкраІна до Росії. Бо так вони мають досить дієвий бар'єр щодо апетитів расєйскіх братанов. А без входження/загрози входження України на правах 7 губерній в склад Росії ідея незалежности Галичини є абсолютно мертва. Подібного ж не буде НІКОЛИ.

          Доречі, чекаю - не дочекаюсь на список компаній, де західний капітал поступився своєю часткою російському.

          Дочекаюсь?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.01.18 | Олег Хавич

            Не доходить ? Прочитайте вдруге ... (-)

  • 2003.01.18 | perun

    якби всі так думали як у Львові - Україна вже би процвітала

    якби всі так думали як у Львові - Україна вже би процвітала.
    Дуже тішуся що у цьому чудовому місті разом із старовинною архітектурою, зберігся національний дух його мешканців...
  • 2003.01.18 | Len

    Re: Подводя итоги!

    Вельмишановное панство! Я внимательно прочел всю полемику по этой теме. К сожалению, часто полемика переходила на личные оскорбления. Как будто имеет значение , чем и когда торговал один из посетителей темы. К сожалению, стало понятно, что моя классификация украинцев: умные, дураки и хохлы показала свою применимость и в этом случае. Напомню в чем разница. Умные учатся на своих ошибках, дураки на чужих, хохлы совсем не учатся. Почти все выдавшие свои опусы были хохлами. Печальный пример Прибалтики, где уровень жизни сильно снизился, и часто местная элита вообще потеряла контроль над над экономикой и политикой страны, ничему их не научила. Даже президенты ввозились из-за рубежа. Интересно, что , например, у вельмишановного пана Хавича, кроме руссофобии, за душой пусто. Нет ни малейших идей в области экономической и социальной жизни. Все сводится к гражданству Галиции и борьбе за мову против языка. Я , лично, например за то , что надо галичанам дать возможность еще раз доказать бесплодие сепаратизма и в то же время сохранить единство Украины. Для этого надо принять политическоре решение в стиле советского закона о выходе из СССР. В нем предусматривался референдум о выходе, выход из СССР в случае позитивного голосования о выходе выход, а затем через 5 лет НОВЫЙ референдум и в случае уже положительного голосования во второй раз, появляется окончательно новое независимое государства. К сожалению, малороссийские сепаратисты, обманом получившие результаты 1.12.1991 года , не провели второго референдума через 5 лет ( со страху) как требовал закон СССР и чем, вообщем то, сделали Украину нелегитимным государством. НО сейчас про Восточную Галицию. Надо провести референдум и если они (остатки , те кто не сумел сбежать на Запад и Россию) проголосуют за самостийность , то с Богом. Вперед и с песней. Затем они на протяжении пяти лет будут обконфузиваться на каждом шагу, уровень жизни еще упадет далее и достигнет 30-40% от уровня Украины и 15-20 от России. Вот тогда и второй референдум , на котором умных и дураков окажется больше чем хохлов (смотри выше мою классификацию). И единство Украины восстановится и сепаратисты придут к нам снова с побитым хвостом. В новую Украину.
    Вельмишановный пан Хавич не понимает , что переход украинских заводов из американских рук в российские очень нужен. Это - хорошо. Но он руссофоб, для него американцы лучше. Упертого хохла Хавича печальный опыт Литвы (Мажейкас Нафта) ничему не учит.
    C уважением Len. г.Киев 18.01.2003г
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.01.18 | Адвокат ...

      Ваша класація,-- хибна.

      Український публікум се поділяє лише на дві частини: "ще: і вже назавжди, совків",-- щитибу Вас, та "вже не зосвсім совків".

      Ваші "братья по разуму", дійсно,-- принципово не придатні та не годящі, аби чому сь та се навчити.
    • 2003.01.18 | Рюген

      Против украинского "Импер-шовинизма"! Галичині - деколонізацію!

      Давайте поставим вопрос несколько иначе. А именно, а почему, собственно, Галиция должна решать быть ей в составе Украины или нет. Той Галиции 5 миллионов с батраками, а Украины - как-никак больше сорока. По-моему, правильным было бы поставить вопрос об ИСКЛЮЧЕНИИ Галиции из состава Украины. Толку от нее в любом случае нет и не предвидится, одни убытки. Налицо перетекание ресурсов из Украины в Галицию в виде социальных субвенций, в то время, как галицкие батраки зарабатывают за границей. Культурно, исторически, религиозно это чужая земля. Я уже задавал элементарный вопрос: назовите мне признаки, общие для Галиции и Украины, но отличающие их от других стран, например, России или, на худой конец, Польши. Ответа так и не дождался. Наконец, галицийцы страдают от засилья украинского языка, чужого для них, и пытаются в меру своих ограниченных возможностей придать украинскому галицкие черты. Но в результате уязвленными оказываются украинцы. Поэтому необходимо оказать поддержку развитию галицкого языка, в том числе создание на нем письменности (возможно, на основе латиницы). Естественно, лучше всего это сможет сделать независимое галицкое государство. А там, глядишь, Галицию примут в ЕС (вместе с Турцией и Албанией). Им тогда станет еще лучше. Мне галицийцев искренне жаль. Столько столетий быть последней подстилкой Европы и не получить с этого никаких дивидендов - это несправедливо! Должны же галицийцы хоть чуть-чуть пожить (или считать что живут) по-человечески. Кто ими только не пользовался. Пора ж уже и расплатиться. Хотя бы рабочими местами.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.01.18 | Велика Рогата Худоба

        Якщо Галичани не Українці, то хто тоді Українці? Малороси?

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.01.19 | Рюген

          Однак погодьтеся, що галичани й малороси -

          народи різні. А хто кого як називає - справа вторинна.
          Чи Ви хочете спростувати таке твердження? Прошу!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.01.19 | Велика Рогата Худоба

            Re: Однак погодьтеся, що галичани й малороси -

            Галичани належать до українців, а до кого належать малороси - невідомо. Нещодавно один донеччанин сказав мені "... да на Донбассе идет такое смешение народов что впору говорить о новом этносе." Я з ним згідний, донбасці (малороси) не належать ні до росіян ні до українців ні до турків ні до кавказсців ні до монголів, а знаходяться десь посередині. Але те що вони соромляться називатися українцями - факт (хоча, звичайно, є винятки). На цю тему взагалі можна дисертацію писати, в одному абзаці все не вміститься. Питання до Вас: звідки така ненависть до галичан? І як Ви ставитеся до Волинян, Подолян, Закарпатців, Буковинців - народностей які багато в чому збігаються з галичанами?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.01.19 | Рюген

              Яка ненависть, даруйте!

              Велика Рогата Худоба пише:
              > Галичани належать до українців, а до кого належать малороси - невідомо. Нещодавно один донеччанин сказав мені "... да на Донбассе идет такое смешение народов что впору говорить о новом этносе." Я з ним згідний, донбасці (малороси) не належать ні до росіян ні до українців ні до турків ні до кавказсців ні до монголів, а знаходяться десь посередині. Але те що вони соромляться називатися українцями - факт (хоча, звичайно, є винятки). На цю тему взагалі можна дисертацію писати, в одному абзаці все не вміститься. Питання до Вас: звідки така ненависть до галичан? І як Ви ставитеся до Волинян, Подолян, Закарпатців, Буковинців - народностей які багато в чому збігаються з галичанами?
              Я ж навпаки за краще життя для галичан та українців. Окреме.
              Я взагалі після майдану на анекдот.ру ходжу. В них все-ж таки смішніше. Ось звідти, якраз до теми:

              Житель Восточной Германии говорит жителю Германии Западной:
              - Мы - один народ!
              Западногерманец:
              - Да, мы тоже.

              Якщо вказані народи збігаються з галичанами - хай збігаються. Я що хіба - проти? Здається, вони будуть проти.
              А те що галичани "перебрали на себе" - тобто хочуть монополізувати назву "українці" - знову ж таки, не маю нічого проти. Але в українців спитати не завадило б. А то їх спочатку - ви, кажуть, не русские, а українці. Тепер - ви не українці, то галичани українці. А галичани - ми українці, али ми справжні руські. О!
              Поэтому вы сначала разберитесь: кто вы такие. Станьте в сторонку, постройтесь, пересчитайтесь. Осмотритесь по сторонам. Определитесь, чего вы хотите. От себя. Чего ждете от других. Попытайтесь реалистично оценить, чего никогда не дождетесь. А то так и будете, приезжать в Киев протестовать против президента, которого сами же и выбрали. Приехали, попротестовали, сели в свои поезда и автобусы и назад. Вы там у себя выбирайте, кого хотите. А нам выбирать никого не надо. Мы сами. Договорились? И будем дружить. Соседскими огородами. Вы у нас будете дома ремонтировать, эти самые огороды копать. А мы к вам будем приезжать в краткие туристические поездки. Смотреть на памятники польской культуры. Только вы смотрите, за ними ухаживайте, а то жалко памятников. Да, и снабдите, наконец, умывальники и туалеты водой. Желаю успеха!
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2003.01.19 | Велика Рогата Худоба

                Я, безперечно, тільки за!

                За відділення малоросів і Криму. Але ж хто їх, нещасних, до себе прийме? Ну і, звичайно, важко сказати скільки часу Крим протримається без питтєвої води (90% якої надходить водоканалом з Дніпра). Але це деталі. Насправді я думаю, що всім було б краще якби вони раз і назавжди відчепилися від України. Але знову-таки, Україні потрібні ресурси на їхній території. Найоптимальнішим варіантом було б "чемодан-Вокзал-Росія", я серйозно. Ви-от, наприклад, нещасливі, весь час жалієтеся і показуєте пальчиком на Галичан, плачетеся в хустинку і мрієте про те щоб ще раз попасти Росії-матінці під спідничку. Чому б ван не виїхати в Росію?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2003.01.19 | Рюген

                  Re: Я, безперечно, тільки за!

                  Велика Рогата Худоба пише:
                  > За відділення малоросів і Криму. Але ж хто їх, нещасних, до себе прийме? Ну і, звичайно, важко сказати скільки часу Крим протримається без питтєвої води (90% якої надходить водоканалом з Дніпра). Але це деталі. Насправді я думаю, що всім було б краще якби вони раз і назавжди відчепилися від України. Але знову-таки, Україні потрібні ресурси на їхній території. Найоптимальнішим варіантом було б "чемодан-Вокзал-Росія", я серйозно. Ви-от, наприклад, нещасливі, весь час жалієтеся і показуєте пальчиком на Галичан, плачетеся в хустинку і мрієте про те щоб ще раз попасти Росії-матінці під спідничку. Чому б ван не виїхати в Росію?
                  Шановний, де Ви бачите, що я плачу?
                  Навпаки, сміюся! А виїжджати - розумієте, все можливе, але для початку я все-таки вважаю, що треба здихатися отих "питомих українців" з Галичини, які ото вже й водою Дніпра заходилися керувати. Знову ж таки, краще б галичанам своїми вбиральнями на своїй же ж Батьківщині перейматися, а не водопостачанням Криму, чи російськими "чамайданами". Бо онно малдавани висунули оте гасло "чемодан-Вокзал-Росія", і самі ж ним і скористалися. Тому українці очевидно подивляться на галицькі здобутки, а вже згодом вирішуватимуть для себе, чи брати їх на роботу чи нехай вже ті спершу опанують якусь суспільно корисну спеціальність.
                  Чи приймуть малоросів кудись, чи ні - чого це Вас, добродію, бентежить? Ви вже про себе якось дбайте. Згода?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2003.01.19 | Shooter

                    Риґен риґає

                    Рюген пише:
                    > Бо онно малдавани висунули оте гасло "чемодан-Вокзал-Росія", і самі ж ним і скористалися.

                    Цікаво, коли і як це ім вдалося?

                    > Чи приймуть малоросів кудись, чи ні - чого це Вас, добродію, бентежить?

                    Мені більш цікаво - чого це русонацюка турбує доля укранців, галичан чи малоросів. Його більше повинна цікавити незавидна доля русонацюків в Украіні. Найідеальніше для нього ж - доля таких як він русонацюків в Росіі. Оскільки навіть в малорісійській Украіна русонацюкам світить виключно велика дуля - така вже натура в хахлів.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2003.01.19 | Велика Рогата Худоба

                    Та ні, Рюгене, Галичани це і є Українці

                    За цієї причини, Дніпром вони мають таке ж право розпоряджатися як, скажімо, Західним Бугом. Пробачте, але інакше як "плачеться в хустинку" Вашу поведінку важко назвати. Можливо Ви при цьому ще й смієтеся (такий собі "сміх крізь сльози"), але це вже відноситься до галузі психіатрії, де нажаль я Вам нічим зарадити не можу. Щодо Малоросів, то я вважаю що Ви трішки поспішили, адже ж вони мешкають на території України, і мають оту дурнувату звичку у всіх своїх бідах звинувачувати Галичан (як оце Ви). Тому мені видається цілком природним право Галичан бентежитися за цих бідолашних створінь, які ще й досі не зрозуміли що насправді вони нікому в цьому світі не потрібні. А щодо гасла "Валіза-Вокзал-Росія", то чим воно особисто Вам не подобається? І чи не було б слушним особисто Вам зробити всім послугу (в першу чергу собі) і переглянути своє ставлення до цього досить-таки привабливого девізу? Щиро Ваш, ВРХ
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2003.01.19 | Рюген

                      Не можу погодитися з Вами.

                      Велика Рогата Худоба пише:
                      > За цієї причини, Дніпром вони мають таке ж право розпоряджатися як, скажімо, Західним Бугом. Пробачте, але інакше як "плачеться в хустинку" Вашу поведінку важко назвати. Можливо Ви при цьому ще й смієтеся (такий собі "сміх крізь сльози"), але це вже відноситься до галузі психіатрії, де нажаль я Вам нічим зарадити не можу. Щодо Малоросів, то я вважаю що Ви трішки поспішили, адже ж вони мешкають на території України, і мають оту дурнувату звичку у всіх своїх бідах звинувачувати Галичан (як оце Ви). Тому мені видається цілком природним право Галичан бентежитися за цих бідолашних створінь, які ще й досі не зрозуміли що насправді вони нікому в цьому світі не потрібні. А щодо гасла "Валіза-Вокзал-Росія", то чим воно особисто Вам не подобається? І чи не було б слушним особисто Вам зробити всім послугу (в першу чергу собі) і переглянути своє ставлення до цього досить-таки привабливого девізу? Щиро Ваш, ВРХ
                      Помиряєтеся, шановний. Галичани не мають ніякого права розпоряджатися Дніпром. Тим паче, на тій химерній підставі, що самі себе українцями оголосили. А Ви назвіть себе ще гамериканцями, та визначайте, куди Гудзон текти повинен. Або китайцями, то крутіть Янцзою. Тоді Вам китайці або й гамериканці палцями біля скроні крутитимуть, аби адекватніше пояснити Ваша права. Ви на Дніпрі люди прийшлі (на хвилинку). Прийшли, поплавали (коли влітку), сфотографувалися на згадку, та й пішли собі. Геть. (Тільки у воду не ссяти!) А Дніпрові ще текти й текти. І кому ним розпоряджатися - Вас не питатимуть. Знайдуться інші. Вже вибачайте. А Ви, відповідно, дбайте про стан сантехніки на власних теренах. Бо більших джерел водопостачання все одно не маєте. Не пощастило Вам. Та хіба тільки з водою?
                      Що стосується моїх "бід" - я людина не жадібна, тому щиро Вам таких "бід" зичу. Однак, боюся, не в коня буде корм.
                      І останнє щодо валіз. В принципі це ідея. Тільки я в своїх валізах прихоплю свою частку України. З Дніпром, зрозуміло. Та й не я один. Таких мільйонів п'ятнадцять-двадцять (щонайменще) назбирається. До Росії може й не доїдемо. Але від надто настирливих бідних родичів ("тьотю, дайте води, а то так їсти хочеться, що аж переночувать ніде") здихаємося. Як Вам такий перебіг? Щиро Ваш, Р.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2003.01.20 | Shooter

                        Всьо смєшалось в галавє русонацюка

                        Рюген пише:
                        > Та й не я один. Таких мільйонів п'ятнадцять-двадцять (щонайменще) назбирається.

                        Дєліріум в парніші найвищого ґатунку. Таке в них, русонацюків, трапляється частенько - як от, наприклад, в певного Русіна Владівостокского, один час возомнівшого себе в числі півтора мільйона люду. Так що нічого рИґену дивуватися - серед русонацюків подібна хвороба типова і поширюється зі швидкістю СНІДу серед підерасів.

                        Заодне раджу сходити на сайт ЦВКУ і ознайомитися детально з кількістю голосів набраних на останніх виборах Русскім блоком. Після чого поділити на два - оскільки серед проголосувавших як мінімум половина ностальгує за калбасой-по-2-20-да-водкай-по-4-70, а не за Росією, дотати ще дурнувату наташу та кнайта іі вірного Марчєнка - оце і буде число русонацюків в Украіні.

                        Повправляйтесь. Арифметика якраз гідна "світлого" ума русонацюка.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2003.01.20 | Рюген

                          Когда не куришь - то нюхаешь, ШУТхЕР? Или все сразу? (-)

                      • 2003.01.20 | Велика Рогата Худоба

                        Рюгене, навіщо себе дурити?

                        Не українець Ви, Рюгене, та й годі. І не росіянин, а такий собі малорос, який годиться хіба для ролі кухонної ганчірки. Така вже, мабуть, Ваша доля. Безхребетна, як оце в інфузорії туфельки. Коли голкою Вас шпорхнуть праворуч, то Ви собі праворуч і поповзете. Трішки поскавучите, трішки поскиглите, та й врешті замовкнете. Щодо Дніпра, то це, знаєте, українська ріка. Вам, малоросам, не збагнути значення слова "український". Ви, бідолашні, самі не знаєте хто Ви. І звісно ж, не Вам вчити галичан, подолян, чи волинян хто вони такі в цьому світі. Ну а про 15-20 міліонів Ви, друже, звичайно перебільшили. Мабуть несвідомо але охоче; це такий механізм захисту в людей які страждають на комплекс меншовартости. Психологія, знаєте. На останок, ще раз хочу Вам нагадати про оте досить-таки привабливе гасло про Валізу. Адже справді, навіщо себе катувати без потреби? Як Ви гадаєте? Щиро Ваш(a), ВРХ.
          • 2003.01.20 | Тінь

            Re: Однак погодьтеся, що галичани й малороси -

            Суперечка про галичан та малоросів - це як безкінечна казочка про білого бичка:-)
            Рюген, я розумію - Ви не любите галичан. Це Ваше святе право. Кожна особистість має право на свою думку.
            Але. За менталітетом галичини та мешканці східніх, південих, центральніх та північних областей України таки дещо різняться.
            Але різниця між ними не така вже й капітальна. Це українці, Рюген. Як би прикро Вам це не було чути. Українці, що виховувалися, скажімо так, у різних політичних та культурних системах.
            До речі, не кажіть Ви "малороси". Краще все - "мешканці Великої України":-)
  • 2003.01.18 | Роман ShaRP

    "Если вы не отзоветесь, мы напишем в "Спортлото" ...

    Одразу завважу, що саму ситуацію-"сепарацію" я розглядаю більше як фантастику, аніж як щось серйозне. Це як анекдотичне "злые вы, уеду я от вас", або винесена у назву "погроза" мешканців закладу хорих на голову з відомої пісні Висоцького.
    А хто їм дасть?
    А що вони самі виборють?
    Скажіть мені будьласка, ЯК можна розцінювати результати того опитування, якщо не визнання власної слабкості?
    Галичина НЕ бореться за Україну, "а як гудуть, то дуже тихо, що їх мені вже геть не чуть".
    Казочку про трьох поросят пам*ятаєте? От тут щось схоже -- "страшні москалі, побудуємо окрему хованку-хатинку".
    Тільки нічого не буде. Бо ніхто не віддасть "труби", ані з Заходу, ані зі Сходу, ніхто не чекає у Європі ще одну міні-країнку з нулячими традиціями державності ... і так заробітчани з тих місць багато кому у печінках сидять, а Велика Україна і дала б радо під зад колінкою егоїстичним та самозакоханим "бендерам"(тоді б заробітчани поділилися б на два, але обидва сильно ображених табори, -- кого повиганяли із Праги, наприклад, і кого повиганяли, ще, наприклад, з Києва), та має справи поважливіше, аніж гратися з "поросятами".
    То ж рекомендую серйозно це не розцінювати, а хто вляпався -- піти помити руки.


    Ахой! Хто там боявся? Експансії з Заходу? Попустіться, страшні галицюки самі лахи збирають, вже й опитування проводять.
    Пам*ятаєте коня барона Мюнхгаузена, який не міг напитися, бо у нього половину відстрелили? Він п*є, а ззаду -- ллє. Отак і "національні" сили -- кричать собі, агітують, погрозки навіть якісь часом чути ... а їх "мрія та надія" за їх спиною між тим вирішує, коли саме тікати, тобто вирішують хто гальмує, а хто не гальмує -- вже в Італії, якщо не в Португалії.
    Кажуть, УПА (і на Галичині, зокрема) боролася за Україну. Кажуть, що там цим пишаються. Цікаааааааааві ж у них нащадки. Кльово борються.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.01.18 | ilia25

      А чому галичани повинні боротись за Україну?

      Воно їм потрібно? Якщо більшість східних українців НЕ ХОЧУТЬ поділяти західні цінності -- це їх вибір, врешті решт.

      За 10 років вже ясно, що 5 мільйонів галичан не можуть витягти на собі 40 мільйонів східняків, які цьому лише опираються, замість бути вдячними. Навпаки, приклад Галичини, коли та завдяки демократії створить собі більш-менш чесну владу та високий рівень життя, скоріше решту українців переконає.


      Роман ShaRP пише:
      > Тільки нічого не буде. Бо ніхто не віддасть "труби", ані з Заходу, ані зі Сходу, ніхто не чекає у Європі ще одну міні-країнку з нулячими традиціями державності ... і так заробітчани з тих місць

      Щодо труби, то засунь її в дупу.. лєну :) Не в трубі щастя, а у державі, що служить народу. Громадяни такої країни і без труби розбагатіють.

      А щодо Європи -- то не пиши дурниць. В ЄС з радістю прмуть будь яку европейську державу, що є демократичною, та не воює проти власного народу. Вся Україна вже б давно була в ЕС, якби нею не керували відверті злочинці.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.01.19 | Andrij

        Re: А чому вони не повинні це робити?

        В Україні більшість людей не хотять боротись навіть за себе, не кажучи вже про Україну. Галичани в цьому не виняток. Проблема України - байдужість до власної долі. Але ця байдужість поступово зникає. Люди починають захищати власні права, поволі опираючись бандитам. Тепер цей сплеск громадської активності бандити хотять перевести у бік боротьби між "галичанами" та "східняками". Нехай чубляться між собою, аби тільки не заважали бандитам продавати Україну.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.01.19 | ilia25

          Тому, що це заважає їх боротьбі за власну долю

          Andrij пише:
          > В Україні більшість людей не хотять боротись навіть за себе, не кажучи вже про Україну. Галичани в цьому не виняток. Проблема

          Сепаратизм галичан якраз і є засобом боротьби за власну долю.

          > України - байдужість до власної долі. Але ця байдужість поступово зникає. Люди починають захищати власні права, поволі опираючись

          Де це ви таке побачили? Рух до диктатури -- це як падіння в прірву. Чим далі, тим важче це падіння навіть зупинити, не кажучи вже про те, щоб вибратись на гору. Час працює проти демократії.

          Після касетного скандалу громадська активність постійно знижується, завдяки тупості лідерів опозиції, Ющенка -- в першу чергу.

          > бандитам. Тепер цей сплеск громадської активності бандити хотять перевести у бік боротьби між "галичанами" та "східняками". Нехай

          Ви знову забули випити таблетки від параної? Погано, вкзівки лікарів треба виконувати.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.01.19 | Andrij

            Re: Яким чином?

            Поясніть, яким чином боротьба за "відділення Галичини" сприятиме покращенню долі галичан. Маю на увазі не фантастичну "Галицьку державу з купою КПП уздовж східного кордону" (подяка пану Хавичу за його бачення майбутнього), а ПРОЦЕС відділення. Також поясніть, яким чином боротьба за сильну судову систему та самоврядування разом з усіма українцями погіршуватиме долю галичан.

            ilia25 пише:
            > бандитам. Тепер цей сплеск громадської активності бандити хотять перевести у бік боротьби між \"галичанами\" та \"східняками\". Нехай
            >
            > Ви знову забули випити таблетки від параної? Погано, вкзівки лікарів треба виконувати.

            А ви таки справді дурник. Не нервуйте та спробуйте подумати. Що саме виграють галичани від боротьби за міраж замість дуже близької мети демократії в Україні.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.01.19 | ilia25

              Яким чином? -- бо це різні речі

              Галичина може домогтись кращого життя як частина України, але це можна скоріше зробити маючи незалежність.

              Сепаратизм якраз і є наслідком правдивості останнього твердження.

              Andrij пише:
              > Поясніть, яким чином боротьба за "відділення Галичини" сприятиме покращенню долі галичан. Маю на увазі не фантастичну "Галицьку державу з купою КПП уздовж східного кордону" (подяка пану Хавичу за

              Таким чином, що може врешті решт привести до реалізації "фантастичного" сценарію.

              > його бачення майбутнього), а ПРОЦЕС відділення. Також поясніть, яким чином боротьба за сильну судову систему та самоврядування разом з усіма українцями погіршуватиме долю галичан.

              Тим, що вона відволікатиме сили від боротьби з незалежність.

              > Що саме виграють галичани від боротьби за міраж замість дуже близької мети демократії в Україні.

              Перемога демократії в Україна стає поволі ще більшим міражем, аніж незалежність Галичини. Просто тому, що за, власне, демократію в Україні ніхто не бореться. Якщо НУ та БЮТ виступають проти розширення повноважень парламенту та обмеження повноважень Президента -- то хто має боротись за демократію? СПУ з комуністами?

              Українська політична еліта складається з невігласів та неофітів, що не здатні вибудувати політичну систему, яка залишалась би демократичною навіть за низької громадянської активності.

              А ідея незалежності Галичини є хоч простою та зрозумілою -- на відміну від парламентської республіки, федералізації та інших тонкостей державного будівництва. І -- хоча б для Галичини -- буде майже такю ж ефективною.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2003.01.19 | Andrij

                Про відволікання зусиль - абсолютно вірно (поділяй та володарюй)

                ilia25 пише:
                > Галичина може домогтись кращого життя як частина України, але це можна скоріше зробити маючи незалежність.

                Можливо, звичайно. Проблема в тому, що як результат "боротьби за незалежність" можна загубити і незалежність, і Україну, і краще життя. Але вам то що.

                >
                > Сепаратизм якраз і є наслідком правдивості останнього твердження.

                Який сепаратизм? Де ви його побачили? Ні, я не проти пофантазувати, але ж майте совість. 35% каже "якби..., то...". Такий "сепаратизм" існує навіть в Києві.

                > > його бачення майбутнього), а ПРОЦЕС відділення. Також поясніть, яким чином боротьба за сильну судову систему та самоврядування разом з усіма українцями погіршуватиме долю галичан.
                >
                > Тим, що вона відволікатиме сили від боротьби з незалежність.

                Тобто, ви прекрасно розумієте, що звортнє також вірне. "Відволікання сили" працює в обох напрямках. Ну й кому це зараз потрібно? СДПУ(о)?

                > Українська політична еліта складається з невігласів та неофітів, що не здатні вибудувати політичну систему, яка залишалась би демократичною навіть за низької громадянської активності.

                Але яке відношення це має до "сепаратизму"? В Галичині є краща політична еліта? Чому, власне, треба відділяти саме Галичину, а не, скажімо, Донбас? В центральній Україні більшість також голосує за опозицію. Разом з Галичиною. Але ж ви тут говорите про "невігласів та неофітів" з опозиції. Тобто, абсолютно незрозуміле ваше бажання відкраяти саме Галичину. Чи ви це не для того робити, аби поділити тих "невігласів та неофітів" з опозиції на галицьких та всіх інших?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2003.01.19 | ilia25

                  Re: Про відволікання зусиль - абсолютно вірно (поділяй та володарюй)

                  Andrij пише:
                  > ilia25 пише:
                  > > Галичина може домогтись кращого життя як частина України, але це можна скоріше зробити маючи незалежність.
                  >
                  > Можливо, звичайно. Проблема в тому, що як результат "боротьби за незалежність" можна загубити і незалежність, і Україну, і краще життя. Але вам то що.

                  Загубити незалежність, борячись за незалежність -- то лише вам таке може таке ввижатись. Забагато таблеток від параної наїлися?

                  > Який сепаратизм? Де ви його побачили? Ні, я не проти пофантазувати, але ж майте совість. 35% каже "якби..., то...". Такий "сепаратизм" існує навіть в Києві.

                  Не пишіть дурниць.

                  > > > його бачення майбутнього), а ПРОЦЕС відділення. Також поясніть, яким чином боротьба за сильну судову систему та самоврядування разом з усіма українцями погіршуватиме долю галичан.
                  > >
                  > > Тим, що вона відволікатиме сили від боротьби з незалежність.
                  >
                  > Тобто, ви прекрасно розумієте, що звортнє також вірне. "Відволікання сили" працює в обох напрямках. Ну й кому це зараз потрібно? СДПУ(о)?

                  Так, це все лише СДПУ(о) потрібно, а ми з Хавичем агенти Медведчука.

                  > > Українська політична еліта складається з невігласів та неофітів, що не здатні вибудувати політичну систему, яка залишалась би демократичною навіть за низької громадянської активності.
                  >
                  > Але яке відношення це має до "сепаратизму"? В Галичині є краща політична еліта? Чому, власне, треба відділяти саме Галичину, а не,

                  Там не краща еліта, там більше громадянської активності. В масштабах України це не має значення, а для незалежної Галичини цей більший рівень громадянської активності буде вирішальним.
      • 2003.01.19 | Велика Рогата Худоба

        Якщо хтось і відділиться, то це малороси. Шкода лише що їх ніхто

        до себе не прийме.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.01.19 | Адвокат ...

          Re: Якщо хтось і відділиться, то це малороси. Шкода лише що їх н

          Велика Рогата Худоба пише:
          > до себе не прийме.

          Що, кажете,-- і моськалі не візьмуть??? То,-- дива! :):
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.01.19 | Велика Рогата Худоба

            Звичайно, не візьмуть. Все що треба вони вже придбали

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.01.19 | Рюген

              Знову не можу погодитися!

              А керувати набутим майном на Україні хто буде? Не можна ж таку делікатну справу якимось зайдам з-за Збручу доручати. І валізи пакувати не треба. Торопаєте, до чого йдеться? Якщо ні, доведеться нагадати в чиїх руках найбільші львівські підприємства. А мені Львів, наприклад, подобається. Клімат, та й проблеми з вигодами, звісно, дошкуляють, але я готовий терпіти. Заради такого бізнесу. Тож тікайте з України, поки не пізно, бо плакати мені заважаєте. З повагою, Р.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2003.01.20 | Адвокат ...

                Вас варто до Кунсткамери!

                Цікаво однак інше: коли самі моськалі Вас туди запроторять.
              • 2003.01.20 | Велика Рогата Худоба

                Та ми про це майно самі подбаємо, а Ви вже їдьте і не хвилюйтеся

      • 2003.01.19 | Роман ShaRP

        Дитячо-демократичний хрестовий похід намбер Х

        ilia25 пише:
        > Воно їм потрібно? Якщо більшість східних українців НЕ ХОЧУТЬ поділяти західні цінності -- це їх вибір, врешті решт.

        Згоден.

        > За 10 років вже ясно, що 5 мільйонів галичан не можуть витягти на собі 40 мільйонів східняків, які цьому лише опираються, замість бути вдячними.

        Витягти куди? Хто кого й куди (і навіщо) тяг? Хоч намагався? Приклади?

        >Навпаки, приклад Галичини, коли та завдяки демократії створить собі більш-менш чесну владу та високий рівень життя, скоріше решту українців переконає.

        Поживемо-побачимо... Зараз він їх скоріше переконує самим тікати на заробітки ... не у Європу, так куди. А "творити" у них поки що щось не дуже виходить. Хіба що свою мафію за рос.(пост-рад.) стандартом.
        Розумієете, будувати можна і тут, хотіли б -- то побудували б вже хоч трохи, а хто заводить такі теревені "якщо ви, то ми" -- той навряд чи що побудує....

        > Роман ShaRP пише:
        > > Тільки нічого не буде. Бо ніхто не віддасть "труби", ані з Заходу, ані зі Сходу, ніхто не чекає у Європі ще одну міні-країнку з нулячими традиціями державності ... і так заробітчани з тих місць
        >
        > Щодо труби, то засунь її в дупу.. лєну :) Не в трубі щастя, а у державі, що служить народу. Громадяни такої країни і без труби розбагатіють.

        Мова йде не про то, що без неї не можна розбагатіти, хоча зараз саме це найшвидший шлях .... а про то, що ніхто не схоче робити їм такий "подарунок". Гадаю, що це вийде простіше.

        > А щодо Європи -- то не пиши дурниць. В ЄС з радістю прмуть будь яку европейську державу, що є демократичною, та не воює проти власного народу.

        Тільки не кажіть мені , що скрізь от взяли, і стали любити бідних родичів.

        > Вся Україна вже б давно була в ЕС, якби нею не керували відверті злочинці.

        Сумніваюся.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.01.19 | ilia25

          Re: Дитячо-демократичний хрестовий похід намбер Х

          Роман ShaRP пише:
          > Витягти куди? Хто кого й куди (і навіщо) тяг? Хоч намагався? Приклади?

          Витягти з совка у демократію. А тягти вони й зараз намагаються -- порівняй, який відсоток на Галичині голосував за опозицію, і який в решті України. Тільки в масштабах України цих зусиль недостатньо.

          > >Навпаки, приклад Галичини, коли та завдяки демократії створить собі більш-менш чесну владу та високий рівень життя, скоріше решту українців переконає.
          >
          > Поживемо-побачимо... Зараз він їх скоріше переконує самим тікати на заробітки ... не у Європу, так куди. А "творити" у них поки що щось не дуже виходить. Хіба що свою мафію за рос.(пост-рад.) стандартом.

          Причому тут зараз? НГезалежність саме для того й потрібна, щоб було не так, як зараз.

          > Розумієете, будувати можна і тут, хотіли б -- то побудували б вже хоч трохи, а хто заводить такі теревені "якщо ви, то ми" -- той навряд чи що побудує....

          Пробачте, але це вже блюзнірство -- в умовах кучмістану, годі й мріяти щось побудувати для людей, тим більше демократію в окремо взятій області.

          > > Роман ShaRP пише:
          > Мова йде не про то, що без неї не можна розбагатіти, хоча зараз саме це найшвидший шлях .... а про то, що ніхто не схоче робити їм такий "подарунок". Гадаю, що це вийде простіше.

          Повторюю -- не в трубі щастя. В Естонії от труби нема, а живуть там краще ніж у Латвії, де вона є -- я вже не кажу, про Україну.

          > > А щодо Європи -- то не пиши дурниць. В ЄС з радістю прмуть будь яку европейську державу, що є демократичною, та не воює проти власного народу.
          >
          > Тільки не кажіть мені , що скрізь от взяли, і стали любити бідних родичів.

          Та вся Східна Європа -- то бідні родичі. ЕС зацікавлена в економічному розвитку східноєвропейських країн, і України в тому числі. Бо альтернатива тому -- мати на своїх кордонах "гарячі точки".
  • 2003.01.19 | Россиянин

    Интересно, когда Украина выйдет из пубертатного возраста?:-)(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.01.19 | Shooter

      Цікавіше є те чи Росіі вилікується від старечого маразму (-)

  • 2003.01.20 | Іван Драго

    Що ж, регіональний спротив - це також спротив(-)



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".