МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нелюди гинуть за метал

05/16/2003 | Янехочубутизвіром
весілля.

Павло Сулковський поміняв фракцію на гроші. Для області

Народний депутат України від Гощанського виборчого округу Павло Сулковський перейшов з фракції “Наша Україна” до фракції “Регіони України”, перед цим домовившись про певні урядові гарантії для розвитку області з боку лідера Партії регіонів України прем’єра Віктора Януковича.

- Я беру слово у Верховній Раді тільки в тому разі, коли треба відбити лобійований мафіозний законопроект, - говорив якось Сулковський, оцінюючи рік своєї роботи у парламенті.

Кого і що відбивати має Сулковський тепер, після свого фракційного переходу, не повідомляється. Як і не відомо, що буде із ще однією, партійною, посадою пана Павла, який нещодавно очолив Острозьку районну організацію УНП для “оздоровлення”. Цікаво також, як колеги-“нашоукраїнці” у Верховній Раді будуть “оздоровлювати” свої лави після демаршу Сулковського. Але, виявляється, до свого кроку гощанський нардеп готувався давно - раніше голова облдержадміністрації подякував Павлу Сулковському за допомогу обласній владі у вирішенні гострих господарських питань. “Більше б таких депутатів”, - сказав Микола Сорока. Після Володимира Плютинського Сулковський - другий з рівенських депутатів, котрі втекли від “нашоукраїнців” після того, як бренд Віктора Ющенка, популярний в області, дозволив їм потрапити у Верховну Раду.

Відповіді

 • 2003.05.16 | Navigator

  Є таке іудине дерево. Використовується по призначенню

  Росте на Україні в Криму.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.23 | http://www.volyn.rivne.com/

   ЯК ОЦIНЮЮТЬ ВЧИНОК ПАВЛА СУЛКОВСЬКОГО

   ЯК ОЦIНЮЮТЬ ВЧИНОК ПАВЛА СУЛКОВСЬКОГО
   Владика ДАНИЇЛ
   Його вчинок для мене неприємний. У полiтичному розумiннi я сприймаю це як зраду тих iнтересiв, яким вiн обiцяв служити. Саме для цього виборцi обрали його народним депутатом.

   Сергiй ОЛЕКСIЮК, народний депутат України
   Iнакше як зрадою вчинок Сулковського оцiнювати не можна. А його виправдовування пiдйомом "Квасилiвсiльмашу" й випуском там комбайнiв виглядає блюзнiрством. Коли ми з Юрiєм Ширком подали до Генеральної прокуратури депутатський запит про розкрадання майна з "Квасилiвмашу", то Сулковський на нас накинувся мало не з кулаками, фактично захищаючи злодiїв. Ось вам справжня його турбота про рядових працiвникiв заводу та iнтереси України.

   Юрій ШИРКО, народний депутат України
   Вчинок Сулковського, у першу чергу, засвiдчує, що вiн є людиною, у якої немає страху Божого, бо вiн отримав благословення вiд високих церковних iєрархiв саме як кандидат у народнi депутати вiд Блоку Вiктора Ющенка "Наша Україна". А оскiльки вiн не пройшов належного партiйного вишколу, то в нього немає вiдповiдальностi перед людьми. Усiм також зрозумiло, що вiн вчинив зраду з корисливою метою.
   Але я впевнений, що мети своєї вiн не досягне, бо зрадникiв не любить нiхто. Таким людям не мiсце нi в полiтицi, нi у виконавчiй владi. Йому краще було б сидiти на дачi й вирощувати огiрки.

   Сергiй ОДАРЧЕНКО, голова Молодого Руху Рiвненщини, депутат Рiвнеради
   Молодь однозначно розцiнює вчинок Сулковського як зраду, а всi його виправдовування про "Рiвнесiльмаш" i все iнше - це лише окозамилювання наївним виборцям, спроба їх обманути. Хотiлося б, щоб Сулковський подивився в очi тiй молодi, яка агiтувала за нього пiд час виборчої кампанiї i яку вiн своїм негiдним вчинком просто пiдставив.

   Iван КУЗЬМЮК, голова обласного об'єднання ВУТ "Просвiта" iм.Тараса Шевченка
   Нещодавно Верховна Рада України ратифiкувала Європейську хартiю регiональних мов, ратифiкувала всупереч здоровому глузду. Усiм добре вiдомо, що українська мова в Українi ще практично не стала державною, а пiдписана Хартiя може спричинити її витiснення не лише зi столицi - Києва, а й з переважної бiльшостi мiст i навiть окремих територiй.
   Тому зрозумiло, чому товариство "Просвiта", полiтичнi партiї i громадськi органiзацiї, якi входять до Блоку Вiктора Ющенка "Наша Україна", виступали й виступатимуть категорично проти приниження нашої української мови й нiколи не примиряться з таким станом речей.
   Прикметно, що найбiльш зацiкавленими в ратифiкацiї Хартiї Верховною Радою були Л.Кучма, В.Янукович та комунiсти. Пiд час голосування питання у цiй одiознiй компанiї опинився i народний депутат України Павло Сулковський, який донедавна вважав себе щирим українцем.
   Дозвольте запитати, пане Сулковський, скiльки коштує зрада України i тих виборцiв, яким ви клялися захищати їхнi iнтереси? Якщо на це запитання ви не можете знайти вiдповiдi, то залишається одне - скласти депутатськi повноваження.

   Євген ШМОРГУН, письменник
   Менi не доводилося близько знати Сулковського, просто вiн не входив у коло моїх друзiв, але я неодноразово слухав його виступи. Чим вони менi запам'яталися, так це тим, що вони були довгi й вельми багато було сказано велемовних слiв. Вiн багато говорив про любов до України, любов до народу, любов'ю так i перло з усiх його виступiв. Коли ж людина любить свiй народ, свою землю, своїх землякiв, хоче щось краще зробити для них, то, вона про це не кричить на кожному кроцi.
   Тому в мене якесь вiдчуження було. Я нiколи не мiг бути вiдвертим з цiєю людиною. Моє передчуття справдилося. Кажуть: судiть їх не по словах, а по дiлах. У цьому випадку я не знаю, чи й будуть тi дiла в нього, бо його можуть просто використати як розмiнну монету i скоро зовсiм розвiяти, як полову. На тому й кiнець.
   На жаль, Сулковський виявився козирем iншої сторони. Сторони, яка аж нiяк не робить благо для людей - це факт. I тому менi гiрко, що стiльки працi пропало даремно, адже не вiн iшов у Верховну Раду, йшла партiя, яку вiн представляв, i на нього було затрачено стiльки сил, довiри й енергiї всiх людей.
   А втiм, то, може, й добре, що не в якийсь вiдповiдальний момент зрадив Сулковський, адже це ще не вирiшальний момент. Навпаки, добре, що полова вiдсiялася - хлiб буде кращим.

   Ростислав СОЛОНЕВСЬКИЙ, пенсiонер, учасник бойових дiй. смт Клевань
   Ця новина є дуже неприємною, бо скiльки для нього зробила "Наша Україна", зокрема обласна Управа Українського Народного Руху, а тепер Української Народної Партiї. Несподiванка дуже прикра, i це на совiстi самого Сулковського.
   Мешканцi Рiвненщини, з якими менi вже довелося поспiлкуватися, обуренi його вчинком i називають Сулковського негiдником. I як би не виправдовувався Павло Гнатович, як от по телебаченню й радiо, для народу вiн назавжди залишиться зрадником. Його вчинок можна назвати тiльки одним словом - "Фе!"

   Вiра КОБИЛЯНСЬКА, голова РОО ХНС
   Християнсько-Народний Союз як партiя християнсько-демократичного спрямування сповiдує прiоритети чесної полiтики та моральностi в нашiй країнi i тому засуджує вчинок Сулковського. Вiн зрадив своїх друзiв, зрадив людей, з якими пройшов такi важкi вибори, довiру виборцiв. Це дiйсно зрада.

   Любов ГАВРИЛЮК, голова РОО "Союз українок"
   З Сулковським я знайома з 1994 року, i вiдтодi моя педагогiчна iнтуїцiя виробила до нього негативне ставлення. Тепер стало очевидним, що Сулковський - це мерзотник пiд маскою патрiота з неабиякими артистичними здiбностями.

   Олексiй МАНУЙЛИК, голова РОО Братства воякiв УПА
   Не лише я, а й усе наше Братство засуджуємо вчинок Сулковського. Ми вважаємо його зрадником українських iнтересiв i пiдтримуємо вимогу вiдкликати Сулковського з посади народного депутата.

   М.КАЧАНIВСЬКИЙ, виборець. смт Квасилiв
   Сулковський зрадив "Нашу Україну" не заради комбайнiв, пробивати виробництво яких можна було i не виходячи з фракцiї "Наша Україна", а ще ранiше - пiд час головування в районнiй держадмiнiстрацiї, а заради посади губернатора, про яку вiн не тiльки мрiє, а й снить. Засуджую не тiльки Сулковського, а звинувачую себе за те, що, знаючи гнилу душу цiєї людини, нiчого не робив, щоб завадити кар'єристу стати депутатом вiд Блоку "Наша Україна".

   Петро ПОЛIЩУК, голова РРО УНП
   Не може зрадити людина, яка нiколи не була й не буде патрiотом України, а лише "патрiотом" високих посад i кар'єри. Така людина може тiльки продатися, що, власне, Сулковський i зробив.

   Вiктор ЦИБА, голова РОО "УРП-"Собор"
   Я пiдтримую спробу вiдкликати Сулковського з посади народного депутата України. Йому не потрiбен був депутатський мандат - це лише хiд, щоб пробратися до Києва. Вiн усе життя мiтив на крiсло голови обласної державної адмiнiстрацiї. Сулковський - негiдник, що пiдiрвав авторитет РУХу й цiлеспрямовано заради власної кар'єри здiйснив спробу втопити людину, яку поважає весь народ - Вiктора Андрiйовича Ющенка.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.23 | Штірліц

    Надзвичайно секретно. Райхсгехаймнис. Юстасам.

    На численнi прохання виборцiв, якi бажають поставити питання Сулковському особисто, подаю з Нюрнберга його контактнi телефони:
    м.Київ, 8-044-229-08-25, 8-044-255-21-58, 8-044-229-01-25 (готель "Україна");
    домашнiй: с.Новоукраїнка, 27-82-49, мобiльний 8-067-940-48-10.
 • 2003.05.30 | Колкін

  Сулковський чи СУКовський?

  Як оцiнюють вчинок СУЛКОВСЬКОГО

  Оксана БIЛОЗIР, народний депутат України, народна артистка України

  Я була глибоко обурена. Я в цей час була в Iспанiї - працювала з українською дiаспорою. Коли я дiзналася про це, то була в шоцi. Чому? Бо моя безпосередня участь у його виборчiй кампанiї була дуже вагомою. По-перше, це моя рiдна область - вiн мiй земляк. I багато людей, якi приходили на зустрiчi з кандидатом Сулковським i на яких справило враження i моє чесне iм’я - iм’я людини, яка народжена на тiй землi. I менi болить серце вiд того, що так сталося - вiн заслуговує на зневагу й неповагу людей, якi його обрали. Такi вчинки достойна людина не може собi дозволити.

  Я думаю, що треба пiдготувати лист вiд «Нашої України» й розповсюдити його по округу, де буде дана оцiнка його роботи у фракцiї - що вiн зробив за цей перiод часу. Оскiльки вiн ставить претензiї до фракцiї, то треба показати, якою була його робота у фракцiї «Наша Україна».

  Я думаю, що чисто фiнансовi питання переважили. Але я не збираюся розбиратися у мотивах, якi спричинили його до цього. Його вчинок говорить про його якiсть як людини.  Юрiй КОСТЕНКО, голова Української Народної Партiї, народний депутат України

  Потрiбно врегулювати так українське законодавство, щоб пiсля таких крокiв, який зробив Сулковський, такий депутат негайно припиняв свої повноваження.

  Що стосується морального аспекту вчинку Сулковського, то вiн заслуговує лише на осуд. Якщо людина писала зобов’язання i ставила пiд ним свiй пiдпис, то вона повинна їх виконувати.  Олег РИБАЧУК, народний депутат України, керiвник офiсу В.Ющенка

  Це зрада виборцiв i В.Ющенка. Такi, як Сулковський, мають бути вiдкликанi з народних депутатiв України.  Юрiй ЄХАНУРОВ, народний депутат України, вiце-прем’єр в урядi В.Ющенка

  Знаючи ментальнiсть волинякiв, упевнений, що на Рiвненщинi на полiтичнiй кар’єрi Сулковського поставлено хрест. А чи потрапить вiн у список своїх у новiй полiтичнiй силi? Вiдповiдь напрошується сама собою.  Віктор ДАНИЛОВ, голова фракції «Наша Україна» у Рівненській обласній раді

  Нічого хорошого це не принесло для виборців. Ганьба для депутата. Ніхто з нас не дозволив собі й навіть натяку на такий крок, чи на щось подібне...  Сергій КРИЧИЛЬСЬКИЙ, головний редактор «Волині»

  Вважаю, що Павло Гнатович Сулковський вчверив таке, що йому саме час зайнятися вивченням Святого Письма. Саме там, як ніде інде, він знайде відповіді про зраду і її наслідки.

  Редакція часопису «Волинь» готова надати газетну площу для публікації списку тих, хто підтримує вчинок Сулковського. Та навряд чи серед лівих чи правих, чи представників влади знайдуться такі, хто відкрито про це скаже.  Юрій ВОВК, голова фракції “Наша Україна” у Рівнераді

  Я вважаю це прямою зрадою всіх людей, які працювали на майбутнього депутата Верховної Ради України і порівнюю його вчинок із зрадниками національно-визвольної справи у роки війни.

  Мій батько, учасник УПА, розповідав мені, що слабодухих, які відмовлялися від боротьби у роки війни, покидали криївки, своїх побратимів, назавжди таврували – зрадник, - і робили відповідні висновки. Під час війни – вирок один – смерть...  Олександр СКIПАЛЬСЬКИЙ, генерал-лейтенант

  Боляче, коли зраджують нацiональну iдею, яка є головною складовою нацiональної безпеки незалежної України. Промiняти фракцiю Вiктора Ющенка на пiдтримку меркантильних iнтересiв може лише дрiбна, недалекоглядна людина.  Отець Юрiй (Велiгурський), старший священик Свято-Покровського кафедрального собору м.Рiвне

  ...Сулковський Павло Гнатович, який просив i мого благословення на депутатство, своїм негiдним вчинком вкрай засмутив i схвилював мене. Те, що вiн не з класу героїв, я й ранiше знав. Це написано i на його «табло», як нинi виражається молодь, бо розумiння «лице», «лик» бiльше пiдходить людям гiдним. Iстина ж полягає в тому, що депутатом його вчинили «нашоукраїнцi» i їхнi прихильники, якi є виразниками нацiональних iдей. Вiн їх зрадив, перекинувшись до грошовитих мiшкiв. Я думаю, що навiть Юда був достойнiшим, бо, зрозумiвши негiднiсть свого вчинку, залишив гурт апостолiв, повернувши отриманi за зраду срiбняки.  Борис ЗАГРЕВА, народний депутат України, м.Луцьк

  Я пропонував Сулковському, який заявив, що перемога на виборах - це виключно його заслуга, щоб ми разом склали депутатські повноваження і пішли на вибори по Гощанському виборчому округу. Я - від Блоку Віктора Ющенка, а він - від Януковича або як незалежний кандидат. І тоді побачимо, за кого проголосують виборці. Він злякався, бо добре знає, що його депутатський мандат - це довіра Віктору Ющенку, а не Сулковському.  Свiтлана НIКОЛIНА, голова Здолбунiвської РО УНП.

  Сулковський зрадив не так Ющенка, як своїх виборцiв. Ющенко стане Президентом i без нього, i фракцiя обiйдеться - не такої величини фiгура Павло Гнатович. А от люди, якi збивали ноги вiд села до села, вiд хати до хати, якi говорили, що Сулковський - «людина Ющенка», справдi виявилися ошуканими i зрадженими. Вiн використав iм’я Ющенка, використав довiру людей i їхню працю. А тепер, коли все стало йому непотрiбним, переступив i пiшов далi. От тiльки чи далеко може зайти людина шляхом брехнi i зради? Народна мудрість недаремно говорить: «Брехнею світ пройдеш, та назад не вернешся». Я не можу нi поважати, нi розумiти людину, яка робить кар’єру, використовуючи у своїх iнтересах священнi поняття Бога, України, нацiї. Це огидно й недостойно людини. Сулковському має бути соромно перед дiтьми й родиною, перед усiма, хто за нього голосував.  Протоiєрей Анатолiй МИРОНЧУК, благочинний Острозького району Української Православної Церкви Київського Патрiархату

  Такi речi неприпустимi. Нам, священикам, соромно дивитися людям в очi, бо, пiдтримуючи Сулковського, ми дали йому кредит довiри, який вiн не виправдав.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.30 | chytach

   Treba poriadnyh liudej nabyraty, a ne zakoniv shukaty.(+)

   Юрiй КОСТЕНКО, голова Української Народної Партiї, народний депутат України

   Потрiбно врегулювати так українське законодавство, щоб пiсля таких крокiв, який зробив Сулковський,
   такий депутат негайно припиняв свої повноваження.

   Ciogo nemaje nide u sviti z duzhe prostoji prychyny: jakshcho vzhe deputat vyrishyv perekynutysia, to zhoden takyj zakon ne dopomozhe. Vin prosto bude chyslytysia v odnij frakciji, a golosuvaty razom z inshoju.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua