МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Влада в Ірпені впадає в паніку

07/07/2003 | Майдан-ІНФОРМ
За інформацією, яка сьогодні ввечері надійшла до нас, ірпінська влада терміново шукає можливості для перенесення на невизначений час виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, на яке запрошена також шведська делегація на чолі з послом Швеції в Україні Оке Петерсоном.

Засідання присвячене ходу виконання Закону України "Про державно-правовий експеримент розвитку місцевого масоврядування в місті Ірпені, селищах Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське Київської області", і об’єднана ірпінська опозиція заявила про свій намір пікетувати це засідання, щоб донести гостям міста правду про стан самоврядування в регіоні.

Рішення про пікетування засідання також було прийнято на мітингах, організованих опозицією 29 червня (250 учасників) та 9 липня (1000 учасників). На мітингу 9 липня Ірпінський міський голова Володимир Скаржинський заявив, що на реалізацію “шведського” експерименту не було виділено ні копійки, а чутки про мільйон доларів – це брехня, тоді як на інтернет-сайті шведського посольства (http://www.sweemb.kiev.ua/ukr/index_sida.htm) зазначено, що у 2001 році Агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) затвердила 18 грудня 2001 року виділення на проект “Розвиток місцевого самоврядування у м. Ірпінь” 8 460 000 шведський крон, що становить понад 1 млн. доларів США (агенція-виконавець проекту – Шведська Асоціація Органів Місцевого Самоврядування).

Окрім того, невдоволення опозиції викликає непрозоре втілення в життя цього проекту, оскільки територіальній громаді регіону з конкретних кроків по його реалізації відомо лише про поїздки ірпінських чиновників до Швеції. Також багато мешканців Бучі, Ворзеля, Гостомеля і Коцюбинського вважають, що цей проект є дискримінаційним по відношенню їх селищ на користь міста Ірпеня.

Ірпінська опозиція звернулася до шведської сторони з листом, в якому роз’яснила свою позицію і повідомила, що протест не спрямований проти шведської сторони.

Загалом українсько-шведський проект з місцевого самоврядування, який дістав назву “шведського експерименту”, був розпочатий у 1996 році за ініціативою Асоціації міст України, Фонду сприяння місцевому самоврядуванню України та Ірпінської міської ради за сприянням Уряду Королівства Швеція і був розрахований на 1996-1998 роки. 27 червня 1997р. Президент Л. Кучма видав Указ “Про заходи щодо підтримки українсько-шведського проекту розвитку місцевого самоврядування в місті Ірпені”, а 29 червня 1998р. Указ “Про продовження реалізації українсько-шведського проекту розвитку місцевого самоврядування в місті Ірпені Київської області”.

5 квітня 2001 року Верховна Рада прийняла Закон України "Про державно-правовий експеримент розвитку місцевого масоврядування в місті Ірпені, селищах Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське Київської області", згідно якого була створена Координаційно-наглядова рада експерименту, яку очолив ректор розташованої в Ірпені Академії державної податкової служби України Петро Мельник, який на той час був депутатом Верховної Ради за списками Народно-демократичної партії.

Виїзне засідання Комітету спочатку було заплановано провести у малій залі Ірпінського міськвиконкому, однак, коли опозиція заявила про намір пікетувати його, було перенесено до Академії ДПСУ, що розташована далі від центру міста.

Як повідомили Майдан-Інформу, після сьогоднішнього мітингу в Ірпені Петро Мельник настійливо телефонував до Верховної Ради, намагаючись перенести виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, після чого на інформаційному сервері Верховної Ради в розділі “Анонси заходів у Верховній Раді України” (http://www.rada.gov.ua/press/anons.htm) з’явилося повідомлення про проведення цього засідання 8 липня.

Хоча це вже була по закінченні робочого дня, кореспондентам Майдан-Інформу вдалось з’ясувати у працівників Комітету, що дата на сервері Верховної Ради – помилкова, а засідання відбудеться 9 липня о 15.30 в Академії ДПСУ в м. Ірпінь по вул. К. Маркса, 31.

В зв’язку з вищезгаданою інформацією сьогодні ввечері в Ірпені відбулася термінова нарада об’єднаної опозиції, де були прийняті застережні заходи: гасла і техніка розосереджена по домівках симпатиків опозиції не лише в Ірпені, але й у селищах, а в цілодобово працюючому штабі “Нашої України”, який об’єднує всі місцеві опозиційні сили, збільшено кількість людей, які залишатимуться там вночі. Також буде сформовано в різних місцях дві скординовані між собою мобільним зв”язком групи пікетників на випадок, якщо засідання все ж перенесуть в інше місце.

Відповіді

  • 2003.07.08 | Рапіра

    Мышиная возня (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.07.08 | Бєлочка

      Re: Рапіро, у тебе випадково кінець не затуплений? (-)

  • 2003.07.10 | Ігор

    Re: Влада в Ірпені впадає в паніку


    “[07-07 23:41]
    Влада в Ірпені впадає в паніку
    Налякана мітингом, який відбувся в Ірпені 9 липня, ірпінська влада шукає спроб, як уникнути зустрічі народу з депутатами Верховної Ради та посольством Швеції.
    Рішення про пікетування засідання також було прийнято на мітингах, організованих опозицією 29 червня (250 учасників) та 9 липня (1000 учасників)”.

    Такі повідомлення можна прочитати на вашому сайті. Виникає питання: 07.07.03 ви повідомляєте про подію, що мала відбутися 09.07.03.

    Справді, мітинг-пікет відбувався, але 07.07.03. На головній сторінці сайту чомусь вже відсутня про нього інформація (станом на 15.30. 10.07.03). Чи не тому, що там (як, до речі, й у вищенаведеному варіанті) подається цифра у 1000 пікетників. Хоча учасників мітингу-пікету (за оцінками представників різних сторін) було близько 250-300 осіб.

    Але справа навіть не в цьому.

    У черговий раз (як це було у ході виборчих перегонів) подається інформація, що не відповідає дійсності.

    Цитую сайт:
    “На мітингу 9 липня Ірпінський міський голова Володимир Скаржинський заявив, що на реалізацію “шведського” експерименту не було виділено ні копійки, а чутки про мільйон доларів – це брехня, тоді як на інтернет-сайті шведського посольства (http://www.sweemb.kiev.ua/ukr/index_sida.htm) зазначено, що у 2001 році Агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) затвердила 18 грудня 2001 року виділення на проект “Розвиток місцевого самоврядування у м. Ірпінь” 8 460 000 шведський крон, що становить понад 1 млн. доларів США (агенція-виконавець проекту – Шведська Асоціація Органів Місцевого Самоврядування)”.

    Довожу до вашого відома те, що ви самі прекрасно знаєте: фінанси, виділені шведською стороною, йдуть 100 % на оплату роботи шведських експертів!!! Читайте уважно : “(агенція-виконавець проекту – Шведська Асоціація Органів Місцевого Самоврядування)”.
    Маю надію, що у вас вистачить духу довести правдиву інформацію до ірпінчан та усього світу.

    Будь-які питання, що стосуються життя-буття у місті Ірпені та Україні загалом готовий обговорити на “круглому столі” чи іншому заході, який організовує опозиція.

    Вважав і вважаю, що Україна потребує дещо інших, м’яко кажучи, методів боротьби за владу.

    І наостанок: наведу слова німецького філософа Г.В.Ф. Гегеля (1770-1831): “Суть справи вичерпується не своєю метою, а своїм здійсненням, не результат є дійсним цілим, але результат із своїм становленням, а голий результат є трупом, що залишив позаду тенденцію”.
    Так, влада має знаходитися під контролем і бути критикованою. Багато у чому опозиція права. Але методи здійснення бажаного з боку опозиції нічим не кращі, якщо не гірші, ніж ті, що застосовує влада.

    Ігор Найда.
    P.S. Думаю, що на цей раз ви знайдете можливість розмістити на сайті мого листа.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.07.10 | Navigator

      Стань Паном на Україні!

      Слово паніка має витоки з імені Пана, що жахав в своїх грецьких лісах поганих людей.
      Українець, Стань Паном на Україні!
      :)
      (до речі - непоганий лозунг - і життя покращує і до класики демократії і культури наближає. Правда, дещо естетський...)
    • 2003.07.10 | черговий Майдану на Форумі

      Re: Влада в Ірпені впадає в паніку (а таки впадає!)

      Оскільки ви представились самі, то я гадаю, що ні в кого не викличе заперечень, якщо я представлю, хто до нас завітав.

      Ігор Найда - виконавчий директор "Демократичної Київщини", яка є прообразом пропрезидентської більшості в Київській області і об'єднує в собі всі позиційні партії.

      Робоче місце - Академія державної податкової служби України, створеної за сприянням Миколи Азарова. Її ректор - небезвідомий майданівцям Петро Мельник, генерал податкової служби, кум нинішнього генпрокурора Піскуна, очолював Ірпінський міськом комсомолу, потім Київську обласну організацію НДП, зараз - Київську обласну організацію Партії регіонів. До Верховної Ради минулого скликання пройшов за списками НДП, цього разу двічі висувався за мажоритарним округом. Не в останню чергу завдяки участі майданівців в команді Євгена Жовтяка програв вибори в 95-му Ірпінському та Києво-Святошинському виборчому окрузі, а на повторних виборах у 18-му Шаргородському виборчому окрузі, не дивлячись на масове застосування з його боку фальшивих листівок, знову програв і знову не в останню чергу завдяки ірпінсько-майданівській команді, яка виїхала на округ. щоб не допустити його обрання.

      Назва вузу не відповідає своєму змісту. Рівень знань надзвичайно низький. Ми неодноразово чули, що час від часу в рекламних газетах з'являються оголошення типу "Потрібні економісти та юристи. З дипломами Академії державної податкової служби України не звертатися". Ми самі не бачили таких оголошень, оскільки не читаємо рекламних газет, але як нам потрапить така до рук, обов'язково опублікуємо це оголошення на Майдані.

      Ігор Найда також був комсомольським активістом, потім опинився в таборі націонал-демократів, а потім пішов до Петра Мельника в НДП. Брав активну участь в останніх виборах президента Кучми, можна сказати, лягав кістьми.

      Гадаю, ви не будете заперечувати, що саме ваша Академія була центром організації в регіоні "загальнонародної" ініціативи на підтримку рехверендуму 2000 року.

      Як нам розповідав Свистович, ви довго не були подібні на інших людей зі свого оточення, але пізніше навчилися жити з вовками і вити по-вовчому. Колишній студент вашого вузу відмінник Віктор Гуменюк, якого через участь у виборчій кампанії проти Петра Мельника деканат "не рекомендував" перевести на 5-й курс, розповідав нам, як в одному з кабінетів Академії студентів змушували вступати до НДП, в тому числі і у вашій присутності.

      Ви надіслали нам свою статтю з приводу запропонованої Кучмою реформи Конституції, з приводу якої в нас відбувалася загальна нарада. Фактично стаття заперечувала реформу Кучми, але не прямо, а, критикуючі її пункти. З приводу цієї статті в нас відбувалася загальна нарада, оскільки, попри загальну думку про те, що стаття слабенька і в ній немає нічого нового, чого б не було в інтернеті, Свистович був схильний опублікувати її, щоб ви не звинувачували його у "придушенні" свободи слова. Однак загальна думка перемогла. Якщо ваша думка щодо якості вашої статті інакша, спробуйте апробувати її на форумі, спитайте у відвідувачів враження.

      Наївний Свистович знову почав казати, що ви - не такий як вони всі, що у вас генетично в душі закладена порядність, яка не дає вам стати таким, як наша влада, і проривається час від часу назовні. Однак, останні події змушують нас засумніватись у щирості ваших аргументів проти реформи. Це сталося після того, як ми дізналися, що тижнів три тому в Академії відбулися збори юридичного факультету, які засудили реформу. Всі ми чудово розуміємо, що Петро Мельник ніколи б не допустив такої "вольниці" у власному вузі, і що таку вказівку міг дати лише голова його нинішньої партії Віктор Янукович. Та інформація, якою ми володіємо, підтверджує наші підозри - донецький клан не бажає втілення реформи Кучми у життя. Звичайно, прямо він про це ніколи не заявить.

      Свистович нам казав, що ви вчора зверталися до нього з приводу статті про ірпінський експеримент. Відразу вам повідомляю, що її ми опублікуємо, незалежно від її змісту, хоча знаємо, що наші погляди на це явище не співпадають з вашими абсолютно. Але ця стаття, на відміну від статті про реформу, міститиме те, чого ні майданівці. ні інші відвідувачі українського інтернету, ще не читали. В свою чергу, Свистович напише свою статтю. Попросимо вас лише про одне - не посилатися у своїй статті на його статтю, оскільки він, очевидно, напише свою раніше за вас. Якщо ж станеться навпаки, він також не посилатимекться на вашу статтю. Це потрібно для того, щоб уникнути нескінченної полеміки на першій сторінці Майдану з приводу теми, яка все ж не така важлива, порівняно з іншими подіями в Україні. Колись на сторінках газети "Час" вже розвернулася така нескінченна полеміка між Свистовичем та одним рухівцем, поки знайомий вам головний редактор Микола Влащук не припинив її вольовим рішенням. І правильно зробив, хоча Свистович шкодував, що останнє слово лишилось не за ним :)

      Ігор пише:
      >
      > “[07-07 23:41]
      > Влада в Ірпені впадає в паніку
      > Налякана мітингом, який відбувся в Ірпені 9 липня, ірпінська влада шукає спроб, як уникнути зустрічі народу з депутатами Верховної Ради та посольством Швеції.
      > Рішення про пікетування засідання також було прийнято на мітингах, організованих опозицією 29 червня (250 учасників) та 9 липня (1000 учасників)”.
      >
      > Такі повідомлення можна прочитати на вашому сайті. Виникає питання: 07.07.03 ви повідомляєте про подію, що мала відбутися 09.07.03.

      Тут проста друкарська помилка. Замість "9 липня" має бути "7 липня".

      >
      > Справді, мітинг-пікет відбувався, але 07.07.03. На головній сторінці сайту чомусь вже відсутня про нього інформація (станом на 15.30. 10.07.03).

      Спустіться мишкою донизу головної сторінки. Там є ця інформація. Або клацніть сюди http://maidan.org.ua/n/news/1057610499

      Виправляти ми її вже не будемо, оскільки тоді вона підскочить нагору, а в нас немає часу вручну виправляти всі інші повідомлення, які були поверх цієї інформації. Вона вже стікає до архіву, до того ж помилка не суттєва, дата новини стоїть 07.07.03, і всім зрозуміло з контексту, що мова йде про 7 липня.

      >
      > Чи не тому, що там (як, до речі, й у вищенаведеному варіанті) подається цифра у 1000 пікетників. Хоча учасників мітингу-пікету (за оцінками представників різних сторін) було близько 250-300 осіб.

      За підрахунками Свистовича і тих з нас, хто там був, кількість була аж ніяк не менша 500. Новину до Києва привезли хлопці, які були на машині з гучномовцями, і привезли вони її нам ще до того, як розійшлися останні люди з-під виконкому. Саме вони і повідомили нам таку цифру, а прахували вони дуже просто - за кількістю розданих газет одного виду. Більшість людей брали по одній газеті, деякі брали по 2-3-4, але були й такі, яким їх не дісталось. В тому числі не дісталось нікому з організаторів та найбільш активних громадян, які слухали промовців, а не кинулись розбирати газети. Свитович досі бідкається, що не може дістати ні в кого зі знайомих ірпінців "Шляху перемоги" з інтерв'ю Жовтяка, бо люди телефонують з приводу інтерв'ю, а йому предмет розмови незнайомий :)

      >
      >
      > У черговий раз (як це було у ході виборчих перегонів) подається інформація, що не відповідає дійсності.
      >
      > Цитую сайт:
      > “На мітингу 9 липня Ірпінський міський голова Володимир Скаржинський заявив, що на реалізацію “шведського” експерименту не було виділено ні копійки, а чутки про мільйон доларів – це брехня, тоді як на інтернет-сайті шведського посольства (http://www.sweemb.kiev.ua/ukr/index_sida.htm) зазначено, що у 2001 році Агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) затвердила 18 грудня 2001 року виділення на проект “Розвиток місцевого самоврядування у м. Ірпінь” 8 460 000 шведський крон, що становить понад 1 млн. доларів США (агенція-виконавець проекту – Шведська Асоціація Органів Місцевого Самоврядування)”.
      >
      > Довожу до вашого відома те, що ви самі прекрасно знаєте: фінанси, виділені шведською стороною, йдуть 100 % на оплату роботи шведських експертів!!! Читайте уважно : “(агенція-виконавець проекту – Шведська Асоціація Органів Місцевого Самоврядування)”.
      > Маю надію, що у вас вистачить духу довести правдиву інформацію до ірпінчан та усього світу.

      Де ви побачили неправдиву інформацію? Адже ми не писали, що Скаржинський вкрав ці гроші. Ми писали, що вони були виділені, і це ви підтверджуєте самі. Куди ж вони пішли ми не занємо, оскільки ви, ініціатори експерименту, цього не повідомляєте. Оце ваше повідомлення, що вони пішли на оплату шведських експертів, є першою інформацією на цю тему.

      До речі, вас не було сьогодні біля Київської облдержадміністрації на пікетуванні її ірпінцями, але можливо то ваші люди там крутилися, бо дозволили себе сфотографувати на груповий знімок (правоохоронці завжди лякаються таких пропозицій). Якщо ваші, то вони вам розкажуть, що Свистович, виступаючи перед пікетниками, казав. що схильний вірити словам Скаржинського, що ці гроші не проходили через його руки, і що це він буде виясняти у шведському посольстві.

      >
      > Вважав і вважаю, що Україна потребує дещо інших, м’яко кажучи, методів боротьби за владу.

      Україна потребує іншої влади. А про методи боротьби розкажіть краще Петру Мельнику.

      >
      > Так, влада має знаходитися під контролем і бути критикованою. Багато у чому опозиція права. Але методи здійснення бажаного з боку опозиції нічим не кращі, якщо не гірші, ніж ті, що застосовує влада.

      Опозиція не відрізає голів журналістам, опозиція не виганяє людей з роботи за політичні погляди. Ми критикуємо опозицію так само як і владу. І ось зокрема у вас в Ірпені шириться така опозиція, громадянський спротив, методи боротьби якої нам імпонують.

      >
      > Ігор Найда.
      > P.S. Думаю, що на цей раз ви знайдете можливість розмістити на сайті мого листа.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.07.10 | черговий Майдану на Форумі

        Щойно виправив попереднє повідомлення

        Воно було трохи неповним :) Там був один рядок - проблеми з інтернетом.
      • 2003.07.10 | Maксим

        Re: Щось Ви, дядьку, не про те пишете (+)

        До чого тут нам Ваші тьорки зі Свистовичем?
        Що хто кому коли казав?
        Тут Вам найда зауваження зробив. Мені абсолютно не цікаве його досьє. Але мені цікава інформація про мільйон.
        Найда пише, що той мільйон переважно витрачається на шведських експертів-радників.
        Знаючи, як працюють подібні структури, я схильний тут Найді вірити.
        Але тоді виходить, що Свистович нас ввів в оману.
        Бо значить Шведи ніяких грошей місту не давали. (На реформу місцевого самоврядування). Вони давали гроші своїм людям, оплачували їм літаки і т.п.

        Виходить, що міськвиконком від шведів мав переважно клопіт і збитки. Збитки, бо я знаю, що таке іноземні делегації. Завжди роблять прийняття, ресторани, селять за свої гроші, годують за свої гроші, дарують подарунки, забезпечують транспортом і т.п. Усе це бюджетні гроші, на які часто важко знайти законні проводки. Тому когось просять, щоб допомогли. Потім ті просять щось у влади.
        Таким чином шведи сприяють українській корупції.

        А нащо взагалі шведам цей проект?...
        Відповідь проста - щоб законним чином потратити гроші на свою СЄГУ, чи яка там у них назва.
        Тобто Шведи через Ірпінь банально відмивають гроші для своєї якоїсь аналітичної структури, яку вони не можуть фінансувати іншим чином.

        Тепер стає зрозуміло - чому Шведський посол не хотів читати личти Свистовича - українською. Для Шведського відмивальника грошей (з патріотичних міркувань - для аналітичного центру) Свистович і компанія це довгоносики, які пробують зламати відпрацьовану схему.

        Найсмішніше, що в цій схемі працівники міськвиконкому це або люди, яких дійсно цікавить місцеве самоврядування, або рагулі, які тратять на непотрібні делегації бюджетні кошти з однією метою... Щоб їх запросили у Швецію і вони змогли там відтягнутися у вільний від розмов про місцеве самоврядування час.

        У любому випадку Шекспірівська драма Ірпеня та епічні емоційні бурі, які вона породжувала на форумі, виявилася провінційним анекдотом. Фарсом. Цілком типовим для нашої нездалої країни. З її нездалою владою і не менш нездалою опозицією
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.07.10 | Майдан-ІНФОРМ

          Re: саме про те

          "Дядько" тут дійсно трохи "начергував" на форумі (перший раз, ви вже пробачте), але в цій гілці нічого злого не написав.

          Maксим пише:
          > До чого тут нам Ваші тьорки зі Свистовичем?

          Це не тьорки, а нормалльні робочі розмови.

          >
          > Тут Вам найда зауваження зробив. Мені абсолютно не цікаве його досьє.

          Знаючи досьє, ви знаєте, наскільки можна вірити у ширість людини

          >
          > Але мені цікава інформація про мільйон.

          Вона всім цікава.

          > Найда пише, що той мільйон переважно витрачається на шведських експертів-радників.
          > Знаючи, як працюють подібні структури, я схильний тут Найді вірити.
          > Але тоді виходить, що Свистович нас ввів в оману.

          Наведіть приклад, де і коли Свистович ввів вас в оману. Хоча б тому, що не всі новини про Ірпінь ставив Свистович, бо він перебував у цей час в... Ірпіні, а там у нього доступу до інтернету немає.

          Та менше з тим. В наших новинах було написано, що мер сказав, що ні копійки не виділялося, ми навели цифру з сайту шведського посольства, не звинувачуючи мера у крадіжці. "Дядько" сам написав, що Свистович також схильний вірити словам мера.

          Цікаво інше: "Чому Найда і мер жодного разу не написали в місцевій пресі про виділені шведами гроші, і куди вони були витрачені?" І взагалі про експеримент в Ірпіні майже ніхто не знає, про це людям не повідомляють, але експеримент відстоюють, навіть закон пролобіювали.

          Справа не в цьому мільйоні, почитайте сьогоднішню новину, яку робив вже Свистович. Почитайте оцінки депутатів як з більшості, так і з опозиції, почитайте оцінку Кабміну. Всі як один звинувачують ірпінську владу, хоча сили політичні різні. Той же Кабмін контролюється Януковичем, чий однопартієць Мельник очолює Координаціно-наглядову раду над цим експериментом.

          А краще за все - дочекайтесь статей Свистовича і Найди, якщо Найда напише. Ми вже домовились між собою, що опублікуємо його статтю про експеримент.

          > Бо значить Шведи ніяких грошей місту не давали. (На реформу місцевого самоврядування). Вони давали гроші своїм людям, оплачували їм літаки і т.п.

          Вони також оплачували літаки з ірпінськими чиновниками. А можливо і конференції, фуршети та інше

          >
          > Виходить, що міськвиконком від шведів мав переважно клопіт і збитки. Збитки, бо я знаю, що таке іноземні делегації. Завжди роблять прийняття, ресторани, селять за свої гроші, годують за свої гроші, дарують подарунки, забезпечують транспортом і т.п. Усе це бюджетні гроші, на які часто важко знайти законні проводки. Тому когось просять, щоб допомогли. Потім ті просять щось у влади.
          > Таким чином шведи сприяють українській корупції.

          Ми вже звикли, що ви бачите суцільно зло на Заході. Однак про те, що, скажімо так, негарні дії є і з шведського боку Свистовичі також мають підозру. І збираються це виясняти навіть через шведську опозицію. Але все одно це дії щодо шведських платників податків. Ірпінь тут не страждає, бюджет також. Повірте, в ірпінських чиновників є багато "власних" грошей, щоб напоїти шведів.

          >
          > А нащо взагалі шведам цей проект?...
          > Відповідь проста - щоб законним чином потратити гроші на свою СЄГУ, чи яка там у них назва.

          Ми не знаємо. Це тільки у вас все просто.

          >
          > Тепер стає зрозуміло - чому Шведський посол не хотів читати личти Свистовича - українською.

          Такого ніхто не писав. У Свистовича була підозра, але не щодо шведського посла, а щодо перекладачів, які можуть неправильно перекласти або не перекласти вчасно. Ми не раз спостерігали випадки, коли перекладачі, приставлені до іноземців, перекладали або не все. або не зовсім точно. Чому вони таке роблять (ліниві, малограмотні, заслані...) ми не будемо стверджувати, бо не знаємо. Тут можна лише здогадуватись, та здогадки - не факти.

          >
          > Для Шведського відмивальника грошей (з патріотичних міркувань - для аналітичного центру) Свистович і компанія це довгоносики, які пробують зламати відпрацьовану схему.

          Так що ви тоді маєте проти Свистовича? Хай ламає.

          >
          > Найсмішніше, що в цій схемі працівники міськвиконкому це або люди, яких дійсно цікавить місцеве самоврядування

          Прочитайте ірпінської опозиції до шведів і зрозумієте. що владу там цікавить лише власне збагачення.

          >
          > У любому випадку Шекспірівська драма Ірпеня та епічні емоційні бурі, які вона породжувала на форумі, виявилася провінційним анекдотом. Фарсом. Цілком типовим для нашої нездалої країни. З її нездалою владою і не менш нездалою опозицією

          І з нездалістю деяких читачів уважно читати новини. Прочитайте там про те, скільки недоотримує ірпінський бюджет. Знайдіть на сервері ВР закон про експеримент і прочитайте новину, заглядаючи в нього.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.07.11 | Maксим

            Re: Хай так

            Зрештою, я нічого не маю проти Свистовича особисто. Навпаки.

            Йому просто місце у ВР. В Ірпені його діяльна натура не має адекватного застосування. То ж він за браком достойних перешкод, свідомо чи не свідомо, піднімає/підвищує/демонізує місцевх владців. Вони то може і не надто достойні люди, але це не той калібр.

            Свитовича треба у ВР і натравити його на Кучму, чи Медведчука, чи Пінчука. От то було б весело. І корисно

            ІМХО
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.07.11 | Тестер

              Re: Ні не так , Максиме...

              Цих ганебників треба давити на всіх щаблях влади, починаючи з сільських рад. На жаль не у всіх селах, містечках та містах є свої свистовичі. Та ти ще прикинь скільки напрямків роботи. Основні із них: здоровя, освіта, комунальщина, суди прокуратура, міліція, земельні, квартирні, пенсії...Можеш добавити.
              Якраз кропітлива щоденна робота на базових рівня повинна дати кінцевий результат. Хто ж її буде робити, дорогий. На мій погляд на ми бо ми в Києві в інтернеті "боремось" один з одним...
              Толку то з цього, сам розумієш.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2003.07.11 | Maксим

                Re: Методи і напрямки боротьби

                Методи і напрямки боротьби визначаються наявним ресурсом.
                Ресурс Свистовича, задіяний в Ірпені, є прикладом марнотратства на тлі виразного дефіцити ресурсу:людського, матеріального, часового тощо

                Він, просто, робить те, що може робити за даних обставин. Якби ж він був у ВР, то користі приносив би більше.

                Лікувати рибок - марудна і невдячна справа. Треба міняти воду. Але вода - не Кучма.

                Я колись теж проводив семінари і перекладав на них - по місцевому самоврядуванню. Без ніяких ґрантів. Ми запросили службовців і депутатів міської ради одного Британського міста, щоб вони провели кілька семінарів - воркшопи - для наших службовців і депутатів. (Очевидно Британцям якісь видатки покривала Британська рада, але нас це не цікавило).
                Було інтересно. Толку дало мало. Не та загальна система.
                Але я з того часу став палким апологетом Британської системи місцевого самоврядування. Тим паче, що та система нам знайома. Це радянська система. Коли ніяких мерів і губернаторів не обирають. Є міська/"обласна" рада, яка з числа депутатів обирає свого Голову/Лідера - по їхньому. Та ж таки рада приймає на роботу "Головного виконавця" (Chief Executive) - Голова виконкому (по нашому).
                Дуже ефективна схема. Вона дозволяє оперативно міняти керівників, якщо ті щось роблять не так. Крім того у них виьори - щороку. Щороку дообирається/переобирається третина ради. Це змушує партію, яка має більшість, неустанно працювати і доводити свою ефективність.
                Усім заправляють партії,політики-депутати, а не службовці, як у нас. Бо у нас службовці переважно мають депутатів за телепнів і використовують їх як ширму.

                Одним словом. Хочете нормальне місцеве самоврядування, - відкиньте ідею безнаказаності (безвідповідальності) мерів / губернаторів. беріть на озброєння Британську систему. тим паче, що це чудово опробована і добре нам відома - радянська система. Тобто система рад. Система, де головну роль грають партії/політики. Єдина система, яка здатна перетворити наші квазіпартії на справжні партії парламентського типу.

                Україні потрібен - Сильний Президент + Сильне місцеве самоврядування.
                ІМХО
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2003.07.11 | Тестер

                  Re: Є система влади, є методи і є виконавці

                  Максим, я мав дещо інше на увазі.
                  Реальний актив місцевого самоуправління на принципах лібертарного муніципалізму.
                  А мова ще йдепро те, що тих нещасних людей по селах, містечках та містах практично ніхто не захищає. Погано лікують, погано вчать, неправильно судять...
                  Мова дійсно може йти про громаду певного рівня, про актив цієї громади, про контроль над владою найнятою чи вибраною.
                  Мені як пересічному громадянину ця реформа конституції не потрібна і не цікава. Мене цікавить добре оплачувана робота, мої громадянські права, навчання діток, плата за квартиру...
                  Розумієш про що я. А літератури по західним муніципалам я начитався достатньо.
  • 2003.07.10 | Augusto

    Взагалі досить цих подачок владі. Keine Experimenten!

    Всі ці ігри йдуть лише в приватні кишені, адже влада повністю прогнила: ось і шведи це підтверджують тим, що намагаються за свої власні гроші найняти власних шведів ("експертів", які на глобусі довго шукають Укранію чи Ураїну десь біля Шанхая) та назвати все це "допомогою Україні".
    Адже погодьтеся, що якщо в Кучмаїні немає ніяких "експертів" (окрім з "дрібної та великої кишенькової тяги"), то все, зливай воду!:)

    P.S. Цікаво було почитати, що в Ірпінської влади виявляється багато грошей, ось на бенкети наприклад. Ясно, куди громадянам звертатися по гроші.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".