МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Шановні співгромадяни, це так, чи ні?

01/30/2004 | KE
МК пише:
> Не любти Україну (і її народ) для українця майже гарантовано означає - терпеливо ставитися до інших народів. Зокрема російського, гамериканського, гебрайського.

Дайте Ваші слушні коментарі, будь ласка!

Відповіді

  • 2004.01.30 | KE

    Моя власна відповідь.


    Любити Україну, для мене, це любити тих, хто її любить та живе в її межах. Це стосується тих, хто жив вчора, хто живе зараз, та буде жити після нас. І тому, справжні патріоти повинны любити всі народи які мешкають чи мешкали на її землі, як господарі, а не як власники.

    А для тих, хто любить Україну, як землю виключно для українців, я дам пораду побудувати собі якусь нову Україну, самостійну від історії, культури та мови наших прародителів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.30 | Михайло Свистович

      Re: КЕ, Вас не ображає, що хтось пише тут під Вашим ніком? (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.30 | Михайло Свистович

        Re: Уп-с. Пер-р-репрошую... Це сам КЕ пише.

        Чистісінькою українською мовою.

        От що значить вплив Майдану!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.31 | KE

          Михайло, я, когда-то уже указывал, что знаю украинский лучше

          чем русский, или, как минимум, так же. Так как обучался в украинской школе, да и еще ранее моими первыми книгами были украинские книги.
          Так что Майдан тут не при чем, кроме того, что мне добавили неприязни к украинским националистам, ничего мне Майдан не дал. Уж простите :)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.31 | Михайло Свистович

            Re: Так чому б Вам не спілкуватися тут українською?

            Хоча б відповідати на україномовні постинги українською. Це ж улюблене гасло всіх радєтєлєй русскава язика: "Культурний чілавєк гаваріт на язикє сабєсєдніка".
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.01.31 | KE

              Теперь это вопрос принципа, а когда-то я именно так поступал (-)

        • 2004.01.31 | Чучхе

          А може це мій вплив?

          Михайло Свистович пише:
          > Чистісінькою українською мовою.
          >
          > От що значить вплив Майдану!

          Я от віднедавна в спілкуванні з ним перейшов на чистісіньку російську. Приємно, блін, згадати роки навчання в Ростові-на-Дону, притаманні цьому місту запах коноплі і безліч татар з гомосексуальними замашками. Взагалі, якби я колись не "підвисав" на Росії та її культурі, я б ні за що не став таким переконаним українським буржуазним націоналістом.

          І це не одного мене стосується...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.31 | KE

            :) про бревно и соринку помните? :) (-)

    • 2004.01.31 | Габелок

      Re: Амінь!

      КЕ, чи живете Ви в Україні? Адже Ви знаєте, що українці (я маю на увазі всих громадян України) є толєрантними людьми й немає ніякої різниці, якою є Ваша етнічна приналежність. Якщо Ви вазнаєте право української мови та народу на існування це все, що від будь-кого потрібно. Вар*яти існують в будь-якому суспільстві, так само, як і тут на Майдані. Чи Ви цього не знали? Чи у Вашому щоденному житті Вас переслідують? Напевне більшість навколо Вас говорить російською. Ви так запитуєте майданівський загал, начебто етнічних неукраїнців цькують в Україні. Ви ж знаєте, що це не так.

      Очевидно, що Ви визнаєте українську мову (що, доречі, мене теж здивувало. Видно я не відвідую Майдан досить часто, щоб знати Вас краще. Тож перепрошую за те що подумав про Вас зле.) У такому разі що Вас турбує?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.31 | KE

        Чемна відповідь, на чемне питання.


        Справа, як завжди, в тому що держава не виконує свої обов’язки. В цьому разі обов’язки сприяти дружнім відносинам між національностями, які мешкають в Україні. Це ми бачимо в прояві безглуздої мовної політики, з горезвісною 10 статтею Конституції, яка знаходитися в конфронтації з тими міжнародними актами, які Україна вже ратифікувала. Це і безглузде, та дуже кумедне, явище української політики навчання та культури. Де підручники сприймаються населенням, як раніше сприймали комуністичні ідеї в букварях СРСР. А рівень культури, яку намагаються підсунути як ”справжню українську”, нагадую колгоспні будинки культури з постійним репертуаром сільської самодіяльності.
        Націоналісти бажають відштовхнути російську культуру в Україні, але не мають, що саме дати замість неї. В даному разі я не маю на увазі сучасну культуру Росії, я маю на увазі лише російську культуру, яка народилася на Український землі і тому має таке ж право зватися рідною культурою, та мовою. На рівні з українською. Ні в якому разі ми не маємо право сварити ці культури. А тут вже і Свистович вже не може без внутрішнього конфлікту вживати і Шевченко та Булгакова. Для Михайла дуже важко визнати обох – українськими письменниками і погодитись на однакове вивчання цих чудових наших земляків.
        Саме цей – конфлікт, у внутрішньому середовищі українського суспільства, мене і турбує. Конфлікт протиставлення українськими націоналістами української культури, не менш рідної для громадян України, російської.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.31 | tomy cho

          a na moe putannya?

          Mozhe ya des propystula, ale ya Vam zadavala putannya - chomy Vu kazhete tilku pro rosiysky movy? Yak z inshumu? Y nas bilsh nizh 130 natsionalnostei. Skilku mov Vu znaete?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.31 | KE

            Ось тут.

            Тому що російська мова, як і українська, мова значної частини населення України. Згідно з здоровим глуздом, та міжнародними угодами, мовами населення вважаються мови на яких розмовляє більше ніж 10 відсотків населення регіону. Звісно, що є регіони, де компактно мешкають представники інших культур, наприклад, болгари. І вони в цих регіонах також мають право на отримання визнання їх мови в цьому регіон. А російська мова повинна мати значення на території всієї країни, так як вживається на всій території України. Націоналісти, не розуміють що влада їх обдурює і підштовхує до національної ворожнечі.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.02.01 | tomy cho

              Re: Ось тут.

              Vorozhnechi-to tyt nemae, i vo Frantsii Vu bydete rozmovlyatu frantsyzkoyu. Krim togo, nichto Van ne zavazhae "mizh soboyu" rozmovlyatu choch rosiyskoyu choch kutaiskoyu. Ale Vu ne vidpovili na zaputannya chodo Vashuch movnuch znan. I is stosovno regioniv - krumsku tataru chochy cho krymsko-tatarska byla derzhavnoyu v Krumy, napruklad. Krim togo, prava natsi na svoyu kyltyry ne procentamu vuznachayutsya, inakshe mali natsii nikolu nichogo matu ne bydyt, niyakogo vubory krim asimilyatsii. Bydemo mu todi vsi ya z odnogo koveiera.
        • 2004.01.31 | tomy cho

          Re: Чемна відповідь, на чемне питання.

          Svarutus diysno nema niyakogo sensy.
        • 2004.01.31 | Габелок

          Re: Знову - Амінь!

          У мене немає ніяких принципових заувважень до Вашого допису, за виключенням дрібниць про, які не варто писати.

          Тепер давайте поговоримо про Вас. Мені цікаво що Вас приводить до Майдану?

          Зі мною все зрозуміло. Я намагаюсь заповнити прогалини у своєму знанні українскости, якщо можна так сказати. Майдан є тим місцем де можливо знайти пораду або нову інформацію.

          Я розумію, що Ви стурбовані тим, що Україна розвивається не у тому напрямку в якому Вам хотілося б? В такому разі "Ласкаво просимо до братства Стурбованих!". Здається мені, що в Україні це 99.9999999% відсотків населення.Я до них також належу.

          Інша справа, що робити з тим відчаєм, чи то пак, негативними емоціями, які нас охоплюють час від часу? Ви вже мабуть помітили, що деякі люди приходять до Майдану, як до "Позорного Стовпа" звинуватити когось у чомусь. Чи це вирішує проблеми? Мабудь що ні. Чи стає від цього легше? Може... інколи... на недовгий час. Тому люди й повертаються щоб звинувачувати знову. Замкнуте кільце.

          Бачте, нам інколи треба зупинитись й розібратися у собі. Подумати а чи була б Україна "білою та пушистою", якби все б зробилося, як мені бажалося. Чомусь люди не розуміють, що себе правими у політичних дискусіях вважають всі, й всі важають, що тільки їхній політичний шлях є правильним? Чи справді це так? Чи не бракує нам скромності сказати собі "Може я не правий?". Я не знаю, чи вирішило б це якісь проблеми, але я певен, що тикань пальцями стало б менше. Може ми б прислухалися одне до одного й зрозуміли б, що наші політичні цілі вже не так й відрізняються одне від одного, як нам те здавалося. Адже ми всі переконані, що ми заслуговуємо на увагу та повагу. Так може й наші політичні опоненти заслуговують на таку ж повагу?

          Так, наприклад, мої політичні цілі є відмінними від Ваших, але я Вам співчуваю, бо Ви є в такому ж скрутному становищі, як і я. Чи винні у цьому Ви? Чи винен у цьому я? Та якщо розібратися, то насправді ні Ви ні я не винні у негараздах одне одного. Часто нам не вистачає мужности й чесності визнати, що саме ми й є найбільшими перешкодами до нашого омріяного добробуту.

          Такий приклад. Я хочу привести цей приклад, як етнічний українець, щоб не образити інших українців з іншим етнічним походженням. Хто обрав нашу владу? Деякі українці звинувачують євреїв та росіян у теперішніх негараздах з нашою владою. Але, я перепрошую, хто складає більшість в українському суспільстві? Та ж звичайно етнічні українці, які й обрали ту владу. Нам потрібно більше мужности подивитися собі в очі й взяти відповідальність за те що ми тепер маємо.

          Але якже набагато легше потицяти пальцем! (Звичайно, я виключаю клінічні випадки з усіх боків, які так яскраво репрезнтовані на Майдані. З такими людьми то вже пропаща справа. На те вже немає ради. У деяких це від виховання. Так їм з дитинства пояснили хто є ворог, от вони зомбовані й ходять. Інші, просто клінічно-нещасні люди, яким я дуже співчуваю. Я завжди співчуваю хорим! Й що поробиш? Мав би пігулку, то подарував би... Але ж немає!)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.01.31 | KE

            Багато в чому я з Вами згоден.

            Я вважаю, що вся справа тільки в непорозумінні більшості (мається на увазі населення) своєї сили та своїх можливостей. А також відсутність справжньої ідеї будування суспільства
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.02.01 | tomy cho

              Re: Багато в чому я з Вами згоден.

              Na zhal tak vono i e zdebilshogo. Otse yak ras i e naivelucheznishoyu problemoyu
        • 2004.02.03 | Ru

          Сталося!

          KE пише:
          >
          > Справа, як завжди, в тому що держава не виконує свої обов’язки. В цьому разі обов’язки сприяти дружнім відносинам між національностями, які мешкають в Україні.



          > Це ми бачимо в прояві безглуздої мовної політики, з горезвісною 10 статтею Конституції, яка знаходитися в конфронтації з тими міжнародними актами, які Україна вже ратифікувала.



          > А рівень культури, яку намагаються підсунути як ”справжню українську”, нагадую колгоспні будинки культури з постійним репертуаром сільської самодіяльності.

          А рівень російської культури, що ти намагаєшся підсунути не вище, а навіть нище, бо тебе хвилює не рівень культури, а лише назва. Тобі кортить зватися "російськомовним" та "російськокультурним". Щойно ти кажешь про взаємопорозуміння, а вже, миттю, для тебе українська культура для тебе нижча та не варта уваги. Те саме казали і у Німеччині у 30-х роках.

          > Націоналісти бажають відштовхнути російську культуру в Україні, але не мають, що саме дати замість неї. В даному разі я не маю на увазі сучасну культуру Росії, я маю на увазі лише російську культуру, яка народилася на Український землі і тому має таке ж право зватися рідною культурою, та мовою. На рівні з українською. Ні в якому разі ми не маємо право сварити ці культури. А тут вже і Свистович вже не може без внутрішнього конфлікту вживати і Шевченко та Булгакова. Для Михайла дуже важко визнати обох – українськими письменниками і погодитись на однакове вивчання цих чудових наших земляків.

          КЕ, ну де ти бачив щоб нормальна людина відштовхувала якусь (будь-яку) чужу (у сенсі іншого народу) культуру? Лише ти та такі як ти відштовхують навіть саму можливість існування української культури, а між тим вона існує.
    • 2004.01.31 | МК

      КЕ, на яке запитання була Ваша відповідь?..

      Хіба на це?
      "МК пише:
      > Не любти Україну (і її народ) для українця майже гарантовано означає - терпеливо ставитися до інших народів. Зокрема російського, гамериканського, гебрайського.


      Дайте Ваші слушні коментарі, будь ласка!"

      До того ж, все воно почалося з чийогось твердження, що "неповага до інших народів не замінить любові до свого народу". (по пам'яті)

      А хто каже, що замінить.
      Власне я й хотів загострити і показати, що "брак любові до свого народу (серед чистокровних українців), як правило, поєднується із надмірною поштивістю та захопленням перед якимось іншим народом".

      Власне, це відкриває швидше дискусію про патріотизм vs космополітизм.
      Я от, наприклад, вважаю, що космополітизму не існує. Взагалі.
      Є натомість два типи псевдокосмополітів:

      Тип перший (зрадник). Це людина, яка більше чи менше просунулася шляхом зради своєї нації. Їй чомусь стало некомфортно в межах власної національності і вона тепер хоче задекларувати свій відхід до кагорти "громадян світу". Насправді, такі люди неминуче відходять від своєї нації не до світу, а в якусь іншу націю.

      Характерний приклад ірландські письменники. Вони казали, що їм затісно в межах Ірландської нації. Ставали "космополітами". Але фактично, вони ставали АНГЛІЙСЬКИМИ письменниками. Хоч і могли, як Оскар Уальд, носити зелену гвоздику в петельці жакета - на підкреслення власної "ірландскості".

      Такий самий типаж ми здибуємо в Україні. Серед російськомовних українців, які просять, щоб до них не приставали з українством, бо вони дуже образовані і городські, як той голохвастов.

      Такі люди теж люблять говорити про зашореність "націоналізму" і прогресивність "космополітизму". Як правило, вони не просто не люблять все українське, а навіть - картинно і пристрастно ненавидять.

      Другий тип псевдокосмополіта це "вічний жид". Він менш цікавий, бо представлений лише євреями, які не хочуть асимілюватися. але й не бажають деларувати власну національну приналежність, а томй говорять про "космополітизм".

      цей типаж взагалі не вартий обговорення. А от те, що стосується українців, які не люблять Україну це проблема серйозна.

      Питання не в тому, щоб змусити всіх говорити українською. Питання в тому, що коли українець, який живе в Україні, сприймає запитання "а чому ви не говрите українською" як недоречне, зухвале, настирне і т.п., то це свідчить про серйозну хворобу багатьох наших людей і всієї нації. Ця хвороба - нелюбов до себе
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.31 | KE

        Декілька зауважень.

        1. Мені здається, що Вам потрібно усвідомити, що українська нація ще не утворилася і в своєї більшості українці, це ”неруськіє”, а не справжні українці.
        2. Я вважаю, що російська мова не менш рідна для України ніж полтавське наречення, тому українцем може бути і людина яка розмовляє на російських мові, та шанує російськомовних співвітчизників.
        3. Те, що Ви говорите – це проблема яка дійсно існує. Дійсно існують євреї, які ще не усвідомили що гетто більше не існує. Дійсно існують западники. Для яких найкраще те, за с Заходу, а те що є у православних східних слав‘ян вони не бажають сприйняти. Це стосується як всього російського так і всього українського, тому я бачу що Ви буди б повинні зрозуміти схожість умов та історичну нагоду цього явища.

        Але Ви не зовсім так формулюєте свою точку зору, що більше схоже на нацизм, ніж на націоналізм.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.02.01 | tomy cho

          Re: Декілька зауважень.

          Byd yaka normalna luduna povunna shanyvatu vsich spivvitchuznukiv, d ai vsich ludei na planeti, a ne tilku okremuch.
          Ytvorennya natsii - tse dinamichnui process, i e taka rich yak samovuznachennya, i nichto ne mae prava potrebyvatu yakuchos "dokaziv" - chu vu vzhe ytvorulus, chu che ni, vu ne profesor pruimayuchu ekzamen na tse "ytvorennya" y studentiv. Tse pravo vuznachennya i navit samovidchyttya kozhnoi ludunu. Pruimaite ludei takumu yakumu vonu e i yakumu vonu sami sebe pochyvayut.
        • 2004.02.03 | Ru

          Ось ще!

          KE пише:
          > 1. Мені здається, що Вам потрібно усвідомити, що українська нація ще не утворилася і в своєї більшості українці, це ”неруськіє”, а не справжні українці.

          Утворилася. Давно вже утворилася. Навіть твій улюблений Гумільов дату наводить 1169 рік. Вони ще так не звалися, але вже були. Можешь казати що не було, але сам же наводишь приклади що були (Залеська Україна пам'ятаєшь?).

          > 2. Я вважаю, що російська мова не менш рідна для України ніж полтавське наречення, тому українцем може бути і людина яка розмовляє на російських мові, та шанує російськомовних співвітчизників.

          Тобто треба шанувати російськомовних, та зневажати на україномовних. Навіть більше того українську мову назвати "полтавським нареченням" - тобто сказати: "Та це навіть не мова" і 60% 48 мільонної країни живуть чи народились у Полтаві.
          КЕ, ось за таки гасла я не буду поважати будь-кого хто скаже щось про величь російської мови чи культури. Якщо ти вимагаєшь поваги, то поважай!

          Я з задоволенням читав Булгакова, я з задоволенням читал Майн Ріда, я з задоволенням читав Діккенса - бо вони зробили щось для світової культури - щось що визнається у всьму світі. І мені щось не дуже віриться що вони це робили за для панування російської, американської чи англійської культури - вони прагнули дати людям щось, чого у людей ще нема.

          Ти пропонуєшь викінути те що в нас забрали, назвавши це не нашим чи ще не утвореним, а силоміць дати нам те що в нас і так є.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.02.03 | KE

            :)

            Ru пише:
            > KE пише:
            > > 1. Мені здається, що Вам потрібно усвідомити, що українська нація ще не утворилася і в своєї більшості українці, це ”неруськіє”, а не справжні українці.
            >
            > Утворилася. Давно вже утворилася. Навіть твій улюблений Гумільов дату наводить 1169 рік. Вони ще так не звалися, але вже були. Можешь казати що не було, але сам же наводишь приклади що були (Залеська Україна пам'ятаєшь?).

            :) Это необразование наии, это время, когда древнерусская нация - Киевской Руси, начала свою трансформацию.

            Залесская Украина - Москва (точнее Московская область) и звалась она Залеська Вкраина. Всего вкраин было 24. Украина - аналог др.русского слова Вкраина, только на польском.

            >
            > > 2. Я вважаю, що російська мова не менш рідна для України ніж полтавське наречення, тому українцем може бути і людина яка розмовляє на російських мові, та шанує російськомовних співвітчизників.
            >
            > Тобто треба шанувати російськомовних, та зневажати на україномовних. Навіть більше того українську мову назвати "полтавським нареченням" - тобто сказати: "Та це навіть не мова" і 60% 48 мільонної країни живуть чи народились у Полтаві.
            > КЕ, ось за таки гасла я не буду поважати будь-кого хто скаже щось про величь російської мови чи культури. Якщо ти вимагаєшь поваги, то поважай!

            :) Я не собираюсь отвечать на все глупости, что ты тут написал. Замечу только, что на полтавском диалекте не говорят те, кто считает, что говорит на укпраинском. Например на ЗУ полтавский диалект считается СОВЕРШЕННО ЧУЖИМ,

            > Ти пропонуєшь викінути те що в нас забрали, назвавши це не нашим чи ще не утвореним, а силоміць дати нам те що в нас і так є.

            Не выдумывай за меня. А больше читай!
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.02.04 | Ru

              Особливо ця назва була польською під час Київської Русі (-)

              "Він бо любив дружину, і золота не збирав, майна не жалів, а давав дружині; був же він князь доблесний і сильний у бою, і мужністю кріпкою відзначався, і всякими доброчесностями [був] сповнений. За ним же Україна багато потужила."
              Це взято звідси: http://www.litopys.narod.ru/litop/lit21.htm
              На сайті ще є літопис мовою орігіналу (треба встановити шрифт), але, запевняю, там це слово написано так само.

              Чи то у самому розквіті Київської Русі її вже ополячили?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.02.04 | KE

                1. Слово написано не "так само". Даже Грушевский утверждал, что

                впервые название "Ukrain" появилась на карте Бопляна. Др. русское написание же звучит, я повторяю, как "вкраіна" или как "окраіна".

                И перестаньте показывать лживый перевод летописи, это оскорбительно для Вас ибо начинает казаться, что Вы совсем ничего не знаете.
          • 2004.02.04 | Тульский пряник

            Re: Раз в сезоне.

            "Дрессированные курочки - сами клюют зёрнышки." :-)
            Ру и Ке общаются по-украински. Ну не триумф ли "Майдана"?
            Дабы "не отставать", замечу кое-что по существу вопроса -
            Ru пише:
            > KE пише:
            > > 1. Мені здається, що Вам потрібно усвідомити, що українська нація ще не утворилася і в своєї більшості українці, це ”неруськіє”, а не справжні українці.
            >
            > Утворилася. Давно вже утворилася. Навіть твій улюблений Гумільов дату наводить 1169 рік. Вони ще так не звалися, але вже були. Можешь казати що не було, але сам же наводишь приклади що були (Залеська Україна пам'ятаєшь?).

            Саме в цьому і полягає головний "конфлікт" - вони не так звалися, але існували. А тепер згадайте коли, а головне для чого цю назву було змінено? Як русіни в одну мить перетворилися на українців? Може варто повернути державі її назву? :-)


            > > 2. Я вважаю, що російська мова не менш рідна для України ніж полтавське наречення, тому українцем може бути і людина яка розмовляє на російських мові, та шанує російськомовних співвітчизників.
            >
            > Тобто треба шанувати російськомовних, та зневажати на україномовних. Навіть більше того українську мову назвати "полтавським нареченням" - тобто сказати: "Та це навіть не мова" і 60% 48 мільонної країни живуть чи народились у Полтаві.
            > КЕ, ось за таки гасла я не буду поважати будь-кого хто скаже щось про величь російської мови чи культури. Якщо ти вимагаєшь поваги, то поважай!

            Ру, Вас не закликають пригноблювати україномовних - Вас закликають не відокремлювати історію сьогоденних українців від сьогоденних росіян, бо спочатку - це була одна історія. Досить дивно читати Ваші сумніви про велич російскої культури - тим більше, що це абсолютно доведена в усьому світі річ. Від літератури до балету.
            Взагалі мені здається дивним Ваше постійне бажання порівнювати якістний внесок української чи російскої культури в світову скарбницю - чий більш вагомий.

            > Я з задоволенням читав Булгакова, я з задоволенням читал Майн Ріда, я з задоволенням читав Діккенса - бо вони зробили щось для світової культури - щось що визнається у всьму світі. І мені щось не дуже віриться що вони це робили за для панування російської, американської чи англійської культури - вони прагнули дати людям щось, чого у людей ще нема.
            >
            > Ти пропонуєшь викінути те що в нас забрали, назвавши це не нашим чи ще не утвореним, а силоміць дати нам те що в нас і так є.

            Даруйте, Ру. Як можна забрати культуру? КЕ лише намагався зауважити, що російська культура не є вже такою іноземною для України, якою її часами пропонують сприймати.
  • 2004.01.31 | Чучхе

    Re: Шановні співгромадяни, це так, чи ні?

    Видяй сломицу в оке ближнего своего, не зрит в своём ниже бруса. Строг и свиреп быши к писаниям ближнего твоего, сам же, аки свинья непотребная, писания негодные и уху зело вредящие спел еси. Иди в огонь вечный, анафема.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.31 | Чучхе

      Пардон, цей допис є відповіддю КЕ на "бревно і соринку"(-)

  • 2004.02.03 | васяня

    І так, і ні.

    KE пише:
    > МК пише:
    > > Не любти Україну (і її народ) для українця майже гарантовано означає - терпеливо ставитися до інших народів. Зокрема російського, гамериканського, гебрайського.
    >
    > Дайте Ваші слушні коментарі, будь ласка!

    Категорія "терпеливості" має свої ступені.
    Умовно можна розбити на три дискретних ступені .
    1й- зовсім нетерпеливий. При виді ( запаху) неукраїнця ( росіянина, єврея) виймає із-за пазухи обріз і розряджає обойму в гадину.
    2й - терпеливий. При виді ( запаху) неукраїнця ( росіянина, єврея) виймає із-за пазухи обріз , чухає потилицю і засовує обріз назад.
    3й- дуже, дуже терпеливий. При виді ( запаху) неукраїнця ( росіянина, єврея) виймає із-за пазухи обріз і стріляє прямісінько собі в українське чоло.
  • 2004.02.03 | Ru

    Ні.

    KE пише:
    > МК пише:
    > > Не любти Україну (і її народ) для українця майже гарантовано означає - терпеливо ставитися до інших народів. Зокрема російського, гамериканського, гебрайського.
    >
    > Дайте Ваші слушні коментарі, будь ласка!

    Вирішив що це провокація. Схоже так і є.

    Приведений вислів є безглуздим від початку до самого кінця. На мій погляд, якраз, любити Україну і її народ - це толерантно ставитися до усіх українців (усіх тих хто має синенький паспорт на якому золотом викарбуване: "УКРАЇНА"), та усіх тих, хто не бажає Україні і, відповідно, українцям зла.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.03 | Мінор

    Це - ні

    Не можна "терпеливо ставитись" до інших не люблячи самого себе. Не можна полюбити світ ненавидячи рідну матір. Якщо ви не любите Україну і її народ (не про державу Кучми мова) - ви майже гарантовано, перепрошую сподіваюсь КЕ таке не стосується, є нацист і ненавидите інші народи.

    KE пише:
    > МК пише:
    > > Не любти Україну (і її народ) для українця майже гарантовано означає - терпеливо ставитися до інших народів. Зокрема російського, гамериканського, гебрайського.
    >
    > Дайте Ваші слушні коментарі, будь ласка!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.03 | KE

      100% (-)

  • 2004.02.03 | Богдан

    Брєд сивої кобили

    KE пише:
    > МК пише:
    > > Не любти Україну (і її народ) для українця майже гарантовано означає - терпеливо ставитися до інших народів. Зокрема російського, гамериканського, гебрайського.
    >
    > Дайте Ваші слушні коментарі, будь ласка!

    От терпеливо ставитися до загарбників, які прагнуть ліквідації незалежності України не варто. Це зовсім інша справа.
  • 2004.02.03 | SpokusXalepniy

    Моє розумiння таке.

    KE пише:
    > МК пише:
    > > Не любти Україну (і її народ) для українця майже гарантовано означає - терпеливо ставитися до інших народів. Зокрема російського, гамериканського, гебрайського.
    >
    > Дайте Ваші слушні коментарі, будь ласка!

    Якщо школяр Iванко насцяв пiд дверима квартири москаля, а батько:

    1. ...дає йому рiменця, то це космополiтизм;

    2. ...дає йому подвiйного рiменця, то це националiзм (як любов до своєї нацiї);

    3. ...узнає, що син спiвав при цьому "Ще не вмерла Україна", i дає йому потрiйного рiменця, то це нацiоналiзм-патриотизм (як любов до своєї нацiї i держави);

    4. ...нагороджує його морозивом, то це - нацизм (як ворожнече ставлення до iнших нацiй);

    5. ...узнає, що син спiвав при цьому "Ще не вмерла Україна", i тому нагороджує його подвiйним морозивом, то це национал-патриотизм (як ворожнече ставлення до iнших нацiй i держав);


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".