МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ТЕРМІНОВЕ прохання!

03/10/2004 | Franko
Будь-ласка, добрим стилем, стисло (в декількох абзацах), але інформативно, опишіть всю історію з Радіо "Свобода" і Радіо "Континент", включно з автокатастрофою, де загинув полтавський журналіст, і акцією сайту "Майдан", після чого виявилося, що Укрчастотнагляд брехав. Це все мало би влізти на А4.

Це дуже потрібно до сьогодні максимум до 13:30 (для одної акції).

Наперед дякую!

Відповіді

  • 2004.03.10 | Franko

    Редагуйте і додавайте

    Ми хочемо привернути вашу увагу до останніх подій, пов’язаних із свободою слова в Україні. Ми вважаємо, що ви маєте право знати.

    17 лютого 2004 року на радіо „Довіра” не вийшла в ефір програма радіо „Свобода” – незалежного від української влади закордонного мовника, який без прикрас розповідав про українську дійсність. Керівництво радіо „Довіра” пояснило, що формат радіо „Свобода” не відповідає формату радіо „Довіра”. Звичайно, що формат перестав відповідати, як тільки радіо „Довіра” почав керувати одіозний Сергій Кічігін, палкий прихильник СДПУ(о). „Свобода в ефірі не звучить”, - прокоментувала це представник радіо „Довіра”. Це викликало хвилю обурення як в Україні, так і за кордоном, тому що всі розуміють, що зникнення з ефіру напередодні виборів незалежного мовника, до якого не доходять темники – це подія політична.
    28 лютого 2004 року естафету ретрансляції радіо „Свобода” перехопило радіо „Континент”, на якому працював Георгій Гонгадзе, і яке також транслювало українську службу Бі-Бі-Сі, „Німецьку Хвилю”, „Голос Америки”, „Польське Радіо” та „Громадське Радіо”, яке очолював загиблий за нез”ясованих обставин в автокатастрофі Олександр Кривенко. Проте, як тільки „Свобода” вперше вийшла в ефір на „Континенті”, увімкнулися глушилки, які, як і в радянські часи, приступили до перешкоджання трансляції програми. Цим діям влади радіо „Континент” оголосило протест: "Це є грубим порушенням конституційних прав громадян на отримання інформації", - зазначалося в повідомленні. У повідомленні також зазначалося, що генеральний директор радіо "Континент" Сергій ШОЛОХ був попереджений певними політичними силами про неприпустимість трансляції радіо "Свобода" на своїй хвилі - аж до погроз його життю в разі початку трансляції програм.
    Після того, як „Континент” звернувся до Гаранта Конституції про захист своїх прав, влада перейшла до справжньої дії. До технічного приміщення радіо „Континент” вдерлися невідомі люди і конфіскували передавач радіостанції. Ніякого судового рішення про конфіскацію майна прийнято не було. Під час вилучення обладнання були присутні представники Укрчастотнагляду, міліції та університету. Сергій Шолох обвинуватив в цих діях керівництво СДПУ(о).
    Після того, як активісти опозиційного сайту „Майдан” влаштували „телефонну атаку” на Укрчастотнагляд, розпорядження якого начебто дозволяло конфіскацію майна, влада почала брехати. Укрчастотнагляд оприлюднив заяву, де сказано, що передавач вилучено "за зверненням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 2 березня”. Проте заступник голови Нацради Віталій Шевченко повідомив, що ніяких рішень щодо радіо „Континент” Рада не ухвалювала. Після того, як „телефонна атака” продовжилася, чиновники-злодії почали помітно нервувати.
    3 березня 2004 року громадянин України Георгій Чечик, генеральний директор недержавної ТРК „ЮТА”, до складу якої входить FM-радіо (100,6) „Полтава плюс”, мав підписати в Києві угоду про трансляцію передач радіо „Свобода”. Таке рішення Г.Чечик прийняв 17 лютого, після виступу в прямому ефірі, приводом до якого стало віроломне захоплення радіостанції „Полтава плюс” каратистами з федерації східних єдиноборств „Дракон”. По дорозі назад у рідне місто він потрапив у автокатастрофу і загинув.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.10 | Мінор

      Прошу

      Franko пише:
      > Ми хочемо привернути вашу увагу до останніх подій, пов’язаних із свободою слова в Україні. Ми вважаємо, що ви маєте право знати.
      >
      > 17 лютого 2004 року на хвилях FM-радіо „Довіра” не вийшла в ефір програма радіо „Свобода” – незалежного від української влади закордонного мовника, який один з небагатох на Україні подавав об"єктивну інформацію, не замовчуючи точку зору опозиції. Керівництво радіо „Довіра” пояснило, що формат (стиль) радіо „Свобода” не відповідає формату радіо „Довіра”. Рішення обірвати мовлення радіо "Свобода" було схвалене одразу по тому, як радіо "Довіра" викупили прихильники СДПУ(о), партії, голова якої Віктор Медведчук очолює адміністрацію президента Кучми.
      Рішення позбавити "Свободу" ефіру на радіо „Довіра” викликало хвилю обурення як в Україні, так і за кордоном. Розправа над одним із останніх незалежних від влади ЗМІ напередодні виборів відрізала громадян України від об"єктивної інформації, що може суттєво ускладнити їхній вибір і призведе до маніпуляції громадською думкою з боку влади.
      > 28 лютого 2004 року естафету ретрансляції радіо „Свобода” перехопило радіо „Континент”, на якому працював Георгій Гонгадзе, і яке також транслювало українську службу Бі-Бі-Сі, „Німецьку Хвилю”, „Голос Америки”, „Польське Радіо” та „Громадське Радіо”, яке очолював загиблий за нез”ясованих обставин в автокатастрофі Олександр Кривенко. Проте, як тільки „Свобода” вперше вийшла в ефір на „Континенті”, увімкнулися "глушилки", спеціальні пристрої, що залишилися з часів холодної війни, які приступили до перешкоджання трансляції програми. У відповідь радіо „Континент” оголосило протест: "Це є грубим порушенням конституційних прав громадян на отримання інформації", - зазначалося в їхній заяві. Директор радіо "Континент" Сергій ШОЛОХ розповів ЗМІ, що був попереджений певними активістами СДПУ (о)про неприпустимість трансляції радіо "Свобода" на своїй хвилі. В разі його непослуху і початку трансляції програм, йому погрозили фізичною розправою.
      > Після того, як „Континент” звернувся до Гаранта Конституції про захист своїх прав, влада перейшла до незаконних репресій. До технічного приміщення радіо „Континент” вдерлися невідомі люди і конфіскували передавач радіостанції. Це відбулося незважаючи на відсутність будь-якого судового рішення про конфіскацію майна. Під час вилучення обладнання були присутні представники "Укрчастотнагляду", організації, що надає дозвіл на трансляцію сигналу в ефірі та міліції. Сергій Шолох обвинуватив в цих діях голову СДПУ(о), який керує адміністрацією президента Кучми.
      > Після того, як активісти опозиційного сайту „Майдан” влаштували „телефонний тиск” на Укрчастотнагляд, розпорядження якого начебто дозволяло конфіскацію майна, оприлюднив заяву, де сказано, що передавач вилучено "за зверненням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 2 березня”. Проте заступник голови Нацради Віталій Шевченко повідомив, що жодних рішень щодо радіо „Континент” Рада не ухвалювала. Після того, як „телефонна тиск” продовжилася, чиновники-злодії почали помітно нервувати.
      > 3 березня 2004 року громадянин України Георгій Чечик, генеральний директор недержавної ТРК „ЮТА”, до складу якої входить FM-радіо (100,6) „Полтава плюс”, мав підписати в Києві угоду про трансляцію передач радіо „Свобода”. Таке рішення Г.Чечик прийняв 17 лютого, після виступу в прямому ефірі, приводом до якого стало віроломне захоплення радіостанції „Полтава плюс” каратистами з федерації східних єдиноборств „Дракон”. По дорозі назад у рідне місто він потрапив у автокатастрофу і загинув.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.10 | Franko

        Враховано (-)

    • 2004.03.10 | S@nya

      Re: Пара зауважень

      Franko пише:
      > Ми хочемо привернути вашу увагу до останніх подій, пов’язаних із свободою слова в Україні. Ми вважаємо, що ви маєте право знати.
      >
      > 17 лютого 2004 року на радіо „Довіра” не вийшла в ефір програма радіо „Свобода” – незалежного від української влади закордонного мовника, який без прикрас розповідав про українську дійсність. Керівництво радіо „Довіра” пояснило, що формат радіо „Свобода” не відповідає формату радіо „Довіра”. Звичайно, що формат перестав відповідати, як тільки радіо „Довіра” почав керувати одіозний Сергій Кічігін, палкий прихильник СДПУ(о). „Свобода в ефірі не звучить”, - прокоментувала це представник радіо „Довіра”. Це викликало хвилю обурення як в Україні, так і за кордоном, тому що всі розуміють, що зникнення з ефіру напередодні виборів незалежного мовника, до якого не доходять темники – це подія політична.
      > 28 лютого 2004 року естафету ретрансляції радіо „Свобода” перехопило радіо „Континент”, на якому працював Георгій Гонгадзе, і яке також транслювало українську службу Бі-Бі-Сі, „Німецьку Хвилю”, „Голос Америки”, „Польське Радіо” та „Громадське Радіо”, яке очолював загиблий за нез”ясованих обставин в автокатастрофі Олександр
      >Кривенко.

      Дуже довге і заплутане речення. Радше після "Громадське радіо" поставити крапку, а потім нове рачення: "Останнє очолював..."

      >Проте, як тільки „Свобода” вперше вийшла в ефір на „Континенті”, увімкнулися глушилки, які, як і в радянські часи, приступили до перешкоджання трансляції програми. Цим діям влади радіо „Континент” оголосило протест: "Це є грубим порушенням конституційних прав громадян на отримання інформації", - зазначалося в повідомленні. У повідомленні також зазначалося, що генеральний директор радіо "Континент" Сергій ШОЛОХ був попереджений певними політичними силами про неприпустимість трансляції радіо "Свобода" на своїй хвилі - аж до погроз його життю в разі початку трансляції програм.
      > Після того, як „Континент” звернувся до Гаранта Конституції про захист своїх прав, влада перейшла до справжньої дії. До технічного приміщення радіо „Континент” вдерлися невідомі люди і конфіскували передавач радіостанції. Ніякого судового рішення про конфіскацію майна прийнято не було. Під час вилучення обладнання були присутні
      >представники Укрчастотнагляду, міліції та університету.

      Якого університету? Не зрозуміло.


      > Сергій Шолох обвинуватив в цих діях керівництво СДПУ(о).
      > Після того, як активісти опозиційного сайту „Майдан” влаштували „телефонну атаку” на Укрчастотнагляд, розпорядження якого начебто дозволяло конфіскацію майна, влада почала брехати. Укрчастотнагляд оприлюднив заяву, де сказано, що передавач вилучено "за зверненням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 2 березня”. Проте заступник голови Нацради Віталій Шевченко повідомив, що ніяких рішень щодо радіо „Континент” Рада не ухвалювала. Після того, як „телефонна атака” продовжилася, чиновники-злодії почали помітно нервувати.
      > 3 березня 2004 року громадянин України Георгій Чечик, генеральний директор недержавної ТРК „ЮТА”, до складу якої входить FM-радіо (100,6) „Полтава плюс”, мав підписати в Києві угоду про трансляцію передач радіо „Свобода”. Таке рішення Г.Чечик прийняв 17 лютого, після виступу в прямому ефірі, приводом до якого стало віроломне захоплення радіостанції „Полтава плюс” каратистами з федерації східних єдиноборств „Дракон”. По дорозі назад у рідне місто він
      >потрапив у автокатастрофу і загинув.

      Розбити текст на абзаци. А так - все ОК. Змістовно і коротко.
  • 2004.03.10 | Правник

    Для "одної акції"

    Правки суто декоративні:

    ...Після того, як „Континент” звернувся до ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ КУЧМИ (Гаранта Конституції) про захист своїх прав, влада перейшла до справжньої дії. До технічного приміщення радіо „Континент” вдерлися невідомі люди і конфіскували передавач радіостанції. Ніякого судового рішення про конфіскацію майна прийнято не було (ХОЧА ЗА ЧАСТИНОЮ ШОСТОЮ СТ.41 КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ "КОНФІСКАЦІЯ МАЙНА МОЖЕ БУТИ ЗАСТОСОВАНА ВИКЛЮЧНО ЗА РІШЕННЯМ СУДУ У ВИПАДКАХ, ОБСЯЗІ ТА ПОРЯДКУ, ВСТАНОВЛЕНИХ ЗАКОНОМ"). Під час вилучення обладнання були присутні представники Укрчастотнагляду, міліції та університету. Сергій Шолох обвинуватив в цих діях керівництво СДПУ(о).
    Після того, як активісти опозиційного сайту „Майдан” влаштували „телефонну атаку” на Укрчастотнагляд, розпорядження якого начебто дозволяло ПРИПИНЕННЯ МОВЛЕННЯ І конфіскацію майна, влада почала брехати. Укрчастотнагляд оприлюднив заяву, де сказано, що МОВЛЕННЯ ПРИПИНЕНО І передавач вилучено "за зверненням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 2 березня”. Проте заступник голови Нацради Віталій Шевченко повідомив, що ніяких рішень щодо радіо „Континент” Рада не ухвалювала. Після того, як „телефонна атака” продовжилася, чиновники-злодії почали помітно нервувати.
    3 березня 2004 року громадянин України Георгій Чечик, генеральний директор недержавної ТРК „ЮТА”, до складу якої входить FM-радіо (100,6) „Полтава плюс”, мав підписати в Києві угоду про трансляцію передач радіо „Свобода”. Таке рішення Г.Чечик прийняв 17 лютого, після виступу в прямому ефірі, приводом до якого стало віроломне захоплення радіостанції „Полтава плюс” БОЙОВИКАМИ з федерації східних єдиноборств „Дракон”. По дорозі назад у рідне місто він потрапив у автокатастрофу і загинув.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.10 | Franko

      Дякую. (+)

      Акція (у Львові) відбудеться за кілька годин. Вже тоді поставлю конкретнішу інфу. Не люблю наперед робити галас.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".