МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мукачево, Мелітополь. Чи не є одне наслідком іншого?

05/10/2004 | Skapirus
Я не маю можливість уважно читати Вільний Форум Майдану, можливо те, що я скажу нижче, вже тут десь звучало. Так от, аналізуючи перебіг і послідовність подій, що відбуваються, хочу висловити припущення, що вибухи на військових складах під Мелітополем були зроблені нашою бандитською владою цілеспрямовано, щоб вбити 3 зайці відразу:

1. Щоб на їх фоні померкли та забулися події в Мукачевому, які мали доповідатися на цьому тижні в Парламенті, оскільки там тепер будуть доповідатися також і події в Мелітополі. Це відомий хід маніпуляторів свідомістю - щоб одна новина забила своєю появою іншу.

2. Замести сліди крадіжок озброєння зі складів

3. Під час пошуку винних вигнати з посад неугодних. Може ним стане Марчук?

Які думки щодо цього?

Відповіді

  • 2004.05.10 | Максим’як

    Re: Я десь такої самої думки.

    Мені сподобалася ув"язка мукачівських подій із мелітопольськими. Хоч Тут є одне слабке місце - Мінстерство Оборони важко прив"язати під Мукачево, тобто, у Верховні Раді головними відповідачами по Мукачево і по Мелітополю є різні вітки влади, тому важко перебити одне другим, хоч можна затягнути.

    Але у іншому, Ви безсумнівно праві - Марчука "підривають", тобто риють під нього. Те, що риють підтверджує сам характер повтору надзвичайної події:
    вибух складів у Артемівську
    вибух складів у Мелітополі

    Це чисто психологічний повтор, щоб суспільство краще запам"ятало, так само, як Кузьмук із ракетами. А такий момент може свідчити про "людський фактор". як дипломатично сказав сам Марчук.

    Що хочуть від Марчука чи можуть хотіти:
    - усунути із передвиборної боротьби, як конкурента, створивши негативний імідж
    - змусити взяти на себе якісь зобов"язання у обмін на збереження посади МО (зобов"язання стосуються виборів).

    Марчук справді проводить інвентаризацію, але такі масштабні акції простих розкрадачів для мене не виглядають дуже переконливо, тим більше, якщо крали, то продавали десь за межі України, а там без колеги Марчука Радченка не могло обходитися.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.10 | Skapirus

      А про Марчука - це лише здогад.

      Максим’як пише:
      > Але у іншому, Ви безсумнівно праві - Марчука "підривають", тобто риють під нього.
      Не факт, що Марчук є головною мішенню і метою. Мова йшла про те, що вибух міг бути навмисне спланованим з метою того, що сказано. Головна мета в цьому, як на мене - це події в Мукачевому, які мав затьмарити вибух під Мелітополем. А Ви ж самі знаєте, що у нас в банді сидять специ, які зуміють "оформити" порядок денний так, щоб у ВР розглядалися обидва питання в один день. Тоді події в Мелітополі, про які всі знають, будуть темою №1 в ЗМІ, а між іншим буде повідомлено про розгляд ситуації в Мукачево. З врахуванням того, що більшість населення не знає, про що йде мова, ефекту поглинання однієї новини іншою буде досягнено. Ну і по результатам розбору польотів в Мелітополі хтось щось собі виторгує або програє. Поживемо - побачимо і зробимо висновки, хто стоїть за терактом. Але по почерку Медведчком попахіваєт... Занадто багатопланова комбінація. Він майстер таких інтриг...
    • 2004.05.11 | Михайло Свистович

      Re: Я десь такої самої думки.

      Максим’як пише:
      >
      > Але у іншому, Ви безсумнівно праві - Марчука "підривають", тобто риють під нього. Те, що риють підтверджує сам характер повтору надзвичайної події:
      > вибух складів у Артемівську
      > вибух складів у Мелітополі

      Угу. І особливо період між двома вибухами, коли про Артемівськ всі давно уже встигли забути. Менше конспірології...
  • 2004.05.10 | Пан Roller

    В трех последних событиях и таится ответ.

    Общая тенденция выглядит так- высшее руководство Украины и силовые ведомства, что характерно, в том числе, не управляют ситуацией, Украина оказывается без управления.

    Спрашивается, кто же управляет ею? Ответ прост - Человеческий фактор. Но, что это за человеки?

    Ответ напрашивается однозначный.

    В трех последних событиях и таится ответ.

    -Голосовании по конституционной реформе, по одному голосу от нескольких фракций, как раз не хватило для набора голосов.

    Следовательно, ни Кучма, ни Литвин, ни Кравчук, ни Янукович в купе не владеют ситуацией. Рано кричало ура и оппозиция, это не ее победа. С большой долей уверенности можно утверждать, что это победа КГБ, это те же самые приемники НКВД. В первом приближении это КГБ -ЕЭП (СССР). Агентура старая и всем знакомая.

    2. По Мукачево просматривается аналогия с Григоришиным. Обратите внимание, что стало с Зам министром после выступления в ВР Сивковича (КГБ). Зам министра тут же ушли. А что по Мукачево? Семьдесят депутатов НУ не стоят одного слова Сивковича.

    3. Ну и последний военный салют, эхо войны.

    Главный вывод. Украина показала полную несостоятельность как государство в реализации планов по становлению и идентификации как самостоятельного государства.

    В чем здесь причина? Это объяснит нам история.Но причина не в людях.

    День Победы был и остается великим историческим событием, память о котором священна. Понятие святой дух, как нельзя лучше отвечает представлению об этом событии.

    Не смотря на все тяготы, потери на уровне трети населения, украинский народ отстоял свою незалежность. Вот чему равна цена незалежности. Народ заплатил на нее в годы войны.И это не менее важный вывод.Незалежность Украины не досталась бесплатно, как это принято сегодня утверждать.


    Кстати, Грузия заплатила свою цену,кровью, душой, заплатила. Помните саперные лопатки, Горбачева и Андроновские ушки? Именно поэтому сегодня события в Грузии проходят без военных эксцессов.

    Но, пока украинский народ не является субъектом власти. И опасность такой народной власти, возврата к ней, связана с тем же самым коммунизмом, его опасностью. В этом и состоит трудность становления Украины.

    Но власть не может долго лежать. Ее кто-то подберет.Так всегда было и будет. Кто этот кто-то?

    Сравните завтра военние парады в Москве и в Киеве.И найдите десять различий.

    Скорее всего, это будет ставленник России.

    переглядів: 72 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1084055832
    Brgds
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.10 | Максим’як

      Re: В трех последних событиях и таится ответ.

      Пан Roller пише:
      >
      > Следовательно, ни Кучма, ни Литвин, ни Кравчук, ни Янукович в купе не владеют ситуацией. Рано кричало ура и оппозиция, это не ее победа. С большой долей уверенности можно утверждать, что это победа КГБ, это те же самые приемники НКВД. В первом приближении это КГБ -ЕЭП (СССР). Агентура старая и всем знакомая.
      >
      Ні, тут важливо знати, чи справді хаос, чи все у режиму йде по плану. А якщо Вами перечислені і є тими елементами КҐБ?

      Чи означає це, що об"єднані кадри КҐБ-ФСБ-СБУ управляють державою? Для мене не очевидно. Я більш схильний вважати, що державою керує мафія, у прямому розумінні, центр керування якої знаходиться у АП. Злочинний світ і державна влада злилася у єдине. Колишній офіцер КҐБ може бути главарем групи кримінальних авторитетів і навпаки, кримінальний авторитет управляє офіцерами МВС і СБУ.

      > Но, пока украинский народ не является субъектом власти. И опасность такой народной власти, возврата к ней, связана с тем же самым коммунизмом, его опасностью. В этом и состоит трудность становления Украины.
      >
      Що правда, то правда

      > Скорее всего, это будет ставленник России.
      >
      Буде спроба поставити того ставленика.

      -------
      П.С.
      Допис мені сподобався.
    • 2004.05.11 | грінго

      пан Роллер останнім часом пише дуже розУмні речі.

      Звичайно, реально править Україною якась мафія. Ви гадаєте, зміг би якийсь директор заводу стати в Україні Президентом без підтримки мафії ??? Звідси і його , президента, стиль спілкування - з матюками, бо він себе не ототожнює реально з найпершою особою Держави. Якби я був президентом держави, я не те , що вголос матюкатися б не став, я б навіть подумки не дозволяв собі думати категоріями "пошол на х ..."- "не пошол на х...й". Звідси, фактично, і двоякість ситуації із вбивством Гонгадзе.

      Очевидно, що до цієї мафії входять різні люди, не тільки представники АП. Швидше за все, кістяк складають офіцери КГБ, які мають зв"язки з російськими колегами і з самим головним російським колегою. Звідси і той сумний факт, що вже 30% нашої промисловості викуплено за копійки росіянами. Медведчук, хоч і є АП, але треба пам"ятати, що за часів СРСР він був стукачом КГБ .

      Можливо, ниточка тягнеться навіть далі, і , крім КГБешників, ще доклали руку до управління Україною ... ну, наприклад, інопланетяни.

      Добре це чи погано ???
      І для кого добре, а для кого погано ???
      Завжди, за будь-якої соціальної формації, в т.ч. і за комунізму, комусь бувало добре, а комусь - погано.
      Навіть, якщо більшості 99% добре, а 1% - погано, але якщо до цього 1% входите конкретно ви, то така суспільно-політична формація вам не подобається і ви є потенційним революціонером.
      Не буває всім однаково добре.
      Це мається на увазі, якщо суспільство загалом атеїстичне, не вірить у Бога і т.п. А якщо віриш у Бога, то знаєш, що все, що не робиться - на краще.
      Останній приклад з Кадировим : дослужився до головного чеченського жополиза москви, і що ? Помер, як собака.


      Що стосується Мелітополя і Мукачева, то я згідний, що можливо, мала місце провокація саме з метою, зазначеною у першому дописі - вбити трьох, чотирьох, а може, й більше, зайців.
      Застарілі боєприпаси треба ж кудись дівати, утилізувати ж за правилами - дорого.
      Треба ж підтримувати світову увагу до УКраїни, негативний піар - це теж піар. А то щось давно ракети не літали.... Добре, хоч жертв менше, ніж у ТУ-154.
      Показати світу добру волю України до роззброєння. РОззброєння вийшло на такий рівень, що вже відбувається само собою, автоматично, без участі людей, без підписання міждержавних угод.

      А може, це провокація москалів, які збираються знов захопити острів Тузла ? І знищили найближче розташований склад боєприпасів ?
    • 2004.05.11 | Dworkin

      Нам слишком дешево досталась независимость

      Один мой друг еще более 10 лет назад обращал мое внимание на такую мысль: Украинскому народу слишком дешево досталась независимость. Не было ни национально освободительной войны, ни даже "обороны Белого дома" как в Москве в августе 1991 г. Независимость просто "сама упала в руки" в результате стечения ряда обстоятельств. Даже голосование в деабре 1991 г. это был скорее симптом страха перед "бессмысленными и беспощадными" властями в Москве (ведь в марте того же 1991 г. населения Украины проголосовало диаметрально противоположно - за Союз). Понятно, то что бесплатно достается, то и ценится дешево.

      Я тогда не верил, не понимал этого. Но вот прошло 10 лет и результаты этой картины стали проступать воочию. Оппозиция задвлена (пусть не танками), власть торгует национальными интересами, а простые люди сидят по своим домам и тихо на все плюют, включая независимость. Никто не чувствует ее ценности, ни в государственом масштабе, ни в личном. Политические споры на нашем форуме скорее исключение.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.11 | Михайло Свистович

        Вам - можливо. Мені - ні.

        Я вже мовчу про тих, хто заплатив за незалежність непомірно більшою ціною, ніж я. Тут навіть порівняння недоречні.


        Dworkin пише:
        > Один мой друг еще более 10 лет назад обращал мое внимание на такую мысль: Украинскому народу слишком дешево досталась независимость. Не было ни национально освободительной войны, ни даже "обороны Белого дома" как в Москве в августе 1991 г.

        Ну і вибороли росіяни "обороною Білого Дому" собі демократію. Де вона? Навіть скинутий тоді пам"ятник Дзержинському на Лубянці поновили.

        А в Естонії теж нічого не було. І яка разюча відмінність від України.

        > Независимость просто "сама упала в руки" в результате стечения ряда обстоятельств.

        Тим, хто нічого не робив для досягнення незалежності, саме так і здається. Ті, хто наближав це "падіння у руки", часто думають інакше.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.05.11 | KAKTUZZ

          Re: Вам - можливо. Мені - ні.

          Вірно!Михайле! Чи легко дісталась незалежність України дисидентам? Звісно, що як два пальці об асвальт. В"язниці, табори, підірване здоров"я.... Чимало й не дожили до того дня коли їх мрія здійснилася.

          А багатьом іншим не лише незалежність , але й влада дісталась легко. В одну мить комуністи й комсомольці які стояли при владі УРСР лише змінили значки тай усе!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.05.11 | Михайло Свистович

            Re: Вам - можливо. Мені - ні.

            KAKTUZZ пише:
            > Вірно!Михайле! Чи легко дісталась незалежність України дисидентам? Звісно, що як два пальці об асвальт. В"язниці, табори, підірване здоров"я.... Чимало й не дожили до того дня коли їх мрія здійснилася.

            Їх я і мав насамперед на увазі.
      • 2004.05.12 | Пан Roller

        Re: Довольно приемлемо мог бы звучать другой миф о цене незалежн

        Dworkin пише:
        > Один мой друг еще более 10 лет назад обращал мое внимание на такую мысль: Украинскому народу слишком дешево досталась независимость. Не было ни национально освободительной войны, ни даже "обороны Белого дома" как в Москве в августе 1991 г.

        Это относится к категории мифов и мифотворчества. Довольно приемлемо мог бы звучать другой миф о цене незалежности, цене за результат Победы во второй мировой войне. Сюда же вписывается и голодоморы.

        Проблема состоит в том, что мифотворчеством должно заниматься государство. То есть должен быть госзаказ сверху, бюджетные деньги.


        Сегодня можно слышать, от простых граждан, что у них нет государства. Я слышал сам.

        И это действительно реальность ощутимая. Поскольку ни в материальном ни в духовном плане, ни... во.. во всех остальных люди не чувствуют участия государства в своей судьбе, жизни.

        Напротив, озвучивается мысль о преступной власти, которую треба свергнуть.
        Под "свережением" подразумеваются выборы, в лучшем случае. Но, это власть незалежной Украины. И она преступна. Полный бардак в головах.

        К тому же, Народный Рух как некая потенциальная движущая сила превратился в суто националистическое движение. Его никак нельзя назвать народным. Он не играет особой роли, и не смог превратиться в реальное движение, что-то по примеру Польской Солидарности. Не проведена даже деКГБизация управления.

        Похоже на то, что время Незалежной Украины еще не пришло. Но оно придет.

        Поскольку путь ЕЭП, СССР, по всей видимости, является тупиковым. Главное, что он работает не на людей. Шаг вперед два шага назад, как говаривал когда-то товарищ Ленин.



        Brgds
  • 2004.05.11 | Михайло Свистович

    Не є.

    Щоб забити Мукачеве Мелітополем потрібно інформаційно роздмухувати ці вибухи, що призведе до падіння рейтингу влади, якому прикрите темниками Мукачеве менше загрожує ніж роздмуханий темниками Мелітополь. До того ж Мукачеве - політика, а Мелітополь - жість. А жість завжди більше впливає на рейтинг, ніж політика.
  • 2004.05.11 | juraj

    Re: Мукачево, Мелітополь. Чи не є одне наслідком іншого?

    Покажіть мені незалежністььььььььььь??????????!!!!!!!!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".