МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нагадування бізнес-політикам, які сподіваються і надалі дурити у

06/22/2004 | kw

Яка революція потрібна Україні?

Україні потрібна програма інтенсивного розвитку приміського сільського господарства при найактивнішому сприянні держави. Це надасть українським містам, які стають все гарнішими, більш високих ринкових характеристик і переорієнтує українського городянина на споживання якісних продуктів харчування „першої свіжості” за помірними цінами, дозволить нам відмовитись від продуктів сурогатних, вироблених з недоброякісної імпортної сировини, з надмірним змістом шкідливих барвників, ароматизаторів, стабілізаторів, канцерогенних консервантів та інших домішок. Розвиток приміського господарства дасть змогу сформуватись заможному прошарку українських селян, так званому середньому класу, який стане оберегом національної ідеї, української землі та державності.

Але для цього необхідно збороти протидію бізнесових структур і продажних політиків, які наживаються на важкій праці українського селянина, збороти корумповану владу і провести дійсно демократичні зміни в цій сфері, щоб селянин мав змогу вільно реалізувати сільгосппродукти на міських ринках без перекупників, без шахраїв, без шаленого свавілля податкової служби.
Програма інтенсивного розвитку приміського сільського господарства також реально допоможе вирішити проблему безробіття міського населення.

Тільки заможний український селянин здатен створити дійсно Українську Державу, реалізувати національну ідею, відсторонити чужинців і запроданців, відібравши в них можливість вирішувати долю українського народу!

Відповіді

  • 2004.06.23 | Тестер

    Re: Є невеличка помилка

    Селянин не повинен сам торгувати. Треба створювати сільські торгові кооперативні об"єднання. Такі є в Німеччині, Франції...
    Той, хто розуміється на землі, як спец там і працює, а торгує той, що розуміється на торгівлі. А селянин одержує свою справедливу долю!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.23 | Olena

      Re: Є невеличка помилка

      Тестер пише:
      > Селянин не повинен сам торгувати. Треба створювати сільські торгові кооперативні об"єднання. Такі є в Німеччині, Франції...
      > Той, хто розуміється на землі, як спец там і працює, а торгує той, що розуміється на торгівлі. А селянин одержує свою справедливу долю!


      Не скажу за Францію, але в Німеччині переважна більшість селянських господарств ледве дають якийсь прибуток. Назагалом родини, які займаються сільським господарством, заробляють майже лише на те, щоб прожити: відношення затрат на виробництво сільгосппродукції та цін, за якими ця продукція потім постачається покупцю майже один до одного.

      Так що це ще питання - про справедливу долю.

      P.S. в цьому форумі в іншій темі було обговорення щодо "як прожити на 500 доларів у будь-якій країні Європи". Ті, хто сподіваються, що це можливо, дуже сильно помиляються :) "прожити" можна, але не жити нормалним життям. І точно - не родині!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.23 | Мартинюк

        Шкода бідних фермерів, які не можуть собі купити нові "Ауді"

        Це про співвідношення рівнів України та Західної Європи.

        Місто давно перемогло село, і зараз основним ворогом міста є власна захланність і нерозумне бажання черговий раз "перемогти" вже переможене село.

        Там де все таки появляється здоровий глузд то місто само обмежує дію своїх "міських" правил гри і дозволяє селу дотримуватися більш сприятливих для норм. Альтернатива цьому - або чергова голодуха, або навіть втрама містом своєї власної свободи - наприклад за рахунок захоплення села іншим, іноземним "містом"
    • 2004.06.23 | kw

      Селянин не повинен сам торгувати?

      Селянин не повинен сам торгувати?

      Україна – не Франція! Вона має свої особливості...У нас, як правило, батьки бідкаються у селі, а діти – жебракують у місті, працюють задарма на різних „ аддзербайд”, реалізуючи на лотках всякий непотріб, польські консерви з обрізків та щетини та „варшавський” кофе з пилюки невідомо якого походження...
      Так що торгівля українських селян продуктами свого господарства, на такій родючій землі, яка повинна кормити і збагачувати дружні і працелюбні селянські родини, мала б бути успішною та процвітаючою...

      Але...Бізнес-політики, починаючи з Корчинських і кінчаючи Януковичами, будують своє благополуччя за рахунок свого власного народу, а не за рахунок американців, турок чи росіян...
      Така вже влада паскудна досталась Україні... Така невесела доля...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.23 | Мартинюк

        Цікава закономірність

        Українських селян ганяють з базару всі без винятку режими, які є в Україні починаючи з 1917 року.
        Сталін , Гітлер, Хрущов ,Брежнєв, Кучма - всі вони час від часу бралися "упорядковувати" базарну торгівлю, що насправді виявлялося черговою кампанію вульгарних облав і базарних погромів. Те що зараз на місці чергового погромленого стихійного базарчику негайно виростають оплачені міським бюджетом якісь красивенькі будки і лотки свідчить не про "впорядкування" цього ринку , а про його передачу якійсь напівкримінальній бригаді, основним плюсом якої в очах влади є здатність віддавати визначену наперед суму "дахові" ( як правило хтось з міської влади). Відповідно "дах" міський ділиться з дахами вищого рівня.

        Тобто тут ми бачемо характерний феодальний цикл - селяни освоюють нові території ( 90% ринків започатковують стихійні сільські бабусі), потім приходять феодальні "дружини" які захоплють вже освоюєні земіл, зганяють непокірних, обкладають тих хто скорився і привозять свох власних холопів.

        Найцікавіше що ця модель практично незмінно "працює" з часів більшовицької революції. За добрих "комуністичних" часів побори здавалися просто в міське управління торгівлі, звідки вони розподілялися по драбині аж до ЦК. Зараз до речі в Києві цим надалі керує хтось з колишнього сектору торгівлі Київського міського комітету КПРС. Грізні "азери" які здійснють чорнову рекетирсько-поборну діяльність насправді просто дрібні найманці, використання яких дешевше і безпечніше аніж формування власних "бригад" з місцевиих уродженців.

        Результатом цього є депортація бабусь , які не в стані сплатити ренту на утримання феодально-державного рекету. Бабусі звичайно через кілька днів присторються на черговому перході чи перехресті, де потім колись виросте черговий базарчик чи торговий центр, який буде здавати від 20 до 100 тисяч долларів місячно черговому начальнику управління торгівлі, мілції чи прокурору.

        Найцікавіше у всьому цьому є високий рівень піару , який супровджує акції по передачі чергового стихійного базару в чергову феодальну власність. Чесно кажучи на початку я навіть не вірив у здатність наших доморощених хапуг генерувати такі продумані і складні пресові нагінки на "незакріпачених" базарників. Лише почитавши підшивку газет з 1931 року зрозумі - ні все це наше, "рідне".
        Всі історії про небезпеку отруєння ( які в 95% стаються внаслідок антисанітарної роботи великих підприємств по перробці харчових продуктів) попри очевидну неправдивість добре сприймаються міським обивателем, який загалом факт різкого подорожчання продукції з оновленого базару виявляє лише тоді коли це станеться. Сприймаються добре , тому що експлуатують і нагнітають приховану ворожість міщан до селян. Тобто "розділяй і владарюй"
  • 2004.06.23 | Тгоцкий

    Re: Нагадування бізнес-політикам, які сподіваються і надалі дурити у

    в Западной Европе
    1) существуют огромные госдотации сельхозпроизводителям
    2) внутренний рынок продовольствия защищен высокими импортными пошлинами.

    Дотации бюджет может и не осилить, а вот пошлины стоило бы и поднять.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.23 | Olena

      Re: Нагадування бізнес-політикам, які сподіваються і надалі дурити у

      Тгоцкий пише:
      > в Западной Европе
      > 1) существуют огромные госдотации сельхозпроизводителям
      > 2) внутренний рынок продовольствия защищен высокими импортными пошлинами.
      >
      > Дотации бюджет может и не осилить, а вот пошлины стоило бы и поднять.

      Внутренний рынок - тут нужно говорить не о рынке конкретного государства, а о общем внутреннем рынке стран ЕС. Дотации в основном идут с этого уровня.

      Вопрос: что такого нельзя вырастить в Украине (кроме специфически-тропических фиговин), что нужно ввозить? Разве что из России - но, подняв пошлины, получим новый конфликт...

      Поэтому нужно начинать с дотаций. Точнее: ставку сначала стОит делать на них.
  • 2004.06.23 | kw

    „ Про те”

    „ Про те” з мого погляду, з точки зору автора допису „Яка революція потрібна Україні?”....

    Корчинському дозволено на всю країну розбовтувати різну дурню та морочити людям голови... Він добре розуміє, що лісові стежки збройної боротьби та вулиці з озвірілими натовпами обдурених людей ведуть до звалищ та злиднів...Він відчуває себе потрібним і він потрібен, бо допомагає вибрати найкращого серед нікчем...

    Та аби Корчинський роззявив рота і сказав щось звичайне, що має відношення до здорового глузду, наприклад про шкідливість консервантів, барвників та стабілізаторів, про дійсну якість теперішніх м’ясомолочних та інших продуктів харчування, якими, по „новітніх технологіях” отруюють українців, якби він наголосив на тому, що вже й Росія подала судові позови на закордонних виробників дитячого харчування, таких як NESTLE (канцерогени та отрута)та інші, та закликав українську владу наслідувати цей приклад – його б відразу прибрали з телеекрану....

    Чому продовжується знищення українського селянства і кого так лякає майбутній заможний український селянин, який нікому не віддасть свою землю і не перед ким не стане на коліна?
  • 2004.06.23 | kw

    Ще про речі звичайні і страшні...

    Ще про речі звичайні і страшні...

    Літо, спрага... Люди п’ють різні прохолоджуючі напої...Кока-колу, манго...

    І це нікого не дивує...Дійсно, що могло б здивувати – і в це я б ніколи не повірив – якби мені разом з кока-колою та іншою екзотикою, запропонували охолоджений український узвар з чарівних сухофруктів ( слива, вишня, яблуко, груша, а моя бабця клала у каструлю, де він варивсь, ще й пучечок петрушки, бо це додавало напою невимовний смак і підсилювало ароматні якості усіх складових)...

    Та говорити зараз про український узвар далі немає сенсу – бо ми маємо те, що маємо...
  • 2004.06.23 | Борислав (з усмішкою)

    ... Сцати з ботла на ходу...

    Ще , шановні добродії, зверніть увагу на примусове масове насадження стереотипу поведінки , що пропагує молоді сцати на ходу з ботла якої-небудь ХХХ-коли а чи пива... Хоча природньа цнотливість нашого народу ніколи не дозволяла це отак паскудньо робити , як скоти, на ходу... Цей стереотип постійно мусується телебаченням на кшалт каналів "0+0" і інших...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".