МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Выступление Януковича на заседанни Малого Совнаркома.

09/26/2004 | SpokusXalepniy
Выступление Януковича в Верховной Раде 28/09/2004

Уважаемые депутаты, из многократно повторяемых по телевидению кадров, связанных с брошенным в меня яйцом, все вы наглядно можете убедиться, до какого уровня политического кривляния в своих комментариях может дойти команда, так называемой, оппозиции. Дело дошло прямо таки до личных оскорблений.

На самом деле, эпизод, многократно повторенный в видеозаписи, очень легко объясняется без выдумывания всяких небылиц, распространяемых неосведомленными людьми и после этого, как в кривом зеркале, интерпретируемых оппозицией.
В тот момент, когда кинутое со стороны агитаторов за Ющенко яйцо, попало мне в грудь, мой охранник (он виден на кадрах справа от меня), действуя точно согласно правил безопасности, совершенно резонно опасаясь за мою жизнь, - на то он и охранник, - пытался предотвратить возможное продолжение провокации с более удручающими последствиями, например, в случае выстрела из огнестрельного оружия.

Для таких ситуаций предусмотрены четкие правила поведения как охранника, так и охраняемого. Мои действия в такой момент предусматривают только одно - полностью довериться профессионалу и беспрекословно подчиняться всем его командам и жестам. Как вы знаете, по натуре я человек весьма дисциплинированный. Иначе я бы в принципе не смог успешно выполнять обязанности Премьер министра Украины.

Так вот, в тот самый момент, мой охранник ухватил меня левой рукой за талию и резко потянул меня вниз и в сторону, и прошептал одну короткую команду: "падай!". Это был момент, когда я ещё по инерции двигался после соскока со ступенек автобуса. Условия для падения, как вы могли убедиться, были не самые благоприятные, особенно, если учесть, что падение происходило затылком назад. Учитывая мой рост и вес, охранник в принципе был не в состоянии удержать меня налету. Большое спасибо ему уже за то, что удалось хоть как-то меня поддержать и тем самым смягчить моё падение. Тем не менее, я довольно сильно ударился затылком об асфальт, и даже на несколько секунд потерял сознание.

После доставки в больницу врачи взяли меня в оборот и начали комплексное обследование. Они, как и большинство окружающих, только понаслышке знали что именно со мной произошло. Стали расходиться слухи и домыслы, которые с радостью были подхвачены нашей уважаемой оппозицией, и интерпретироваться в правдивые истории - одна правдивей другой. Ну, вы знаете, как они это умеют делать.

На самом деле в этом эпизоде нет ничего смешного (во всяком случае, для меня). Вы просто представьте себе ситуацию, когда, например, человек поскальзывается зимой на льду и при этом сильно ударяется в затылок. Скажите, много ли найдётся проходящих рядом граждан, которые вместо слов сочувствия и первого естественного порыва оказать помощь, начнут смеяться, подавать ехидные советы и зубоскалить? Однако, почитайте наши независимые оппозиционные издания.
Спасибо за внимание.


P.S.
Есть ли что возрасить ПО СУТИ сказанного?
Вывод:
Не надо на пустом месте рыть другому яму.
Тем более, что в нашем "благодатном" случае, можно для Януковича нарыть не просто яму, а целое кладбище.

Відповіді

  • 2004.09.26 | catko

    Є що заперечити


    2.

    SpokusXalepniy пише:
    > Выступление Януковича в Верховной Раде 28/09/2004

    це проект чи витік інформації (див.дату.)

    > Уважаемые депутаты, из многократно повторяемых по телевидению кадров, связанных с брошенным в меня яйцом, все вы наглядно можете

    крім по 5 каналу ще десь момент попадання яйця та "беркиць ногами вверх" показували? а то я не бачив. тільки коли його вже несли і бусик синій.

    >убедиться, до какого уровня политического кривляния в своих >комментариях может дойти команда, так называемой, оппозиции. Дело >дошло прямо таки до личных оскорблений.

    до образ швидше треба віднести багатократний показ реклами Ю. з Хамськими вставками до і після (з ковбоями і картами україни). при цьому жодних пауз між правдивим роликом і вставкою немає.
    або сміх базівих-гавришів при вигляді Ю. який ще до тепер дикцію не відновив. або фашистські бігборди в донецьку і памперси від Я. або "їжачки" під колесами Ю. на переїзді залізничному в Луцьку.

    > В тот момент, когда кинутое со стороны агитаторов за Ющенко яйцо,

    а за агітатора відповісти можна, бо не факт. агітаторів навіть близько не пустили до Я. яйця так далеко не літають.

    >попало мне в грудь, мой охранник (он виден на кадрах справа от меня), >действуя точно согласно правил безопасности, совершенно резонно >опасаясь за мою жизнь, - на то он и охранник, - пытался предотвратить

    При загрозі обстрілу охоронець не обнімається з об'єктом а кидається своїм тілом закрити його від зони обстрілу. інакше це не охоронець, а радник.

    >возможное продолжение провокации с более удручающими последствиями, >например, в случае выстрела из огнестрельного оружия.

    як би хотіли стріляти то перед тим яйцями б не кидали.

    > Для таких ситуаций предусмотрены четкие правила поведения как >охранника, так и охраняемого. Мои действия в такой момент >предусматривают только одно - полностью довериться профессионалу и >беспрекословно подчиняться всем его командам и жестам. Как вы знаете, >по натуре я человек весьма дисциплинированный. Иначе я бы в принципе >не смог успешно выполнять обязанности Премьер министра Украины.

    а хто сказав що Я. їх успішно виконує? бензин і долар чого дорожчає? знову опозиція винна?

    > Так вот, в тот самый момент, мой охранник ухватил меня левой рукой >за талию и резко потянул меня вниз и в сторону, и прошептал одну >короткую команду: "падай!". Это был момент, когда я ещё по инерции

    Кожна нормальна людина команду "Падай" при загрозі обстрілу виконує мордою вниз а не на спину. На спину людина валиться коли послизгається, з переляку/обмороку, коли її кидають або коли грає роль постраждалого.

    >двигался после соскока со ступенек автобуса. Условия для падения, >как вы могли убедиться, были не самые благоприятные, особенно, если >учесть, что падение происходило затылком назад. Учитывая мой рост и >вес, охранник в принципе был не в состоянии удержать меня налету. >Большое спасибо ему уже за то, что удалось хоть как-то меня >поддержать и тем самым смягчить моё падение. Тем не менее, я довольно >сильно ударился затылком об асфальт, и даже на несколько секунд >потерял сознание.

    на кадрах не видно щоб вдарився потилицею. і людина при свідомості фізично не може потилицею вдаритись (хіба падає як мішок з г.). інстинкти не дозволять - все одно підборіддя до грудей прижме. не вірите - самі спробуйте попадати. це так як кліпання очима при різкому звуці - не можливо контролювати.


    > После доставки в больницу врачи взяли меня в оборот и начали >комплексное обследование. Они, как и большинство окружающих, только >понаслышке знали что именно со мной произошло. Стали расходиться >слухи и домыслы, которые с радостью были подхвачены нашей уважаемой >оппозицией, и интерпретироваться в правдивые истории - одна правдивей >другой. Ну, вы знаете, как они это умеют делать.

    вони це хто - тарас чи ганя, яка що півгодини версії офіційні міняли. то сталось то не сталось. то яйце то батарейка. то камінь то два предмети. то в голову то в груди. а факт, що коли вже інтернет гудів про напад ганя здивовано по телефону тринділа що вони тільки від аеропорту відїхали? знову темник події випередив?

    > На самом деле в этом эпизоде нет ничего смешного (во всяком случае, >для меня). Вы просто представьте себе ситуацию, когда, например, >человек поскальзывается зимой на льду и при этом сильно ударяется в >затылок. Скажите, много ли найдётся проходящих рядом граждан, которые >вместо слов сочувствия и первого естественного порыва оказать помощь, >начнут смеяться, подавать ехидные советы и зубоскалить? Однако,

    та спробуй не заржати, коли кадри реальні подивитись. вийшов - глянув - скривився як від удару кувалдою - гепнувся - понесли. а потім яйце...

    >почитайте наши независимые оппозиционные издания.
  • 2004.09.26 | AK

    Виступ маленького українця на засіданні Центральної Ради

    Вельмишановні пані та панове!

    Висунута паном Я. (за посередництвом п. С.Халепного) версія того, що з ним сталося під час поїздки у місто І., виглядає набагато пристойніше ніж інсинуації його прес-служби та новоспечених соратників про "гострі", "тупі", "тверді" та "важкі" предмети, які ніби-то жбурляв у беззахисного "прємьєра" натовп озвірілих націоналістів.

    Одак навіть нова, більш пристойна версія, не витримує ніякої критики.

    По-перше, вираз обличчя пана Я. перед падінням зовсім не справляє враження, що ця людина має свідомо впасти з метою самозахисту. Навпаки цей вираз типовий для людини, якій стало недобре і вона непритомніє.

    По-друге, людина яка падає на землю з метою самозахисту, падатиме набік або в перед. (Тут принагідно згадується дещо сексистський анекдот про те, чому жінок не призивають в армію: вони неправильно виконують команду "лягай".)

    По-третє, на відео добре видно, що з ґрунтом мала контакт лише та частина пана Я., на якій він зазвичай засідає в Кабінеті Міністрів, а також частина його спини. Голова пана Я. до землі не долетіла, оскільки охоронці упіймали його за руки. Отже удару потилицею не було.

    З цього напрошується висновок, що пан Я. знепритомнів ще до падіння, і , власне, його непритомний стан (а не команда охоронця) й був причиною цього падіння.

    Одна з можливих версій того, що сталося, викладена тут:
    http://www.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=0&key=1096188458&first=1096203807&last=1096158265

    Частина маленьких українців (до якої не належить автор даної промови), а також англо- та німецько- та французькомовні журналісти Euronews дотримуються іншої думки: після напрочуд вдалого дебюту в жанрі вокалу (дует з Русланою) пан Я. вирішив випробувати себе в амплуа театрального актора, у зв'язку з чим вирішив зіграти головну роль в документальні трагедії "Яйца бандєровца".


    Що стосується дещо саркастичного настрою аудиторії маленьких українців, то він значною мірою спровокований брехливими заявами пресcлужби та новоспеченних соратників пана Я., притягуванням за вуха націоналізму (пан Я. за його власними словами є українцем, пан Романюк, судячи з прізвища, теж не японець; так до чого тут націоналізм?), а також абсолютно необгрунтуваними звинуваченням на адресу пана Ю., якому симпатизує значна частина маленьких українців.

    Найбільше обурення у маленьких українців, що хочуть жити в єдиній та мирній країні,викликають заяви пана Я., його штабу та соратників, а також повідомлення підконтрольних йому та його тимчасовим союзникам засобів масової, які мають на меті використати факт дрібного хуліганства для роздмухування ворожнечі між маленькими українцями з різних регіонів.

    Той хто ставить собі за мету нашкодити маленьким українцям, навряд чи має підстави розраховувати на їхнє співчуття!

    Дякую за увагу.
  • 2004.09.26 | Mykyta

    Є

    Як узгоджується проект цієї балаканини з заявами Тігіпка, МВС та Герман? Хто понесе відповідальність за дезінформацію?
  • 2004.09.26 | Нестор

    Заперечення

    > Уважаемые депутаты, из многократно повторяемых по телевидению кадров, связанных с брошенным в меня яйцом, все вы наглядно можете убедиться, до какого уровня политического кривляния в своих комментариях может дойти команда, так называемой, оппозиции. Дело дошло прямо таки до личных оскорблений.

    Заперечення: Протидія однобокому висвітленню подій може бути лише об"єктивне висвітленні цих же подій, а не повна мовчанка на ТБ і відбирання касет в операторів.

    > В тот момент, когда кинутое со стороны агитаторов за Ющенко яйцо, попало мне в грудь, мой охранник (он виден на кадрах справа от меня), действуя точно согласно правил безопасности, совершенно резонно опасаясь за мою жизнь, - на то он и охранник, - пытался предотвратить возможное продолжение провокации с более удручающими последствиями, например, в случае выстрела из огнестрельного оружия.

    Заперечення: Для цього охоронець повинен був не показувати папкою на пляму від яйця і не гладити рукою задницю Януковича, а силою класти клієнта на асвальт.

    > Для таких ситуаций предусмотрены четкие правила поведения как охранника, так и охраняемого. Мои действия в такой момент предусматривают только одно - полностью довериться профессионалу и беспрекословно подчиняться всем его командам и жестам. Как вы знаете, по натуре я человек весьма дисциплинированный. Иначе я бы в принципе не смог успешно выполнять обязанности Премьер министра Украины.

    Заперечення: Правила поведінки не передбачають страждучої морди та не обов"язково триматися за "поранене місце" так наче туди граната влучила.

    > Так вот, в тот самый момент, мой охранник ухватил меня левой рукой за талию и резко потянул меня вниз и в сторону, и прошептал одну короткую команду: "падай!".

    Брехня: Охоронець нікуди не тягнув і нічого не шептав. Можете переконатися в цьому ще раз передивившись відео.

    > Это был момент, когда я ещё по инерции двигался после соскока со ступенек автобуса. Условия для падения, как вы могли убедиться, были не самые благоприятные, особенно, если учесть, что падение происходило затылком назад. Учитывая мой рост и вес, охранник в принципе был не в состоянии удержать меня налету. Большое спасибо ему уже за то, что удалось хоть как-то меня поддержать и тем самым смягчить моё падение. Тем не менее, я довольно сильно ударился затылком об асфальт, и даже на несколько секунд потерял сознание.

    Припустимо.

    > После доставки в больницу врачи взяли меня в оборот и начали комплексное обследование. Они, как и большинство окружающих, только понаслышке знали что именно со мной произошло.

    Заперечення: І тому прописали крапильницю???!! Що ж це за лікарі такі, які призначають лікування за слухами, що поширює опозиція, а не за результатом огляду хворого. Більше того лікарі у Феофанії продовжуть говорити про якесь тяжке поранення і далі лікують від "забою грудної клітини". Чи може охоронець ще і зверху приложив свого клієнта, щоб не рипався :)

    > Стали расходиться слухи и домыслы, которые с радостью были подхвачены нашей уважаемой оппозицией, и интерпретироваться в правдивые истории - одна правдивей другой. Ну, вы знаете, как они это умеют делать.

    Заперечення: "Слухі і домисли" почали якраз поширювати ПРЕССЕКРЕТАР Герман, РАДНИК Чорновіл та МВС. Опозиція тобто 5 канал тільки цитували їх. Крім того чого це ви шановний ХАМе самі не розвіяли всі ці слухи в лікарні? Адже у вас була така можливість. Так прямо би і сказали, що так мол і так охоронець в мене мудак попався. Яйце з гранатою переплутав вперше у світовій практиці. Он у Клінтона теж яйцями кидали, але його охоронці не били при цьому тімям об асвальт.

    Натомість ви шановний ХАМе хникаєте в камеру про те, що ви приїхали з миром в Франківськ, а з вами зробили таке страхіття. І ні слова про якесь непорозуміння.

    > На самом деле в этом эпизоде нет ничего смешного (во всяком случае, для меня). Вы просто представьте себе ситуацию, когда, например, человек поскальзывается зимой на льду и при этом сильно ударяется в затылок. Скажите, много ли найдётся проходящих рядом граждан, которые вместо слов сочувствия и первого естественного порыва оказать помощь, начнут смеяться, подавать ехидные советы и зубоскалить?

    Заперечення: О то ви вже посковзнулися? Ви би одну версію вибрали і вже її дотримувалися. Звісно не смішно, коли в когось влучає яйце, але коли цей хтось при цьому тратить свідомість з переляку а сам всіх переконує, що він крутий мачо, то це дуже смішно. Смішно не саме падіння, а те, що людина намагається вдавати з себе те, що вона собою не представляє.

    > Однако, почитайте наши независимые оппозиционные издания.

    Навіщо опозиційні видання читати, якщо набагато смішніше читати видання провладні. Так талановито зробити з людини ідіота ніяке опозиційне видання не змогло б.

    > Спасибо за внимание.

    Ну що ви. Це вам спасибі за розвагу. Але порада: Янукович і так вже виглядає перед всією країною ідіотом. Не варто усугубляти його незавидне становище дурними виправдовуваннями, які ще більше смішать народ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".