МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

початок Другого туру виборів

10/27/2004 | zion
Очевидно, якщо не буде чогось неординарного, ЮВА та ЯВФ вийдуть у другий тур.

Отже другий тур не за горами.
Давайте планувати завчасно, що можемо зробити для перемоги у наступному турі.

Відповіді

  • 2004.11.01 | активний

    Re: початок Другого туру виборів

    Невідомо як сьогодні розгортатимуться події, але тема продовжує залишатись актуальною
  • 2004.11.01 | otar

    Щодо людей під виборчими дільницями після ІІ туру - думки


    Цю ніч (20-00 - 4-00) я провів під виборчою дільницею №14 ТВО 117 (пр. Чорновола, 6, Львів). Був дощ, холодно, і кілька людей, які прийшли на 20 годину на прохання Ющенка "прийти й захистити свій голос", розійшлись десь за годину. Стояли до кінця тільки ми - кілька молодих людей в оранжевому, та ще юний і дуже п'яний фанат Мороза, який чекав на свою маму - заступника голови ДВК.
    Наша дільниця дала один з найгірших результатів за Ющенка по Львові - 77% (11 Янукович; район заселений десь наполовину російськомовними люмпенами, так що все ясно). Гірше - тільки на Сихові, 65/25. Бюлетені і протоколи повезли до ТВК о 4-09 на таксі.
    Знайомі телефонували (слава Київстару і ЮМС - ще одна передвиборна "страшилка" виявилась їхньою рекламою :) зі своїх дільниць, повідомляючи свої результати: 85, 87, 90, 91 % за Ю. На кожній дільниці було від 2 до 5 "данєцкіх" - ось куди ділись ті 4 тисячі молодиків, яких привезли зі Сходу поїздами. Ніхто нічого не громив, не влаштовував провокацій. Один раз повз нас проїхав чорний мерседес без номерів. І все.

    Словом, поміж розмовами по мобільному, коли люди розповідали, що твориться під їхніми дільницями, був час усе проаналізувати. Особливо показовими були події на 20, 21 і 22 ДВК (розташовані поруч), де чергував мій друг (і ще багацько людей - це мікрорайон на вул. Лінкольна). Тут люди, що чекали до ранку результатів, допомогли зупинити кілька провокацій. Зокрема:
    - охороняли вхід до дільниць, коли мандрівними провокаторами з Львівенерго було тимчасово вимкнене світло;
    - затримали п'яного в дупу представника Симоненка, що вийшов із приміщення дільниці, тримаючи в кишені щось (міліція, яка прибула на виклик негайно, виявила, здається, пляшку горілки :)
    - забили на сполох, коли один із членів комісії вийшов на вулицю і почав передавати щось стороннім людям, що під'їхали на машині; згодом виявилось, що нічого протизаконного він не мав;
    - відлякали від дільниць голову штабу Януковича Радзієвського, який кружляв поруч, наміряючись, очевидно, зайти всередину.

    Отже: люди під дільницею - сила, яка може зберегти від провокацій. Крім того, вони підбадьорюють спостерігачів і представників опозиції у тому випадку, якщо в приміщенні на них чинитиметьсія тиск. Зрештою, вони виступають ґарантами безпеки.

    Але.

    1. Людей має бути немало. Бажано, щоб серед них були чоловіки в нормальній фізичній формі.
    2. Бажано, щоб серед очікуючих був хоч один представник штабу або хоч хтось, кого координують по телефону. Деколи люди просто не знали, навіщо стояти, їм доводилось пояснювати.
    3. Людям треба роз'яснити, що дозволено і що заборонено, як поводитись за тих чи інших провокацій, тощо. Важливо, щоб люди не мали з собою ніякої зброї. Наприклад, - хоч і смішно звучить, - в одного дідка, що стояв поруч із нами, був чималенький складний ножик. Самі розумієте, чим би могло закінчитись, якби, не дай Боже, вийшло як у Сумах.

    і головне:

    - ЛЮДЕЙ НЕ ТРЕБА ОРГАНІЗОВУВАТИ НА ПІКЕТИ ПІД ВИБОРЧИМИ ДІЛЬНИЦЯМИ ЗА ДОПОМОГОЮ ПОВІДОМЛЕНЬ У ЗМІ, ЛИСТІВОК, ЗАКЛИКІВ З ТРИБУН

    Чому? Згадайте ЦВК.
    Скасувати нічні бдєнія під ЦВК було легко, адже в самому ЦВК вирішується мало, і фальсифікації в ньому робляться на такому рівні, що натовп на вулиці нічим не посприяє, хіба нашкодить. А ось якщо під кожну дільницю приведуть "соколів Януковича", якихось "голубків", як у Сумах, п'яних братків, або по дільницях їздитиме автобус із Донецькими, метелячи ногами мирних пікетувальників - це буде прикро. А саме так буде, і ніхто їм не завадить.

    Тому я вважаю, що варто обговорювати тему нічного чергування під дільницями після 2 туру принаймні не вголос. Бажано - пошепки. Людей можна організовувати шляхом особистої агітації (брати з собою перевірених друзів, серйозних людей) і через штаб.

    І... не забувайте парасольки :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.11.01 | Dworkin

      Ситуация в Киеве

      otar пише:
      >
      > Цю ніч (20-00 - 4-00) я провів під виборчою дільницею №14 ТВО 117 (пр. Чорновола, 6, Львів). Був дощ, холодно, і кілька людей, які прийшли на 20 годину на прохання Ющенка "прийти й захистити свій голос", розійшлись десь за годину. Стояли до кінця тільки ми - кілька молодих людей в оранжевому, та ще юний і дуже п'яний фанат Мороза, який чекав на свою маму - заступника голови ДВК.

      Дааа.. Что-то там у вас по Львове слабенько ;)
      У нас в Киеве до 3:30 ночи под участками стояло по 5-15 человек. Всех возрастов - от пенсионеров и пенсионерок с радиопреимниками до студентов. Много молодежи. Ни одного активиста или представителя политических сил - все "местные". Должен сказать, люди довольно грамотные - понимающие суть нарушений выборного закона и осведомленные с тонкостями "мукачевских варинтов". Причем, люди не просто стояли, а ходили между несколькими участками поблизости. Оцепляли школы, чтобы с заднего хода никто не улизнул или не пронес документы. Часто звонили в местный штаб Ющенко для сообщений и координации.

      Короче, было весело, может потому, что погода была теплая и сухая, а может потому, что район центральный.
      В конце, прощаясь, договорились встретиться тут же еще и на втором туре :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.11.01 | otar

        Київ є Київ, друже

        Львів великою мірою перебуває в полоні уявлень про "ну так у нас же Львів!" Як сказав один мужик під час виступу Ющенка перед Оперним: "Ось він, Львів - кожен робить, що хоче, і нічого йому за це не буде".

        Тому і "слабенько". Багато людей казали: "в нас нічого не буде, бо бути не може". А могло бути - елементарно. Дільницю сторожило троє ментів, о 23-й двоє з них вийшли і пішли геть, лишився один. Розумієте прикол?
        Щодо координації зі штабом... Один пан обіцяв мені допомогу в цій сфері, але щось не надав; певно, я не викликав у пана (а завут єво Franko) достатньої довіри - що ж, ітс май фолт :( Може, треба було сказати пароль.

        І не забувайте: крім центральних, такскзть, "центрових" дільниць, є ще занюхані, периферійні, у передмістях... І там теж потрібні люди. Без централізованої координації ніфіга з цим не вийде. Люди, як то було в нас, прийдуть, постоять і підуть додому.
      • 2004.11.01 | Anneken

        Re: Ситуация в Киеве

        Dworkin пише:

        > Короче, было весело, может потому, что погода была теплая и сухая, а может потому, что район центральный.

        на масивах теж :)
    • 2004.11.01 | komnatnyi

      Re: Щодо людей під виборчими дільницями після ІІ туру - думки

      Otar пише:
      >Тому я вважаю, що варто обговорювати тему нічного чергування під дільницями після 2 туру принаймні не вголос

      Це ніякий не секрет. Без нічного чергування не обійтись. Але організовувати треба краще.

      В Києві 31.10 була чудова, просто літня ніч. Дощ пішов тільки зранку. Я ще подумав: Бог нам показує, що Він за нас. Але людей було не дуже і не всюди. 21.11 - це набагато серйозніше.

      Готувати термоси з гарячою кавою, табуретки для стареньких (вони приходять - безсоння, а ще це ж не зброя, а проте...), організувати чергування так, щоб люди могли бігати додому грітися на годину і на місці лишалась достатня кількість. Обов'язково налагодити зв'язок з сусідніми дільницями, в разі потреби перерозподіляти сили, бо не у всіх кварталах однакова активність. Зміцнити мобільні групи реагування. В нас така група працювала добре, але їм було важко всюди встигнути. Не буду узагальнювати, але, здається, бандюки не дуже рвуться лізти на ті дільниці, біля котрих бодай десяток громадян. Їздять навколо з тонованим склом, як акули, але не нападають. Потрібен зв'язок між небайдужими мешканцями і студентськими активістами, які взяли активну участь. Велика подяка їм за це! Взагалі організовуватися. Вчора вночі біля дільниці я відчув, що ось створюється громадянська нація, яку вже ніхто ніколи не поставить на коліна. Будемо врешті людьми.

      Слава Україні!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.11.01 | otar

        ви мене не зрозуміли

        > Це ніякий не секрет. Без нічного чергування не обійтись. Але організовувати треба краще.

        Коли нашоукраїнці так само декларували свою готовність пікетувати в ніч виборів ЦВК - згадайте, що було. Туди:
        а)ввели війська
        б)збиралися привести шахтарів
        і один Бог знає, якими б жахами міг закінчитися мітинг у цю ніч, якби Ющенко, фактично, не відступив.

        Тепер уявіть. "Народні дружини", привезені з Донбасу і зібрані з місцевих братків, зеків і перевдягнених мєнтів, вирішать провести "альтернативне чергування". Бійка під дверима дільниці - миттєво приїжджає міліція і забирає наших, не їхніх. Вам це потрібно?

        Тому я говорю, що чергування треба організовувати в приватному порядку, беручи з собою на дільниці перевірених людей і не горлаючи про свої наміри на всю Україну через інформагенції. Ви зі мною не згодні?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.11.01 | активний

          ...проте

          Проте все одно необхідно залучити якомога більше людей.
          Чесно кажучи активність під дільницями була мяко кажучи мала.
          Причому я говорю про студмістечко, де має бути найбільш прогресивна активна молодь, де за Ющенко проголосувало понад 70%

          У репортажі "Як київські студенти кинули Януковича" http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=0&key=1099298800&first=1099305078&last=1099294021
          уже розповідав, чим займалась молодь в останню ніч.

          Тому таки потрібно голосно КРИЧАТИ, щоб включити свідомість людей.

          А пошепки конспіративно хто знає чи вийде. Адже 21 уже скоро.
        • 2004.11.01 | komnatnyi

          Re: ви мене не зрозуміли

          otar пише:
          >Коли нашоукраїнці так само декларували свою готовність пікетувати в ніч виборів ЦВК - згадайте, що було. Туди:
          а)ввели війська
          б)збиралися привести шахтарів
          і один Бог знає, якими б жахами міг закінчитися мітинг у цю ніч, якби Ющенко, фактично, не відступив.

          >Тепер уявіть. "Народні дружини", привезені з Донбасу і зібрані з місцевих братків, зеків і перевдягнених мєнтів, вирішать провести "альтернативне чергування". Бійка під дверима дільниці - миттєво приїжджає міліція і забирає наших, не їхніх. Вам це потрібно?

          >Тому я говорю, що чергування треба організовувати в приватному порядку, беручи з собою на дільниці перевірених людей і не горлаючи про свої наміри на всю Україну через інформагенції. Ви зі мною не згодні?

          Уже відомо, що на дільниці йти треба. Кричи, не кричи - вже відомо. Уже знають.

          На тому тижні ще до рішення штабу Ющенка я писав, відповідаючи Дворкіну, що до ЦВК йти не треба. Бо там нічого практично не вирішується. Лише сумується результат, який робиться на дільницях.

          Але альтернативи нічному чергуванню біля дільниць я не бачу. Якщо ви знаєте цю альтернативу, тоді сповістіть "Центр", і нехай буде щось інше. Але тут відступати не можна, інакше накидають в урни, що захочуть. Причому громадяни самі прийдуть, небагато правда, але прийдуть, бо мають право і хочуть захистити свій голос.

          Якщо вони захочуть блокувати всі(!) дільниці - в Києві їх десь під тисячу - це вже буде повномасштабна окупація. Про це теж треба думати аналітикам і готуватися до всього. Але вчора ми бачили інше. Летючі загони на іномарках, що чигають по місту. На сусідній дільниці було ЧП - двері чомусь були відкриті, увірвались, щось там накидали, тепер розбираються, в іншому кінці району теж був наліт, але там дали відсіч. У нас же пройшло нормально, бо по-перше дуже активний член комісії від "НУ" наполягав на дотриманні порядку, по-друге, люди біля дільниці, які тиснули своєю присутністю.

          Дуже сильно боятися банду не треба. Нехай вони бояться.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.11.02 | otar

            Кому відомо?

            > Уже відомо, що на дільниці йти треба. Кричи, не кричи - вже відомо. Уже знають.

            Тоді мені треба визнати, що з-поміж кількох тисяч повнолітнього населення, прикріпленого до дільниці, біля якої я був, це було відомо лише 5 людям. Один дід збирався стояти "до кінця", але його дочка і зять переконали піти додому. Ми не належали до цієї дільниці, просто вона була найближча до хати. Сумно...
            Знати має більше людей. Але це не має бути викликом владі, бо влада має чим відповісти на такий виклик.

            > Але альтернативи нічному чергуванню біля дільниць я не бачу.

            Я так само не бачу альтернативи нічному чергуванню. І наголошую, що воно повинне бути організованим. Ви не згодні?

            > Якщо вони захочуть блокувати всі(!) дільниці - в Києві їх десь під тисячу - це вже буде повномасштабна окупація.

            Блокувати всі дільниці проблематично. Але... Можна організувати десяток бригад, що об'їдуть кожна по десятку дільниць. Ось вам уже сто погромлених дільниць.


            > Дуже сильно боятися банду не треба. Нехай вони бояться.

            Банду ніхто не боїться. Але, знаєте, коли біля стін дільниці вночі стоять двоє-троє студентів, то мимоволі починаєш уявляти: а що, як нападуть? Що робити? Куди, врешті-решт, дзвонити? В 02? Я говорю про це - про підготовку до чергування.
  • 2004.11.01 | настрадамус

    Что делать ? Помочь тем кто может ...


    Дайте телефон того кто наконей поможет провести в донбассе работу !!
  • 2004.11.01 | otar

    "Не піддаватись на провокації" - гасло №1

    Ось вони, результати - нічия. Тепер можна видихнути і поглянути назад: на що ми витрачали свою енергію перед 1 туром.

    Ось основні "страшилки" останніх 3 тижнів:

    - "зрив виборів - робочий сценарій влади"
    (як було насправді - ми бачили; владі потрібен 2-й тур)

    - "янучари готуються оголосити перемогу Хама в 1-му турі"
    (аргумент про те, що штаби проплачені до 11 листопада, виглядав залізно, але перемогу Хама не оголосили)

    - "Кучма наполягатиме на введенні надзвичайного стану"
    (не наполягав)

    - "під час звернення до виборців Кучма скасує вибори/з надійних джерел!
    (Кучма побажав нам чесних виборів)

    - "мобільний зв'язок, Інтернет, телефони, світло - вимикатимуть"
    (Мобільні оператори непогано заробили, в Інтернеті заблокували лише кілька сайтів, світло вимикали подекуди)

    - "Лист Анонімного Російського Політтехнолога про вибухи на Донбасі"
    (єдиним вибухом був вибух вкидання бюлетенів за Януковича)

    - "бритоголові в ющенківській символіці чинитимуть погроми на Заході"
    (бритоголові не мали ющенківської символіки і сиділи всі по дільницях, заповнюючи акти про порушення від ліхтаря, а також вимагаючи перераховувати бюлетені до ранку)

    - "під ЦВК проллється кров"
    (тільки пісок просипався)

    - "під ЦВК виведуть десятки тисяч шахтарів, що зображуватимуть битву між ющенківцями і янучарами"
    (вивели 500 відморозків, які незабаром розійшлись)

    Кожна з цих пророчих версій викликала палкі дискусії, офіційні заяви ющенківських штабістів і Ющенка самого (а потім його і його оточення називають балаболами і пустобрехами), але насправді репнуло в тому місці, де ми не чекали - Суми, Кіровоград.

    Мораль: не треба піддаватись на провокації. Кожній версії треба приділяти рівно стільки уваги, скільки вона варта. Переміг якраз "нецікавий" варіант - нічия в 1-му турі, порядна, але недостатня для визнання нечинними виборів кількість фальсифікацій і провокацій, багато сваволі і крові, яку не визнають силовики, і другий тур попереду. Не треба займатись вигадуванням неймовірних версій, начебто виплеканих супер-пупер-медведчуками; робота янучарів "топорна", і такою буде далі, тому треба захистити м'які місця, а не вибудовувати систему космічного захисту.

    Дякую за увагу.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.11.01 | Scptic

      Re: "Не піддаватись на провокації" - гасло №1

      Провокации не состоялись именно благодаря предварительным предупреждениям. Если бы оппозиция не боролась, я думаю, что 400 избирательных участков в России сделали б Януковича победителем уже в первом туре. Если оппозиция кричала о чем-то заранее, то у властей становилось меньше шансов протянуть свои варианты. И если порой оппозиция перегибала, то власть может только радоваться, - ведь ничего не произошло. Впрочем, если бы Ющенко не отказался от пикетирования ЦИКа, то мы могли бы иметь другой расклад, а ведь он предлагал мирную манифестацию, в то время, как власти уже вовсю обсуждали силовой захват...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.11.01 | otar

        Re: "Не піддаватись на провокації" - гасло №1

        > Провокации не состоялись именно благодаря предварительным предупреждениям.

        Можливо, частина. Напевно ми ніколи не дізнаємось. Але з необмеженою можливістю нашої влади казати на біле "чорне" і навпаки - дозвольте мені засумніватись у тому, що попередження на сайтах Майдан, УП, Главред, Обком і тому подібне, а також розсилки по асьці могли вплинути на такі глобальні плани, як мандри карусельників-відкріпників або відключення зв'язку.

        >Если бы оппозиция не боролась, я думаю, что 400 избирательных участков в России сделали б Януковича победителем уже в первом туре.

        Про це не йдеться. Це була реальна перемога опозиції.

        > Впрочем, если бы Ющенко не отказался от пикетирования ЦИКа, то мы могли бы иметь другой расклад, а ведь он предлагал мирную манифестацию, в то время, как власти уже вовсю обсуждали силовой захват...

        Я правильно розумію ваші слова: треба було штурмувати ЦВК у цю ніч?
    • 2004.11.01 | Leo71

      Много планов бандюков именно благодаря нашим осветлениям не осущ

      Много планов бандюков именно благодаря нашим осветлениям не осуществились (восточные братки с откреплениями, карусели, порча списков, вкидывания и ... всё-таки были), есть что-то чего они боятся - надо искать и обобщать чего именно
    • 2004.11.01 | Anneken

      Ви чули, що сказав по 5-му Рахманін?

      Влада не така дурна, щоб викидати всі козирі в першому турі. А навіть якщо всі і викинула (це я вже від себе), за три тижні зможе придумати ще щось. Радіти "нецікавому варіанту", імхо, ранувато.
  • 2004.11.01 | активний

    Re: початок Другого туру виборів

    Звісно, якщо все залишиться як є, то і другий тур буде абсолютним фарсом.
    Тому імпічмент як Кучми&Януковича був би найкращим варіантом.

    "Тимошенко звинувачує Януковича в "абсолютно кримінальному державному перевороті"
    http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/november/1/news/12.shtml
  • 2004.11.01 | активний

    Як досягнути людини

    Очевидним є те, що інтернет та 5тв не можуть досягнути усіх,
    а так звані загальнонаціональні, місцеві, державні і приватні засоби масової інформації не здатні забезпечити справедливого висвітлення опозиційних кандидатів.

    Навіть у Києві вчора доводилось пояснювати людям який канал є правдивим і чому 1+1, АЙ-СИ-ТВ,1-й є тим чим вони є.

    Що вже говорити про схід та глубинки.

    Зараз багато воїн зводиться до інформаційних воїн.

    У нас гаряче обговорювались теми з розповсюдженням листівок.
    Цікаво, вони принесли результат, який від них очікували.
    Чи можуть вони бути справді корисними до для перемоги у другому турі?
    (Скажімо із закликом зроби не менше 10 копій)

    Яким ще чином можемо досягнути людей та переконати?
    Які будуть ідеї?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.11.01 | otar

      Потрібен інший підхід до власної відповідальності

      Як цілком слушно сказав нині NeZar:
      - Якщо вчора ми виклались на всі 100%, то тепер нам треба викластись на всі 200.

      Кожен із нас повинен лягати, спати і прокидатися з думкою: а що я сьогодні зробив/зроблю для перемоги Ющенка? І саме для перемоги Ющенка, а не для "чесних і прозорих виборів у цілому" - я так думаю.

      ТАК!-патріотизм варто було б притримати до останніх днів, а наразі зайнятись просвітництвом. Працювати треба не лише з людьми, які гіпотетично перейдуть від Мороза, Симоненка та інших кандидатів. Важливо забрати голоси в Януковича.

      - переконати людей, що цей вибір принесе горе, занепад і є дуже небажаним для молоді передусім (бабусю, я не хочу такого майбутнього - була б добра листівка);

      - взагалі, звертатись до особистих почуттів людей; адже насправді Янукович дуже мало кому симпатичний - треба наголошувати на тому, що цей вибір може мати катастрофічні наслідки, не голосуйте за того, хто вам насправді не подобається!

      - для тих, хто вірить у "доброго прем'єра" - детальні розповіді про те, як забезпечувалась "перемога" Януковича в Закарпатті, Сумах, Кіровограді тощо. Бажано з ілюстраціями. Побільше реальних історій.

      - запевнити людей, що ми захистимо їх, якщо хтось устиг їх залякати;

      - підбурювати людей не коритись адмінресурсу; особливо це стосується студентів. З адміністрацією ВНЗ, що примушуваластудентів голосувати за Я, варто було би успішно посудитись (як то радив Чучхе);

      - продовжувати пояснювати людям афери з т.зв. підвищенням пенсій;

      - поширювачем листівок повинен бути кожен. Друкуємо, розносимо, роздаємо друзям із проханням рознести чи розкласти, розсилаємо, лишаємо в публічних місцях.
  • 2004.11.01 | cb

    что противопоставить силе

    давайте проанализируем, за счет чего Я. все-таки смог набрать почти 50% голосов.
    1. закрытые участки (милиция, тюрьмы, психбольницы) - глосовали за Я. и тут мы ничего сделать не можем - это его естественный электорат
    2. Донбасс - люди поддерживают "земляка". Здесь надо проводить разъяснительную работу, рассказать донецким, что в других областях народ живет лучше, потому что бандитов меньше. показать, на каком высоком уровне можно жить, если отказаться от криминализации власти. это можно с помощью ТВ (причем на центральных каналах) и прессы
    3. грубые фальсификации (Сумы, Николаев) - многочисленные примеры, когда в участок вравается толпа вооруженных молодчиков и похищает урны. здесь мы можем бороться присутствием журналистов и охраны. если на пару журналистов будет человек 10-20 охраны, можно будет заснять происходящее на пленку, а в идеале - ответить силой на силу - надавать захватчикам "по мордам"
    4. бездействие милиции - в этой теме я "плаваю", но нужно ответить на вопросы почему? и что делать?. пока вижу 2 пути - формирование народных дружин с правом задерживать, проверять и т.д. - как во времена "сухого закона". и (или) присутствие большого количества прессы/наблюдателей и последующим привлечением ментов к суду за бездействие (кажется есть такая статья)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.11.01 | otar

      Re: что противопоставить силе

      > 1. закрытые участки (милиция, тюрьмы, психбольницы) - глосовали за Я. и тут мы ничего сделать не можем - это его естественный электорат

      До речі, на Львівщині цікаві результати по тюрмах. Цитую http://razom.lviv.ua

      У 50-тій виправній колонії, що в розташована 125 ТВО в місті Миколаїв проголосували усі 436 в'язнів. З них 258 за Ющенка, 116 за Януковича і 3 за Мороза.
      У 110 випривній колонії в дільниці № 35 в с. Держів 125 ТВО проголосувало 343 в'язні із 375. З них 253 за Ющенка, 32 за Януковича, 7 за Мороза. Інші 58 виборців або проголосувало проти всіх або за іншого кандидата.


      отже, все не так погано?
      В армії теж можна агітувати. Невже ні в кого з присутніх немає друзів в армії? Не можна написати листа з проханнями, поясненнями?

      > 2. Донбасс - люди поддерживают "земляка".

      Якщо підтримка Януковича в Донбасі - це правда, то виглядає на те, що це любов :) Чому б не залишити Донбас Януковичу, а Януковича Донбасу? Можна було б навіть запропонувати йому посаду донецького губернатора - звісно, за умов лояльності до народної влади :) :) :)

      > а в идеале - ответить силой на силу - надавать захватчикам "по мордам"

      Знов-таки. Цим повинен займатись штаб. Я бував у штабі і бачив, які там точаться розмови:
      Пенсіонер (розгублено): Ну, і що робити в ніч виборів?
      Активістка (впевнено): Іти під виборчу дільницю.
      Пенсіонер (здивовано): Навіщо?
      Активістка (ще впевненіше): Захищати свій голос від фальсифікацій і провокацій!

      А треба було б: дідусю, пошліть свого сина або онука до дільниці, поясніть йому, що потрібна його допомога в разі нападу на дільницю бандитів. Або розкажіть сусідам - у разі, звісно, якщо ті за Ю.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.11.01 | Любов

        В якій області Я набере більше голосів там і

        буде керувати жа рекомендацією нового Президента Ющенка.
        На форумі вже жартували з цього приводу.
  • 2004.11.01 | активний

    Чудова агітка!

    Вийшла нова книга, присвячена політичній діяльності Віктора Ющенка

    Якщо книжка швидко розійдеться різними методами,
    особливо через магазини та розкладки, це буде надзвичайно корисно для перемоги.
    Якщо б вона виявилась дешева (тут вже штаб має постаратись), то пованна зараз користуватись попитом і на сході нашої єдиної України.

    http://www.razom.org.ua/docs/pdf/Virju_v_Ukrainu.pdf

    Вашій увазі пропонується нове видання, що відображає суспільно-політичну діяльність Віктора Ющенка. Громадська та політична практика Віктора Ющенка, його позиція, досліджуються у книжці через матеріали його власних публікацій, інтерв’ю та заяв. Із величезної кількості текстів упорядники відібрали тільки ті фрагменти, які становлять основу сьогоднішньої стратегії Віктора Ющенка і відповідають на питання, які найбільше хвилюють Вас нині.

    Детальніше:
    http://www.razom.org.ua/ua/news/2712/
  • 2004.11.01 | активний

    Якщо ти хочеш допомогти Віктору Ющенко

    Як показала сьогоднішня ніч, навіть багато з тих, хто прийшов до дільниць, не знали про можливості..

    Ти можеш:
    - Стати агітатором
    - Стати спостерігачем у день виборів 31 жовтня 2004 року

    Як стати та що робити агітатору?
    Як стати та що робити спостерігачу?

    Детальніше:
    http://www.razom.org.ua/ua/static/vol/
  • 2004.11.01 | Elle

    Последние результаты?

    Меня оторвали от телеящика... :(
    Какие последние результаты подсчетов, что говорят официальные мужи обеих штабов?
    И что за непонятка с отставкой Томуща?
  • 2004.11.01 | Dworkin

    Надо срочно прорывать инфоблокаду!

    Без этого не может быть победы во втором туре выборов!
    Не то, что люди сформируют превратное мнение о кандидатах. Без свободной прессы и общественного контроля даже резульаты выборов и деятелньость ЦИК будет вызывать очень большие сомнения. В этом мы уже убедились в ночь выборов на примере обнародования экзит-полов.

    На любой экзит-пол у режима найдется 2 контр-экзит пола. На подсчет, два контр-подсчета. На демонтрацию - контрдемонстрация и ментовские бригады. На листовки - вагоны пропаганды. На программу кондидата - шеренги продажных комментаторов!

    Вывод: надо бороться за информационные каналы! Перед выборами был прекрасный вздох свежего воздуха - бунт журналистов! Надо борться не за каналы, а за людей на них! Культурных деятелей, публичных людей, телеведущих. Ведь даже если человек ведет аполитичную передачу - культурную, развлекательную, музыкальную - он может выдать в ней свою ГРАЖДАНСКУЮ позицию!

    Ведь не нужно захватывать телецентр или типографии газет. Нужно привлечь на свою сторону журналистов и редакторов - и блокада будет прорвана "мирным" путем!

    Нужно встать с колен и показать, помочь другим это сделать!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.11.02 | otar

      ТАК! - але


      > Перед выборами был прекрасный вздох свежего воздуха - бунт журналистов! Надо борться не за каналы, а за людей на них!

      У тому числі за тих, хто підписав оте звернення. Ви ж самі розумієте, що далеко не всі вони дотримуватимуться того, під чим підписались. Хіба ви, шукаючи і не знаходячи в тому списку якихось знайомих прізвищ, які мали там бути, не обурювались? Отож. Багато хто з працівників продажних каналів підписались тільки для того, щоб уникнути осуду колег.

      Необхідно (і це, до речі, варто адресувати Михайлині Скорик - не знаю, чи буває вона тут, але можна звернутись до неї листовно) простежити, наскільки вони виконують свої обіцянки. І, знов-таки, те, про що я говорив. Журналістам, які хочуть сказати своїм продажним начальникам і піховщикам НІ, потрібно дати матеріальні гарантії, що вони в разі звільнення, примусового чи добровільного, матимуть що їсти і де працювати.
      Тоді ми справді побачимо бунт журналістів. Який нам зараз дуже потрібен. І тоді ті одиниці, які залишаться вірними владі, не матимуть сили витримувати всезагальний осуд, від якого їх наразі захищає щит установки "нас багато".
  • 2004.11.01 | Хвізик

    зверя надо давить в его логове - в Донецке

    А вот как это сделать мы пока что придумать, увы, не можем
  • 2004.11.01 | Alex B.

    Re: початок Другого туру виборів

    День первый после голосования. Так вот он какой, второй тур…

    1. Ничья. Победа админресурса
    Однозначно можно констатировать неспособность власти сообщить правдивые результаты на «физиологическом» уровне. Можете представить г-на Кивалова провозглашающего победу Ющенко в первом туре? Я- нет. (Правда, и после второго тура это также слабо представляется возможным…).
    Итак, ничья – это во-первых – лучший способ избежать волнений, а во-вторых – это способ не дать ни малейшего преимущества оппозиции с точки зрения пи-ара в глазах избирателей.
    2. Тактика Януковича между турами голосования – была озвучена в первом же его выступлении. И в словах, и в интонации. Янукович прозвучал как уравновешенный, мудрый ХОЗЯИН положения, получивший карт-бланш от избирателей (конечно, не считая отдельно взятых «неразобравшихся») на дальнейшее проталкивание своей линии. Это значит – до второго тура останутся стабильными цены на бензин, мясо, курс валюты, будут снова выплачены пенсии. Янукович будет вести себя спокойно и взвешенно, кротко улыбаясь избирателю, который таки скажет себе – «Не так уж и страшен этот черт, как его малюют. Обещания выполнятся. Зачем нам этот смутьян Ющенко?»
    3. Что делать?
    Последнее и есть основной вызов для работы штаба Ющенко в период между турами. Задача – убедить избирателя во временном и коварном характере этой «стабильности». На самом деле – очень трудная задача. Призываю всех делится идеями на тему того, как апеллировать к избирателю в этот предстоящий период «тихого омута» - от интеллектуальных до эмоциональных мотивов.
    Итак, открытые вопросы:
    Новые пенсии
    Стабильные цены на бензин, прочие товары
    Двойное гражданство
    Русский язык
    Финансирование села, больниц, … квартплаты
    Преступность и опасность существующей власти для будущего страны
  • 2004.11.02 | 100%

    З мотивів Другого туру виборів

    1. До початку 2 туру потрібно декілька гучних кримінальних справ про порушення виборчого законодавства: спотворення результатів волевиявлення, тиск на виборців, вплив посадовців на діяльність дільничих комісій, незаконне позбавлення виборчого права...
    2. Зареєструвати добровольні народні загони охорони громадського порядку, набрати волонтерів і організувати мобільні групи "голуб'ятників". Забезпечити їх на період чергування відповідними засобами, наприклад напоєм "Живчик" в жерстяних баночках грамів по 300 в міцних торбах і потрібній кількості.
    3. Критично ставитись до закликів штабу не виходити до ЦВК, ТВК, оскільки вони можуть носити тактичний характер.
    4. Біля кожної ДВК повинна постійно чергувати людина, яка буде організовувати стихійно зібравшихся людей і організовувати коммунікації.
    5. Розширити мережу позаштатних кореспондентів опозиційних ЗМІ, видати ім відповідні посвідчення, щоб біля кожної дільниці можна було безперешкодно виконувати фото-відео зйомку.
    6. Чергування біля деяких ДВК іноді буває досить нудним, особливо коли не відомо , що відбувається в комісії і на інших ДВК, та й по Україні в цілому. Тому необхідно запастись деякими технічними засобами, як мінімум приймачем. Як показав досвід міста Суми, спільний проект радіо "ВсеСвіт" і газети "Панорама" "Ночной дозор" був дуже єфективним засобом комунікації виборців в ніч підрахунку голосів. Непогано було б за допомогою пристрою на зразок http://www.x10-store.com/x10prowivise.html , або іншим чином, організувати біля кожної дільниці пряму трансляцію на єкрані портативного телевізора того, що відбувається всередині. Це повинно збільшити кількість людей біля дільниці і ускладнити можливість маніпуляцій всередині. Дещо із цього може знайтись у когось із виборців, на дещо можна зібрати гривні по 2-3 з людей, та й звернутись в штаб Я)) за матеріальною підтримкою, він же за чесні і прозорі.
    Багато із переліченого є справами виборчих штабів Ющенка і громадсько-політичних структур підтримки, але і простим виборцям можна долучитись.
    І на закінчення зверненення до виборців від мене.

    Шановний друже.
    Заглянь в очі своїх дітей. Яку долю ти їм приготував ?
    Не дай вкрасти у них майбутнє. Прийди на виборчу дільницю і захисти свій вибір, якщо ти не козел.
    Я.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.11.02 | 100%

      Re: З мотивів Другого туру виборів

      Згадав, що потрібно вигуляти собаку. В ніч виборів це також не зайве.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".