МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Членам ДВК та спостерігачам

11/03/2004 | Любов
по Києву та регіонам, де переміг Ющенко
роздрукувати витяги з протоколів результатів голосування 4-5 кандидатів, що набрали найбільше голосів та розклеїти на дверях будинків своєї дільниці.

Під витягом з протоколу ще раз нагадати тим, хто не зміг проголосувати, що треба написати скарги для виправлення помилок.

Це має додати впевненості прихильникам Ющенка та інформацію для роздумів іншим (за Кінаха, Омельченка, Мороза, можливо Симоненка).

Ми вже це робимо та іншим радимо.
Потрібні такі реальні цифри, які по телебаченню та в ЦВК не демонструюь.

В інших регіонах потрібні якісь інші нейтральні звернення, щоб стимулювати прийти на вибори та сприяти їх чесному проведенню.

Відповіді

  • 2004.11.03 | alekskuz

    Re: неплохая идея!

    А что если подготовить листовку ну например:(цифры для примера)
    Киев округ №
    Ющенко - 1700
    Янукович - 200
    Киев округ №
    Ющенко - 1900
    Янукович - 180

    Так голосует столица !!! А МЫ ???

    Для НЕКОТОРЫХ районов класная агитация!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.11.03 | Любов

      Re: неплохая идея!

      Дійсно, саме так треба у регіонах. У Києві ж нічого не трапилось з тими, жто так висловився. Не треба боятись.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.11.03 | alekskuz

        Re: неплохая идея!

        Можно ету тему обработать по принципу Ю и Я живут в Киеве и народ их знает не по телеобещаниям а воочию! Ну и конечно главное "ХВАТИТ БОЯТЬСЯ"
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.11.03 | Любов

          Піднімаю вгору нічні пропозиції(-)

  • 2004.11.03 | irishrose

    перевірка списків

    І ще потрібні докладні інструкції для людей про те, як саме перевіряти списки і виправляти помилки - дивіться http://maidan.org.ua/static/news/1099475642.html

    У разі помилки у списку людину повинні не лише заносити у додатковий список, а й ставити позначку у основному списку, що людина внесена у додатковий список у зв'язку з помилкою. Це унеможливлює використання помилкових даних у списку для "голосування" без відома людини.

    Треба якнайширше розповсюдити такі інструкції. Наприклад, зробити такі собі листівки і розвішувати на кожному будинку.

    (Тепер зрозуміло, чому наша дільнічна виборча комісія так завзято вивішували оголошення про те, що треба перевірити списки..... А я вже сподівалася, що то просто чесні люди.... :-( )
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.11.03 | Любов

      Ми теж це робили завзято.

      Все одно 300 людей пішли ні з чим. А 160 змогли проголосувати за додатковими списками. Всі необхідні позначки були зроблені.
      Це залежить від поінформованості, добропорядності виконавців та від того, чиї інтересени вони представляють.
  • 2004.11.03 | Ge_Sha

    Від членів ДВК та спостерігачів

    Не знаю за інших, скажу за себе:

    Я як член ДВК особисто надрукував, обійшов всі будинки нашої дільниці та розклеїв близько 50 оголошень з проханням перевірити себе, залишив номер телефону нашої ДВК (і це теж спрацювало - адже людині зателефонувати набагато легше, ніж ноги бити).
    Далі: невеличкий аналіз відповідності номерів квартир в будинку та людей, що мешкають там - в списках виборців. Одразу ж знайдено близько 30 квартир (з 600), з яких ніхто не включений до списку виборців. На жаль, це не спрацювало в гуртожитку - там не було вказано номери квартир.
    Наступне: в кожну оселю, звідки немає жодного виборця - лист в поштову скриньку та в двері з викладенням суті проблеми. Одразу ж зізнаюсь, що я надрукував, але не розклав, бо мав сподівання, що в новому списку, який нам дали за 3 дні до 31 числа, ці проблеми будуть враховані. Недолік цього методу - неможливо впіймати випадки, коли з кількох людей одного включено, а решту - ні.
    Потім: комісією ми прийняли (без протоколу) таке рішення: випадки дрібних помилок в ПІБах виборців не виправляти, вносячи їх в додатковий список, а просто видавати ім білетені, наче з ними все ОК. Результати - в додатковому списку 30 жовтня було лише 10 людей, відсутніх взагалі в списках, а не 50, в яких були проблеми с відомостями. А "мертвих" душ - усього двоє: жінки, які змінили свої прізвища та залишилися в головному списку. Так от.

    Наша помилка: людей, що не подбали за себе заздалегідь, 31 числа ми відсилали до ТВК або суду, не занотувавши їх дані собі - не подумали за 2-й тур. Тобто якщо вони підуть з дільниці не до суду, а додому, то 21-го все буде так само.

    Бачу такий варіант вирішення проблеми: розклеїти на будинках (краще - на кожному з поверхів) перелік ПІБ всіх людей з цих квартир, що внесені до списку виборців.

    Може комусь це здається дуже важким шматком роботи, але власне аналіз я зробив сам за кілька годин (виборців - 1200), ще стільки ж - на обхід будинків та розклейку оголошень.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".