МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Главный антисемит - Бродский

02/24/2005 | DoctorZ
http://www.obkom.net.ua/news/2005-02-24/1828.shtml

Гармонист Табачник пожелал вице-премьеру Томенко, чтобы 8 га земли тому были прахом. Правда, не указал где

Гармонист Ян Табачник сегодня устроил пресс-конференц-шоу, из которой следует вывод, что он не еврей, а так просто затесался.

Появление этого персонажа с желтой шестиконечной звездой без гармошки в конференц-зале УНИАН вызвало бурную реакцию у небезызвестного политика Михаила Бродского, который пытался призвать Яна (кличка - Янык) не юродствовать, не поминать всуе жертв Бабьего Яра и вести себя прилично.

В ответ Табачник без баяна начал рассказывать о том, что все кругом антисемиты (в том числе и Бродский), враги и прочее.

Особенно досталось вице-премьеру Николаю Томенко. Тому Табачник пообещал 8 га земли под могилу. Правда, эту землю Табачник для Томенко отвел возле Индустриального моста, а не на берегу Днепра, о незаконности получения которых позволил себе упомянуть член правительства. Из этого следует вывод, что гармонист владеет не одним 8-гектарным участком в Киеве.

Сам Табачник на прессуху пришел с женой, чтобы не чувствовать себя одиноким в окружении враждебного лагеря правдоискателей. И основным аргументом его защиты против Томенко был тезис, что вице-премьер после того, что уличил Табачника в криминальном стяжательстве, обязан уйти в отставку. Этот постулат «золотой аккордеон» повторял с ритмичностью мантры. В пору было вызывать психиатров.

Кульминацией всего чеса Табачника стала его гордость знакомства с Кучмой, которого он считает САМЫМ НЕКОРРУМПИРОВАННЫМ ЧЕЛОВЕКОМ. После этого стало ясно, что свой шахер-махер Табачник считает невинной игрой в крысу.

А говорил, что он еврей… Стыдно.

"ОБКОМ"

24 февраля 2005. 18:28


Версия для печати Версия для печати

Відповіді

  • 2005.02.24 | _YZ_

    Нехай не переживає.Його завжди прийме Америка/Ізраїль. Щоправда

    там 8 га землі на березі океану за цілування сраки ніхто не дасть, так шо його цей єдиний талант не знайде спросу.
  • 2005.02.24 | VDom

    Re: Главный антисемит - Бродский

    Бродський антисеміт!?
    А чому не написали, що пан Михайло наніс тілесні ушкодження семіту? А якщо ні, то який він антисеміт. Так можна пана Михайла записати й до трупи "золотого акардєона". Ходос - антисеміт, Бродський - антисеміт .. про українців і говорити нічого. Англія навіть стала центорм європейського антисемітизму...
    УНІАН соава, а де прокурор? Караул, УКРАЇНОфобія!!!


    P.S. Таки караван іде, бо собаки гавкають. А манія величі ніколи не ходить без манії переслідування.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.02.25 | VDom

      Заявление лидера партии "Яблуко" Михаила Бродского

      http://www.oboz.com.ua/index.php?r=news&id=184495

      2005-02-25 | 09:19:19
      Заявление лидера партии "Яблуко" Михаила Бродского
      http://obozrevatel.com

      Как украинский гражданин, как политик, как лидер партии, защищающей права людей независимо от их национальности, расы и вероисповедания, я хочу обратиться к гражданину Украины Яну Табачнику...

      Как украинский гражданин, как политик, как лидер партии, защищающей права людей независимо от их национальности, расы и вероисповедания, я хочу обратиться к гражданину Украины Яну Табачнику: перестаньте прикрывать пятна на репутации еврейским вопросом!

      В основе конфликта между Яном Табачником и Николаем Томенко нет и намека на антисемитизм, как пытается это представить Табачник. Еврейская карта, вопросы межнациональных отношений разыгрываются ради прикрытия и решения своих политических и экономических проблем.

      Почему господин Табачник молчал, когда его друг и партнер Кобзон с экранов телевизоров запугивал народ Украины гражданской войной, искусственно противопоставляя одну половину нашей страны другой? Почему национальное достоинство евреев Табачник не защищал раньше, когда Кучма и его окружение благодаря записям Мельниченко на весь мир прославились своим бытовым антисемитизмом?

      К счастью, сегодня в Украине уже начали публично звучать те слова, записанные в Конституции, за которые мы боролись несколько лет. Я был счастлив, когда Ющенко с трибуны Майдана говорил: «Мы – один народ, независимо от того, на каком берегу Днепра живем, на каком языке говорим, в какую церковь ходим». И Табачник, который, пытаясь скрыть проблемы с сомнительной арендой земли, делает своими заявлениями трещину в единстве украинского народа, наносит ущерб в первую очередь евреям в Украине. И если кто-то в этой истории и выполняет роль антисемита, то это не Томенко, а Табачник.

      С подачи Николая Томенко правоохранители могут проверить законность получения Табачником 8 гектаров днепровского побережья в Киеве. И если эту сомнительную сделку, заключенную при Кучме, новая власть отменит – Табачнику придется распрощаться с планами шикарного клуба с бассейном, автостоянками и пирсами для яхт. Но какое отношение имеют имущественные проблемы Табачника к антисемитизму? И чем народный артист Ян Табачник отличается от тех, кто гектарами разворовал землю в Пуще-Водице, Конче-Заспе, в Крыму, в Одессе?

      Многие годы Ян Табачник прекрасно уживался с режимом Кучмы, демонстрируя к нему свою абсолютную лояльность. И когда старая власть пыталась любыми способами навязать стране своего наследника Януковича, Табачник не противился этому, нет. Он этому содействовал в меру своих сил. Сейчас ситуация изменилась, и с крушением Кучмы отпадает надобность в «избранных» властью и неприкасаемых «деятелях культуры». Но при чем здесь антисемитизм?

      Думаю, что заявления об антисемитизме – это «операция прикрытия». Очень грязная операция, использующая тысячелетнюю историю целой нации для отвода внимания общества от главной проблемы. А главная проблема – в том, что Кучма и его окружение нанесли стране огромный ущерб, разворовали нашу страну, а теперь не хотят возвращать украденное. К сожалению, в эту кампанию попал и Ян Табачник. Но при чем здесь десятки тысяч людей, которые, имея разные национальные корни, ощущают себя частью народа Украины – я не понимаю.

      Я призываю Яна Табачника четко отделить свои личные бизнесовые и политические интересы от интересов всего народа Украины, от интересов граждан нашей страны любых национальностей. Никакая собственность не может быть оправданием разжиганию межнациональных конфликтов в своей стране. Мы должны всеми силами бороться с антисемитизмом и расовой нетерпимостью, но делать из этого ширму – по меньшей мере, аморально.

      Председатель Партии среднего класса «ЯБЛУКО»

      Михаил Бродский


      Постоянный адрес статьи: http://obozrevatel.com/news_files/184495

      Мойсей ФІШБЕЙН

      Звернення до музиканта Яна Табачника, який збирається демонстративно почепити жовту шестикутну зірку

      До музиканта Яна Табачника, який збирається демонстративно почепити жовту шестикутну зірку

      Маестро,

      ніколи не бувши з Вами знайомим, змусив себе звернутися до Вас.

      Навряд чи Вам відоме моє єврейське ім’я: української поезії Ви, либонь, не читаєте, проживши більшу частину життя в Україні, розмовляєте лише мовою іншої держави. Я український поет і перекладач, моє єврейське ім’я знане всьому українському світові. Втім, не лише українському (електронну адресу однієї з енциклопедій, де Ви можете прочитати про мене, – ізраїльської – подаю: www.eleven.co.il). Радянська влада (яка любила й обдаровувала званнями Вас) руками свого КДБ свого часу випхала мене з України. Понад півтора року тому Блок Віктора Ющенка „Наша Україна” уможливив моє повернення. Не Ваш улюбленець Кучма (до якого листовно зверталася українська еліта), а саме „Наша Україна”, до якої входить і Микола Томенко.

      Маестро, я не є прихильником віце-прем’єр-міністра Томенка. Чимало з того, що робить цей віце-прем’єр-міністр, вважаю малохудожньою самодіяльністю. Але звинувачувати Миколу Томенка в антисемітизмі, як це робите Ви, – несправедливо й підло. Ви, либонь, не гірші за Таїсію Повалій, яка жадала запровадження надзвичайного стану, Іво Бобула, який мав концерти „під патронатом Кучми”, любительку Януковича Наталію Могилевську та багатьох інших, чий шлях – „від співучості – до співучасті”. Але це не дає Вам жоднісінького права навіть натякати на ототожнення Миколи Томенка з натхненниками й організаторами Кришталевої ночі та Бабиного Яру. Ви погрожуєте почепити жовту шестикутну зірку, щоб заявити світові про антисемітизм нової української влади? Що ж маю почепити я, щоб заявити світові про україножерство в Україні? Що маю почепити я, щоб заявити світові про те, що українців в Україні перетворено на національну меншину, а мою рідну українську мову в Україні упосліджено? Що маю почепити я, лауреат премії імені Василя Стуса, щоб заявити світові, що один із Стусових гонителів, головний Кучмин адміністратор досі не покаявся? Що маю почепити я, щоб заявити світові про антиукраїнський погром, який багато років чинило Ваше оточення? Маестро, Ваше право любити Кучму. Моє право звинувачувати вас.

      Ви пнетеся поставити себе в один ряд із Альбертом Ейнштейном і Томасом Манном тільки тому, що Вам також судилося народитися євреєм. Це звучить кумедно, ба навіть жалюгідно. Бодай тому, що ці велети духу до таких пігмеїв, перед якими запобігали Ви, просто не наближалися. Втім, не забуваймо, що народитися євреєм судилося не лише Ейнштейну, а й Кагановичу.

      Маестро, Ви хочете почепити жовту шестикутну зірку, яку „під час війни не побоявся вдягти король Бельгії, щоб підтримати переслідуваних гонителями своїх співгромадян – євреїв”. Чому ж Ви не чіпляли її тоді, коли Кучма називав євреїв „жидами”, „жидьонишами”? Чому ж Ви не чіпляли жовту шестикутну зірку тоді, коли Кучмина зграя била Вашого співгромадянина – єврея, „жидьониша” Олександра Єльяшкевича? Чому ж Ви не чіпляли жовту шестикутну зірку тоді, коли за ґратами Кучминої буцегарні катувався Ваш співгромадянин – єврей, „жид” Борис Фельдман?

      Так, наша нова влада не безгрішна (безгрішний лише Бог). Але нарешті ми маємо в Україні українську владу. Нарешті ми маємо в Україні українського Президента. І я щасливий із цього.

      Маестро Табачник, для того, щоб Вас уважали справді українським митцем, треба ним бути. Навіть залишаючись євреєм.

      Мойсей ФІШБЕЙН,

      член Українського Центру Міжнародного ПЕН-клубу
      та Національної спілки письменників України,
      лауреат премії імені Василя Стуса.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".