МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Уряд повинен вести активну інформаційну кампанію

01/01/2006 | Unique
Уряд повинен вести активну інформаційну кампанію! Перш за все направлену на роз'яснення позиції України щодо "газового питання" для громадян ЄС! Наразі це дуже важливо! Україна не повинна програвати жодної битви на цьому фронті! EuroNews, BBC, DW-TV на шпальтах європейської преси, де це тільки це можливо Україна повинна висловлювати свою позицію! Не втрачати жодної миті.

Відповіді

 • 2006.01.01 | Albes

  Re: Уряд повинен вести активну інформаційну кампанію

  И что будет ?
  Вам ни о чем не говорит практически "нулевая" реакция Европы и США на попытку Украины обратиться к ним "во исполнение гарантий по обеспечению безопасности Украины, в т.ч. экономической" ?
  "Понты"-то покидать можно. Особенно, если за это хорошо заплатить из кармана налогоплательщиков Украины. А результат ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.01 | Unique

   Re: Уряд повинен вести активну інформаційну кампанію

   Не согласен, когда была ПР, если бы не европейские СМИ, то европейцы так и считали бы, что Украина находится где-то в Африке. Помните как приняли Путина на саммите Россия-ЕС? Россия, сейчас ведет пропаганду, за что получает очки. В софременном мире т.н. "общественное мнение" очень важно. И "гонять понты" нужно!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.02 | Albes

    Догоняетесь на нашу голову...

    Только всегда надо помнить, что "гонять понты" может любой дурак. И за "гон" потом приходится отвечать.
    Эта ситуация с газом, ИМХО, как раз и является результатом того, что некоторые безответственные "гонщики понтов" не подумали о последствиях. А отвечать будем мы все - жители Украины.
    Обидно, что и для многих майдановцев важнее "прогнать понты", чем сесть и разобраться в реальной ситуации. Наверное, или им нужно сделать политический капитал, или они готовы поддержать любой крик "наших обижают", не разбираясь в сути. Потому, наверное, и дороги у нас плохие. :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.02 | Мартинюк

     Мені здається що все таки тут звичайна неповороткість

     Дати інтерв"ю для кореспондентів нічого не коштує для платників податків.

     Щодо різних прес-секратів, то їм і так платять - коли вони мовчать то просто не виконують свою роботу.

     Не треба гнати понти - треба просто пояснити як є насправді.Справа у тому що росіяни протягом вчорашнього дня такі понти наганяли, Україна мовчала.

     Звичайно що з цьогоьтприводу не треба заяв Тягнибока, Шкіля і на віть Тимошенко. Підійде навіть прес-служба Єханурова , Міненерго чи на біду Нафтогазу ( остання до речі вчора не сачкувала)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.02 | Сергій Кабуд

      все виглядає так що уряд і оточення участвують в схемах по газу(

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.02 | Albes

       Re: все виглядає так що уряд і оточення участвують в схемах по г

       После сегодняшнего выступления на 5-м канале советника правительства у меня не осталось в этом никаких сомнений. И теперь я на 90% склонен считать, что данная "война" была тщательно спланирована.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.02 | Сергій Кабуд

        вони на горі не такі розумні шоб планувати

        інтригувати вони вміють, а не планувати

        просто зараз під шумок в україні підвищать таріфи населенню,

        продадуть вигідно газпром в росії,

        та інше зроблять, ми ще дізнаємося що.
    • 2006.01.02 | Unique

     Re: Догоняетесь на нашу голову...

     Ну, не ципляйтесь к словам, я как раз имел ввиду то, что сказал пан Мартинюк. Украина должна просто присекать пропаганду обосновывая свою позицию. Что бы европеец знал почему Украина так себя ведет.
 • 2006.01.02 | ilia25

  Цей уряд два слова зв"язати не може

  Яка там інформаційна кампанія.. Нинішня влада не може навіть власному народу пояснити зрозуміло що відбувається навколо газу (і будь-яке інше питання теж). Здається, що єдиний політик, який хоч намагається ясно викласти свої думки -- це Тимошенко, але з її думками краще б вона цього не робила.

  Скоріш за все Путін на це й розраховує. Позиція Росії є дуже вразливою. Але отого бекання-мекання, яке чути від української влади за час кризи, більш нж достатньо, щоб російська влада та ЗМІ просто знущались над нею -- мовляв дивіться, помаранчеві революцонери, привели до влади лохів, яких ще світ не бачив.


  У далекі часи в середині 90-х, коли свобода слова на ЗМІ ще не була остаточно знищена, Піховшек сказав дуже влучно -- що таке убоге створіння, як Кучма може залишатись на горі лише тому, що опозиція до нього є ще убогішою. Може з тих пір ситуація і покращилась, але навіть у порівнянні з Росією українська політика і зараз нагадує змагання даунів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.02 | Dworkin

   Оце вже точно!

   Навіть своїм пояснити не можуть!

   Одна надія - на позитивне сприйняття заяв нашого МЗС ті Юща особисто за кордоном.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.02 | Unique

    Але ж

    Шановні. В нас що, немає спеціалістів у газовій та правовій сфері? Я мав наувазі не стільки уряд, скілки надати можливість цим людям пояснити позицію України.
  • 2006.01.02 | Сергій Кабуд

   не не можуть а СОРОМЛЯТьСЯ власної таємної участі в схемах(-)

 • 2006.01.02 | Jorhe

  Виграти газову війну можна

  запросивши повноважених представників Евросоюзу на газотранспортну систему України. Головне - прозорість, показати що, як і куди рухається. Росіян запрошувати не обов'язково, нехай крутять свої вентилі разом з SGS (не впевнений що правильно написав), яка за РТР планета знімала показники на російському кордоні, до речі потрібно з'ясувати їх стосунки з Газпромом, бо вже занадто швидко вони спрацювали.
  Українські високопосадовці повинні постійно цитувати українсько-російські домовленності, де чітко зазначені зобов'язання Росії постачати власний і туркменський газ в Україну. Тільки жорстка прив'язка до правових важелів є запорукою розуміння на Заході. Слід акцентувати увагу на тому, що Росія порушує домовленності, що Росія прагне вийти з цих домовленностей своїми діями. З цього потрібно починати всі пресові конференції.
  Мені здається вже сьогодні Нафтогаз повинен вимагати від Газпрому відповіді він вийшов з договірних стосунків чи ні, якщо ні, тоді і закрити вентиль неможливо законним шляхом, якщо ж вийшов то і постачання в Европу газа це не наше заняття, нема договору - нема поставок. Жорстко і ясно і розіслати всім европейцям, нехай думають хто виконує зобов'язання, а хто ні.
  І, нарешті, зібрати юридичну групу для розробки стратегії під час судового розгляду справ. Юристи повинні зрозуміти що таке працює ГТС.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.02 | Yusuf

   РУССКИЕ ВРУТ ! ГАЗПРОМ - МОШЕННИКИ!

   Удар нужно держать. Как только Медведев произнес "Украинцы украили" нужно сразу же сказать - "Русские ВРУТ!" и привести примеры когда они еще врали, например Путинские поздравления Януковичу. Это же тоже введение мировой общественности в заблуждение. И вообще хунта ведущая захватническую войну на Кавказе, взрывающая и отравляющая собственных граждан оригинально способна только на ЛОЖЬ.
 • 2006.01.02 | S@nya

  Створено єдиний "газовий" прес-центр при уряді

  У свою чергу, заступник глави секретаріату президента Анатолій Матвієнко доповів Ющенку, що на його доручення прийнято рішення про створення єдиного прес-центру при уряді, який буде двічі на день інформувати ЗМІ по газовому питанню.

  З цього приводу президент підкреслив, що інформаційне забезпечення перебігу вирішення газового питання є надзвичайно важливим. "Чим прозоріше ми будемо доводити свою позицію, тим більше виграємо", – сказав він.

  http://www.president.gov.ua/news/data/1_5315.html
 • 2006.01.03 | Unique

  Помітив одну річ

  Інформаційний сайт каналу "Інтер" вже 3 дні поспіль тримає як голову новину тільки позицію "Газпрому", про те, що Україна краде газ.
  http://www.podrobnosti.ua


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua