МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бойкот російських товарів шкодить Україні

01/02/2006 | A_D
Шановні Панове,

Висловлюю свою категоричну незгону з будь-якими акціями з бойкотування російських товарів. В довгостроковій перспективі подібні акції завдають Україні лише шкоду.

У відповідь на бойкот російських товарів в Україні, в Росії можуть ввести такий же бойкот щодо українских товарів. І не проблема, що росіяни менш свідомі і самі до такого не дотумкають. Ім дуже швидко допоможуть Павлоські та Жириновські, які введуть бойкотування українських товарів в ранг державної політики. Підвищені податки, проблеми при розмитненні та сертифікації українських товарів – це найперше що приходить в голову. Це зробити дуже легко.

І що тоді буде в Росії з „Немировим”, „Чумаком”, „Вересом” та з дуже багатьма іншими продуктами? Баланс українсько-російської торгівлі продуктами харчування зараз явно на користь України. Ми продаємо в Росію більше. Продукти в нас явно кращі і такими будуть ще дуже й дуже довго.

Зниження поставок української продукції в Росію потягне за собою зменшення доходів українського бюджету від цієї торгівлі та зменшення робочих місць і Україні. Чи це нам потрібно? Чи цього ви добиваєтесь, агітуючи бойкотування російських товарі в Україні?

Ось тому будь-яка напруга в торгівлі з Росією продуктами харчування нам явно не вигідна.

Разом з тим, російські торгові підприємства, що відкриті в Україні, дуже корисні для економіки останньої. По перше, і це найголовніше, російські торгові підприємства в Україні – це чесні платники податків (власне, такими є всі іноземні гравці на українському ринку, але серед них російських, напевно, найбільше).

В той час, як українські виробники та дистрибутори продуктів харчування знають, як за скромний хабар уникнути податків та відповідальності за їх несплату, росіяни в Україні платять все по чесному. Говорю про це впевнено, бо сам є керівником російської збутової структури, що продає в Україні російські продукти харчування.

Ця фірма вже понад три роки не отримує прибутків від роботи в Україні, але сплачує тут майже мільйон гривень податків щомісяця, та дає роботу наймає близько 200 українцям. Російські інвестиції - хіба це не те, що потрібно Україні? Невже ви думаєте, що інвесторів з Америки у нас буде більше, ніж з Росії?

Конфлікт по газу – суто політичний. Він припиниться рано чи пізно. Але давайте в пилу політичних пристрастей не руйнувати економічних чинників, що працюють на Україну.


Олександр,
директор українського дочірнього підприємства
великого російського виробника продуктів харчування

Палкий патріот України

Відповіді

 • 2006.01.02 | троль ak1001

  можете більш логічно діяти якщо палкий патріот

  передати листа Чорномирдіну, зробити якусь спільну публічну заяву до Росії
  спрбувати через власників в Росії щось організувати

  а ми як споживачі поки що більше емоціями, емоціями
 • 2006.01.02 | Sean

  Не шкодить

  Власне - сабж.

  Це громадянська ініціятива, а не державна політика. Питання споживацької гігієни, якщо хочте. Це по-перше. Не подобається - не беріть участь.

  По-друге, у стратегічному вимірі воно було би корисним і як неприватна ініціятива.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.01.02 | Інший

  Бойкот російських товарів є необхідним!

  > В довгостроковій перспективі подібні акції завдають Україні лише шкоду.

  Бути вільним від російського капіталу, який не може не грати в політичні ігри, - це не може шкодити Україні. Мова про шкоду окремим крамарям не йде.

  > У відповідь на бойкот російських товарів в Україні, в Росії можуть ввести такий же бойкот щодо українских товарів.

  Брешете! В Росії дуже давно бойкотують українські товари - і на рівні рекомендацій уряду, і на рівні громадських організацій. Аби впевнитись у цьому - проведіть на будь-якому пошуковику пошук за словосполученням "бойкот украинских товаров".

  До речі, посилань на б"бойкот украинских товаров" буде в сотні разів більше, аніж посилань на "Україну без матрьошек".

  Ми, як завжди, лише відповідаємо і, як завжди, запізно.

  > Підвищені податки, проблеми при розмитненні та сертифікації українських товарів – це найперше що приходить в голову. Це зробити дуже легко.

  Це є давно. А зараз лише підсилюється. Найсвіжіший приклад - антидемпінгове мито на трубну продукцію.

  > Зниження поставок української продукції в Росію потягне за собою зменшення доходів українського бюджету від цієї торгівлі та зменшення робочих місць і Україні.

  Доведить, що на продажу українських товарів Росія заробляє менше, аніж Україна!

  > Ось тому будь-яка напруга в торгівлі з Росією продуктами харчування нам явно не вигідна.

  Це називається - продаватися за копійки.

  > По перше, і це найголовніше, російські торгові підприємства в Україні – це чесні платники податків (власне, такими є всі іноземні гравці на українському ринку, але серед них російських, напевно, найбільше).

  А це просто смішно.

  > Ця фірма вже понад три роки не отримує прибутків від роботи в Україні, але сплачує тут майже мільйон гривень податків щомісяця, та дає роботу наймає близько 200 українцям.

  На а це вже відверта брехня. Яким має бути той руський бізнес, аби три року працювати без прибутку? Ці казочки залиште для агітації за ПР.

  > Російські інвестиції - хіба це не те, що потрібно Україні? Невже ви думаєте, що інвесторів з Америки у нас буде більше, ніж з Росії?

  Ні, сьогодення доводить, що російські інвестиції насправді - то інвестиції данайські. І доки ми тих данайців не позбудемось - то не бачити нам інвесторів ані з Европи, ані зі Сполучених Штатів.

  > Конфлікт по газу – суто політичний. Він припиниться рано чи пізно. Але давайте в пилу політичних пристрастей не руйнувати економічних чинників, що працюють на Україну.

  За сьогодняшньої диктатури в РФ кожен руский бізнес в Україні працює на політичну експансію. Кожен із цих бізнесів спонсорує інформаційну та економічну війну проти України. А кожен українець, який працює на російського роботодавця, в будь-якому разі відшкодовує Кремлю податки на подальше гноблення України.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.02 | толя дейнека

   Re: "бойкот украинских товаров"

   я зробив невеличку розвідку пошуками, результат "бойкот украинских товаров" помічений буквально кілька разів і поки в висловлюваннях на форумах, часто кілька років тому.
   натомість "бойкот російських товарів" (і "Бойкот российских товаров") зустрічається набагато частіше, при чому в повідомленнях багатьох інформаційних ресурсів. Можете перевірити

   наскільки я помню, рос.влада в особі Лужкова закликала до бойкоту латвійських товарів, інших випадків на державному рівні не помню. Можу лише запевнити, що якщо таке станеться (хоч поки шанси оцінюю як незначні) то тоді ефект буде значно дієвіший, через повну підконтрольність всіх ЗМІ владі. Насправді, коли в Кремлі визріє бажання обмежити кількість українських товарів, вони зможуть це зробити адміністративними важелями.
 • 2006.01.02 | So_matika

  Чи Україні? А може в першу чергу приватним інтересам ?

  A_D пише:
  > Говорю про це впевнено, бо сам є керівником російської збутової структури, що продає в Україні російські продукти харчування.
  Чи не є саме це причиною Вашої лояльності?


  > Ми продаємо в Росію більше. Продукти в нас явно кращі і такими будуть ще дуже й дуже довго.
  Тобто ви завозите в Україну з Росії "щось", що суттєво ГІРШЕ за "щось" місцевого виробництва? І після цього пишете про патріотизм. Айяйяй.


  > Палкий патріот України
  Ой лі?
 • 2006.01.02 | ziggy_freud

  бойкот російських товарів шкодить Пу Тіну і путіноїдам

  оскільки:

  - великий бізнес в Росії підпорядкований державі, а держава підпорядкована Останньому Імператору Пу Тіну і його людям;
  - РФ давно б*є по українських товарах економічними методами. Порошенкові цукерки і пінчукові труби це, крім прибутків олігарха, ще й трудові гроші багатьох тисяч українців;
  - рано чи пізно росіяни позбавляться влади путінських "штазі", і будуть лише вдячні тим, хто допоміг її дестабілізувати. Пам*ятаєте, як українці доводили, що кучмізм і наша країна - різні речі?

  Росія - не Пу Тін, нормальні росіяни - не путіноїди. Дуля крутиться Пу Тіну і його оточенню.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.02 | DoctorZ

   Re: бойкот російських товарів шкодить Пу Тіну і путіноїдам

   > Росія - не Пу Тін, нормальні росіяни - не путіноїди.
   И к Путину они совсем-совсем отношения не имеют?
   И не поддерживают свою страну в "газовом конфликте"?
   Сколько тогда в России "нормальных россиян"?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.02 | ziggy_freud

    Re: бойкот російських товарів шкодить Пу Тіну і путіноїдам

    DoctorZ пише:
    > > Росія - не Пу Тін, нормальні росіяни - не путіноїди.
    > И к Путину они совсем-совсем отношения не имеют?
    > И не поддерживают свою страну в "газовом конфликте"?

    Мають. Судячи з рейтингів Путіна і мого особистого спілкування, багато людей його продовжують підтримувати.

    "Газпром" = 100% Путіноїди, ЧП "Іванов і синов*я" - не обов*язково.

    > Сколько тогда в России "нормальных россиян"?

    Якби я трохи частіше їздив в РФ, включно із регіонами, то приблизно сказав би. Думаю, їх трохи більше, ніж хотілось би діючій владі, але трохи менше, ніж треба, щоб її змінити.

    Хоча РФ очевидно не є Україною, Грузією чи Сербією, "кольорова революція" можлива і там. Влада сама себе зажене в глухий кут.
  • 2006.01.02 | Albes

   Re: бойкот російських товарів шкодить Пу Тіну і путіноїдам

   может Вы и психолог, ziggy_freud, но со зннием экономики и логикой у Вас полный "швах".
   Путину, как и любому другому лидеру ЛЮБОГО государства с ЛЮБЫМ общественным строем, глубоко плевать на подобные "бойкоты". А пострадают, как всегда в таких случаях, обычные люди.

   А Вам, как я понимаю, главное было ввести в высказывании понятия "Пу Тін" и "путіноїди", а все остальное было "пургой" для связки слов. Но не все же лохи. Или Вы придерживаетесь другого мнения ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.03 | ziggy_freud

    у Вас поки бракує доказів

    Albes пише:
    > может Вы и психолог, ziggy_freud,

    цілком "може бути" ;-)

    > но со зннием экономики и логикой у Вас полный "швах".

    Для розуміння деяких речей вистачає навіть побутового здорового глузду. Скажімо, людина, яка не є фаховим психологом, може створити гарну сім*ю або набрати гарну команду.

    Доведіть, що у мене "швах". Або - що у Вас краще.

    > Путину, как и любому другому лидеру ЛЮБОГО государства с ЛЮБЫМ общественным строем, глубоко плевать на подобные "бойкоты". А пострадают, как всегда в таких случаях, обычные люди.

    А хто постраждає від економічного тиску на Україну. Якісь _незвичайні_ люди? Заходи проти укр. бізнесу в РФ - це нормально, цитована на форумі стаття в Камцамолке - теж, а відповісти чимось дуже схожим - це погано.

    > А Вам, как я понимаю, главное было ввести в высказывании понятия "Пу Тін" и "путіноїди",

    Фонетична схожість чийогось прізвища із іншим прізвищем може бути приводом для жартів. Останнього імператора Китая звали ПУ І. "Святого старця", який був радником останньої рос. імператриці, звали Григорій Распутін. Аби я позиціонував себе як піфагорейця, або "авестійського астролога", то навіть сприймав би це серйозно. Як деструктивні вібрації імені ;-)
 • 2006.01.02 | Боровик

  Re: Бойкот російських товарів шкодить Україні

  А в мене ще складніша ситуація - половину бізнесу базується на поставках з Росії. Російський поставщик - на 100% український бізнес за походженням і активний учасник революції. І все одно треба визначатися... Все таки дрейф геть від Росії неминучий.
  Панове, за незалежність треба платити!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.02 | So_matika

   Re: Бойкот російських товарів шкодить Україні

   Боровик пише:
   > А в мене ще складніша ситуація - половину бізнесу базується на поставках з Росії.

   100% грошей, на які я живу, надходили від роботи з російською фірмою (новосибірською). Відмовитись від цього - для мене означає залишитися взагалі без жодної копійки і поховати результати п"ятирічної праці.
   Але чомусь сумнівів у мене не виникає.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.02 | капітан Немо

    Бойкот

    So_matika пише:

    > 100% грошей, на які я живу, надходили від роботи з російською фірмою (новосибірською). Відмовитись від цього - для мене означає залишитися взагалі без жодної копійки і поховати результати п"ятирічної праці.
    > Але чомусь сумнівів у мене не виникає.

    То ви вже відмовилися ??? :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.02 | So_matika

     Угу

     капітан Немо пише:
     > То ви вже відмовилися ??? :)
     Так.
   • 2006.01.02 | капітан Немо

    Я не зовсім розумію....

    So_matika пише:

    > 100% грошей, на які я живу, надходили від роботи з російською фірмою (новосибірською). Відмовитись від цього - для мене означає залишитися взагалі без жодної копійки і поховати результати п"ятирічної праці.
    > Але чомусь сумнівів у мене не виникає.

    Ми ж , наче, боремося за те, щоб не купувати російські товари.

    А Ви ж, навпаки, продаєте росіянам і отримуєте від них гроші ?
    Чи я помиляюся ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.03 | So_matika

     Навпаки

     капітан Немо пише:
     > Ми ж , наче, боремося за те, щоб не купувати російські товари.
     > А Ви ж, навпаки, продаєте росіянам і отримуєте від них гроші ?
     > Чи я помиляюся ?

     Помиляєтесь. Я займалась дистріб"юцією продукції російського виробника (приватного, ЗАО). До 31 грудня я мала продовжити контракт на 2006 рік.Я цього не зробила.
     У мене 4 роки був діючий інтернет-магазин, зібраний власноруч. Тепер його вбито. Знов-таки власноруч.
 • 2006.01.02 | A_D

  Відповім всім, хто з цим не згодний

  Всі аргументі, висловлені опонентами - пусті емоції.

  Хтось навіть вважає, що бойкотуванням російських товарів завдасть шкоди Путіну чи його режиму. Це було б смішно, якби не було так сумно.

  До чого призведе подальша ескалація конфлікту? Подумайте.

  А якщо Росія раптом збільшить чисельність спецназу в Криму, та потроїть збільшить територію своєї бази? А якщо ненароком захопить газові станції на українській території?

  Хто вважає, що американці чи натівці будуть зразу ж нас захищати? А хто з вас сам візьме зброю та піде на фронт? Як у 1918 році?

  Невже хтось думає, що зможе вистояти перед Росією у прямому протистоянні?

  Ми приречені бути поруч з Росією, тому потрібно поводитись з нею мудро. Як з ведмедем. Якщо з ним битися, то загинеш, а якщо в зоопарку показувати, то заробиш грошей.

  Нам не вигідно блокувати торгові відношення з Росією - це найбільший сусідський ринок, принаймні для продуктів харчування. А в Україні - родюча земля та роботящі руки. З таким підходом Росія для нас - Клондайк, збагатимося на постачанні росіянам продуктів харчування. (Як, до речі, це зараз тихенько роблять угорці.)

  Бойкотуванням ми лише створюємо навколо Росії панцир, за яким її режим буде ховатись може не один десяток років, постійно погрожуючи незалежності України. Між іншим, тут доречно згадати блокування Фіделя Кастро, Кім Чен Іра та Саддама Хусейна. Дуже воно їм зашкодио?

  Патріотизм повинен бути розумним, а не не емоційним і дурним.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.02 | Боровик

   Агіьпроп дешевий (-)

  • 2006.01.02 | троль ak1001

   то A_D

   я ж писав, що зараз емоції зашкалюють
   крім того ми можемо ще згадати відємне торгівельне сальдо і взагалі все похоронити

   якщо б ви хотіли достукатись до розуму - у вас мало бути два слова до росії на кожне до україни. публічних. і ніяк інакше

   а так ми розуміємо що абстрактно інвестиції це добре і робочі місця і товари, але...
  • 2006.01.02 | Сергій Кабуд

   абсолютно, на 100% ПОМИЛКОВЕ бачення ситуації конфлікту

   не піде ніколи кацапня на силові методи.

   я на буду багатословно тут гнати, лише зауважу що більшість так званих терактів в світі кожного року трапляється на трубопроводах з нафтою чи або з газом в болівії.

   Будь які силові дії кацапні на теренах України автоматично означатимуть ПОВНЕ пюрипинення російського газо-нафта трафіку через Українскі теріторії і не лише це,
   єприпинення БУД= якого трафіку- товарів, людей, літаків, тощо.

   Як наслідок -
   Росія буде повністтю відрізана від Європи. Буде мати необхідність ДОМОВЛЯТИСЯ(хахха) з Прибалтами.
  • 2006.01.02 | ziggy_freud

   Невже в РФ хтось думає...

   A_D пише:
   > А якщо Росія раптом збільшить чисельність спецназу в Криму, та потроїть збільшить територію своєї бази? А якщо ненароком захопить газові станції на українській території?

   Це є агресією проти суверенної держави. І за міжнародним правом таке карається.

   > Хто вважає, що американці чи натівці будуть зразу ж нас захищати? А хто з вас сам візьме зброю та піде на фронт? Як у 1918 році?

   Це буде як у 2006му. Тобто з точністю до навпаки. Щодо зброї в руках люди знайдуться. Навіть зважаючи на свій передпенсійний з військової точки зору вік, я теж знайду кому запропонувати послуги.

   > Невже хтось думає, що зможе вистояти перед Росією у прямому протистоянні?

   Невже в РФ хтось думає, що війна з Україною:
   - реальна;
   - корисна для РФ;
   - закінчиться перемогою РФ, а не падінням режіму Пу Тіна?

   > Ми приречені бути поруч з Росією, тому потрібно поводитись з нею мудро. Як з ведмедем. Якщо з ним битися, то загинеш, а якщо в зоопарку показувати, то заробиш грошей.

   От і показуйте в зоопарку своїх босів. Як заробите - ваше щастя.

   > Між іншим, тут доречно згадати блокування Фіделя Кастро, Кім Чен Іра та Саддама Хусейна. Дуже воно їм зашкодио?

   Тобто режим РФ знаходиться в одному ряду з Півн. Кореєю і Іраком Хусейна? От і у вас козацький вус відклеївся (с) ;-). А в іншій гілці аффтар нас переконує, що РФ сємівєрстовимі кроками прямує в Європу.

   > Патріотизм повинен бути розумним, а не не емоційним і дурним.

   Емоції теж бувають цілком адекватними.
  • 2006.01.02 | капітан Немо

   Re: Відповім всім, хто з цим не згодний

   A_D пише:
   > Всі аргументі, висловлені опонентами - пусті емоції.

   Вибачте, але Ваші "аргументи" не набагато кращі.

   > Хтось навіть вважає, що бойкотуванням російських товарів завдасть шкоди Путіну чи його режиму. Це було б смішно, якби не було так сумно.
   > До чого призведе подальша ескалація конфлікту? Подумайте.

   Дальше нехай генерали думають.

   > А якщо Росія раптом збільшить чисельність спецназу в Криму, та потроїть збільшить територію своєї бази? А якщо ненароком захопить газові станції на українській території?

   Це ви що, проводите соцопитування на замовлення російського Генштабу ??

   Я гадаю, що у нас є Головнокомандуючий, є купа генералів, є міжнародні угоди, є НАТО. Врешті, мій дід десь закопав кулемета.

   > Хто вважає, що американці чи натівці будуть зразу ж нас захищати? А хто з вас сам візьме зброю та піде на фронт? Як у 1918 році?

   Я думаю, Свистович візьме і піде.
   А ми всі дружненько за ним :)

   > Невже хтось думає, що зможе вистояти перед Росією у прямому протистоянні?

   Ну Чечня ж якось бореться потихеньку. Я думаю, що якщо не дійде до ядерного конфлікту, то Росію можна було б швидко поставити на місце. Ніхто з російських нацменів ( калмики, буряти і т.п.) за Путіна і за ГАЗПРОМ кров проливати не буде.

   > Ми приречені бути поруч з Росією, тому потрібно поводитись з нею мудро. Як з ведмедем. Якщо з ним битися, то загинеш, а якщо в зоопарку показувати, то заробиш грошей.

   У нас, в Україні, багато хто на ведмедя ходив з рогатиною.

   > Нам не вигідно блокувати торгові відношення з Росією - це найбільший сусідський ринок, принаймні для продуктів харчування. А в Україні - родюча земля та роботящі руки. З таким підходом Росія для нас - Клондайк, збагатимося на постачанні росіянам продуктів харчування. (Як, до речі, це зараз тихенько роблять угорці.)

   Так ніхто ж не заперечує. Тільки москалі хочуть за газ забрати нашу землю і основні фонди. От і все. На чому ж ми будемо вирощувати продукти харчування, якщо москалі заберуть у нас нашу землю ???

   > Бойкотуванням ми лише створюємо навколо Росії панцир, за яким її режим буде ховатись може не один десяток років, постійно погрожуючи незалежності України. Між іншим, тут доречно згадати блокування Фіделя Кастро, Кім Чен Іра та Саддама Хусейна. Дуже воно їм зашкодио?

   У Фіделя Кастро, мабуть все-таки, якась всенародна любов. Якої, гадаю, у Вевепуті немає.

   > Патріотизм повинен бути розумним, а не не емоційним і дурним.

   Патріотизм просто повинен бути.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.02 | капітан Немо

    До речі, загарбницька політика ГАЗПРОМУ стосується не лише Украї

    ...не лише України, а й інших сусідніх Росії країн.
    Напрклад, Вірменії :

    -----------------------------------------------
    Армения объявляет России войну?

    Как сообщает газета "Айкакан жаманак", по итогам состоявшейся на прошлой неделе встречи президентов Армении и России Роберта Кочаряна и Владимира Путина было решено, что с 1 января 2006 года Армения за каждые 1000 кубометров получаемого из России газа должна будет платить 110 долларов, вместо прежних 55. Но, чтобы не вышло так, что РФ обращается с Арменией так же, как и с другими странами, ( ?????? -прим.моя ) Кочарян и Путин договорились найти пути, смягчающие это решение. В частности, пишет газета, возможны два варианта решения проблемы. Первый, наилучший для Армении, заключается в том, что РФ предоставляет грант в 88 миллионов долларов, который покроет разницу в ценах. По второму варианту то же самое осуществляется путем предоставления беспроцентного или низкопроцентного кредита. "Есть и третий вариант, который более соответствует нынешним армяно-российским отношениям: за те же 88 миллионов долларов Армения передает России Воротанский каскад. Во всех случаях, "утешительные" для Армении мероприятия состоятся в течение 2006 года, а в 2007-м Армения за газ будет платить по "международным" ценам. Или попадет в руки другого "стратегического партнера" - Ирана", - заключает "Айкакан жаманак".
    ------------------------------
    http://www.regnum.ru/news/568233.html

    Ох, і ненаситна ж Росія !!!! :)

    Друзі, я вже неоднократно писав, що незабаром, внаслідок глобального потепління, значна територія Росії стане непридатною для проживання.
    Здається, москалі це вже усвідомили. Тепер вони хочуть за газ скупити/отримати на шару додаткові території, куди можна буде переселитися після цієї грядущої катастрофи.

    Не дамо москалям ні п"яді української території !
    Хай проваляться вони в свої болота !
  • 2006.01.03 | DADDY

   Re: Відповім всім, хто з цим не згодний

   A_D пише:
   >
   > А якщо Росія раптом збільшить чисельність спецназу в Криму, та потроїть збільшить територію своєї бази? А якщо ненароком захопить газові станції на українській території?
   >
   > Хто вважає, що американці чи натівці будуть зразу ж нас захищати? А хто з вас сам візьме зброю та піде на фронт? Як у 1918 році?
   >

   Якщо таке трапиться, то в Україні достатньо справжніх патріотів для того, аби дати агресору повноцінну відповідь. Маленька Чечня нескорено продовжує боротьбу, а нам сам Бог допомогатиме відстояти свою правду.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.03 | A_D

    Re: Відповім всім, хто з цим не згодний

    Ну й дурний.

    В історії України збройний опір ніколи не був успішним. В такому опорі ми втратили мільйони душ. А замість них отримали омоскадлення східних та південних регіонів.

    Я думаю, що ми, українці, не вміємо воювати. Ми вміємо добре працювати. А от росіяни воювати вміють. І Чечню не треба приводити як приклад. Я не хочу жити як в Чечні. Хочу нормально жити і працювати на користь України. Навіть, якщо за роботу мені платить російська фірма.

    Олександр
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.03 | ziggy_freud

     типово лузерська точка зору.

     A_D пише:
     > В історії України збройний опір ніколи не був успішним.

     Типово лузерська точка зору. З такими поглядами на життя вам навряд вдасться стати "успєшним", як того прагне кожен нормальний менеджер.

     Менше дивіться радянських фільмів. Русь, а згодом Запорізька Січ, багатьом навішала. Виговський стояв під Москвою, і не спалив її, бо московити відкупились.

     > Я думаю, що ми, українці, не вміємо воювати.

     В громадянській війні 1917-1920 українці перемогли самі себе. Бо одні воювали в Петлюри, інші - в Махна, ще інші - в Троцького або навіть Денікіна. А ще дехто просто відкупився від мобілізації.

     Якби половина українців Червоної армії стала на бік Бандери, наші б перемогли.

     > Ми вміємо добре працювати. Хочу нормально жити і працювати...

     Працюйте, і вас помітять ;-)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.03 | DoctorZ

      Re: типово лузерська точка зору.

      ziggy_freud пише:

      > > Я думаю, що ми, українці, не вміємо воювати.
      > В громадянській війні 1917-1920 українці перемогли самі себе. Бо одні воювали в Петлюри, інші - в Махна, ще інші - в Троцького або навіть Денікіна. А ще дехто просто відкупився від мобілізації.
      Це й є невміння воювати.
      На жаль, зараз ситуація така ж сама.
      http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,467942


      > Якби половина українців Червоної армії стала на бік Бандери, наші б перемогли.

      Якби... "Тут Родос, тут стрибай" (с)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.03 | ziggy_freud

       Re: типово лузерська точка зору.

       http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,467942

       "Вы правы, дорогой коллег. Моя страна уже десять лет как не владеет атомным оружием. Помимо всего, если дойдет до войны, половина населения Украины будет сражаться на стороне России. Я тоже"

       Вопрос - этот товарищ приукрасил насчет половины или это действительно так?

       -------------кінець цитати

       Сумніваюсь, що хтось здатен передбачити наслідки переходу від "холодної газової війни" і шоу на кшалт Тузли до справжнього конфлікту. Про половину населення на боці РФ - явне перебільшення. Добре, якщо РФ підтримає половина їх власних громадян ;-).

       На боці РФ можуть виступити маргінали Сходу, менш ймовірно - Півдня. Скоріш за все, десь їх підготовкою керують професійні військові. Чи це гарантує успіх безнадійної справи? Протистояти бандформуванням теж є кому.

       Сербія з Хорватією воювали, Чехія з Словакією розійшлись мирно, і зараз мають нормальні відносини. Взагалі другий приклад здається мені більш гідним наслідування. А вийшло так, бо там не було претендента на роль "старшого брата".
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.03 | DoctorZ

        Re: типово лузерська точка зору.

        > На боці РФ можуть виступити маргінали Сходу, менш ймовірно - Півдня. Скоріш за все, десь їх підготовкою керують професійні військові. Чи це гарантує успіх безнадійної справи? Протистояти бандформуванням теж є кому.
        >
        Та тут не про гарачу війну як таку - сподіваюся, жодна людина не вважає її реальністю. Але у нас ДУЖЕ вже забагато людей, які у суперечці з Россією підтримають Росію (дів. теми про газ). Які вірять російськім СМІ більш, ніж українським. Ось це я й мав на увазі під війною. Ми й в цій війні перемагаємо самі себе, на жаль: одні за Юща, інші за Проффесора ("Якби Вітюша був при владі - цого б не було), треті за Литвина ("не треба загострювати"), четверті ще за когось, а такі як автор першого допису - за свою кишеню.
        Тьфу.
     • 2006.01.03 | A_D

      Це не лузерство - це позиція Ющенка

      Ющенко теж розуміє, що у прямому протистоянні нам проти Росії не вистояти. Будь це звичайна війна, інформаційна чи газова.

      Росія - надто великий та сильний звір, що з ним битись наодинці.

      Саме тому, я вважаю, він вже пішов на поступки і почав говорити про ринкову ціну газу в 80 долларів. Міг же стояти на смішних 50 доларах, записаних в контракті. Але цього чомусь не робить. Бо розуміє, що тоді Росія старе шаленою і розірве Україну на штаки разом з її незалежністю.

      Якщо не зараз, то через пів року чи рік чи пять років. Все одно Росія не пробачить, що її обдурили.

      Олександр
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.03 | ziggy_freud

       позиція Ющенка відрізняється від вашої

       уважно читайте його офіційні заяви.

       A_D пише:
       > Ющенко теж розуміє, що у прямому протистоянні нам проти Росії не вистояти. Будь це звичайна війна, інформаційна чи газова.

       Інформаційна війна проти України почалась із Петра І. Зараз (1991-2006) ми маємо просто іншу якість цієї війни. Чи можна назвати позицію рос. ЗМІ дружньою? Навіть нейтральною вона є рідко.

       > Росія - надто великий та сильний звір, що з ним битись наодинці.

       Але і Україна - надто велика здобич для такого звіра.

       > Якщо не зараз, то через пів року чи рік чи пять років. Все одно Росія не пробачить, що її обдурили.

       Вони самі себе обдурили, коли звели маячіння Дугіна в ранг державної політики. Наче це його ідея - зробити зека президентом України. Одна з багатьох подібних ;-/
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.03 | Сергій Кабуд

        влучніше й не скажеш(-)

 • 2006.01.02 | Раціо

  Ой! І чому ж мені в це не віриться?

  "В той час, як українські виробники та дистрибутори продуктів харчування знають, як за скромний хабар уникнути податків та відповідальності за їх несплату, росіяни в Україні платять все по чесному."

  Зараз заплАчу від розчулення. Милі законослухняні люди, не те що місцеві розбишаки. Це майже так красіво, як картинка ОРТ. Чи це так зріс патріотизм українських хабарників, шо в москалів не беруть? Пишаймося справжніми патріотами!
 • 2006.01.02 | DoctorZ

  Где бывает бесплатный сыр?

  > Говорю про це впевнено, бо сам є керівником російської збутової структури, що продає в Україні російські продукти харчування.
  > Ця фірма вже понад три роки не отримує прибутків від роботи в Україні, але сплачує тут майже мільйон гривень податків щомісяця, та дає роботу наймає близько 200 українцям.

  Филантропия? С чего вдруг???

  Впрочем, поскольку российский бизнес так или иначе, прямо или косвенно поддерживает Путина - я рад, что прибыли у Вас нет. Надеюсь, и не будет.

  >Російські інвестиції - хіба це не те, що потрібно Україні? Невже ви думаєте, що інвесторів з Америки у нас буде більше, ніж з Росії?
  Российские деньги обычно..мм.. грязноватые.

  > Палкий патріот України
  Не верю (с) Станиславский.
  Может быть, и поверил бы, но применение эпитета "палкий" применительно к самому себе настророжило.
  Тщательнее надо.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.02 | Адвокат ...

   Влучно!

   DoctorZ пише:

   > > Палкий патріот України
   > Не верю (с) Станиславский.
   > Может быть, и поверил бы, но применение эпитета "палкий" применительно к самому себе настророжило.
   > Тщательнее надо.
 • 2006.01.02 | Tarasevych

  У Вас э одна логічна помилка - Ви думаєте, що бойкоту українсько

  У Вас э одна логічна помилка - Ви думаєте, що бойкоту українського в Росії немає. Є. І на державному рівні - різноманітні антидемпінгові збори та заміщення імпорту. І на людському - там іде повномасштабна кампанія "купуй російське" і "заборонити імпорт труб з України". І тому, і тому я був свідком особисто.

  Це звичайно не значить, що я за бойкот російських товарів. Це лише означає, що Ваша логіка - не байкотуйте, а то нас будуть байкотувати - не працює (нас уже байкотують).

  А от замість закликів байкотувати російське, ми повинні закликати купувати українське: це і патріотичніше, і перспективніше
 • 2006.01.02 | капітан Немо

  Re: Бойкот російських товарів шкодить Україні

  A_D пише:

  > Висловлюю свою категоричну незгону з будь-якими акціями з бойкотування російських товарів. В довгостроковій перспективі подібні акції завдають Україні лише шкоду.

  Акція буде настільки довгострокова, наскільки Москва буде створювати на нас "газовий" тиск.

  > У відповідь на бойкот російських товарів в Україні, в Росії можуть ввести такий же бойкот щодо українских товарів.

  Дійсно, в рамках всіляких громадських ініціатив там уже це давно роблять поодинокі громадяни. ПРосто у них немає причини бойкотувати наші товари. Хіба що буде команда Путіна зверху.

  > І не проблема, що росіяни менш свідомі і самі до такого не дотумкають. Ім дуже швидко допоможуть Павлоські та Жириновські, які введуть бойкотування українських товарів в ранг державної політики. Підвищені податки, проблеми при розмитненні та сертифікації українських товарів – це найперше що приходить в голову. Це зробити дуже легко.

  Ну так на наші ( а точніше Порошенківські) карамельки вже давно ввели підвищене мито. Ну , то Порошенко переключився на "Богдани" :)

  > І що тоді буде в Росії з „Немировим”, „Чумаком”, „Вересом” та з дуже багатьма іншими продуктами? Баланс українсько-російської торгівлі продуктами харчування зараз явно на користь України. Ми продаємо в Росію більше. Продукти в нас явно кращі і такими будуть ще дуже й дуже довго.

  Якщо продукти у нас кращі, то росіяни будуть самі завозити контрабандним способом ці кращі товари в Росію.

  > Зниження поставок української продукції в Росію потягне за собою зменшення доходів українського бюджету від цієї торгівлі та зменшення робочих місць і Україні.

  Це загальні фрази. На перших порах, може й так. А взагалі , тоді будемо продавати в інші країни, до яких зараз не доходять руки через близкість Росії.

  > Чи це нам потрібно? Чи цього ви добиваєтесь, агітуючи бойкотування російських товарі в Україні?

  Ми добиваємося , швидше за все, суспільного резонансу. Щоби такі підприємці, як ВИ, лише з російської сторони, почали скаржитися Вевепуті, що через дії ГАЗПРОМУ їхні товари в УКраїні бойкотуються.

  Крім того, це зайвий раз допоможе згуртувати українську націю.

  > Ось тому будь-яка напруга в торгівлі з Росією продуктами харчування нам явно не вигідна.

  Хай не чіпають ціни на газ, не буде бойкоту.
  Вони, москалі, дуже хитрі. Хочуть за газ , котрий все одно треба кудись дівати ( або просто випускати в повітря, або спалювати на факелах) отримати нашу землю і нашу нерухомість, тобто - основні фонди. За товар - основні фонди. Ви розумієте, яке це нахабство ???

  > Разом з тим, російські торгові підприємства, що відкриті в Україні, дуже корисні для економіки останньої. По перше, і це найголовніше, російські торгові підприємства в Україні – це чесні платники податків (власне, такими є всі іноземні гравці на українському ринку, але серед них російських, напевно, найбільше).

  Чесно кажучи, я гадаю, що всі ці податки розкрадаються нашими ж українськими чиновниками і бюрократами. Я не вірю в податки. Я не бачу зростання реальної зарплати у держслужбовців. Тобто, якесь зростання є. Але хабарі беруть , як і до зростання. Отже, яка нам користь від тих податків, котрі нібито сплачують російські інвестори ??? Ніякої. Лише у держчиновників з"являються "Фаетони" та "Майбахи".

  > В той час, як українські виробники та дистрибутори продуктів харчування знають, як за скромний хабар уникнути податків та відповідальності за їх несплату, росіяни в Україні платять все по чесному. Говорю про це впевнено, бо сам є керівником російської збутової структури, що продає в Україні російські продукти харчування.

  Брехня. Ніхто за хабар податків не уникає. ( Хоча, може хтось і уникає. Наприклад, якісь "любі друзі" чи куми кумів Президента). Все йде через офшорні фірми.

  > Ця фірма вже понад три роки не отримує прибутків від роботи в Україні, але сплачує тут майже мільйон гривень податків щомісяця, та дає роботу наймає близько 200 українцям. Російські інвестиції - хіба це не те, що потрібно Україні? Невже ви думаєте, що інвесторів з Америки у нас буде більше, ніж з Росії?

  Ну то й що ? Проінвестували ? Магазин чи щось там збудували ?? То торгуйте українськими товарами , які проблеми ??? Торгуйте прибалтійськими товарами, молдовськими, білоруськими, врешті-решт, ізраїльськими. Хіба обов"язково у Вашому супер-пупер маркеті торгувати російським мотлохом ???
  От я убий- не розумію, навіщо в Україну поставляється пиво "Балтика" ???? Ну це анєкдот, ващє. Мало того, що воно взагалі ( як на мій смак) нікакоє, так іще й ціна в півтора раза вища за аналогічне українське. Смисл ? Гроші відмиваєте ??

  > Конфлікт по газу – суто політичний. Він припиниться рано чи пізно. Але давайте в пилу політичних пристрастей не руйнувати економічних чинників, що працюють на Україну.

  Бойкот українських товарів у РОсії може початися, а може і не початися. Але через подорожчання газу для України це вже точно, що собівартість українських товарів виросте, і їх все одно стане невигідно експортувати в Росію через високу собівартість. ТОму ми все одно приречені на зменшення експорту в Росію : або через бойкот, або через зростання собівартості.
  Але бойкот рано чи пізно може закінчитися, можна диверсифікувати експорт, а от якщо собівартість підвищиться, то її на попередній рівень вже повернути не вийде. Тому схема така :
  1) Росія нам піднімає ціну на газ. -
  2) Ми бойкотуємо продаж російської продукції в Україні, тим самим більше купляємо української вітчизняної продукції , чим частково компенсуємо втрати нашого виробника від можливого аналогічного бойкоту українських товарів в Росії ; але не допускаємо зростання собівартості цієї продукції.
  3) А також не допускаємо перехід наших українських основних фондів у російські загребущі лапи ( чи, точніше, в Міллєровські загребущі лапи ).

  Пригадайте, вже була ситуація з бензозаправками . Росіяни продавали у нас російський бензин за демпінговими цінами, нижчими за оптові ціни, чим завалили роботу наших нафтопереробних заводів і наших бензозаправок ( наприклад, "Шелтон") ; що в результаті призвело до переходу акцій нафтопереробних заводів у руки росіян ( Лукойл) , та викуп бензозаправок "Шелтона" тим же "Лукойлом". Після чого вони стали на нашому ринку монополістами і практично одноосібно диктують ціни на бензин. І ціни вони вже давно підняли і відбили ті втрати від демпінгової торгівлі в 1997-1998 роках.

  > Олександр,
  > директор українського дочірнього підприємства
  > великого російського виробника продуктів харчування
  > Палкий патріот України

  Капітан Немо
  директор українського НЕдочірнього підприємства
  Також Палкий патріот України
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.02 | Адвокат ...

   Акція буде настільки довгострокова,

   наскільки Моцькава буде іґнорувати свої зобов'язання що до зречення України нуклєарної зброї. Себто, до тих часів, коли Моцьковія тиснутиме на Україну у будь яких сферах.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.02 | капітан Немо

    Можна й так сказати :

    Акція буде настільки довгострокова, допоки Росія не потоне в болотах, котрі утворяться на місці вічної мерзлоти внаслідок глобального потепління. :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.03 | Адвокат ...

     Можна, звичайно. А чи треба? ( - )Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua