МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Проти бойкоту російських товарів - Офіційна заява

01/03/2006 | A_D
Будучи керівником дочірнього підприємства в Україні великого російського бізнесу, завтра розішлю всім своїм підлеглим ось таку заяву.


Всім працівникам ДП «___»
3 січня 2006 року

ЗАЯВА ЩОДО СПРОБ БОЙКОТУ РОСІЙСЬКИХ ТОВАРІВ В УКРАЇНІ

Останнім часом в звязку з затягуванням вирішення питання поставок природного газу в Україні зявляються ініціативи щодо бойкотування російських товарів.

З цього приводу хочемо заявити, що подібні заходи наносять значну шкоду як економічному розвитку України, так і добросусідським взаємовигідним відносинам між російським та українським народами.

Тисячі підприємств з обох країн здійснюють взаємні інвестиції та експорт своєї продукції. Тому, подібні недружні акції зашкодять не лише і не стільки бізнесу російських виробників в Україні, як вони зашкодять інтересам українських виробників в Росії.

Крім того, російські, як і будь які інші іноземні інвестори в Україні, створюють велику кількість нових робочих місць для громадян України та є чесними платниками українських податків.

Тому, заклики щодо бойкоту російських товарів є емоційними, недалекоглядними та такими, що в жодному разі не відповідають інтересам України.

Перенесення суто політичного „газового” питання в економічну сферу є помилкою, яку справжні патріоти України не можуть собі дозволити.

Це офіційна позиція дочірнього підприємства „___” і вона має бути підтримана всіма його працівниками. Тільки таке розуміння ситуації дозволить нам, дистрибутору в Україні високоякісних російських товарів, гідно та чесно продовжувати нашу роботу.

Той, хто думає інакше, повинен припинити роботу в ДП „___”. Для всіх інших працівників ДП „____” викладена в цій заяві позиція має бути визначальною в подальшій роботі та спілкуванні з контрагентами.

Адміністрація ДП "___"

Відповіді

 • 2006.01.03 | Адвокат ...

  Звичайно, Ви,-- вільна людина у вільній країні, можете і не таке

  звернення розповсюдити.

  Однак, спонукати своїх підлеглих до підтримки такого звернення,-- то є, даруйте на не добрім слові,-- дуже вже по моцьковському, по тоталітарному.
 • 2006.01.03 | So_matika

  Ай, прям дежавю

  A_D пише:
  > Той, хто думає інакше, повинен припинити роботу в ДП „___”. Для всіх інших працівників ДП „____” викладена в цій заяві позиція має бути визначальною в подальшій роботі та спілкуванні з контрагентами.
  > Адміністрація ДП "___"
  Тхне минулорічною агітацією за Януковича на робочих місцях. Не пригадуєте, яким пшиком це закінчилось?
 • 2006.01.03 | 123

  Мдя...

  A_D пише:
  > Будучи керівником дочірнього підприємства в Україні великого російського бізнесу, завтра розішлю всім своїм підлеглим ось таку заяву.

  > Всім працівникам ДП «___»
  > 3 січня 2006 року
  >
  > ЗАЯВА ЩОДО СПРОБ БОЙКОТУ РОСІЙСЬКИХ ТОВАРІВ В УКРАЇНІ
  >
  > Останнім часом в звязку з затягуванням вирішення питання поставок природного газу в Україні зявляються ініціативи щодо бойкотування російських товарів.

  Розішліть, розішліть заяву - може хто з працівників ще не чув про таку ініціативу ;)

  > З цього приводу хочемо заявити, що подібні заходи наносять значну шкоду як економічному розвитку України,

  Написали б прямо - "нашому бізнесу". Це чесно і по суті.

  > так і добросусідським взаємовигідним відносинам між російським та українським народами.

  "Добросусідських відносин" у нас нема. При таких діях з боку РФ про нормальні стосунки можуть казати лише офіційні політики.

  > Тисячі підприємств з обох країн здійснюють взаємні інвестиції та експорт своєї продукції. Тому, подібні недружні акції зашкодять не лише і не стільки бізнесу російських виробників в Україні, як вони зашкодять інтересам українських виробників в Росії.

  Скажіть прямо - "нашому бізнесу"

  > Крім того, російські, як і будь які інші іноземні інвестори в Україні, створюють велику кількість нових робочих місць для громадян України та є чесними платниками українських податків.

  Ну то ж нехай й далі створюють ;)

  Те, що зроблено на побудованому в Україні за російські кошти заводі -- ми купуватимемо;)

  > Тому, заклики щодо бойкоту російських товарів є емоційними, недалекоглядними та такими, що в жодному разі не відповідають інтересам України.

  Тут помилка - замість "в жодному разі" має бути "на нашу думку" ;)

  > Перенесення суто політичного „газового” питання в економічну сферу є помилкою, яку справжні патріоти України не можуть собі дозволити.

  Це є помилкою ГБістської кремлівської влади. Чому б вам чесно не вказати на це у вашій заяві?

  > Це офіційна позиція дочірнього підприємства „___” і вона має бути підтримана всіма його працівниками. Тільки таке розуміння ситуації дозволить нам, дистрибутору в Україні високоякісних російських товарів, гідно та чесно продовжувати нашу роботу.
  >
  > Той, хто думає інакше, повинен припинити роботу в ДП „___”. Для всіх інших працівників ДП „____” викладена в цій заяві позиція має бути визначальною в подальшій роботі та спілкуванні з контрагентами.

  Останні два абзаци -- просто перли від борців за свободу і демократію :)

  > Адміністрація ДП "___"
 • 2006.01.03 | Jorhe

  Як керівник ДП ви вчиняєте вірно

  тобто з точки зору бізнесу. Проте, якщо б так думали бізнесмени, що були на Майдані в 2004 році, то людей там було б в 10 разів менше, оскількі нова влада багатьом з них гарантувала погіршення позицій.
  Взагалі, питання російських товарів важке, воно зачіпає долі тих хто цим займається, проте знайдіть питання, що не зачіпає людські долі. Так, наприклад, обмеження повноважень СБУ може мати наслідком зменшення чисельності СБУ, вимагає від цих людей пошуку іншої роботи, проте це може сприяти розвитку громадянських свобод.
  Тобто всі проблеми мають дві сторони. Так і з російськими товарами і російським і навіть просто іноземним бізнесом загалом. Акція має бути, погляди будуть різними і результати для кожного будуть свої. Головне що перші і другі повинні розуміти один одного.
 • 2006.01.03 | Мірко

  Re: Проти бойкоту російських товарів - Офіційна заява

  А_Д пише
  >Перенесення суто політичного „газового” питання в економічну сферу є помилкою, яку справжні патріоти України не можуть собі дозволити.<

  А ця ваша заява якраз i таке робить, - в стосунку із вашими бідними робітниками. :(

  >Це офіційна позиція дочірнього підприємства „___” і вона має бути підтримана всіма його працівниками. Тільки таке розуміння ситуації дозволить нам, дистрибутору в Україні високоякісних російських товарів, гідно та чесно продовжувати нашу роботу.<

  >Той, хто думає інакше, повинен припинити роботу в ДП „___”.<

  Міліція мислення працює у вашім підприємстві! :fou:
  За таке, тут у "цивілізованім світі", ваші робітники би потягнули вас у суд, зза лавки котрого вам вже роками не вийти.
  Страх як у вас ще ментальність совку працює! :crazy: Зразу пізнати що це дочірне підприємство якогось московського олігарха. Це лиш додаткова причина для бойкоту усього московського.

  >Для всіх інших працівників ДП „____” викладена в цій заяві позиція має бути визначальною в подальшій роботі та спілкуванні з контрагентами.
  Адміністрація ДП "___"<

  А це вже дозволено, бо визначає поведінку в службовій ролі.
 • 2006.01.03 | ziggy_freud

  а що ви зробите, як _всі_ працівники відмовляться підписатись

  звичайно, це гіпотетичний варіант.

  Але, навіть гіпотетично лишитись без персоналу і набирати собі самих "забайкальських комсомольців", скорочено З.К., крок дуже ризикований. Хоча, власне з управлінської точки зору, зрозумілий. Чекайте бунту і судових позовів від колишніх працівників, полум*яний патріоте України...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.03 | ziggy_freud

   (+) мені пригадуються два випадки "мобінгу"

   один - в державній організації, один - в 100% приватній.

   Коли, з трохи інших причин, колектив виступив проти керівника. І керівник в обох випадках був змушений звільнитись.
 • 2006.01.03 | ГРАД

  А як щодо страйку ?

  Можемо розмістити і таке звернення,наприклад:
  Профспілки України закликають працівників російских підприємств,що знаходяться на теріторії України, керівники яких змушують іх до підтримки ворожих дій російского керівництва проти нашої Держави ДО СТРАЙКУ на термін до припинення "ГАЗОВОГО ШАНТАЖУ" із боку Росії.
  Для захисту інтересів трудящих і недопущення звільнень за підтримку курсу уряду та захисту інтересів України пропонуємо вступати до лав незалежних профспілок.
  Згідно Закону України "Про профспілки і гарантії їх діяльності" пропонуємо працівникам російских підприємств повідомляти про стан профспілкового руху на підприємствах і віносини профспілок із адміністрацією.
  У разі відсутності профспілки на Вашому підприємстві, пропонуємо звертатися за допомогою до Конфедерації Незалежних профспілок України.

  Це трохи сирувато, але пропоную для обговорення - це цілком реалізуємо. Підготуємо листівки і по усіх підприємствах, що мають російский капітал.
  Гарну ідею ви подали.
  Вже зателефонував декому - СПОДОБАЛОСЯ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.03 | Сергій Кабуд

   Також можна додати заклик до населення України страйкувати проти

   підвищення тарифів.

   'Оточення' і 'любі друзі' заробляє на важкій праці простих українців.
   хай відстьобує і росказує правду про свої схеми разом з путіним
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.03 | Мірко

    Re: Також можна додати заклик до населення України страйкувати проти

    друг Сергій пише

    >Також можна додати заклик до населення України страйкувати проти підвищення тарифів.<

    Тут страйкується тим, що не вживаєш стільки ґазу. (хоч без лічильників таке не виходить)
    Але економічна реальність є в тім що підвищення тарифів мусить відбутися. Це, у вільноринкові системі приводить до енергозбереження та використовання нових резурсів. Прогрес та незалежність! Без підвищення цін це не діятиме.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.03 | Сергій Кабуд

     в Україні це підвищення буде додатковим кровопивством

     і особливо вдарить по самим бідним, для яких низькі тарифи грають ролю фудстемпів.

     Це так для 80% українців, які живуть на $50 на місяць, на душу.
  • 2006.01.03 | Мірко

   СОЛІДАРНІСТЪ! (-)

  • 2006.01.03 | So_matika

   А в цьому щось є

   У випадку, якщо путінці полізуть на рожон - цілком має рацію.
 • 2006.01.03 | капітан Немо

  А я гадав , що добре знаю творчість Жванєцкого .

  А цієї його вєщі ще не читав.
  Чи це , може , Задорнов написав ??

  A_D пише:

  > Той, хто думає інакше, повинен припинити роботу в ДП „___”. Для всіх інших працівників ДП „____” викладена в цій заяві позиція має бути визначальною в подальшій роботі та спілкуванні з контрагентами.


  А як Ви, цікаво, будете перевіряти, хто як думає ???
  Детектором брехні , чи телепата приймете на роботу ??
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.03 | Мірко

   Запросто

   капітан пише
   >А як Ви, цікаво, будете перевіряти, хто як думає ???
   Детектором брехні , чи телепата приймете на роботу ??<

   Коли розмовляє московською то все в порядку, але коли українською, то борони боже може і "думає по українськи"! А за те, як не помиляюсь, 15 років заслання в Сибір.
 • 2006.01.03 | Роман ShaRP

  Гм.

  Прийде нам копія цього звернення на "Майдан", всі дізнаються, яке в вас чудове підприємство. :)

  Якби мені таке пришло від шефа, я б вирішив, що він мудак, показав би в те звернення дулю, і зайнявся б підривною роботою на цьому підприємстві. :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.03 | Адвокат ...

   Ну зачєм же так сєбя разоблачать?! ( - )

  • 2006.01.03 | Мірко

   Re: Гм.

   Роман Шарп пише
   >Прийде нам копія цього звернення на "Майдан", всі дізнаються, яке в вас чудове підприємство.

   Якби мені таке пришло від шефа, я б вирішив, що він мудак, показав би в те звернення дулю, і зайнявся б підривною роботою на цьому підприємстві.<

   Холєра! Мірко і Роман у цілковитім порозумінню! І ще до того взаємнозрозумілою мовою. ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.03 | So_matika

    Re: Гм.

    Мірко пише:
    > Холєра! Мірко і Роман у цілковитім порозумінню! І ще до того взаємнозрозумілою мовою. ;)
    Ще більш дивно: це той рідкісний випадок, коли я згодна з Романом на 100% :)
 • 2006.01.03 | Боровик

  Конструктивно. Підтримую поширення даної заяви

  Під цією заявою варто щоб крім вас підписались Жиріновський, Пуцін, Лужков, Павловський та інші жителі зоопарку з вивіскою "Росія" на вході.
  Панове, поширення такого звернення тільки підкине думку нашому народові про те, що така акція можлива.
  До тих, хто хотів запустьити банер "Не купуйте російське...", можна сміливо замінювати на банер "Купуйте російське, бо вони нас люблять".
  Як не крути, буде одинаково: "Нєзваний гость хуже татаріна" чи "Нєзваний гость лучше татаріна"...
  І ще момент - іноді буває ситуація "цуцванг", коли люба дія і любе рішення однієї із сторін грає на руку протилежній стороні. Так і зараз, любий заклик купувати російське гратиме проти Росії.
  Прошу підтримати шановного пана в добрій ідеї.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.03 | Сергій Кабуд

   я теж підтримую його пропозицію! хай збирає підписи- я поставлю(

 • 2006.01.03 | dsa

  Re: Проти бойкоту російських товарів - Офіційна заява

  Конкретне запитання до шановних добродіїв, які бойкотують російські товари, і у яких щось росте, таке як борода та вуса, і які це щось – бриють?
  ЗАПИТАННЯ:
  Замість чудових російських лез SPUTNIK PLATINA (САНКТ-ПИТЕРБУРГ) ви зараз використовуєте яку херню, польську, индійську, американську чи іншу?
  Надайте, будь ласка, марку, виробника, цінове співвідношення, я дуже хочу на собі перевірити – що краще купувати, щоб не бритим чортом стати...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.04 | Альберт

   Конкретна відповідь!! Я можу хоч зараз оформити судовий позив..

   ... до цієї "чудової компании"!

   Та вибачить мені шампанство - але у мене тільки лайка в голові, коли про цих під....ів чую!!!! От, бачте... 8((((

   Годі й казати, що я після цієї Спутнік платіни ВЗАГАЛІ ненавиджу російські товари!!!

   dsa пише:
   > Конкретне запитання до шановних добродіїв, які бойкотують російські товари, і у яких щось росте, таке як борода та вуса, і які це щось – бриють?
   > ЗАПИТАННЯ:
   > Замість чудових російських лез SPUTNIK PLATINA (САНКТ-ПИТЕРБУРГ) ви зараз використовуєте яку херню, польську, индійську, американську чи іншу?
   > Надайте, будь ласка, марку, виробника, цінове співвідношення, я дуже хочу на собі перевірити – що краще купувати, щоб не бритим чортом стати...


   Я, ....., що то написав, користуюсь одноразовими лезами BIG - може вони і дорожчи (1, 20-1,50 за шт.), проте ними людина має впевненість поголитися. А отою SPUTNIK PLATINA (САНКТ-ПИТЕРБУРГ) (пакунок лез для станку коштував мені 5 грн., чи 1$ - вирішив, дурень, заощадити на собі, ..., "заощадив" на свою голову) - я ледь собі шкіру на півобличча не порізав, намагаючись ХОЧ ЯКОСЬ поголитись!!!!! 8((((((((((((((((((((

   Це сама вонюча компанія із усіх, що траплялася мені серед російського лайна!!!! 8(

   Годі казати, що пляшки із Балтикою зустрічалися із напаяним склом (!!!!!!), об котре ріжутся люди... У нормальній країні ваша "Балтика" вже б відшкодовувала такі суми, що від цієї марки зосталися б лише неприємні спогади. У нас - кров витерла дівчина-бармен і "проковтнула"...

   І Ви ще маєте нахабство казати таку відверту, цапячу брехню?????

   Доречі, ті леза я викинув, тобто теж "проковтнув". Але - щось мені підказує, що можна хоч зараз купити цю гидоту, і напряму у комісію по порушенню прав спожівачів... От тільки - я цього робити не буду, НАЖАЛЬ!!!! Бо - мені трохи не до того...

   Але - якщо хтось забажає поголитися задешево, БЛАГАЮ, ЛЮДЕЧКИ!!!!! НІКОЛИ, НІ В ЯКОМУ РАЗІ, навіть задарма, НЕ БЕРІТЬ для гоління леза SPUTNIK PLATINA (САНКТ-ПИТЕРБУРГ). Краще хай то зробить ваш ворог - і вам буде навіть шкода його обличчя!...
 • 2006.01.04 | Боровик

  Який рекзультат поширення Вашої заяви? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua