МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Флешмоб "Не купуй російського!"

01/03/2006 | So_matika
(Текст надійшов листом, ставлю майже без коректив. Це свої :) )

Чим нагліша дія - тим сильніша протидія.
Пропонуємо вуличний формат популяризації заклику "Пам'ятай про газ - не купуй російських товарів"серед жителів м. Києва.

Для цього всім небайдужим громадянам пропонується купити якісь товари російського виробництва, наприклад: пиво "Балтика", пляшка горілки "Рускій размєр", пачка цигарок "Тамбовський вовк", шоколад "Росія", йогурт "Чудо", диски російської попси і т.п. і прийти з ними 4 січня на ст. метро Хрещатик о 15.00.

Після чого всі принесені товари російського виробництва будуть прив'язані до мотузки і розтягнуті як новорічна гірлянда під плакатом "Пам'ятай про газ - не купуй російських товарів" для споглядання натовпом громадян, які гуляють центрально частиною міста і забувають читати написи на етикетках товарів у супермаркетах.

Також перехожим будуть роздаватися соломинки для коктейлів, розфарбовані в кольори російського прапору, які символізуватимуть трубопровід, і перехожі зможуть зав*язати їх вузлом і причіпити до одягу або наплічника в знак глибокого протесту і обурення діями північних сусідів.

Збір 4 січня 0 15.00 на ст. метро Хрещатик (вихід до ЦУМу). Координація по тел. 8066 726-63-87

Відповіді

 • 2006.01.03 | A_D

  Re: Флешмоб "Не купуй російського!"

  А причому тут російські товари?

  Хіба винен простий російський робітник з заводу "Балтика" чи кондитерки "Красний Октябрь", що він живе і працює в імперії Путіна? Він і сам є пригнобленим цією імперією, отримуючи мізерну платню та дозу "дези" щовечора.

  Почувши про бойкот в Україні російських товарів, що простий росіянин може про нас, українців, подумати?

  Однозначно, бойкоти товарів ведуть до погіршення стосунків між українським та російським народами, до конфронтації. А завтра, накачані "дезою" та бойкотами росіяни заберуть у нас Крим, а післязавтра Донбас. Що будеш тоді робити?

  Імперія Путіна - це газ та нафта. І якщо хтось хоче заподіяти цій імперії шкоду, нехай вимкне у себе в квартирі цей клятий газ та не заправляє автомобіль бензином. Оце і буде справжній патріотизм. Хто до цього готовий?

  Особисто я щиро бажаю добра простим росіянам, та бажаю їм позбавитись свого нового тирана.

  Підтримай простих росіян та дружбу між нашими народами!
  Купуй російські товари!
  Проводь розяснювальну роботу серед недолугих "Ура" патріотів!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.04 | Надя

   Re: Флешмоб "Не купуй російського!"

   A_D пише:
   > А причому тут російські товари?

   > Хіба винен простий російський робітник з заводу "Балтика" чи кондитерки "Красний Октябрь", що він живе і працює в імперії Путіна? Він і сам є пригнобленим цією імперією, отримуючи мізерну платню та дозу "дези" щовечора.

   Але будь-який працівник і громадянин будь-якої імперії винен в тому, що він живе саме в імперії, а не в країні з працюючими трьома гілками влади.
   Прості росіяни страждають не від цілком логічної діяльності українців у відповідь на дії Кремля, а від його агресивної зовнішньої політики по відношенню до держав, чиїм майном він хотів би заволодіти.

   >Почувши про бойкот в Україні російських товарів, що простий росіянин може про нас, українців, подумати?

   Прості росіяни все одно подумають те, що їм буде подано російськими ЗМІ. Звісно, це не стосується абсолютно всіх громадян Російської Федерації, але думка простих росіян, я вважаю, вже сформована. Шанувальники маніпулятивних технологій поставили російським ЗМІ "зачот".
   >
   > Однозначно, бойкоти товарів ведуть до погіршення стосунків між українським та російським народами, до конфронтації. А завтра, накачані "дезою" та бойкотами росіяни заберуть у нас Крим, а післязавтра Донбас. Що будеш тоді робити?
   Конфронтацію почала не українська сторона, а саме російська - це-по-перше і у справі розпалювання міжжержавної ворожнечі гілку першості потрібно віддати російським ЗМІ (особливо із повідомленням про радіоактивні труби, які Україна експортує в Росію), по-друге - росіяни не заберуть у нас ні Крим, ні Донбас і ця страшилка спрацьовує все менше і менше.

   > Імперія Путіна - це газ та нафта. І якщо хтось хоче заподіяти цій імперії шкоду, нехай вимкне у себе в квартирі цей клятий газ та не заправляє автомобіль бензином. Оце і буде справжній патріотизм. Хто до цього готовий?


   А чому я маю вимикати в своїй квартирі газ, якщо я сплачую за нього. І Росія порушила умови контракту, а не Україна. А міру справжнього патріотизму визначити досить важко, тому не варто піднімати дане питання.

   Я наприклад, не хочу заподіяти шкоди простим росіянам, а хочу захистити свою державу від нахабної поведінки російської влади.

   > Особисто я щиро бажаю добра простим росіянам, та бажаю їм позбавитись свого нового тирана.

   А про добробут простих росіян має дбати Кремль і не проводити політики, спрямованої на розпалювання міждержавної ворожнечі. А я, в першу чергу, хочу дбати про добробут людей, з якими я живу в одній державі, а вже потім про добробут простого росіянина.
   >
   > Підтримай простих росіян та дружбу між нашими народами!
   > Купуй російські товари!
   > Проводь розяснювальну роботу серед недолугих "Ура" патріотів!

   Підтримай простих росіян та дружбу між нашими народами, особливо в разі початку бурхливої діяльності громадян Росії по депутінізації влади і її демократизації.
  • 2006.01.04 | mala

   Re: Флешмоб "Не купуй російського!"

   A_D пише:
   > Однозначно, бойкоти товарів ведуть до погіршення стосунків між українським та російським народами,

   А "Майдан" теж призвів до погіршення стосунків між україною і Росією, то що, треба було не робити революції????????

   Ви зараз так мислите, що найкращім президентом для Вас був би Кучма, він теж такої думки притримувався, тільки про патріотизм неговорив.

   Не подобається акція, не йдіть на неї, а вона всеодно буде, бо у нас достатньо вистачає людей які замість того щоб патякати про патріотизм щось роблять!
 • 2006.01.03 | DoctorZ

  Re: Флешмоб "Не купуй російського!"

  Есть стопроцентно надежный способ популяризации акции. По тому же принципу, как год назад работала "померанчова стричка". Тогда весь цимес был в том, что ленты раздавли желающим, и они цепляли их сами, куда хотели. Вот имено это это и помогало избавится от страха. Ты вешаешь летнту и тебе за это ничего не делают.

  Так что сейчас прямой смысл делать так: раздавть всем желающим плакаты, наклейки и стикеры "Помни про газ - не покупай российское". С передложением - дескать, наклейте его сами куда хотите. Нмд, хороший способ заинтересовать потенциального участника. Сработает отлично, увидите.
 • 2006.01.04 | axe_harry

  Re: Флешмоб "Не купуй російського!"

  + takozh ne zle bulo b bilsh - mensh povnyj spysok Ros. vyrobnykiv ta ix tovariv sho vyroblyajuccya v Rosii a prodajuccya v Ukraini.
 • 2006.01.04 | otar

  Цікава логіка

  > формат популяризації заклику "Пам'ятай про газ - не купуй російських товарів"серед жителів м. Києва.

  > Для цього всім небайдужим громадянам пропонується купити якісь товари російського виробництва

  Геніально.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.04 | mala

   Re: Цікава логіка

   otar пише:
   > > формат популяризації заклику "Пам'ятай про газ - не купуй російських товарів"серед жителів м. Києва.
   >
   > > Для цього всім небайдужим громадянам пропонується купити якісь товари російського виробництва
   >
   > Геніально.

   Ми про це думали, але інакше не зробиш, якщо у Вас є кращі ідеї ми тільки за.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.04 | otar

    Є

    Перше:
    В жодному разі нічого не купувати. Нехай люди приносять ті товари, які в них уже є в хаті. Наприклад, у мене в шафі лежить пакетик російської кави "Чьорная карта", яку б я і так не пив, бо вона гидотна і ніяка насправді на Carte Noire :)

    Друге:
    Якщо в людей є упаковки від російських товарів, варто зробити муляжі. Яка різниця - справжню пляшку від "Балтики" вішати чи порожню? Або, тим більше, коробочку від краснадарскава чяя.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.04 | mala

     Re: Є

     otar пише:
     > Перше:
     > В жодному разі нічого не купувати. Нехай люди приносять ті товари, які в них уже є в хаті. Наприклад, у мене в шафі лежить пакетик російської кави "Чьорная карта", яку б я і так не пив, бо вона гидотна і ніяка насправді на Carte Noire :)
     >
     > Друге:
     > Якщо в людей є упаковки від російських товарів, варто зробити муляжі. Яка різниця - справжню пляшку від "Балтики" вішати чи порожню? Або, тим більше, коробочку від краснадарскава чяя.

     Так і буде, те що вже є ми принесемо, а те чого немає, доведеться купити, просто не так легко насправді знайти вдома хоча б упаковки від російських товарів.
   • 2006.01.04 | Дмитро

    Re: Цікава логіка

    mala пише:
    > otar пише:
    > > > формат популяризації заклику "Пам'ятай про газ - не купуй російських товарів"серед жителів м. Києва.
    > >
    > > > Для цього всім небайдужим громадянам пропонується купити якісь товари російського виробництва
    > >
    > > Геніально.
    >
    > Ми про це думали, але інакше не зробиш, якщо у Вас є кращі ідеї ми тільки за.

    Партія про все подбала. Летіти будете вночі
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.04 | mala

     Re: Цікава логіка

     Дмитро пише:

     > Партія про все подбала. Летіти будете вночі

     Я напевно ідіотка, але не зрозуміла абсолютно нічого з того, що ви написали :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.04 | So_matika

      Це просто анекдот такий був

      ще радянських часів. Про космонавта, який побоювався летіти на Сонце, бо там можна згоріти. А відповіли йому саме так:

      > > Партія про все подбала. Летіти будете вночі
 • 2006.01.04 | Чучхе

  До речі, Балтика - не зовсім російська компанія

  там половина акцій належить якимось іноземцям
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.04 | A_D

   Re: Це стосується не лише Балтики

   Це стосується не лише Балтики. Майже будь-який російський продукт, вироблено на підприємстві з значною чи 100% долею іноземного капіталу.

   Взяти хоча б жукйки Ріглі чи йогурти Данон. Да, все що завгодно. Російська материнська компанія українського ДП (де я працюю) на 30% належить європейцям.

   Бойкотувати ці продукти - смішити ввесь світ. Уяви лозунг "Жуй заміть Ріглі резину, виготовлену на українському заводі "Росава" (який теж, до речі, належить росіянам Ха-Ха-Ха).

   Дурна ця акція. А хто бере в ній участь - ідіоти, яким більше нічого робити.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.04 | otar

    Скажіть, будь ласка, в якій компанії ви працюєте

    Якщо для вашого заспокоєння буде достатньо, аби зі множини російських товарів, які ми не купуватимемо (хоча дехто й раніше їх не купував), була виключена ваша продукція - думаю, можна на цьому зійтись. Але припиніть талдичити те саме, бо вже набридає.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.04 | A_D

     Re: Скажіть, будь ласка, в якій компанії ви працюєте

     Не в тому справа, Отар, де я працюю. А в тому, що життя переважної більшості українців надто тісно переплелось з чимось російським. Буть це родичі, продукти харчування, газ, нафта чи зарплатня.

     Від всього цього не відмовишся. І це зовсім не трагедія. Весь світ зараз переплітається в один єдиний клубок. З якого не виділишь українського, російського чи англійського. Все надто сильно переплетене. Глобалізація. В доброму розумінні цього слова.

     На цьому фоні Ваш бойкот російських товарів виглядає дико. Саме тому, до речі, дуже блідим був бойкот європейцями американських товарів під час іракської війни.

     Ось так.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.04 | otar

      Зріть у корінь, Олександре

      Сам по собі бойкот, певна річ, є емоційною реакцією. Для мене (не знаю, як для інших) бойкот не є самоціллю, а лише шляхом до конче необхідного українській нації відокремлення від Росії в голові. На відміну від людей мого покоління, які сформувались як особистості вже в незалежній Україні, величезна частина українців досі не усвідомлює себе чимось зовсім окремим від Росії. І, поки цього не станеться, і українці не зрозуміють, що російське - не наше, ми не будемо по-справжньому незалежні.

      Це не означає, що ми не будемо торгувати з Росією, споживати їхні товари і так далі. Можливо, ми читатимемо їхні книжки, дивитимемося їхні фільми, але при цьому вони в наших головах ідентифікуватимуться не як вітчизняні, а як іноземні - російські. На жаль, для цього потрібна ідентифікація цих товарів із агресивною антиукраїнською політикою Кремля. Дуже шкода, що багато українців не можуть прийти до любові до України інакше, як через ненависть до Росії... Але так то вже є.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.04 | ziggy_freud

       Отаре, Ви таки роздивились цей корінь (-)

     • 2006.01.04 | reklaman

      Re: Скажіть, будь ласка, в якій компанії ви працюєте

      Мої висновки щодо бойкоту:
      1. "Якщо собаці немає що робити, то він яйця лиже!", а всі нормальні люди займаються роботою на благо своєї країни, а не бойкотуваннями.
      2. Бойкот російських товарів призведе до купівлі їх (тут акція перетворюється на знущання!!!) та РОЗКРУЧУВАННЯ РОСІЙСЬКИХ БРЕНДІВ.
      3. Бойкот не має сенсу, бо, як написав Чучхе, там реально багто компаній з капіталом позаросійського походження!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.04 | A_D

       Що мені не сподобалось

       так це те, що ще вчора в новинах 1+1 репортер з вогником в очах натякав на патріотичність цієї акції.

       Дуже тупо, користуючись можливістю ефіру, роздмухувати міжнаціональну ворожнечу. Росіяни і так проти України затуркані. Навіщо їх дратувати цими акціми?
      • 2006.01.04 | ziggy_freud

       передчасний висновок

       reklaman пише:
       > 2. Бойкот російських товарів призведе до купівлі їх (тут акція перетворюється на знущання!!!) та РОЗКРУЧУВАННЯ РОСІЙСЬКИХ БРЕНДІВ.

       передчасний висновок. Тут важко однозначно погодитись чи заперечити.

       > 3. Бойкот не має сенсу, бо, як написав Чучхе, там реально багто компаній з капіталом позаросійського походження!

       От хай ці позаросіяни і думають: наскільки виправдано, що позаросійський товар на позаросійському ринку має рос. назву?
      • 2006.01.04 | Михайло Свистович

       Re: Скажіть, будь ласка, в якій компанії ви працюєте

       reklaman пише:
       >
       > 1. "Якщо собаці немає що робити, то він яйця лиже!"

       Бойкот схожий більше на биття по яйцям :)

       >
       > а всі нормальні люди займаються роботою на благо своєї країни, а не бойкотуваннями

       Акцій бойкотування і є роботою на благо своєї країни.

       > 2. Бойкот російських товарів призведе до купівлі їх (тут акція перетворюється на знущання!!!) та РОЗКРУЧУВАННЯ РОСІЙСЬКИХ БРЕНДІВ.

       Ні в якому разі.

       > 3. Бойкот не має сенсу, бо, як написав Чучхе, там реально багто компаній з капіталом позаросійського походження!

       Сенс бойкоту не в нанесенні економічної шкоди Росії, а у сприянні самоідентифікації українців як окремою нації, а не пов"язаною з Росією якоюсь пуповиною. Тут про це гарно описав Отар.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.05 | Свинья на радуге

        Пишет Вам восмилетний мальчик Вася...

        Михайло Свистович пише:
        > Сенс бойкоту не в нанесенні економічної шкоди Росії, а у сприянні самоідентифікації українців як окремою нації, а не пов"язаною з Росією якоюсь пуповиною. Тут про це гарно описав Отар.

        Я не покупаю российские конфеты, потому что украинские дешевле. По той же причине я не пью российское пиво и российский кефир. Российской водки я не пью потому что вообще не люблю водку.
        Но вот в дверь я недавно вставил замок российского производства, ибо он лучше, хотя и дороже. Но дороже ненамного, а лучше - значительно (где там A_D, знаток российских товаров, угадаете производителя с одного раза?). Скажите пожалуйста, использование российского замка сильно повлияло на мою самоидентификацию, и имею ли я право и дальше оставаться гражданином Украины?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.05 | Михайло Свистович

         Дуже приємно, оскільки доцього наймолодшою відвідувачкою нашого

         сайту була 9-річна Богданка.

         Свинья на радуге пише:
         >
         > Я не покупаю российские конфеты, потому что украинские дешевле. По той же причине я не пью российское пиво и российский кефир. Российской водки я не пью потому что вообще не люблю водку.
         > Но вот в дверь я недавно вставил замок российского производства, ибо он лучше, хотя и дороже. Но дороже ненамного, а лучше - значительно (где там A_D, знаток российских товаров, угадаете производителя с одного раза?). Скажите пожалуйста, использование российского замка сильно повлияло на мою самоидентификацию, и имею ли я право и дальше оставаться гражданином Украины?

         Дорогий Васю, судячи по тому, що ти написав, тобі не варто думати про свою самоідентифікацію і про Україну та Росію, оскільки ти маєш значно більші проблеми, наж якими варто подумати тобі і твоїм бюатькам. Оскільки 8-річні хлопчики не можуть вставляти замки, тобі насправді значно більше рочків. Приблизно вдвічі. Тому, скоріш за все, ти хворий на інфантилізм, а це - дуже і дуже серйозно. Не знаю навіть, що тобі порадити, і чи цевзагалі лікується. Попроси свою маму зводити тебе до лікаря, він допоможе тобі краще.
     • 2006.01.04 | Михайло Свистович

      Народ, мені здається, що дописи цього пана - найкращий доказ, що

      акція має перспективи :)

      Пан дійсно схожий на бізнесмена, а не на політтехнолога. І безперервне повторювання однієї й тієї ж інфи свідчить, що він таки боїться, що бойкот усього російського пошириться і дійде до його фірми. Тож не зупиняймось!

      A_D пише:
      >
      > На цьому фоні Ваш бойкот російських товарів виглядає дико. Саме тому, до речі, дуже блідим був бойкот європейцями американських товарів під час іракської війни.

      Ваша нав"язлива реакція свідчить про те, що наша акція може вийти не дуже блідою ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.04 | damoradan

       Зря радуетесь

       Настоящий "директор российского ДП в Украине с миллионными оборотами":

       а) не будет в это время года сидеть за клавой - он либо на Багамах, либо, если уж сильно не повезло, вынужден сидеть здесь и рыть носом землю;

       б) не будет повторять так много раз, какой он крутой;

       в) не будет талдычить одно и то же, стараясь переубедить людей, которых переубедить никогда не сможет, а если сможет, то денег это ему все равно не принесет;

       г) как уже справедливо было отмечено, увидит в данном "бойкоте" то, что и должен увидеть настоящий бизнесмен - бесплатную рекламу своих товаров за деньги и усилиями ничего не понимающих в бизнесе людей, при этом, в отличие от "антиглобалистов", совершенно безобидных.

       Вывод: чувак может и не политтехнолог, но работает в одной конторе со вторым Вятичем и Пряником Тульским, а может и является с упомянутыми единым и неделимым целым. И з/п его зависит от того, сколько еще дебильных акций такого типа пройдет в Украине.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.05 | ziggy_freud

        хіба справа в одній особі

        damoradan пише:
        > Настоящий "директор российского ДП в Украине с миллионными оборотами":
        > а) не будет в это время года сидеть за клавой - он либо на Багамах, либо, если уж сильно не повезло, вынужден сидеть здесь и рыть носом землю;

        так. Це очевидно людина, що сидить на зарплаті або в одній з подібних контор, або в рос. держ. структурі. Що практично одне і теж.

        Для заст. директора рос. контори надто гарно знає українську. За складом думок - скоріше дрібний менеджер, ніж великий бос.

        > г) как уже справедливо было отмечено, увидит в данном "бойкоте" то, что и должен увидеть настоящий бизнесмен - бесплатную рекламу своих товаров за деньги и усилиями ничего не понимающих в бизнесе людей, при этом, в отличие от "антиглобалистов", совершенно безобидных.

        Про довгострокові наслідки акції (або акцій) говорити рано. Частково це так, частково - зовсім навпаки. Йдеться про досить складні матерії, і обміном враженнями у хворумі це навряд з*ясується остаточно.

        > Вывод: чувак может и не политтехнолог, но работает в одной конторе со вторым Вятичем и Пряником Тульским,

        Можливо.

        > И з/п его зависит от того, сколько еще дебильных акций такого типа пройдет в Украине.

        А звідки Ви знаєте ;-)?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.05 | Михайло Свистович

         Я був вищої думки про Ваше володіння психоаналізом

         ziggy_freud пише:
         >
         > так. Це очевидно людина, що сидить на зарплаті або в одній з подібних контор, або в рос. держ. структурі. Що практично одне і теж.
         >
         > Для заст. директора рос. контори надто гарно знає українську. За складом думок - скоріше дрібний менеджер, ніж великий бос.

         1. Оплата праці для роботи на інтернет-форумах - міф. Тут працюють ентузіасти.
         2. Ціла купа директорів російських підприємтсв в Україні (і навіть в Росії) бездоганно володіють українською. Бо є українціями. Часто галичанами.
         3. На цей форум писали й більщш великі боси зі значно примітивнішим складом думок. І взагалі у Вас якийсь стереотип щодо цих босів. Серед них є виключні дебіли, якщо оцінювати їх по сказаному ними чи написаному.

         >
         > Про довгострокові наслідки акції (або акцій) говорити рано.

         Вони позитивні у будь-якому разі.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.01.05 | ziggy_freud

          я досі про вищої думки про свої здібності. З наступних причин

          Михайло Свистович пише:
          > 1. Оплата праці для роботи на інтернет-форумах - міф. Тут працюють ентузіасти.

          Платні Інтернет-бригади - можливо. Але є багато людей, що беруть з інтернет-форумів корисну для них інформацію, в т.ч. по службі. Потім з*являється бажання вставити свої 5 копійок. І понеслось ;-)

          > 2. Ціла купа директорів російських підприємтсв в Україні (і навіть в Росії) бездоганно володіють українською. Бо є українціями. Часто галичанами.

          Відомі мені рос. контори віддають перевагу етнічним росіянам, ідейним малоросам чи зросійщеним євреям. Вибірка - десь із три десятки. Але останнім часом в деяких почали спілкуватись з клієнтами українською. Так що тут я можу і помилятись.

          > 3. На цей форум писали й більщш великі боси зі значно примітивнішим складом думок. І взагалі у Вас якийсь стереотип щодо цих босів. Серед них є виключні дебіли, якщо оцінювати їх по сказаному ними чи написаному.

          Те, що людина із ментальністю дрібного клерка займає велику посаду, навряд робить його хвігурою, рівною Білу Гейтсу або навіть Лері Флінту. Засади кадрової політики в великих корпораціях іноді нагадують історію з конем Калігули, який став сенатором ;-). Хоча, звичайно, є винятки. Без винятків вони б загнулись.

          > Вони позитивні у будь-якому разі.

          Принаймні, позитив значно переважає.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.01.05 | Михайло Свистович

           Re: я досі про вищої думки про свої здібності. З наступних причин

           ziggy_freud пише:
           >
           > Те, що людина із ментальністю дрібного клерка займає велику посаду, навряд робить його хвігурою, рівною Білу Гейтсу або навіть Лері Флінту.

           Це вже інше питання. Я писав про Ваші здібності ідентифікувати посаду людини.
       • 2006.01.05 | Михайло Свистович

        Re: Зря радуетесь

        damoradan пише:
        > Настоящий "директор российского ДП в Украине с миллионными оборотами":
        >
        > а) не будет в это время года сидеть за клавой - он либо на Багамах, либо, если уж сильно не повезло, вынужден сидеть здесь и рыть носом землю;

        >
        > б) не будет повторять так много раз, какой он крутой;
        >
        > в) не будет талдычить одно и то же, стараясь переубедить людей, которых переубедить никогда не сможет, а если сможет, то денег это ему все равно не принесет;

        Позбувайтеся стереотипів. На цьому форумі, до речі, сидять і більш круті особі й також роблять багато нелогічних для декого речей.

        >
        > г) как уже справедливо было отмечено, увидит в данном "бойкоте" то, что и должен увидеть настоящий бизнесмен - бесплатную рекламу своих товаров за деньги и усилиями ничего не понимающих в бизнесе людей, при этом, в отличие от "антиглобалистов", совершенно безобидных.

        Ви знову помиляєтесь в лцінці наслідків і людей. Це антиглобалісти безобідні. Бо їх єдиний результат - постійний програш у бійці з поліцією.

        >
        > Вывод: чувак может и не политтехнолог, но работает в одной конторе со вторым Вятичем и Пряником Тульским, а может и является с упомянутыми единым и неделимым целым. И з/п его зависит от того, сколько еще дебильных акций такого типа пройдет в Украине.

        А я б сказав, що то Ви скоріше з тієї контори. Тільки намагаєтесь таким чином замаскуватися :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.05 | damoradan

         Ай-ай-ай, явка провалена, моя песенка спета!!!

         Михайло Свистович пише:
         > damoradan пише:

         > > Вывод: чувак может и не политтехнолог, но работает в одной конторе со вторым Вятичем и Пряником Тульским, а может и является с упомянутыми единым и неделимым целым. И з/п его зависит от того, сколько еще дебильных акций такого типа пройдет в Украине.
         >
         > А я б сказав, що то Ви скоріше з тієї контори. Тільки намагаєтесь таким чином замаскуватися :)
   • 2006.01.04 | ziggy_freud

    бажаю в новому році краще харчуватись

    A_D пише:
    > Бойкотувати ці продукти - смішити ввесь світ. Уяви лозунг "Жуй заміть Ріглі резину, виготовлену на українському заводі "Росава" (який теж, до речі, належить росіянам Ха-Ха-Ха).

    цікаво, скільки людина може протриматись на жуйці і йогуртах? В цьому чудовому меню бракує хіба що слабоалкогольних "йоршиків".

    Знаю багато людей, які виросли до дуже серйозних розмірів без вживання "Растішкі". До речі, маніпулятивні технології, якими ці продукти нав*язуються малолітнім, заслуговують уважного розгляду. І, можливо, обмежувальних санкцій.
 • 2006.01.04 | reklaman

  Re: Флешмоб "Не купуй російського!"

  Шановні організатори флеш-мобу! Про результати Вашої акції просимо повідомити на "Майдан" в це обговорення!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.04 | Михайло Свистович

   Re: Флешмоб "Не купуй російського!"

   reklaman пише:
   > Шановні організатори флеш-мобу! Про результати Вашої акції просимо повідомити на "Майдан" в це обговорення!

   Вони будуть у новинах з фотками.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.04 | reklaman

    Re: Флешмоб "Не купуй російського!"

    Друзі!

    Мені випала така нагода бачити цю пародію на флешмоб...
    Якщо так українці будуть ідентифікуватися, то довго ми не протягнемо...
    Потрібно, або робити щось якісно, або взагалі не робити, хоча листівки роздавалися нормальні.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.04 | Михайло Свистович

     Re: Флешмоб "Не купуй російського!"

     reklaman пише:
     > Друзі!
     >
     > Мені випала така нагода бачити цю пародію на флешмоб...
     > Якщо так українці будуть ідентифікуватися, то довго ми не протягнемо...

     Що я можу сказати з цього приводу? Зробіть краще.

     > Потрібно, або робити щось якісно, або взагалі не робити

     Як правило, ті, хто сповідує такий принцип, зупиняються на другому варіанті

     > хоча листівки роздавалися нормальні

     тобто щось якісне було
    • 2006.01.04 | So_matika

     Re: Флешмоб "Не купуй російського!"

     reklaman пише:
     > Мені випала така нагода бачити цю пародію на флешмоб...
     А прийняти участь нагода не випала? Тільки "мімо проходіть"? Наче дівчата всіх закликали.


     > Якщо так українці будуть ідентифікуватися, то довго ми не протягнемо...
     Українці-то ідентифікуватися будуть однозначно. А ось "ви" - це хто?
    • 2006.01.04 | mala

     Re: Флешмоб "Не купуй російського!"

     reklaman пише:
     > Друзі!
     >
     > Мені випала така нагода бачити цю пародію на флешмоб...

     Справді? А я бачила тільки флеш-моб і навіть брала в ньому участь навідміну від Вас.

     > Якщо так українці будуть ідентифікуватися, то довго ми не протягнемо...

     Деякі україніці тільки на форумі критикують замість того щоб робити, а акція була нормальною, це ж не мітинг. Крім того досить успішною, оскільки ми зробили все, що планували, можливо Вам не сподобалось, що людей було мало (9 чоловік) так пробачте, не винні ми в тому, що люди на акції по морозу ходити не бажають, а тільки на форумі на ці акції женуть

     > Потрібно, або робити щось якісно, або взагалі не робити, хоча листівки роздавалися нормальні.

     Невже? Хоч щось нормальне у нас таких дурних і неправильних є? Ви мене дивуєте :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.04 | reklaman

      Re: Флешмоб "Не купуй російського!"

      ЛЮБІ ДРУЗІ! :)

      Погоджуюся з Вами, що "газове питання" - це привід для самідентифікації української нації, проте знову скажу, що краще не робити чогось, ніж робити це так-сяк, аби робити!

      Я взагалі проти антиростоварного флешмобу у такому питанні, оскільки це однозачно призводить до погіршення міжнаціональних відносин на рівні "громадянин-громадянин", до подальшого загострення цього ж таки питання, розкрутки російських брендів, применшення власної національної значимості
     • 2006.01.05 | Михайло Свистович

      Я завтра опишу це в новині, бо нтернет працює як компресор, який

      не хоче качати газ в Україну. А там фоток до фіга і листівки ще з наліпками.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua