МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Комуністи та кучмісти хочуть заборонити „Свободу” Тягнибока!

01/04/2006 | Я
Сьогодні на засіданні ЦВК прийнято рішення звернутися до Міністерства юстиції щодо подання до Верховного Суду України про заборону діяльності Всеукраїнського об’єднання «Свобода» під керівництвом Тягнибока.

Також представники Центрвиборчкому прийняли рішення відкласти реєстрацію кандидатів у депутати від ВО „Свобода” до того моменту, доки не буде рішення Верховного Суду.

Представники «Партії регіонів», блоку «Не так!», комуністів зазначили, що ця програма принижує права громадян, розпалює ворожнечу, сприяє тиску на ЗМІ.

«Це наше бачення, яке ми хочемо реалізувати. Крім того, це є бачення багатьох українських громадян» - так відповів Олег Тягнибок на безпідставні звинувачення ЦВК . Також він сказав, що на цьому засіданні «закрили рот не свободі, а двадцяти мільйонам громадян, яких закатувала комуністична влада», а сьогоднішнє засідання ЦВК він назвав «ківаловщиною».

Відповіді

 • 2006.01.04 | samopal

  Дємакрати в ЦВК

  А Корчинський. Джангіров та Вітренчиха - це для них, значить, дємакрати.
  Вони, тіпа, нічого не розпалюють, а лише гріються. А з ними "Росія і її газовий бог".
  Скоро хтось попросить "не політизувати" питання перегляду "договора 1954 года"...
 • 2006.01.04 | NI_ZRADI

  Чия б корова мичала

  Я пише:
  > Представники «Партії регіонів», блоку «Не так!», комуністів зазначили, що ця програма принижує права громадян, розпалює ворожнечу, сприяє тиску на ЗМІ.
  Йо. вашу мать, це хто тут за права громадян бореться? Комуняки на чиїй совісті 20 млн життів Українців? Янучари-медведчучари, діяльність яких призвела до Майдану?
  Та їх самих заборонити потрібно і зняти з реєстрації. За розпалювання міжнаціональної ворожнечі, за те що вони, паскуди, Українців на 3 сорти поділили! Чи може ви вже забули яку рекламку вони крутили під час минулих виборів на підконтрольних телеканалах?!

  Ой, боюся тут щось не чисто. Не можуть вони так борзіти, не маючи за своєю спиною домовленостей з представниками "нової" влади:(
 • 2006.01.04 | леонід

  Логічні дії московських коляборантів

  По-перше. ЯК зясувати персональні результати голосування?
  По-друге. Для неледачих -співставте домашні адреси (за вуличними топонімами - "Лєнін,Жовтня, Мая,Жзержинського...." з іменами блюстителів самостійницьких (то биш націоналістичних, чи то сепаратистських, чи то антиімперських) виборів.
  Треба кожного за шкурку і на сонечко. Кожного, що щасливий зі свого мешкання на вулицях ім.катів України.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua