МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Підсунути газпрому таку саму туркменську свиню, як вони нам

01/04/2006 | Correct
Газпром в останні дні грудня підписав договір з Туркменістаном про поставку 30 млрд.куб.м газу, знаючи, що всі транспортні потужності - біля 40 млрд. вже мусили б бути зайняті по нашому договору з Туркменістаном. Тому Газпром зараз каже, що туркменський газ до нас не іде, хоча наша сторона і каже протилежне. Особливий цинізм Гапрому видно в тому, що половину - 15 млрд. він запланував на перший квартал. Це дало б йому можливість шантажувати нашу владу зберігючи формальну легітимність, а нас - поморозити. Паралельно Газпром тисне на транспортера - "РосУкренерго", щоб ті не поставляли газ, про це говорив австрійський співвласник фірми.

Пропоную дзеркальну мстю. Повідомити Газпром, що право на транспортування всього газу 2006 року в Європу буде продане в найближчі 10 днів тому, хто більше заплатить. Причому, якщо Росія не захоче купувати в нас це право по нормальним "ринковим" цінам, тоді продати це право тій же "РосУкренерго". А від "РосУкренерго" передбачити контрактом отримання ВСЬОГО туркменського газу.
Замість "РосУкренерго" може виступити і інша компанія. Вийде так: Росія нам легітимно блокує туркменський газ, а ми їй легітимно блокуємо європейський.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua