МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Готуємо заклик до уряду щодо публікації газової угоди

01/04/2006 | 123
У цій гілці пропонується розміщувати пропозиція до тексту.

Черновик (чи то чернетка:)) -- див. http://www2.maidan.org.ua/n/free/1136366415

Сам текст:
Як і, переконані, більшість громадян України, ми з хвилюванням спостерігали за перемовинами, які проводилися українськими і російськими урядовцями щодо поставок газу в Україну і були настільки важкими і драматичними, що отрималу неофіційну назву "газова війна". Весь цей час українські посадовці найвишчого рівня переконували нас у тому, що найбільшим пріоритетом для них є національні інтереси України, і не про які поступки цими інтересами йтися не може, яким би не був тиск з боку російської сторони.

Сьогодні, 4 січня 2006 року, ЗМІ повідомили про завершення перемовин і підписання нової угоди про поставку газу в Україну, що діятиме впродовж наступних 5 років. Проте хвилювання викликає той факт, що вже відразу ж тлумачення нової угоди українською і російською сторонами є відчутно різними і багато в чому несумісними одне з одним. Наприклад, на спільній конференції з приводу досягнення домовленостей представник України повідомив, що ціна газу, що його Україна імпортуватиме територією Росії (який може включати як російський газ, так і газ з Туркменістану та/або Казахстану), становитиме 95 доларів США за 1000 куб. м, тоді як представник Газпрому заявив про те, що ціна російського газу, який купуватиме Україна, становитиме 230 доларів США за 1000 куб. м. При цьому жодна зі сторін не назвала обсягів газу з кожної з країн, з яких постачатиметься газ в Україну -- а без цього заяви про якісь середньоарифметичні значення ціни виглядають позбавленими сенсу і неінформативними.

Ми пам'ятаємо атмосферу невизначеності, яка панувала тоді, коли у відповідь на ззовні справедливі закиди Росії про те, що Україна не бажає платити "ринкову" ціну за російський газ, українські посадовці посилалися на начебто існуючі юридичні зобов'язання про чинність застосовуваних у 2005 році механізмів до 2009 року -- але нічим не підкріплювали ці посилання, що робило їх переконливість близькою до нуля. Як наслідок того, що угода, яка встановлювала ці юридичні зобов'язання, так і не була офіційно обнародувана, відповідний аргумент практино не зміг бути використаний Україною, принаймні в інформаційному змаганні з Росією за розуміння проблеми українцями, росіянами і світовою спільнотою, отже -- за внутрішній і зовнішній імідж України як держави і української влади як відповідальних державних діячів. У жодному із західних ЗМІ, в цілому налаштованих до України об'єктивно, цей важливий аргумент практично не згадувався.

Ми пам'ятаємо також про те, що Президент України неодноразово казав про необхідність як прозорості дій українських посадовців взагалі, так і прозорості і зрозумілості стосунків України з постачальниками енергоносіїв, зокрема газу. Прозорість проголошується Президентом як один з головних пріоритетів у діяльності влади.

Зважаючи на проблеми, які мали місце через закритість попередніх угод стосовно поставок газу, а також на зобов'язання українських високопосадовців діяти прозоро і керуватися виключно інтересами України, ми закликаємо українську владу якомога скоріше опублікувати текст угоди, укладеної сьогодні в Москві, тим самим однозначно відповівши на питання вартості газу, що імпортується Україною, і унеможлививши спекуляції на цю тему. Ми також закликаємо українські ЗМІ підтримати наш заклик до уряду, звернувшись до нього з відповідними запитами.
--

Щодо ідей, що вже були -- моя думка:

1. Я б не додавав вимогу про публікацію всіх попередніх угод, що були раніше -- це дещо поза контекстом, і зроблено все одно не буде.

2. Щодо того, що якісь угоди (за участю Нафтогазу та українського уряду) будуть зрозумілі, а якісь угоди (за участю Росукренерго) будуть такі "хитрі", що не будуть опубліковані. Я думаю, нас цікавлять ті угоди, з яких випливає ціна газу для нас. Як там росіяни будуть ділити наші гроші - то їхні проблеми.

Я думаю, заклик "ми закликаємо українську владу якомога скоріше опублікувати текст угоди, укладеної сьогодні в Москві, тим самим однозначно відповівши на питання вартості газу, що імпортується Україною, і унеможлививши спекуляції на цю тему" і достатньо адекватним у цьому сенсі.

3. Щодо форми заклику -- відкритий лист, збір підписів онлайн, звернення тощо. Я думаю, найбільш ефективним було б оформити це як відкрити звернення активістів сайту Майдан, чи Альянсу Майдан, чи ще щось таке, опублікувати його на сайті та надіслати тим, кому це звернення адресоване -- уряду і українським ЗМІ.

Відповіді

 • 2006.01.04 | Пані

  Додаток

  123 пише:

  > 3. Щодо форми заклику -- відкритий лист, збір підписів онлайн, звернення тощо. Я думаю, найбільш ефективним було б оформити це як відкрити звернення активістів сайту Майдан, чи Альянсу Майдан, чи ще щось таке, опублікувати його на сайті та надіслати тим, кому це звернення адресоване -- уряду і українським ЗМІ.

  І Нафтогазу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.04 | 123

   Так

   Пані пише:
   > 123 пише:
   >
   > > 3. Щодо форми заклику -- відкритий лист, збір підписів онлайн, звернення тощо. Я думаю, найбільш ефективним було б оформити це як відкрити звернення активістів сайту Майдан, чи Альянсу Майдан, чи ще щось таке, опублікувати його на сайті та надіслати тим, кому це звернення адресоване -- уряду і українським ЗМІ.
   >
   > І Нафтогазу.

   Уряду - я мав на увазі у широкому сенсі. Можна окремо надіслати Президенту, Натофгазу, Мінпалива тощо. Але важливішим ІМХО є одержати підтримку решти ЗМІ - щоб вони оприлюднили свої аналогічні заклики, або приєдналися до нашого. Принаймні УП якби опублікувала - був би вже розголос.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.04 | virta

    підтримую (-)

 • 2006.01.04 | Schwarzkopf

  Re: Готуємо заклик до уряду щодо публікації газової угоди

  Необхідно вимагати від уряду наступне:
  -публікацію всіх угод та додатків до них з Газпромом щодо транзиту;
  -публікацію всіх угод та додатків до них з Туркменістаном;
  -публікацію всіх угод та додатків до них з "Rosukrenergo";
  -докази про надійність та легітимність "Rosukrenergo" (вважаю що , РФ не несе відповідальності за діяльність "Rosukrenergo", тому не виключаю, що через певний період за допомогою відомих осіб вказана компанія припине своє існування і Україна не зможе відмовитись від $230/1000m3 (це може бути пастка для України, якби це було не так, Газпром не підкреслював би число 230, тому-що він не є постачальником газу в Україну). Тобто - в текстах договірних документів з Україною не повинно бути $230/1000m3!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.04 | ОРИШКА

   Re: Необхідно вимагати від уряду наступне

   сказала Чорна Голова і я цілком і повністю приєднуюсь. Як на мене, найбільш коротко сформульований та ясний запрос. Давайте підписуватись. І головне - ніяких вивертів від влади!
  • 2006.01.04 | 123

   Re: Готуємо заклик до уряду щодо публікації газової угоди

   Schwarzkopf пише:
   > Необхідно вимагати від уряду наступне:
   > -публікацію всіх угод та додатків до них з Газпромом щодо транзиту;
   > -публікацію всіх угод та додатків до них з Туркменістаном;
   > -публікацію всіх угод та додатків до них з "Rosukrenergo";

   Мою думку щодо цього я вже казав вище у цій гілці.

   > -докази про надійність та легітимність "Rosukrenergo" (вважаю що , РФ не несе відповідальності за діяльність "Rosukrenergo", тому не виключаю, що через певний період за допомогою відомих осіб вказана компанія припине своє існування і Україна не зможе відмовитись від $230/1000m3 (це може бути пастка для України, якби це було не так, Газпром не підкреслював би число 230, тому-що він не є постачальником газу в Україну). Тобто - в текстах договірних документів з Україною не повинно бути $230/1000m3!!!

   Це все ясно - що не повинно бути. Але може там цього і нема. Спочатку треба подивитись, що там є - а потім критикувати це. Вимагати від уряду що цього не повинно бути, коли щось вже підписано - нема сенсу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.04 | Schwarzkopf

    Re: Готуємо заклик до уряду щодо публікації газової угоди

    Згоден що критикувати ще рано.
    Згідно наявної на даний час інформації від України підписані угоди як мінімум з двома юридичними особами: Газпромом та Rosukrenergo. Для народу україни (і не тільки)уряд повинен надати однозначну вичерпну інформацію стосовно поставок газу в тому числі і в розрізі часу (чи є узгоджений детальний графік поставок).
    Стосовно передачі звернення може чез урядовий портал?
    Киян прошу зателефонувати в Кабмін.
 • 2006.01.04 | 123

  Якби це розповсюдити на пресконф. Єханурова

  що анонсована на сьогодня. Роздати роздруківку заклику журналістам у залі. І якби хтось з них ще озвучив це....

  Якщо це можливо технічно...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.04 | Пані

   Щось її немає досі... (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.04 | 123

    То може є ще час поширити... (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.04 | Пані

     Та ні, просто 5й не транслював

     Вже пройшла пресуха.
    • 2006.01.04 | Schwarzkopf

     Re: То може є ще час поширити... (-)

     (Для 123) Пропоную Вам остаточно відредагувати Ваш текст
    • 2006.01.04 | Schwarzkopf

     Re: То може є ще час поширити... (-)

     На урядовий портал portal@kmu.gov.ua направив такого листа
     " Шановний пане адміністратор!
     Прошу Вас передати на брифінг Прем'еру звернення учасників форуму на www.maidan.org.ua до Уряду стосовно підписаних угод. Текст Ви можете скачати на сайті (в даний момент він редагується."
     З повагою Анатолій" Повідомлення про доставку ще не отримав
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.04 | Schwarzkopf

      Re: Тел. прес служби НАК Нафтогаз України 5863579

      Киян прошу зателефонувати (я пробував , не брали слухавку) та попросити передати на брифінг текст звернення)
  • 2006.01.04 | Сергій Кабуд

   Заклик короткий можна і так взяти з цієї гілки.

   моє внизу максимально стисле і всі вимоги там є
 • 2006.01.04 | zatu

  Нафтогаз инсайдери

  Акціонери Нафтогаз мабуть можут надіслати такий запрос в Нафтогаз також
 • 2006.01.04 | Пані

  Увага! До цього підключаться і правозахисники

  Завтра. І все буде скрізь розіслано, в точму числі і офіційними інформаційними запитами.

  Будь ласка, приєднуйтеся до написання тексту!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.04 | Albes

   Re: Увага! До цього підключаться і правозахисники

   Я не участвую.

   Когда на предложение более четкого определения того, какие и заключенные между кем договора и прочие догументы нужно требовать, получаешь в ответ : "Я думаю, заклик "ми закликаємо українську владу якомога скоріше опублікувати текст угоди, укладеної сьогодні в Москві, тим самим однозначно відповівши на питання вартості газу, що імпортується Україною, і унеможлививши спекуляції на цю тему" і достатньо адекватним у цьому сенсі.", хотя всем ясно, что Нафтогаз - это не "влада", а "влада" НИКАКИХ соглашений и договорв в Москве не подписывала.
   И, учитывая любовь и умение нашей "влады" цепляться за любое слово (как делают некоторые на форуме вместо документов), очевидно, что любая неточность даст "владе" возможность уклониться (например, совершенно честно ответить, что "никаких договоров "влада" Украины в Москве не заключала").
   То пропадает всякое желание участвовать в этом "цирке" вместо короткого и исчерпывающего делового запрооса об информации (типа, например, запроса ХПГ по указам Президента).
   Но всем желаю удачи.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.04 | Пані

    Так треба і сформулювати такий запит

    Albes пише:
    > Я не участвую.
    >
    > Когда на предложение более четкого определения того, какие и заключенные между кем договора и прочие догументы нужно требовать, получаешь в ответ : "Я думаю, заклик "ми закликаємо українську владу якомога скоріше опублікувати текст угоди, укладеної сьогодні в Москві, тим самим однозначно відповівши на питання вартості газу, що імпортується Україною, і унеможлививши спекуляції на цю тему" і достатньо адекватним у цьому сенсі.", хотя всем ясно, что Нафтогаз - это не "влада", а "влада" НИКАКИХ соглашений и договорв в Москве не подписывала.

    Тю. Ви сказали, він відповів і все, в кусти???? Отак легко здаватися :)))

    Звичайно нас цікавить змусити їх оприлюднити угоди, а не отримати чергову відписку. І формулювання повинні бути чіткими.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.04 | 123

     Re: Так треба і сформулювати такий запит

     Пані пише:

     > Звичайно нас цікавить змусити їх оприлюднити угоди, а не отримати чергову відписку. І формулювання повинні бути чіткими.

     Ми ж просимо опублікувати документи, а не дати інформацію. Чіткіше ніж "опублікувати документи" не скажеш :)
    • 2006.01.04 | Albes

     DIXI (-)

 • 2006.01.04 | Stefan Seitz

  Та просто короткий заклик! але давайте вже сьогодні запустимо(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.04 | Пані

   Ні, треба чітко вимоги сформулювати

   Вітя обговорить це сьогодні ввечері і напише деталі, що треба.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.04 | 123

    Re: Ні, треба чітко вимоги сформулювати

    В оригінальному тексті вимога фактично формулюєтсья так:

    "ми закликаємо українську владу якомога скоріше опублікувати текст угоди, укладеної сьогодні в Москві, тим самим однозначно відповівши на питання вартості газу, що імпортується Україною, і унеможлививши спекуляції на цю тему"

    Можливо, краще буде так:

    "ми закликаємо українську владу якомога скоріше повністю опублікувати зобов*язання сторін, погоджені сьогодні в Москві, тим самим однозначно відповівши на питання вартості імпортованого Україною газу та термінів дії у часі цих зобов*язань, і унеможлививши спекуляції на цю тему"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.04 | Englishman

     А навіщо така поправка?

     Під "зобов"язаннями сторін" можна розуміти що завгодно, хоч і коротеньку преамбулу. А от текст договору є повноцінним документом.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.04 | 123

      Re: А навіщо така поправка?

      Englishman пише:
      > Під "зобов"язаннями сторін" можна розуміти що завгодно, хоч і коротеньку преамбулу. А от текст договору є повноцінним документом.

      Може, дадуть текст якоїсь іншої угоди. До того ж, я так зрозумів з новин що були днем, угоди як такої підписаної ще й нема.

      А зобов*язання не які завгодно ж просимо, а саме ті, що визначають ціну і терміни.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.04 | Englishman

       Re: А навіщо така поправка?

       123 пише:
       > Englishman пише:
       > > Під "зобов"язаннями сторін" можна розуміти що завгодно, хоч і коротеньку преамбулу. А от текст договору є повноцінним документом.
       >
       > Може, дадуть текст якоїсь іншої угоди. До того ж, я так зрозумів з новин що були днем, угоди як такої підписаної ще й нема.

       Навіть так? Це зовсім цікаво. Тоді взагалі не бачу сенсу кричати про якусь перемогу чи поразку.

       >
       > А зобов*язання не які завгодно ж просимо, а саме ті, що визначають ціну і терміни.

       Я все-таки думаю, що договір є договір, і його треба бачити без купюр, з усіма доповненнями.
 • 2006.01.04 | Мартинюк

  А дуже треба?

  Нехай собі російстька партія НацБолів (Націонал-Большевиків) Лімонова і вимагає, бо там напевно руки тамтешніх "бояр" в капусті замазались.

  Я долучуся до також до цих вимог , але після виборів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.04 | Пані

   Треба. Вибач, але це само собою зрозуміло (-)

  • 2006.01.04 | Сергій Кабуд

   кожен українець є співвласником газотранспортної системи яку

   експлотують міліардери кремля і банкової.


   За блядь яким правом????
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.04 | Боррачо

    Re: кожен українець є співвласником газотранспортної системи яку

    Сергій Кабуд пише:
    > експлотують міліардери кремля і банкової.
    >
    >
    > За блядь яким правом????

    Ось про це й треба нагадати можноблядцям.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.04 | Сергій Кабуд

     якби якось почати страйк на всю країну шоб викинути окупаційний

     уряд цих брехунів

     Українці собі САМІ оберуть уряд без любих друзів кремля
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.04 | Боррачо

      Re: якби якось почати страйк на всю країну шоб викинути окупаційний

      Сергій Кабуд пише:
      > уряд цих брехунів
      >
      > Українці собі САМІ оберуть уряд без любих друзів кремля

      І від цього було б набагато більше користі, ніж від усіляких листів та звернень.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.04 | Сергій Кабуд

       проблема лише в тому шо страйк організувати не просто

       а може й не можливо отако, раптом

       тут навіть серед активу немає єдності((((

       але якщо бити в одну точку, то як і рік тому можна досягти ЛЮБЕ
 • 2006.01.04 | Сергій Кабуд

  Хай нададуть ВСІ документи: попередні і теперішні

  хай уряд Ющенка вкаже обсяги, покаже всі тексти і додаткові протоколи і терміни дій.


  Бо вже зараз кремль бреше одне а банкова підбрехує друге.

  МОже і Турчинов бреше,
  тому заклик має бути і до Тимошенко-

  надати ВСІ ті паперці які в неї є.

  А наступний етап-

  всі ці сторони мають сісти в студії УТ1 і дати пресуху на 4 години не менше шоб нації пояснити

  якого дідька вони місяць компостували мозок і як вони збираються пограбувати найбідніше населення новими тарифами.

  от жеж сволота яка(((
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.04 | Боррачо

   Re: Хай нададуть ВСІ документи: попередні і теперішні

   Так. Всі документи газової угоди з Гаспромом та Туркменбаші, а також всі додатки до ціх домовленностей і всі протоколи переговорів, мають бути негайно відкриті для громадськості.
   Якщо ж влада на це не піде - значить, вони відверто дурять народ України.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.04 | Сергій Кабуд

    не покажуть- голосуймо за Зінченка Він ПЕРШИМ вказав на корумпан

    на корумпантів

    Може його партія не така й популярна, але совість в виборців теж є,

    шоб боліти за Україну

    брехуни оранжові, які здирають останні копійки з бідноти хай йдуть нахуй
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.05 | Михайло Свистович

     Re: не покажуть- голосуймо за Зінченка Він ПЕРШИМ вказав на корумпан

     Сергій Кабуд пише:
     >
     > брехуни оранжові, які здирають останні копійки з бідноти хай йдуть нахуй

     Хтось добу тому приєднався до акції не вживати російських матюків, чи не так?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.05 | So_matika

      "Двоємисліє" (с) Orwell

      Зверни увагу, доречі :) Місяць тому Зінченко був "комсомолець", "комуніст", "совок", ще якийсь непотріб... Тепер він спасітєль атєчєства, за якого треба негайно бігти голосувати :)
      Мабуть пори року міняються швидко. Не встигаю за змінами.

      А Зінченко мені і справді завжди подобався, яко розумна людина. Жаль, що в нього так мало шансів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.05 | Сергій Кабуд

       думала б краще про аморальність копіюваня приватних листів

       та про інші аналогічні хади

       бо твоє підгвалдикування є мерзотним

       до того ж і брехливим
       мене не здивує якщо незабаром дізнаємося і про інші цікаві обставини
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.05 | So_matika

        не жени

        Бо коли джерело твоєї брехні стане відомо, тобі буде соромно
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.01.05 | Сергій Кабуд

         не лазь за мною і зясовуй свої вчинки з людьми в реалі

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.01.05 | So_matika

          краще відповідай перед людьми там, де чекають твоєї відповіді

          За тобою ніхто не лазить. Це в тебе манія переслідування.
          В реалі якось розберуться без тебе.
      • 2006.01.05 | Михайло Свистович

       Re: "Двоємисліє" (с) Orwell

       So_matika пише:
       >
       > А Зінченко мені і справді завжди подобався, яко розумна людина. Жаль, що в нього так мало шансів.

       Така агітація і вустами (чи пальцями) таких персонажів, як Кабуд, лише зменшує шанси Зінченка.
     • 2006.01.05 | Сергій Кабуд

      і це все що ти можеш сказати? краще б мовчаві не лазив за мною

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.05 | Михайло Свистович

       так ти на більше не заслуговуєш

       І я не за тобо лажу, а по форуму. Не винен же я, що ти тут під ногами плутаєшся.
 • 2006.01.04 | Lirik

  Re: Готуємо заклик до уряду щодо публікації газової угоди

  Договір ніколи не буде оприлюднений, бо це комерційна таємниця - Івченко в ефірі 5 Каналу. Отже можна і не чекати.

  Абсолютно підтримуючи усі вимоги в цій гілці і дійсно бажаючи дізнатися правду про договір, все ж гадаю, что його не варто оприлюднювати, бо це не робиться в жодній країні світу. До того, там дійсно може бути комерцій1на інформація, оприлюднення якої може ЗАШКОДИТИ НАЦІОНАЛЬНИМ ІНТЕРЕСАМ УКРАЇНИ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.04 | Боррачо

   Re: Готуємо заклик до уряду щодо публікації газової угоди

   Lirik пише:
   > Договір ніколи не буде оприлюднений, бо це комерційна таємниця - Івченко в ефірі 5 Каналу. Отже можна і не чекати.
   >
   > Абсолютно підтримуючи усі вимоги в цій гілці і дійсно бажаючи дізнатися правду про договір, все ж гадаю, что його не варто оприлюднювати, бо це не робиться в жодній країні світу. До того, там дійсно може бути комерцій1на інформація, оприлюднення якої може ЗАШКОДИТИ НАЦІОНАЛЬНИМ ІНТЕРЕСАМ УКРАЇНИ.

   Справжній національний інтерес народу України сьогодні полягає у тому, щоб достеменно з`ясувати - наскільки саме нас надурили облудні поводирі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.04 | Lirik

    Re: Готуємо заклик до уряду щодо публікації газової угоди

    Нафтогаз дійсно є державною структурою і може і має бути перевіреним. Я говорив про ОПРИЛЮДНЕННЯ, і мав на увазі зробити ці угоду доступною кожному через СМІ та/або Інтернет. Цього не буде і на мою думку не має бути. А рахункова палата, депутати, компетентні органи (Податкова, СБУ та інші) можуть і навіть повинні ознайомитись зі змітом угоди.

    Є національні інтереси країни, які можуть бути порушені в разі опублікування угоди в пресі. Йдеться не про депутатів, а про те, що представники інших країн дізнаються про зміст угоди, що може нашкодити Україні. А це точно відбудеться, в разі якщо ця уогда зявиться в пресі або в Інтернеті - посольства теж газети виписують і Інтернет читають.
  • 2006.01.04 | Albes

   ХА ! (Три раза ) (-)

 • 2006.01.04 | Dworkin

  Не буде публикації! Гарантую! (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.04 | Сергій Кабуд

   Не буде в НСНУ нашіх голосів. Голосуймо за Зінченка(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.05 | Dworkin

    (щиро дивуючись) А Ви ще й голосуєте?! (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.05 | Сергій Кабуд

     може вас ще якісь підробиці цікавлять? пишіть- приватно

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.05 | Михайло Свистович

      а як же прозорість, публічність, відкритість?

      Ну й правила форуму, які передбачають знак (-) наприкінці порожнього повідомлення?
   • 2006.01.05 | Schwarzkopf

    Re: Необхідно зачекати реакцію Юлії Тимошенко

    Можливо Блок Юлії Тимошенко буде вимагати розглянути у Верховній Раді (принаймі в Рахунковій Палаті) договірні документи, підписані від України. Насторожує те, що Плачков розказував про диверсифікацію постачання газу (на сьогодпі Україна має единого постачальника-Rosukrenergo!!!)Див."БОЙКОе наследство" на http://www.geonews.com.ua/index.cgi?a=3939
 • 2006.01.05 | Albes

  Предлагаю текст требований

  ТРЕБУЕМ :

  Опубликовать:
  1. Договора (соглашения, протоколы и т.п.) между Туркменистаном и Украиной или между их предприятиями на продажу газа происхождением из Туркменистана Украине или ее предприятиям в период 2006 года.
  2. Договора (соглашения, протоколы и т.п.) между Нафтогазом и РУЕ на поставку (продажу, транспортировку и т.п.) газа для использования на территории Украины в 2006 году.
  3. Договора (соглашения, протоколы и т.п.) между Газпромом и Нафтогазом на поставку (продажу, транспортировку и т.п.) газа для использования на территории Украины в 2006 году.
  4. Договора (соглашения, протоколы и т.п.) между Газпромом и Нафтогазом о прекращении действия всех предыдущих договоров на поставку (продажу, транспортировку и т.п.) газа для использования на территории Украины, действие которых согласно их условий распространяется на период свыше 01.01.2006 г.
  5. Договора (соглашения, протоколы и т.п.) между Россией и Украиной о прекращении действия всех предыдущих договоров на поставку (продажу, транспортировку и т.п.) газа для использования на территории Украины, действие которых согласно их условий распространяется на период свыше 01.01.2006 г.

  Все документы должны быть опубликованы в полном объеме со всеми приложениями, дополнениями и т.п.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua