МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Уряд за розвиток енергозберігаючих технологій. Нарешті!

01/04/2006 | Майдан-ІНФОРМ
У 2006 Росія поставить в Україну 22 мільярди кубометрів газу, Туркменістан - близько 40 мільярдів. Про це повідомив прем'єр-міністр Юрій Єхануров під час прес-конференції у середу, зазначивши, що загальне споживання газу в Україні складає 76,5 млрд. куб.м. За його словами, ця цифра дуже висока, і Україна повинна скорочувати потреби у газі, впроваджуючи енергозберігаючі технології.

"Моя мрія, щоб споживання газу було 1 мільярд на 1 мільйон населення, тобто 47 мільярдів кубометрів", - сказав Єхануров.

За словами Єханурова, Україна потребує якнайшвидшого впровадження енергозберігаючих технологій для досягнення енергонезалежності.

"Україна повинна прагнути до енергетичної незалежності, диверсифікації енергоресурсів, впровадження енергозберігаючих технологій, модернізації нашого виробництва", - сказав він.

За словами прем'єра, політика енергозбереження буде найближчим часом переглянута.

"Я думаю, нам треба замінити всі вікна в усій Україні. Я думаю, що це буде хороший бізнес для тих, хто буде цим займатися, ми навіть розглядаємо питання надання безпроцентного кредиту за рахунок бюджету, і таким чином ми хочемо стимулювати, щоб населення міняло вікна", - сказав він.

Відповіді

  • 2006.01.04 | шкіпер

    По ссылке ни слова об льготных кредитах. Откуда? (-)

    По ссылке ни слова об льготных кредитах. Откуда?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua