МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Акція “Пам’ятай про газ – не купуй російських товарів”

01/05/2006 | Михайло Свистович
Нарешті поставив http://maidan.org.ua/static/news/1136422172.html

4 січня о 15.30 у Києві на Хрещатику 9 молодих людей розпочали флеш-моб “Пам’ятай про газ – не купуй російських товарів” (http://maidan.org.ua/n/foto/1136419947).

Розгорнувши транспарант “Пам’ятай про газ – не купуй російське” та прив’язавши до мотузки різні товари російського виробництва (сухарики “Кириешки”, пиво “Балтика”, “Майский чай”, каву “Петровская слобода” та ін. – була також книжка Марініної, але вона зіпсувалась від снігу), вони трохи постояли біля метро, роздаючи листівки (http://maidan.org.ua/n/foto/1136416594) і зав’язані соломинки (http://maidan.org.ua/n/foto/1136421467) кольорів російського прапору, які символізували зав’язану трубу, а потім рушили гуляти по Хрещатику й Майдану Незалежності з усім цим “добром” і з закликами не купувати російські товари, перераховуючи вголос, які саме товари купувати не потрібно, а також розклеюючи всюди на своєму шляху наліпки.

“Гуляння” тривало близько години, оскільки листівки, які студенти виготовили за всі наявні у них гроші (товари принесли з дому, поцупивши у батьків), швидко закінчились, хоча люди, переважна більшість яких позитивно поставилась до флеш-мобу, просили ще і ще. Були й такі, що обурювались, однак вони складали жалюгідну меншість. В основному висловлювалася підтримка, в т. ч. й гостями Києва – подружжям з Росії.

На Майдані Незалежності до учасників акції підійшла співачка Марія Бурмака з компанію своїх друзів, сказала, що прочитала про флеш-моб на Майдані, висловила свою солідарність, але, на жаль, безпосередньої участі в акції не взяла.

По закінченні флеш-мобу його учасники покидали всі товари у смітник біля Бессарабського ринку і спалили. Потім закидали смітник снігом, щоб нічого не загорілось і пішли пити чай (не “Майський”!).

P.S. Шановні наші відвідувачі! Ми дуже вдячні вам за підтримку кампанії “Пам’ятай про газ – не купуй російських товарів” в інтернеті, однак, на жаль, політичні сайти відвідує дуже мало людей, а переважна більшість нашої цільової аудиторії навіть не знає, що таке інтернет. Тому, щоб досягти успіху, нам потрібно розповсюдити багато-багато продукції в реалі, і студентських стипендій та зарплат окремих майданівців на це, на жаль, аж ніяк не вистачить.

Тому запрошуємо вас долучитись до кампанії не слово, а ділом. Як це зробити і що для цього потрібно, ви можете прочитати ось тут http://maidan.org.ua/static/news/1136324939.html

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua