МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Суд відмовив Лазаренку у бажанні балотуватися в нардепи

01/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Печерський районний суд м.Києва 5 січня 2006 р. відмовив Павлу Лазаренку в задоволенні його позову щодо скасування, як незаконної, постанови Центральної виборчої комісії від 27 грудня 2005 року, згідно з якою екс-прем’єр-міністру відмовлено у реєстрації кандидатом в народні депутати України.

Представники Павла Лазаренка вважають це судове рішення “незаконним та безпідставним, але передбачуваним”, оскільки головуючим у цій справі було призначено суддю Андрія Мельника, який, на їх думку, “відомий упередженістю та необ’єктивністю до особи П. Лазаренка”, оскільки у 2001 році цей суддя розглядав питання про застосування до П. Лазаренка запобіжного заходу та, на переконання представників Лазаренка, “допустив при цьому порушення законодавства, в т. ч. грубо порушив право на захист, у зв’язку з чим це судове рішення дотепер оскаржується П. Лазаренком”.

Те, що з боку П. Лазаренка не було заявлено відвід цьому судді, ними пояснюється як бажання не затягувати розгляд справи та сподіванням, що за вищезазначених обставин суддя Мельник мав би скористатися правом на самовідвід.

Завтра, 6 січня 2006 р., від П.Лазаренка буде подано апеляційну скаргу до Вищого адміністративного суду України, який має розглянути це питання по суті у передбачений законом дводенний термін.

Адвокати П.Лазаренка переконані, що рішення Вищого адміністративного суду України буде на користь Павла Лазаренка, “оскільки для цього є надзвичайно багато вагомих та безперечних юридичних підстав, що містяться в нормах національного та міжнародного законодавств, які проігнорувала Центральна виборча комісія та на які не захотів звернути увагу Печерський районний суд м. Києва”.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua