МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Можливо я відкриваю N-ну тему про газ, але

01/06/2006 | mala
з того всього, що я перечитала на Майдані, я побачила купу коментарів і дуже мало документів, які підтверджують все те, що пишуть майданівці, якщо можна - скиньте в цю гілку документи, які стосуються газу, а головне - угоду Нафтогозу і Газпрому, якщо вона вже є в повному варіанті, чи хоча б у такому варіанті, в якому є. Справа в тому, що тут скрізь пишуть, що РосУкрЕнерго займається транзитом газу через Україну в Європу,а я у договорі цього не побачила, можливо я чогось не зрозуміла :what:

Відповіді

 • 2006.01.06 | 123

  Re: Можливо я відкриваю N-ну тему про газ, але

  mala пише:
  > з того всього, що я перечитала на Майдані, я побачила купу коментарів і дуже мало документів, які підтверджують все те, що пишуть майданівці, якщо можна - скиньте в цю гілку документи, які стосуються газу, а головне - угоду Нафтогозу і Газпрому, якщо вона вже є в повному варіанті, чи хоча б у такому варіанті, в якому є.

  Ви ж нижче кажете, що читали її. На УП відсканована копія вісить.

  > Справа в тому, що тут скрізь пишуть, що РосУкрЕнерго займається транзитом газу через Україну в Європу,а я у договорі цього не побачила, можливо я чогось не зрозуміла :what:

  Він цим займався - за старими угодами, про це кажуть. Це дефакто є очевиднии, бо РУЕ отримував біля 10 млрд газу вже в Україні - за доставку решти закупленого у туркменів газу нам. Він ці 10 млрд кудись мав діти - ясно, що він їх продавав, або всередині України, або (імовірніше) у Європу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.06 | mala

   Re: Можливо я відкриваю N-ну тему про газ, але

   123 пише:
   > mala пише:
   > > з того всього, що я перечитала на Майдані, я побачила купу коментарів і дуже мало документів, які підтверджують все те, що пишуть майданівці, якщо можна - скиньте в цю гілку документи, які стосуються газу, а головне - угоду Нафтогозу і Газпрому, якщо вона вже є в повному варіанті, чи хоча б у такому варіанті, в якому є.
   >
   > Ви ж нижче кажете, що читали її. На УП відсканована копія вісить.

   Ту яка на УП я читала, але не знала, що це повний варіант.

   > Він цим займався - за старими угодами, про це кажуть. Це дефакто є очевиднии, бо РУЕ отримував біля 10 млрд газу вже в Україні - за доставку решти закупленого у туркменів газу нам. Він ці 10 млрд кудись мав діти - ясно, що він їх продавав, або всередині України, або (імовірніше) у Європу.

   За це дякую :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua