МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Нова" (стара) версія про отруєння Ющенка

01/06/2006 | Манул
Газета «Факты и комментарии», 06.01.2006
Интервью с министром внутренних дел Юрием Луценко:
«Сейчас отрабатывается и новая версия в деле об отравлении Виктора Ющенко - о причастности к нему банды Марьянчука. (Большая часть членов банды Марьянчука, на счету которой множество тяжких преступлений (убийство редактора "Вечерней Одессы" Бориса Деревянко, покушения на мэра Одессы Эдуарда Гурвица, следователя Генпрокуратуры Галину Климович и проч.), уже осуждена, дела против самого Марьянчука и некоторых участников пока ведутся. - Авт.) После того как произошло отравление, были перехвачены записки, в которых члены банды, активно обсуждая это преступление, рассказывали, кто его совершил. Соответствующие документы были переданы в прокуратуру, но у меня нет информации о том, как движется дело».

Кінець цитати.

Для довідки:
Банда Марьянчука була структурним підрозділом міжнародного ОЗГ „Ангела” (Ангерта).
Про це на „Майдані” неодноразово розповідалося в статтях одеських журналістів.
Читай також:
http://oog.narod.ru/old/6/6_1.html

Ангерт („Ангел”) у вересні відвідував Київ, нібито заходив в один із штабів Ющенка, тоді ж висувалася версія про його можливу причетність до отруєння Ющенка, Олег Рибачук зробив відповідний запит в ГПУ і МВС, звідки надійшло спростування.

Відповіді

 • 2006.01.06 | Предсказамус

  "Раскачивайте поезд и создавайте иллюзию движения"

  Я не представляю, что нужно делать следователям и операм, чтоб в течение года не разобраться в деле отравления Ющенко. Когда известно вещество, механизм его действия, время потерпевшего расписано по минутам, круг подозреваемых за это время должен был сократиться до одного (или нескольких, если действовала группа). Это не произошло, поэтому гораздо интереснее поговорить о причинах такого "быстродействия" правоохранителей, чем об очередной "версии", созадющей иллюзию их активности.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.06 | BIO

   Re: "Раскачивайте поезд и создавайте иллюзию движения"

   >Я не представляю, что нужно делать следователям и операм, чтоб в течение года не разобраться в деле отравления Ющенко.

   Опять проблема с Вередюком.
   Он согласен все взять на себя, но реинкарнатор сперли сталинисты.

   Вервольф Луцик
  • 2006.01.07 | Майстер

   Встановили

   Отруїли агенти з країни Сусідії, великої і могутньої, за прямим наказом сусідівського президента. Усе це відомо. І що далі? Іти на Сусідію війною? Послати"Альфу" чи "Бету", щоб того президента викрала, а ми його тут засудимо Печерським судом?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.07 | Предсказамус

    ВЫ установили?

    Майстер пише:
    > Отруїли агенти з країни Сусідії, великої і могутньої, за прямим наказом сусідівського президента. Усе це відомо. І що далі? Іти на Сусідію війною? Послати"Альфу" чи "Бету", щоб того президента викрала, а ми його тут засудимо Печерським судом?
    Или это глубокая инсайдерская информация? Уточните.
 • 2006.01.07 | Oleksiy St.

  Гамнюк ваш Луценко виключний

  Гамнюк ваш Луценко виключний, не в святвечір буде сказано.

  Пояснюю.

  По-перше, слідство у справі отруєння веде Генпрокуратура, а не МВС. Так само як і справи Гонгадзе. Чому Луценко робить вигляд, що встановлення замовників вбивства Гонгадзе його не стосується, а по отруєнню раптом видає робочу версію?

  Насправді все дуже просто. Згадка банди Мар'янчука в контексті діоксинової справи у вустах Луценка - примітивний рекет (здирництво, вымагательство) певних бізнес-структур в Одесі і пов'язано з вирішенням кадрових питань в тамошньому УМВС. Луценко просто хоче чергового хабаря. От і все. Те саме стосується і натяків Луценка на "цікавих" людей в передвиборчих списках.

  До речі, сучасний заступник Гурвіца - Вахтанг Убірія - відвертий уповноважений представник Могілевича в Україні. Про це давно писалось у пресі (не луценківській).

  http://www.ord.com.ua/article_16547.html

  http://www.ord.com.ua/article_35157.html

  Чомусь "народного" шефа МВС він не цікавить - він Убірію не згадує, на відміну від Ангела. А те що головним бенефіціантом померанчової революції став Сьома і С стає дедалі зрозуміліше. Особливо після газового контракту.

  Гамнюк ваш Луценко. Виключний гамнюк. Я завжди про це казав. І залишаюсь при цьому.

  Тепер про отруєння Предсказамусу.

  >Когда известно вещество, механизм его действия, время потерпевшего расписано по минутам, круг подозреваемых за это время должен был сократиться до одного (или нескольких, если действовала группа).

  Взагалі, отруєння Ющенка - той іще детектив. Можна багато говорити... Ключовий момент. Виглядає, що діоксином дійсно не можна було отруїти одномоментно. Всі припущення що велечезну кількість отрути Ющенко прийняв за раз, під час вечері у Сацюка, грунтовалась на так званій теорії "розчинного діоксину" - затосування комплекса молекулярний діоксін + білок альфафетопротеін, який на відміну від чистого діоксину розчиняється у воді. Це єдиний теоретично-припустимий варіант, який пояснює, як величезна доза діоксину могла непомітно попасти у черево майбутнього президента. Саме на використання проти Ющенка "розчинного діоксину" неодноразово натякали Корпан і Піскун. А з їх подачи про це твердив і сам "любі друзі".

  Але російський вчений Сотниченко - автор дослідження отруючих властивостей "розчинного діоксину" - категорично спростовує таку можливість.

  Читати тут:

  http://www.gazeta.ru/2005/02/16/oa_148490.shtml


  при употреблении комплекса не внутривенно, а через рот с водой он неизбежно будет разлагаться на составляющие и токсичность его будет меньше, чем если вводить в желудок с помощью масла, в котором диоксин прекрасно растворяется. Или майонеза, или сала.
  ========

  Ще є допис Сотниченка на одному із форумів:

  http://forum.media-objektiv.com/read.php?5,39853,page=1

  Я выше описывал судьбу комплекса ТХДД: АФП при попадании в желудок. Откуда у г-на Липмаа информация, что пяти миллиграммов диоксина должно быть достаточно? Для чего? Если отталкиваться от этой гипотетической цифры, то предполагаемые отравители были весьма состоятельными людьми. Дело в том, что для перевода такого количества диоксина в растворимое состояние потребовалось бы более пятисот миллиграммов АФП, рыночная стоимость которого составила бы не менее 300-500 тысяч долларов. Кроме того, они должны были обладать недюжинным талантом убеждения для того, чтобы заставить жертву выпить три литра такого «коктейля».

  =======================


  Висновок. Юща такі підгодовували діоксином постійно, впродовж тривалого періоду. Версія про миттєве отруєння під час вечері в Сацюка відпадає.

  Отруювачів треба шукати серед охоронців Ющенка, яким, до речі, Катя довіряла покупати харчі. Судячи з усього там діяв якісь ублюдок на кшталт Мельниченка, помішаний на відданості "єдіной і нєдєлімой". Думаєте таких людей немає в Україні? Грубо помиляєтесь, із 45% електорату Януковича, відсотків з 5% погодились би замочити Юща чисто з політичних ідейних міркувань.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.07 | Предсказамус

   Механизм отравления не так существенен

   Oleksiy St. пише:
   > Тепер про отруєння Предсказамусу.
   ...
   > Висновок. Юща такі підгодовували діоксином постійно, впродовж тривалого періоду. Версія про миттєве отруєння під час вечері в Сацюка відпадає.
   Не уверен, что в буржуинских исследованиях фигурирует именно смесь диоксина с эмбриональным белком, которую разработал Сотниченко. Он сам упоминает еще два более эффективных решения (масло и раствор типа Fairy).

   > Отруювачів треба шукати серед охоронців Ющенка, яким, до речі, Катя довіряла покупати харчі. Судячи з усього там діяв якісь ублюдок на кшталт Мельниченка, помішаний на відданості "єдіной і нєдєлімой". Думаєте таких людей немає в Україні? Грубо помиляєтесь, із 45% електорату Януковича, відсотків з 5% погодились би замочити Юща чисто з політичних ідейних міркувань.
   Версия "постепенного отравления" слаба не тем, что некому было отравить. Судя по всему, при таком отравлении симптоматика наростает постепенно и меры были бы приняты задолго то летального исхода.
   Но даже не это главное. Проблема в другом: я не могу придумать, чем занимается целый год эта следственная группа. Независимо от способа отравления виновные должны были быть установлены в первые недели, максимум - месяцы.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.07 | BIO

    Re: Механизм отравления не так существенен

    >...и меры были бы приняты задолго то летального исхода.
    Бы...
    Кем извините ?
    Кругом же все свои люди...
    Хранили надежно.
    Как в могиле.

    У меня другой вопрос: а что там с иском про подмену личности ?
    Пора бы уже прояснить на уровне ДНК...
    А то так сильно похоже...

    Постмортальная интенсивная терапия
   • 2006.01.07 | Oleksiy St.

    Re:

    Предсказамус пише:
    > Механизм отравления не так существенен.

    Категорично не погоджуюсь. Встановлення реального механізму оруєння діоксином може значно просунути слідство.

    Наразі механізм отруєння невідомий. Все вказує, що діоксином Юща підгодовували деякий період. Інакше треба припустити, що він добровільно випив за раз літр олії, в яку підмішали діоксин. Чи з'їв кг отруєнного сала. По іншому ввести одномоментно таку кількість діоксину в організм (через рот) неможлово.

    > Не уверен, что в буржуинских исследованиях фигурирует именно смесь диоксина с эмбриональным белком, которую разработал Сотниченко.

    Закордонна експертиза лише констатувала факт попадання діоксину в організм Ющенка і не більше. Теорія "розчинного діоксину" з'явилась спочатку в пресі, а потім у Корпана з Піскуном, щоб обгрунтувати можливість одномоментного, непомітного для жертви отруєння. Але ця теорія, якщо вірити Сотніченку, нежиттєздатна.

    > Но даже не это главное. Проблема в другом: я не могу придумать, чем занимается целый год эта следственная группа. Независимо от способа отравления виновные должны были быть установлены в первые недели, максимум - месяцы.

    Я скажу чим займалося слідство. Напочатку квітня Баптист з "Альфою" в пошуках діоксину захопив лабораторію отруючих речовин в ГУР. Працівників лабораторії посадили на підписку і під час допитів тривалий час примушували дати покази проти Смєшка і Сацюка. Ніхто не розколовся. Діоксин, звичайно, також не знайшли. От і все розслідування.

    Реально отруєння Юща можна розкрити лише при умові, якщо хтось із учасників злочину погодиться на співпрацю із слідством і почне давати покази. Наразі цього не сталося.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.07 | anorma

     жах

     >Я скажу чим займалося слідство. Напочатку квітня Баптист з "Альфою" в пошуках діоксину захопив лабораторію отруючих речовин в ГУР. Працівників лабораторії посадили на підписку і під час допитів тривалий час примушували дати покази проти Смєшка і Сацюка. Ніхто не розколовся. Діоксин, звичайно, також не знайшли. От і все розслідування.


     А там взагалі в органах хтось є з клепкою в голові?
     Чи це можливо щоб там зявився хтось нормальний?
     Чи це безнадійно і вічно такая фігня буде.
  • 2006.01.12 | Shooter

   Та куди йому з тобою тягатися...

   >Але російський вчений Сотниченко - автор дослідження отруючих властивостей "розчинного діоксину" - категорично спростовує таку можливість.


   Читай сюди, "знаток". Все той же Сотніченко, тільки сттатя з наукового журналу.

   "Stipulating extremely low solubility of TCDD in water (20 ng/l) [18], it may be concluded that the apparent solubility of dioxin increases more than 100 000-fold during the formation of the TCDD:AFP complex."

   http://www.sciencedirect.com/science?_ob=ArticleURL&_udi=B6T36-3WHK65P-B&_coverDate=04%2F30%2F1999&_alid=308592601&_rdoc=1&_fmt=&_orig=search&_qd=1&_cdi=4938&_sort=d&view=c&_acct=C000050221&_version=1&_urlVersion=0&_userid=10&md5=8219ceb379e463968743da0a4ae5719b#toc4

   і ще

   "Сотніченко" на форумі стверджує:

   Откуда у г-на Липмаа информация, что пяти миллиграммов диоксина должно быть достаточно? Для чего? Если отталкиваться от этой гипотетической цифры, то предполагаемые...должны были обладать недюжинным талантом убеждения для того, чтобы заставить жертву выпить три литра такого «коктейля».

   Сотніченко ж в науковому журналі стверджує:

   After concentration of the TCDD:AFP complex by ultrafiltration on a YM-10 membrane (Amicon, The Netherlands) samples with TCDD concentration of up to 25–30 μg/ml were obtained.

   Зачєм три літри, якщо 5 μg діоксину можна розчинити через зв'язку з AFP в 0,2 ml рідини?

   Те саме стосується і кількости а, відповідно, вартости AFP, потрібного для розчинення 5 μg діоксину..

   TCDD dissolved in 1,4-dioxane was added slowly upon gentle shaking to a solution of AFP (protein concentration was 1.5–2.0 mg/ml)...

   Зачєм 500 мg? Якщо вдалося отримати в 5 разів вищу концентрацію діоксину з набагато меншою кількістю AFP? Бо не в півлітрі ж бовтали.

   З іншого боку - мінімум кількости рідини, з якою працювали вчені шляхом "шейкін" може бути...ну хай 0,01 мл. Скільки там було протеїну? і якщо вже вченим на один експеримент було під силу отримати необхідну кількість протеїну і досягти концентрацій діоксину на виході в 25 mg/ml, то для 5 (а хочі і 50) mg - то і поготів.

   Одним словом, Степура, "надійне ти джерело", що аж жах.

   Особливо щодо "робіння висновків".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.12 | Shooter

    + ще ж в тексті "Сотніченка"

    На форумі:

    "По данным зарубежной печати существуют способы перорального введения компактных доз диоксина лабораторным животным, при которых токсичность препарата в 5-10 раз превосходит значения, полученные нами."

    Всі "відмазки" Сотніченка - це те, що це не він готував отруту чи що отрута не було приготовлена за його рецептом. Цього ніхто не стверджує. Сам же Сотніченко признає, що існують способи ПЕРОРАЛЬНОГО введення доз діоксина, при яких токсичність препарату є в 5-10 разів вища, ніж та, яку досягли російські дослідники, вводячи препарат внутривенно.

    ******************

    І після цього всього, "геніальний" Степура робить "геніальний" висновок: Ющенка мусили травити постійно, а не одноразово.
 • 2006.01.12 | stepko

  Re: "Нова" (стара) версія про отруєння Ющенка

  Манул пише :
  Для довідки:
  Банда Марьянчука була структурним підрозділом міжнародного ОЗГ „Ангела” (Ангерта).
  Про це на „Майдані” неодноразово розповідалося в статтях одеських журналістів.


  Олег Ельцов, "Украина криминальная" (Архив) 25/06/01
  http://www.cripo.com.ua/stati/rub-2/r2-s5.htm
  На протяжении 1998-2000 годов ГУР МО получала и накапливала информацию, собранную западными спецслужбами, которая свидетельствовала о длительной "глубинной" разработке ключевых персон евразийской преступности - Вадима Рабиновича, Семена Могилевича, Александра Ангерта, Леонида Минина, Сергея Михайлова. В ходе этой разработки были выявлены личные связи главы СБУ Леонида Деркача и его сына Андрея с Рабиновичем, Ангертом, Мининым, Могилевичем. Обратимся к первоисточникам.

  Из в разведдонесения Национальной службы криминальной разведки Великобритании ( http://www.cripo.com.ua/stati/rub-2/doci/r2-d10.htm ) следует, что Александр Ангерт, Леонид Минин, Вадим Рабинович, Николай Формичев, Дмитрий Стрешинский и Леонид Лебедев являются партнерами в организованной преступной деятельности.

  Справка: Бывший гражданин Украины Александр Анатольевич Ангерт, 24.12.55 года рождения, родился в Одессе, кличка "Ангел". Ныне (2001.p) постоянно проживает в Великобритании, является объектом расследования: Бельгийской жандармерии, Австрийской полиции, Женевского управления полиции Швейцарии, ФБР США, а также является разведывательной целью Национальной службы криминальной разведки Великобритании, Тайной разведывательной службы Министерства иностранных дел Великобритании и контрразведки Министерства обороны Италии.

  По данным МВД Украины, в 1980 году Ангерт был осужден Одесским областным судом за совершение преступлений по статьям 93, 142 УК УССР (умышленное убийство при отягчающих обстоятельствах, разбой) к исключительной мере наказания - расстрелу, но приговор был заменен 15 годами лишения свободы в колонии усиленного режима. Досрочно освобожден в 1991 году.

  Из разведдонесения Национальной полиции Израиля для ГУР МО Украины:
  "НПИ зафиксировала и задокументировала оперативными аудио- и видеосредствами факт встречи в декабре 1999 года на вилле В.Рабиновича в Израиле члена украинской делегации парламентской фракции "Трудовая Украина" Андрея Деркача с Александром Ангертом

  12-13 декабря 1999 года в Израиле пребывала неофициальная "парламентская делегация Украины" в составе: И.Шаров (руководитель фракции "Трудовая Украина", глава делегации), А.Деркач (член фракции), В.Ковальчук (член фракции) и О.Ковальчук (помощник народного депутата А.Деркача).

  Делегацию во время ее пребывания в Израиле сопровождал Вадим Рабинович.
  Визит носил неофициальный характер, поскольку никаких приглашений от официальной израильской стороны не было.
  Делегация проживала в Израиле на вилле В.Рабиновича вблизи города Нетанья и была на полном материальном обеспечении В.Рабиновича. Транспортировка делегации в Израиль и назад в Киев была осуществлена личным самолетом В.Рабиновича".

  Из разведдонесения Федеральной криминальной полиции ФРГ (БКА): "В марте 2000 года в Киев приезжал Семен Могилевич и Игорь Фишерман. Целью их поездки была встреча с преступными лидерами и отдельными представителями коммерческих кругов Украины для решения совместных вопросов. Во время пребывания в Киеве состоялась встреча С.Могилевича с Главой СБУ Л.Деркачем".


  28-29/09/04 Янукович в Iзраїлі, обговорюється і питання протидій антисемітизму в Україні
  http://mignews.com.ua/articles/134594.html
  29/09/04 Iнформація що в Україні перебуває "кілер" Ангерт з Iзраїлю, з метою вчинити замах на Ющенка
  http://www.pravda.com.ua/archive/2004/september/29/news/9.shtml
  21/11/04 тур 2, фальсификований, спостерігачі ізраїльського Iнституту СНД визнають перемогу Януковича
  http://www.rense.com/general60/issup.htm
  http://www.languages-study.com/column/column7.12.04.html
  06/12/05 ADL проти скасування поправки Джексона-Веніка
  http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_arch2005&trs=-1&key=1134136235&first=&last=


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua