МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нахабству комуністів немає меж

01/07/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Мало того, що ці ідеологічні атеїсти в загальнонаціональному масштабі розповсюдили привітання з Різдвом Христовим, вони ще й поширюють листівки, у яких заперечують Голодомор. На пошту Майдану прийшло повідомлення з Сумщини, в якому мовиться:

Ідеологічним відділом Сумського обкому Комуністичної партії України розповсюджено листівку “Правда о причинах голода 1933 года”. В ній комуністи нахабно намагаються спростувати факт організованого Москвою голодомору 1932–1933 років. Комуністи безапеляційно стверджують, що: “голодомора, геноцида украинского народа в 1933 году не было”.

Молодіжний Націоналістичний Конгрес, від якого надійшла інформація, обурений знущанням з пам’яті десятків мільйонів замордованих московсько–більшовицькими окупантами (Від Майдану - якщо на Заході людей, які заперечують факт Голокосту, можуть притягнути до кримінальної відповідальности, то чому такого не можна в Україні стосовно тих, хто заперечує Голодомор? Конкретної статті бракує?). Напередодні виборів антиукраїнські, антидержавні партії знову піднімають голову. - МНК

Молодіжний Націоналістичний Конгрес вимагає від влади, прокуратури дати належну оцінку цим проявам людиноненависництва та екстремізму, спробам реабілітації сталінізму. МНК вимагає заборонити діяльність організацій, які сповідують ленінсько–сталінську ідеологію.

Закликаємо всіх чесних людей дати гідну відсіч попихачам московського імперіалізму!

Відповіді

  • 2006.01.09 | Добрий

    Re: Нахабству комуністів немає меж

    Мне кажется ничего у них не получится.Комунисты расчитуют на стариков А те и сами помнят 49 год.Так что эта акция против самих Комуняк.
  • 2006.01.09 | Сергій Кабуд

    хай президент цим займається- він наш лідер(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua