МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відсвяткували

01/08/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Святкування Різдва Христового в Україні пройшло без грубих порушень громадського порядку, повідомляють у Департаменті зв'язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ України.

З нагоди святкування Різдва Христового на території держави у понад 12 тис. культових споруд відбулися богослужіння за участю майже 3,7 млн. осіб. Найбільш багатолюдні культові відправлення пройшли у Рівненській (932 тис. осіб), Івано-Франківській (390 тис. осіб), Дніпропетровській (300 тис. осіб) та Львівській (290 тис. осіб) областях. У Києві у 56 храмах проведено різдвяні відправлення за участю майже 33 тис. осіб.

Для забезпечення охорони громадського порядку і безпеки громадян під час релігійних заходів у державі залучалося до 19,5 тис. працівників органів внутрішніх справ, у тому числі 1064 військовослужбовця внутрішніх військ.

Продовжувалися заходи з попередження правопорушень, пов'язаних з використанням піротехнічних засобів. Станом на 7 січня працівниками міліції перевірено понад 16,2 тис. торговельних закладів та інших місць можливої реалізації піротехнічної продукції, у результаті чого встановлено понад 1,3 тис. випадків її продажу без відповідних документів та близько 1,3 тис. місць незаконної торгівлі. З незаконного обігу вилучено понад 4,5 млн. одиниць піротехнічних виробів, у тому числі понад 3,9 млн. петард. За їх незаконну реалізацію до адміністративної відповідальності притягнуто понад 1 тис. осіб, за інші адміністративні правопорушення – понад 300 осіб.

Джерело: УНІАН

Відповіді

  • 2006.01.09 | ased

    Re: Відсвяткували

    У Рівненській області усього близько 1200 тис. населення. Щоб повірити в цифру 932 тис. осіб треба мати рівень інтелекту десь як у Васьки Червонія.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua