МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Газова угода - початок кінця епохи Ющенка

01/10/2006 | Oleksiy St.
Попрошу занести цю месагу в архіви. -)
Час підтвердить, що я був правий. Нічого особистого лише політпрогноз. Індикатор - Тарута, раніше цілком прогнувшийся під "любі друзі" і забашлявший лімон у.о. на Батурин (це у нас така легальна коррупція)

http://www.pravda.com.ua/news/2006/1/9/37402.htm

Керівник "Індустріального Союзу Донбасу" Сергій Тарута вважає за необхідне анулювати угоду в газовій сфері між Україною і Росією і почати нові переговори.

"За розмірами економічного збитку це найстрашніший документ, підписаний за роки незалежності", - сказав Тарута в інтерв'ю "Экономическим известиям".
=====================================================

Годі! Готуйтеся до прем'єрства Януковича, майдауни. "Гидко і бридко" (с).

Проблема полягає у тому, що померанчова революція не породила жодної нової політичної особистості. На чолі України випадково опинився самозахонний і обмежаний дебіл, який свідомо усунувся від керівництва державою.

Україна здала позиції, які свого часу зуміли захисти Кучма і Бакай. Юля зараз відчайдушно хапається за угоду уряду Януковича з Газпромом. Вибачте, але ж рік тому це був "злочиний уряд", який "фальсифікував вибори" і т.п.

Дякую за увагу.

Відповіді

 • 2006.01.10 | Забойщик

  Политпрогнозы - штука неблагодарная.

  Политпрогнозы на основании чьих-то слов - штука , как минимум, не умная.Мало ли кто чего брякнул.

  Первое, что слышно за словами Таруты - снижение или не увеличение зарплать своим работникам (это сказано для них).
  Второе - возмущение от того, что им лично будет получена меньшая, чем он хотел, прибыль.
  Третье - намек на то, что чья-то избирательная кампания будет им профинансирована в меньшем, чем было обещано, объеме.
  И т.д.

  "Конец эпохи Ющенко" наступит не ранее чем через ЧЕТЫРЕ года. Это можно сосчитать на пальцах одной руки. :)

  "Юпитер! Ты сердишься, значит ты не прав!" Вы , уважаемый, явно не Юпитер, но эта пословица к Вам явно применима. :)
 • 2006.01.10 | fahid

  Начало конца эпохи - это не прогноз.

  Это лирика.
  Насчет Януковича - прогноз ошибочный. Янукович-премьер не нужен даже Ахметову и К. У них есть другие - менее одиозные, "компромиссные" кандидаты.

  Oleksiy St. пише:
  > Попрошу занести цю месагу в архіви. -)
  > Час підтвердить, що я був правий. Нічого особистого лише політпрогноз. Індикатор - Тарута, раніше цілком прогнувшийся під "любі друзі" і забашлявший лімон у.о. на Батурин (це у нас така легальна коррупція)
  >
  > http://www.pravda.com.ua/news/2006/1/9/37402.htm
  >
  > Керівник "Індустріального Союзу Донбасу" Сергій Тарута вважає за необхідне анулювати угоду в газовій сфері між Україною і Росією і почати нові переговори.
  >
  > "За розмірами економічного збитку це найстрашніший документ, підписаний за роки незалежності", - сказав Тарута в інтерв'ю "Экономическим известиям".
  > =====================================================
  >
  > Годі! Готуйтеся до прем'єрства Януковича, майдауни. "Гидко і бридко" (с).
  >
  > Проблема полягає у тому, що померанчова революція не породила жодної нової політичної особистості. На чолі України випадково опинився самозахонний і обмежаний дебіл, який свідомо усунувся від керівництва державою.
  >
  > Україна здала позиції, які свого часу зуміли захисти Кучма і Бакай. Юля зараз відчайдушно хапається за угоду уряду Януковича з Газпромом. Вибачте, але ж рік тому це був "злочиний уряд", який "фальсифікував вибори" і т.п.
  >
  > Дякую за увагу.
 • 2006.01.10 | BIO

  Не согласная я. Этому периоду придется искать другой термин(-)

 • 2006.01.10 | Харцизяка

  Висновок неправильний

  Oleksiy St. пише:
  > "За розмірами економічного збитку це найстрашніший документ, підписаний за роки незалежності", - сказав Тарута в інтерв'ю "Экономическим известиям".
  > =====================================================
  > Годі! Готуйтеся до прем'єрства Януковича, майдауни. "Гидко і бридко" (с).

  Повний текст інтерв'ю:
  http://www.eizvestia.com/?a=article_review&id=2961

  Звідси немає натяків про "прем'єрство Януковича". Якби це були інтерв'ю Ахметова чи Пінчука, я б не дуже тим переймався. Тарути дійсно немає в жодному із списків. А факт відкликання(?) чи анулювання Указу Президента(!) додає певних роздумів.

  Ющенко з Тарутою об'єднані спільним інтересом до Трипілля. Тарута зголосився спонсорувати ряд проектів, наприклад Мистецький Арсенал, Батурин, інші. Якщо ця людина зважилася на такий крок, мали бути причини.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.10 | Shooter

   Re: Висновок неправильний

   Харцизяка пише:
   > Якщо ця людина (Тарута) зважилася на такий крок, мали бути причини.

   Звісно, що мають бути. Оскільки українській "національній" буржуазії (а по суті - "денаціональним дегенератам") інтереси держави Україна глибоко до сраки. Їх цікавить виключно їх власна мошна. І їм абсолютно байдуже, що за "дешевий" газ Україна би платила власною незалежністю, а в 2007 - власне ГТС. Головне - щоб кілкість Бентлі та Ролс-Ройсів в гаражі не зменшилася.

   Хто їм заважав за 10 років "халяви" хоч трішки реконструювати заводи? ввести енергозберігальні технології? вкласти в розширення номенклатури і підвищення її якости, а не гнати найпростішу Ст.2 чи Ст. 3 та й то у вигляді слябів?

   Нагадаю, що вже в Словаччині чи Польщі ч/м працює в набагато складніших умовах - і за газ платять В РАЗИ БІЛЬШЕ, і руди своєї не мають, і зарплати платять вищі. А як вдається "виживати" ч/м Заходу - я вже взагалі собі не уявляю..."бідаки"...

   Доречі, показовою є реакцію двох "товаришів": Міттала та Тарути. Порівнюйте.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.10 | Shooter

    + ще

    З інтерв'ю Тарути

    - Россияне намекали, что газ остался бы дешевым, если бы они получили доступ к управлению газотранспортной системой Украины…
    - С точки зрения бизнеса, а не политики, я не вижу в этом варианте ничего страшного. Естественно, необходимо было бы очень тщательно прорабатывать условия такого сотрудничества. Задача государства в данном случае состояла бы в увеличении поступлений в бюджет от эксплуатации газопровода и привлечении средств для его модернизации. Конечно, доля Украины не должна была составлять меньше 50%.

    ***************

    C точки зренія таких мудаків, як Тарута, Україна би мала бути "банановою російською республікою", в якій би напряму тов. Путін не міг "експропріювати награблене", західний капітал не мав права бути допущеним (лучше спіздіть самім, чєм продать на запад), податки як такі взагалі відмінені - а как же! я ж "чєсно надєрібаніл", а тепер ще якісь податки платити! (тов. Коломойскій)

    А щодо решти - хоч потоп.

    Боже, коли то бидло нарешті піде зі сцени...бидло від влади вже трохи посунули, з бидлом при грошах ще, нажаль, доведеться почекати...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.10 | BIO

     Re: + ще

     Что Тарута, что Вы - обое рябое.
     Одному хочется верить на слово ЧК, другому потоп - божья роса.
     Вы Шутер, конечно же не быдло и Вас в путинский унитаз не смоет
     поэтому назначаю Вас персонально ответственным за бюджетный
     процесс в условиях "нового порядка", а Таруту - лакеем на закорках
     его бывших Бентлей переприватизированных ласковыми москалями.

     А вопрос обоим был такой: у нас в принципе мозги есть или только
     когда они с горошком ?
   • 2006.01.10 | Харцизяка

    Re: Висновок неправильний

    Shooter пише:
    > Харцизяка пише:
    > > Якщо ця людина (Тарута) зважилася на такий крок, мали бути причини.
    > Звісно, що мають бути. Оскільки українській "національній" буржуазії (а по суті - "денаціональним дегенератам") інтереси держави Україна глибоко до сраки. Їх цікавить виключно їх власна мошна. І їм абсолютно байдуже, що за "дешевий" газ Україна би платила власною незалежністю, а в 2007 - власне ГТС. Головне - щоб кілкість Бентлі та Ролс-Ройсів в гаражі не зменшилася.
    Не хочу виглядати беззастережним захисником, але у данному випадку це не зовсім так. Я б не ставив знак рівняння між Тарутою ,Рінатом , Пінчуком, Жеваго, Мітталом, etc. Хоч будь-кому з них втрата незалежності - це загроза їх позиціям.

    > Хто їм заважав за 10 років "халяви" хоч трішки реконструювати заводи? ввести енергозберігальні технології? вкласти в розширення номенклатури і підвищення її якости, а не гнати найпростішу Ст.2 чи Ст. 3 та й то у вигляді слябів?

    З Уркрудпрому: "ИСД инвестирует в металлургические активы 3,34 млрд. долларов": http://ukrrudprom.com/news/nisdst210205.html

    Тут дещо детальніше про АМК, в обох повідомленнях зверніть увагу на дати: http://news.lugansk.info/2003/00000392.shtml

    Я до чого. Не хотів би, щоб такі важливі теми висвітлювалися в чорно-білій палітрі. Інтереси держави і інтереси бізнесу не завжди можуть збігатися. Мистецтво управління в тому, щоб знаходити позиції, що є прийнятними для різних сторін. Щоби бізнес підтримував незалежність держави, а держава створювала умови для нормальної роботи та розвитку бізнесу.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.10 | Shooter

     Re: Висновок неправильний

     Харцизяка пише:
     > Shooter пише:

     > Я до чого. Не хотів би, щоб такі важливі теми висвітлювалися в чорно-білій палітрі. Інтереси держави і інтереси бізнесу не завжди можуть збігатися. Мистецтво управління в тому, щоб знаходити позиції, що є прийнятними для різних сторін. Щоби бізнес підтримував незалежність держави, а держава створювала умови для нормальної роботи та розвитку бізнесу.

     Звісно. І 95 за газ в Україні при 250 в Гуті Ченстоховій (+ вищих зарплатах, вищих податках в Польщі) - це СУПЕР УМОВИ для ведення ч/м бізнесу.

     Проте Таруті би було "вигідніше" 50 і перехід української ГТС у власність Росії. "не його ж".

     Причина проста - великий бізнес в нас, на жаль, не "український", а щиро совіцький. І щоб став він нарешті "українським " - потрібно ще едак з 2 покоління почекати. На жаль.
 • 2006.01.10 | Shooter

  От же ж муділа...рідкісний

  Oleksiy St. пише:

  > "За розмірами економічного збитку це найстрашніший документ, підписаний за роки незалежності", - сказав Тарута в інтерв'ю "Экономическим известиям".

  Та ні, для Тарути "за розмірами економічного збитку" найстрашнішим було підписання договору про купівлю Гути в Ченстохові...скільки так поляки платять за 1000 кубів? 250 УСД? при 95, які досяг Івченко унд Ко?

  якого ж милого тоді Тарута ліз у ту Польщу при таких "жахливих цінах"? га???

  > Україна здала позиції, які свого часу зуміли захисти Кучма і Бакай.

  "Захистити", кажеш? Читай тут, дурік:

  http://www.materik.ru/print.php?section=opinions&id=10872

  Кучма і Бойко прої*али все, що могли. І стали перед москалями раком в обмін на підтримку ними Януковича. І наступним логічним кроком для "прєзідєнта Януковича" була вже здача української ГТС москалям в 2007. Ще й за "дешеву" ціну газу доларів едак в 150.

  Це якщо вже забути про 2,8 млрд. боргу України перед Росією за газ, до створення якого пріложілі ручьонку і защітнічєк Бакай, і барєц за щастьє народа Юля.

  > Дякую за увагу.

  Піди проспися, мудак.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.10 | Харцизяка

   Re: От же ж муділа...рідкісний

   Shooter пише:
   > Oleksiy St. пише:
   > > "За розмірами економічного збитку це найстрашніший документ, підписаний за роки незалежності", - сказав Тарута в інтерв'ю "Экономическим известиям".
   > Та ні, для Тарути "за розмірами економічного збитку" найстрашнішим було підписання договору про купівлю Гути в Ченстохові...скільки так поляки платять за 1000 кубів? 250 УСД? при 95, які досяг Івченко унд Ко?
   > якого ж милого тоді Тарута ліз у ту Польщу при таких "жахливих цінах"?
   В Польщі немає Рінатів, Кучм і Литвинів - головна причина (особливо при загрозі Янук-президент). Порівняйте, Ринат, поки що, не має промислових активів за кордоном. По-друге, Польша - вже ЄС, тобто немає проблем із обвинуваченням у демпінгу, обмеженнями імпорту металу до ЄС, т.ін.
   > > Україна здала позиції, які свого часу зуміли захисти Кучма і Бакай.
   > "Захистити", кажеш? Читай тут, дурік:
   > http://www.materik.ru/print.php?section=opinions&id=10872

   Shooter'е, Ви поплутали цитати з інтерев'ю і пана Oleksiy St. Зокрема, останнє було саме від автора гілки. Першоджерело тут: http://www.eizvestia.com/?a=article_review&id=2961
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.10 | Shooter

    Re: От же ж муділа...рідкісний

    Харцизяка пише:
    > Shooter пише:
    > > Oleksiy St. пише:
    > > > "За розмірами економічного збитку це найстрашніший документ, підписаний за роки незалежності", - сказав Тарута в інтерв'ю "Экономическим известиям".
    > > Та ні, для Тарути "за розмірами економічного збитку" найстрашнішим було підписання договору про купівлю Гути в Ченстохові...скільки так поляки платять за 1000 кубів? 250 УСД? при 95, які досяг Івченко унд Ко?
    > > якого ж милого тоді Тарута ліз у ту Польщу при таких "жахливих цінах"?
    > В Польщі немає Рінатів, Кучм і Литвинів - головна причина (особливо при загрозі Янук-президент). Порівняйте, Ринат, поки що, не має промислових активів за кордоном.

    Рінат - має, хоча й менші.

    >По-друге, Польша - вже ЄС, тобто немає проблем із обвинуваченням у демпінгу, обмеженнями імпорту металу до ЄС, т.ін.

    З визнанням України статусу держави з ринковою економікою (ЄС - вже) та приєднанням до ВТО ці проблеми зникнуть "автоматично".

    І щоб уточнити: розраховує чи ні тов. Тарута на прибутки в Ченстохові? І за що так б'ються західні компанії в ЦЄ, скуповуючи на корню тамтешні ч/м активи?

    > > > Україна здала позиції, які свого часу зуміли захисти Кучма і Бакай.
    > > "Захистити", кажеш? Читай тут, дурік:
    > > http://www.materik.ru/print.php?section=opinions&id=10872
    >
    > Shooter'е, Ви поплутали цитати з інтерев'ю і пана Oleksiy St. Зокрема, останнє було саме від автора гілки. Першоджерело тут: http://www.eizvestia.com/?a=article_review&id=2961

    Нічого я не переплутав - я і звертаюсь до цього мудака (Степури), який на кожному розі горлопанить про "защітнічків наших" Кучму та Бакая.
 • 2006.01.10 | catko

  а що йому ще говорити після втрати криворіжсталі?(-)

 • 2006.01.10 | Михайло Свистович

  Панове, я вкотре нагадую, що ви на "Майдані", а не де-небудь

  А "Майдан" - це дуже солідний і поважний сайт. І тому люди, які не вміють поводити себе культурно у високодостойному товаристві, мають повне право робити це у іншому місці. І там обзивати один одного майдаунами, мудаками і т.д.

  Наступне подібне нагадування буде за допомогою кнопки "Delete".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua