МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

у Одеських ПРП - шників підірвало стріху

01/10/2006 | stefan
Одеська організація ПРП вимагає відставки Курінного з посади заступника мера
09-01-2006 16:02 Джерело: Прес-служба ПРП

9 січня на Думській площі в Одесі обласна організація партії “Реформи і Порядок” провела акцію під гаслом “Ні політичному бандитизму!”. Вона відбувалася перед будинком мерії, де в той час проходила сесія Одеської міської ради. Учасники акції вимагали відставки заступника мера Одеси, колишнього голови обласної організації ПРП Володимира Курінного.

На площі зібралися близько 250 членів ПРП. Вони тримали партійні прапори і плакати “Курінний, на двох стільцях не всидиш – або штаб, або мерія!”, “Дотримуйся Кодексу законів про працю, не ганяй підлеглих ночами!”, “Партія “Реформи і Порядок” – за політику чистих рук”.

До проведення цієї акції партійців спонукали деструктивні дії Курінного: після переходу останнього до іншої політичної сили, його підручні вночі з 30 на 31 грудня вдерлися до офісу обласного осередку ПРП, вчинили у приміщенні погром, винесли звідти частину майна та знищили електронну партійну документацію. Крім того, зловмисники захопили управління сайтом обласної організації ПРП. У зв’язку з цим керівництво організації звернулося до правоохоронних органів із заявою про необхідність притягнення винних до кримінальної відповідальності.

На переконання членів Ради осередку, “дії групи кон’юнктурників на чолі з Володимиром Курінним спрямовані, насамперед, на знищення Одеської обласної організації ПРП”, що є “жорсткою умовою їхнього включення до списку БЮТ”. На останньому засіданні Ради відзначалося, що Курінний за допомогою своїх помічників намагався “підкупити окремих членів Ради, голів районних організації ПРП”, а також вдавався до “відвертих погроз фізичної розправи на адресу одного з членів Ради за принципову позицію у відстоюванні інтересів партії”.

Рада обласної організації ПРП надіслала Одеському міському голові звернення, в якому, зокрема, йдеться: “У зв’язку з відверто аморальними діями... Володимира Курінного, Олексія Дойчева і Дениса Пікалова, а також враховуючи той факт, що саме наша партія свого часу рекомендувала їх для роботи в структурах Одеської міської ради, ми відкликаємо свої рекомендації щодо даних осіб. Оскільки ми не впевнені, що надалі вищезазначені особи не будуть використовувати своє службове становище з корисливою, вузькополітичною метою, вважаємо недоцільним їхнє подальше перебування в структурах місцевого самоврядування м.Одеси”.

Відповіді

 • 2006.01.10 | Albes

  Re: у Одеських ПРП - шників підірвало стріху

  Стефан,
  то, что Куренной - безбашенный отморозок было видно давно (я приводил раньше примеры). И "работать" он всегда будет на того, кто больше заплатит. И при этом, "немножко шить" для Гурвица (потому, что умные люди его просто пошлют на...).
 • 2006.01.10 | So_matika

  Нормально

  Поцікавтесь подробицями "мерлезонського балету" Курінного під час виборів-2004, може тоді картина стане прозорішою. Рідкісний покидьок. ПРПшники якраз адекватно вчинили.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.10 | Albes

   Re: Нормально

   Он и в выборах до 2004 вел себя так же. Это у него хроника, а не случайность.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua