МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мороз: Рішення про відставку уряду – це політична акція

01/10/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Голова Соціалістичної партії України Олександр Мороз дав негативну оцінку рішенню Верховної Ради Україні про відставку уряду. Про це він заявив сьогодні журналістам у парламенті. “Фракція не випадково не голосувала. Ми подали проект постанови, в якій пропонувалися зміни, в тому числі і кадрові здійснити самому Кабінету Міністрів.”

Зокрема, Олександр Мороз назвав рішення парламенту “політичною акцією тих політичних сил, які не хочуть брати на себе відповідальність за діяльність виконавчої влади, адже прекрасно розуміють, що їм не вдасться сформувати новий Кабінет Міністрів України до виборів”.

“Таким чином Верховна Рада сьогодні відправила Кабінет Міністрів України у відставку, і він буде працювати у ранзі виконуючого обов’язки, принаймні до травня місяця. Я вважаю, що як суб’єкт у переговорних процесах, такий уряд довіри звичайно буде мати значно менше, ніж, якби він працював у статусі діючого Кабінету Міністрів України,” – відзначив лідер СПУ.

На думку Олександра Мороза, це нерозумне рішення, яке в правовому відношенні з точки зору організації забезпечення функції виконавчої влади нічого не вирішує. Додатковими аргументами, що мовляв бачите, нестабільна політична структура впливає на нестабільність влади взагалі. Це аргументи політичного характеру, які заважають виконавчій владі здійснити свої повноваження.

Відповіді

 • 2006.01.10 | Анатолій

  Re: Мороз: Рішення про відставку уряду – це політична акція

  Радує хоча б те, що соціалісти не голосували за відставку уряду.
  Але хочеться запитати Олександра Олександровича: коли ви так наполягали на прийнятті поправок до конституції, ви моделювали хоча б для себе наслідки від її запровадження? Адже те що сталось сьогодні - це перший результат запровадження вашої "реформи". І не намагайтесь переконати себе в тому, що, ви тут ні при чому.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.10 | Ukropithecus (robustus)

   Яким чином воно дотичне до реформи?(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua