МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УРП „Собор”: Відставка уряду - це зрада національних інтересів

01/10/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Українська республіканська партія „Собор” оцінює рішення про відставку патріотичного і високопрофесійного уряду Юрія Єханурова як зраду національних інтересів України, здійснену на догоду Кремля. Безпосередніми ініціаторами та виконавцями антиукраїнського шабашу в стінах парламенту стали Партія регіонів, соціал-демократи об’єднані та комуністи, до яких повністю приєдналися Блок Юлії Тимошенко та Народна партія Литвина.

Українська республіканська партія „Собор” наголошує: таке рішення парламенту робить нові вибори гранично біполярними. Сили Майдану, об’єднані навколо блоку „Наша Україна” змагатимуться проти антимайданних проросійських сил, уособлюваних регіоналами, соціал-демократами об’єднаними, комуністами, „народниками” Литвина та Блоком Юлії Тимошенко. І від цих виборів залежатиме майбутнє України.
Ми закликаємо усіх виборців, ошуканих псевдопатріотичною риторикою Юлії Тимошенко, скинути полуду з очей і сказати рішуче „ні” її політичній силі, що виявила себе як п’ята колона путінської Москви. Ми закликаємо наших колишніх однопартійців Левка Лук’яненка і Григорія Омельченка, в разі якщо в їхніх душах залишилася хоч крапля українського сумління, негайно залишити фракцію Блоку Юлії Тимошенко і не продавати Україну в обмін на депутатські мандати Верховної Ради майбутнього скликання .

Ми переконані, 10 січня український народ отримав предметний урок того, хто насправді дбає про національні інтереси України, а для кого ці інтереси є лише порожнім звуком – предметом для безвідповідальних і облудних заяв. Ми переконані що українцям вистачить мудрості зробити 26 березня правильний вибір.

Відповіді

 • 2006.01.10 | Республіканець

  Re: УРП „Собор”: Відставка уряду - це зрада національних інтересів

  Висловлюю рішучий протест проти публікації подібного роду "заяв" нібито від прес-служби УРП "Собор", а насправді - від жалюгідної купки посіпак колишнього голови партії, сумнозвісного комсомольського пристосуванця А.Матвієнка, який наче той Юда Іскаріот продав своїх побратимів за 30 (чи більше?) срібняків посадового окладу заступника керівника Секретаріату Президента, а наразі з порушенням усіх норм Статуту УРП "Собор" та людської моралі, здійснює тиск на регіональні партійні осередки, вимагаючи знову визнати його головою партії. Оскільки переважна більшість рядових партійців відмовляється співпрацювати з цим горе-ватажком, то в тих регіонах, де залякуванням і тиском не вдається "зламати" голів партійних осередків (а таких - переважна більшість), А.Матвієнко намагається створити паралельні структури, "виключивши" з партії цілі області та райони. Такі матвієнківські "осередки", набрані з "мертвих душ" та студентів з використанням адмінресурсу, не мають жодного стосунку до УРП "Собор". Проте, від імені цих організацій невідомі люди збирають делегатів на "надзвичайні з'їзди" партії, які А.Матвієнко та його родичі проводять з метою заплутати громадськість.

  Впевнений, що історія вже приготувала достойне місце на своєму звалищі для цього комсомольського ватажка, який, вислужуючись перед "новими господарями", безсоромно знущається зі своїх колишніх товаришів по партії.

  Тепер по суті обговорюваної брудної та провокаційної "заяви". Очевидно, що А.Матвієнко й Ко. виконують замовлення своїх "нових господарів", тобто Безсмертного, Єханурова, Плачкова та інших "достойників" корумпованого оточення Президента, спрямоване на те, аби "мочити" Юлю усіма можливими засобами. Те, що в сьогоднішньому голосуванні за відставку єханурівського уряду, БЮТ голосував так само, як і деякі ворожі до України фракції, аж ніяк не означає "зраду" Блоком Юлії Тимошенко національних інтересів. Бо ж від того, що якусь істину в той чи інший момент підтримає затятий брехун, така істина не перестане бути правдивою. А правда, на моє глибоке переконання, полягає в тому, що в числі останніх подій зрадою національних інтересів можна, за великим рахунком, вважати лише ці дві:
  1. Відставка Уряду Юлії Тимошенко на догоду корумпованим кумам Президента (при всіх недоліках у роботі цього уряду то була єдина надія зберегти "Помаранчеву команду" та спробувати зробити щось для українського народу, а не лише для власних кишень високопосадовців) та "продавлювання" за всяку ціну на прем'єрську посаду "головного дерибанщика держмайна", вірного кучмівця Єханурова;
  2. Підписання ганебного для всіх нас - учасників Помаранчевої Революції - меморандуму з Януковичем і всією бандитською братією.

  То хто ж, власне, зраджує національні інтереси України та плює в обличчя всім нам - її патріотам, роблячи з нас посміховище як для янучарів, так і для комсомольсько-номенклатурних перефарбуванців у манкуртизованому й корумпованому оточенні Ющенка? І який у нас може бути вибір на виборах-2006? Підтримувати, подібно Матвієнкові, НСНУ (несунів), тобто Новий Союз Номенклатурників в Україні?! - Ні, і ще раз ні! ЮВТ не ідеальна, але лише вона може перемогти як бандюг-янучарів, так і корумпованих перевертнів із президентського оточення.

  Володимир Іванченко,
  член Ради Київської міської
  організації УРП "Собор"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua