МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява Блоку "Наша Україна"

01/10/2006 | Майдан-ІНФОРМ
ЗАЯВА БЛОКУ “НАША УКРАЇНА”

Сьогодні у Парламенті були зняті політичні маски з тих політиків, які в гонитві за голосами виборців пішли на зраду національних інтересів України.

Ці діячі намагалися обміняти стабільність, економічний розвиток країни та добробут її громадян на власні політичні дивіденди. Комуно-олігархічна більшість Парламенту показала, що на відміну від Українського народу, вона так і не засвоїла уроків демократії з Помаранчевої революції – комуно-олігархи продовжують змагатися виключно за владу, а не за інтереси українців.

Ми заявляємо, що основною причиною відставки Уряду Єханурова є помста Кремля за принциповість у відстоюванні українських інтересів у газовому питанні. Волю північно-східних патронів виконували політичні маріонетки. Уряд Юрія Єханурова відправили у відставку Партія Регіонів, Блок Юлії Тимошенко, СДПУ(о), КПУ та “народники” Литвина. Це голосування стало днем народження нового політичного союзу тих, хто підтримував антинародний режим Кучми – Януковича та тих, хто декларував свою належність до Помаранчевого табору.

Сьогодні зрозумілою стала мета вояжів до “бєлокаменної” лідерів цих політичних сил: Віктора Януковича, Юлії Тимошенко та Володимира Литвина, їх маніпулятивні та антиукраїнські виступи на московському телебаченні, дуже обізнана позиція російських перемовників під час газової кризи. Гірким моральним уроком для нас в цій ситуації є те, що вчорашні союзники зрадили ідеали Помаранчевої революції і відкрито стали на бік реваншистів та на шлях відновлення “кучмізму”. В умовах відсутності Конституційного Суду, деструктивна частина Верховної Ради України напередодні парламентських виборів фактично породила кризу та безвладдя в державі.

Перед загрозою національної катастрофи, ми закликаємо ввести пряме президентське правління до виборів Верховної Ради України, які необхідно чесно і прозоро провести відповідно до Конституції України у березні 2006 року.

Ми переконані, що Український народ, з Майданом у серці зробить свій свідомий вибір. В черговий раз наша політична сила заявляє, що в нас один єдиний союзник – Український народ.

Україна у нас одна!

Відповіді

 • 2006.01.10 | Светлана

  Re: Заява Блоку "Наша Україна"

  Литвину, Януковичу я не удивляюсь.Комунистам и обрезаным тоже.
  А вот Юлечка меня удивила. Нет, не тем, что ее фракция проголосовала за отставку правительства.Это было понятно и так. Удивила тем, что пошла "ва-банк" и наконец-то сняла маску.Наша "бедная Лиза (Юля)", а в мире ее считают одной из самых багатых женщин планеты и я имею все основания этому верить,уже не оставила никаких сомнений, во всяком случае для меня и моих близких, в том, что для этой "дівочки" вообще ничего нет святого, когда речь идет об удовлетворении своих амбиций и своих собственных интересов.
  И сегодня, если подумать, кто есть большим злом для Украины :Янукович или Юля, то напрашивается ответ сам собою - Юля. Янукович - малограмотный человек и если его отделить от Ахметова, то он будет просто пустым местом. А вот если Юле, не дай бог, дать власть, то через года два мы все станем нищими, Украина страна станет полицейским государством, а лет через пять Сталин для нас будет выглядеть Алешей Карамазовым.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.10 | леонід

   Re: Заява Блоку "Наша Україна"

   Пані Світлано. Вчорашній ментовський глум над журналістами в Київському міському суді - це не лзнака поліційної дкржави? Очевидно Тимошенко віддала команду ментам для дискредитації України та Президента.
   І чи не Тимошенко допускала можливість розпуску парламенту.
   Шеновна пані Світлано. Йдеться про принцип права. Згадайте, в СССРі ми жили на 99% за законами і на 1% за правом. Влада в особі КПССи - навпаки.
   Як на мене, то душок поліційності чути з заяви НСНУ.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.11 | catko

    відколи це дотримання статті конституції

    про абсолютно легітимну можливість президента розпускати парламент починає віддавати душком поліційності?
 • 2006.01.10 | 100%

  Re: Заява Блоку "Наша Україна"

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > ЗАЯВА БЛОКУ “НАША УКРАЇНА”
  > Перед загрозою національної катастрофи, ми закликаємо ввести пряме президентське правління до виборів Верховної Ради України, які необхідно чесно і прозоро провести відповідно до Конституції України у березні 2006 року.

  http://www.ivn.com.ua/vs/index.php?p=n65/a_akc
  Уповітрі відчувається запах 1937 року. Прес-служба Кучми щодня волає про так звані листи з місць, якими політично стурбовані громадяни закидають рідного «батька»....
  Імовірніше, що подібними дописами громадян готують до подальшого наступу на демократію. Не виключено, що хочуть розпустити парламент та запровадити пряме президентське правління Кучми...
  За 10 місяців до виборів режим остаточно усвідомив, що не має жодних шансів виграти їх чесно, а тому вдався до юридичного шулерства. У цьому Кучмі допомогли знані «юристи»...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.10 | Михайло Свистович

   Re: Заява Блоку "Наша Україна"

   100% пише:
   >
   > http://www.ivn.com.ua/vs/index.php?p=n65/a_akc
   > Уповітрі відчувається запах 1937 року. Прес-служба Кучми щодня волає про так звані листи з місць, якими політично стурбовані громадяни закидають рідного «батька»....
   > Імовірніше, що подібними дописами громадян готують до подальшого наступу на демократію. Не виключено, що хочуть розпустити парламент та запровадити пряме президентське правління Кучми...

   Як Ви за янучарів розпереживались :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.10 | леонід

    А чому б не розпереживатися?

    Михайле. Я також розпереживався за янучарів. Як подумаю що пряме президентське правління будуть охороняти Вершняки, але вже в генеральських погонах, аж скруха бере, скільки роботи на його наполеонські плечі звалиться...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.10 | Михайло Свистович

     Re: А чому б не розпереживатися?

     леонід пише:
     > Михайле. Я також розпереживався за янучарів. Як подумаю що пряме президентське правління будуть охороняти Вершняки, але вже в генеральських погонах, аж скруха бере, скільки роботи на його наполеонські плечі звалиться...

     Гірше ніж при Кучмі не буде. Я вже мовчу про Януковича.
 • 2006.01.10 | Роман ShaRP

  Констатирую имхо: мозгов у нацдемов не прибавилось. (-)

 • 2006.01.11 | line305b

  Все понравилось, кроме "прямое президентское правление"..

  Есть какая-то особая логика в таком призыве?
 • 2006.01.11 | SpokusXalepniy

  Правильной московской дорогой идёте, товариСЧи !

  > ЗАЯВА БЛОКУ “НАША УКРАЇНА”
  > Сьогодні у Парламенті були зняті політичні маски з тих політиків, які в гонитві за голосами виборців пішли на зраду національних інтересів України.

  В принципе, как сказал когда-то Наполеон: "дальше не надо".
  В этом начале сосредоточено ВСЁ, чем богата "Наша Украина" !!!

  Замечу, это точно такие же слова и выражения, точно такой же стиль высказывания, какой наблюдался несколько лет назад в "кремлевских застенках", когда начался резкий отход от демократии.

  Общий смысл на критику таков: вы что же, суки, оборзели, стабильность хотите нарушить, вам надоела мирная жизнь? Мы-то здесь в правительстве, в администрации президента заняты настоящими делами, укремплением позиций Украины, стабильностью... не за собственные интересы, не заради каких-то там голосов избирателей работаем день и ночь, а вам попиариться только, голосов на выборах нахватать. И для этой цели вы готовы на всё, готовы поступиться самым святым что у нас есть... и т.д. и т.п. И пошёл один только пиздёжь в стиле бля-патриотов.
  Результат - Россия как она есть. Любуйтесь на выстроенную Путиным модель патриотического государства. Украина начинает всё то же (ну, разве что с гопаком).
  Если сейчас не прищимить хвост, потом будет поздно. Опять же - посмотрите на Россию. С каждым годом вероятность мирных преобразований там падает вдвое.

  > Ці діячі намагалися обміняти стабільність, економічний розвиток країни та добробут її громадян на власні політичні дивіденди. Комуно-олігархічна більшість Парламенту показала, що на відміну від Українського народу, вона так і не засвоїла уроків демократії з Помаранчевої революції – комуно-олігархи продовжують змагатися виключно за владу, а не за інтереси українців.

  И обязательно - про предателей Родины. Это стандарт №2.

  > Ми заявляємо, що основною причиною відставки Уряду Єханурова є помста Кремля за принциповість у відстоюванні українських інтересів у газовому питанні. Волю північно-східних патронів виконували політичні маріонетки.

  Здесь небольшой пробойчик вышел. Звиняйте! Увлеклись ребята. Жаргон напрямую заимствован из газеты "Правда" периода развитого социализма.
  Может отпугнуть.

  > Уряд Юрія Єханурова відправили у відставку Партія Регіонів, Блок Юлії Тимошенко, СДПУ(о), КПУ та “народники” Литвина. Це голосування стало днем народження нового політичного союзу тих, хто підтримував антинародний режим Кучми – Януковича та тих, хто декларував свою належність до Помаранчевого табору.

  Встав на эту дорогу "Правды" (изд.1957г) надо было уже идти до конца и не нарушать правила жанра. В этом смысле, классика нам подсказывает, что БЮТ надо было поставить в конце, например, так:

  "Сформировалось антинародное объединение из КПУ, СДПУ, кучмистов от Литвина и примкнувших к ним отщепенцев из Блока Юлии Тимошенко."

  Дальше - всё те же сны!

  Убеждаюсь в который раз - встав на соответствующий путь по самому содержанию, по существу... дальше всё идёт, как по маслу - форма (в данном случае форма высказываний) возникает сама собой как отражение сути происходящего. Содержание диктует форму. Отсюда и песня: "я милого узнаю по походке". :)
 • 2006.01.11 | Albes

  Re: Заява Блоку "Наша Україна"

  "Україна у нас одна!"

  А негодяев много.
  Это ж надо было так нагло на всю страну заявить о желании совершить неконституционный захват власти !

  "ми закликаємо ввести пряме президентське правління"
  Это ж кто такое придумал ? Уж не великий ли правовед Катеринчук ?

  Надеюсь, что те, кто ДЕЙСТВИТЕЛЬНО "з Майданом у серці" никогда не поддержат тех, кто толкает Президента Украины на государственное преступление !
 • 2006.01.11 | vmo1

  Re: Заява Блоку "Наша Україна"

  Гладчук каже, що краще б помаранчеві брехуни не згадували у своїй заяві про Майдан

  Вони ж його проміняли на Меморандум з Януковичем,
  амністію бандитам та фальсифікаторам виборів,
  депутатську недоторканність кучмістам,
  підвищення цін у 2 р у 2004 році на енергоносії та основні продукти для населення,
  брехню уряду Єханурова про стабільні ціни на газ для українців у 2006,
  політреформу 4180 Мороза - Кучми - Медведчука,
  засилля антиНАТівськОї та антиєврпопейської пропаганди  НСНУ та Ющенку вже майже НІХТО НЕ ВІРИТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua