МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Миколаєві сформовано тервиборчком.

01/10/2006 | Майдан-ІНФОРМ
10 січня на позачерговій сесії миколаївської міської ради був затверджений склад Миколаївської міської територіальної комісії. Власне кажучи, всі прізвища членів та керівництва теркому визначили жереб. Спочатку представники партій розіграли черговість підходу до скриньки з конвертами, які таїли 15 щасливих номерів, а лише потім визначилися з членством.
Перший номер дістався партії «Політики Путіна», другий комуністам України, третій «Нашій Україні», окрім цієї трійці, доля посміхнулась «Порі», «Третій силі», «Державі», Блоку Юлії Тимошенко, Народному Руху за Єдність, партії Промисловців та Трудовій Україні.
Не поталанило Блоку Литвина, соціалістам, партії Регіонів України, Блоку Вітренко, за бортом лишилися «зелені» і СДПУ(о).
Голову, заступника та секретаря також обирав жереб. Претендували на чільне місце у комісії представники «Нашої України» В.О. Лапченко та Народного Руху за Єдність А.І. Стасюк, пощастило першому. Заступником голови став комуніст Дербеньов В.Х., а місце секретаря посіла представниця «Держави».
Обласна сесія головою виборчої комісії затвердила представника партії Регіонів Бориса Шведа та збільшила кількість депутатів у новому скликанні з 72 до 120.

Відповіді

  • 2006.01.11 | Южанин

    Re: У Миколіїві зформовано тервиборчком

    Интересно, что за партия "Политики Путина"?
  • 2006.01.12 | Cepriu

    Re: У Миколіїві зформовано тервиборчком

    2 помилки в двох перших словах заголовку. Рекорд.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua