МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А я що казав

01/11/2006 | Shooter
Про те, що підписавши угоду на "критичні об'єми" газу, Україна буде шукати і, ймовірно, знайде "новий газ". І саме тому фіксована ставка на транспорт газу "всюди" в 1,6 долара була вигідна і Україні.

*****************

Івченко знайшов багато газу і буде видобувати
www.ПРАВДА.com.ua, 11.01.2006, 12:18
Україна має намір підписати угоду з Казахстаном про спільну діяльність на ліцензованих родовищах "Казмунайгазу", де будуть розвідувати і видобувати нафту і газ.

Про це заявив голова правління НАК "Нафтогаз України" Олексій Івченко в Астані в середу, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми вже одержали ліцензійні площі перспективних родовищ, і на 22 число цього місяця наша делегація з "Нафтогаз України" їде сюди, у Казахстан, на підписання угоди про спільну діяльність на ліцензійних площах КазМунайГазу, де ми будемо розвідувати і видобувати нафту і газ", - сказав Івченко.

Він підкреслив, що це серйозні родовища, і "протягом максимум трьох років Україна зможе одержати досить серйозні запаси нафти і газу".

Голова "Нафтогазу" також повідомив, що перспективні запаси цих родовищ - приблизно "до 50 млрд. кубометрів газу і приблизно до 100 млн. тонн нафти".

Він відзначив, що ці ліцензійні площі Україна буде розвідувати разом з казахською стороною "50% на 50%".

На питання про те, які обсяги газу Україна має намір добувати на цих родовищах, Івченко підкреслив: "Поки усе не вичерпаємо, я думаю, що це на десятки років".

Івченко також сказав, що українські політики, які висловлюються проти газової угоди з Росією, підписаної 4 січня, виступають проти українських інтересів.

"Той політикум, що виступає проти цієї угоди, - питання: на яку державу цей політикум працюють і чиї інтереси це політикум відстоює", - сказав він.

"Так виглядає, що саме ці політики, які відстоюють таку позицію, які виступають проти цієї угоди - до них ми відносимо і Юлію Тимошенко, і Віктора Януковича, і сьогодні вже сміливо можна віднести і Володимира Литвина, судячи з учорашнього голосування - це без перебільшення можна назвати тим, що вони, як мінімум, не захищають українські державні інтереси", - заявив Івченко.

Крім того, він висловив упевненість, що в такий спосіб ці політики захищають "або свої особисті передвиборні інтереси, або якихось інших сусідніх держав".

Відповіді

 • 2006.01.11 | Shooter

  +, виглядає,

  ..кой кому прищемлять "газо-нафтові яйця"

  з УП

  Водночас прем'єр Юрій Єхануров, відкриваючи засідання уряду в Києві в середу, сказав, що уряд має намір переглянути незаконно видані наприкінці 2004 року ліцензії на видобуток нафти і газу, через які Україна торік недоодержала близько 2 млрд. куб. м. газу.

  "Україна за минулий рік недоодержала близько 2 млрд. куб. м. газу через те, що не йде його видобуток. Були роздані незаконно ліцензії, в основному, протягом 14 днів - з 17 по 31 грудня 2004 року - усім потрібним людям", - сказав Єхануров.

  Він уточнив, що ліцензії були відібрані переважно в державних підприємств, таких, наприклад, як "Чернігів- і "Полтаванафтогазгеологія" і віддані приватним структурам.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua