МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Для Луценка: як КП "Київдорсервіс" бабло косить

01/11/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Місце дії - Київ, вул.Ярославів Вал в районі вул.І.Франка
Дієві особи - 1) Група з 4-6 працівників у формі з написом на спині КП "Київдорсервіс". 2) "Чувак" в такій самій формі, але без написів. 3) Нічого не підозрюючі водії, що звикли паркуватись біля своїх офісів, не звертаючи уваги на знак "Зупинка заборонена".

Тепер сама дія. Час від часу ця "бригада" приганяється на вулицю саме в це місце (тому що біля райвідділу ДАІ напевне :-) ) і тулить на 5-10 машин блокіратори на колеса. На вікна клеяться наліпки про факт порушення. Тільки на наліпках чомусь для контакту ручкою вписаний мобільний телефон 8(050)4409766. Далі "бригада" сидить в службовому авто і гріється. Водій, що застав свого стриноженого коня, дзвонить за телефоном (або зразу йде до "бригади" - результат той самий). А далі найцікавіше. До заблокованої машини підходить "чувак" у формі без написів. Після (не)тривалих переговорів на тему 120 грн водія або веде вже працівник у нормальній формі до відділення банку з квитанціями (платити напевне офіційно), або його акуратно відправляють кудись за 50 метрів далі по вулиці, де вже на той час стоїть з включеною аварійкою якесь авто (в одному конкретному випадку білий бусик). Водій щось "перетирає" з тими, хто в ньому сидить і авто відїжджає. Поки страждалець повертається до своєї машини, блокіратора ніби й не було.

Від Майдану: і здавалось би, при чому тут "пробки" в центрі міста?

Відповіді

 • 2006.01.11 | ЦГЗ ГУМВС України в м. Києві

  Re: Для Луценка: як КП "Київдорсервіс" бабло косить

  У публікації наводиться приклад, коли на вул. Ярославів Вал 4-6 працівники у формі з написом КП “Київдорсервіс” блокують колеса машин, які припарковано із порушеннями ПДР і пропонують вирішити конфліктну ситуацію у два способи. Перший – офіційний із виплатою штрафу в розмірі 120 гривень, другий – відправляють господарів “стриножених коней” до якоїсь машини, де в них вимагають хабара без оформлення відповідних документів. Ці дії працівників комунального підприємства відбуваються у присутності працівника міліції, а від так, на думку дописувача на сайт, й він має з цього матеріальний зиск у вигляді хабара.
  За спільним наказом Головного управління МВС України в м. Києві та Головного управління транспорту КМДА № 9/41 від 26.01.03 року “Про порядок тимчасового затримання номерних знаків, примусового переміщення та блокування (розблокування) транспортних засобів, водії яких порушили встановлені в місті Києві Правила, затверджені рішенням Київської міської ради від 26.09.02 №И 47/207” працівники ДАІ здійснюють контроль за паркуванням автотранспорту, відповідно реагують на правопорушення, складаючи адміністративні протоколи. Працівники КП “Київдорсервіс” відповідно цього ж наказу за допомогою автомобілів-евакуаторів здійснюють примусове переміщення автотранспорту, або ж блокують колеса транспортних засобів.
  Роботи по примусовому переміщенню та зберіганню транспортних засобів сплачуються їх власниками шляхом перерахування коштів через установи спеціалізованих банків і Ощадного банку України на рахунок або особисто працівнику КП “Київдорсервіс” через касовий апарат. Міліція у даному випадку відношення до стягнення штрафу не має.
  Центр громадських зв’язків ГУМВ України в м. Києві повідомляє, столична міліція, незважаючи на кадрові проблеми, рішуче звільнюється від тих, хто ганьбить честь мундира.
  Для того, щоб матеріал про можливе “дахування” окремими співробітниками органів внутрішніх справ незаконних дій посадовців “Київдорсервісу” набув якості достовірної інформації, просимо автора-аноніма офіційно звернутися до Управління внутрішньої безпеки УБОЗ МВС України, до Прокуратури м. Києва, або, принаймні, до Головного управління МВС України в м. Києві із заявою, котру буде зареєстровано, а відтак призначено відповідну перевірку. Заяву або повідомлення можна також надати оператору цілодобового телефону довіри начальника столичного главку міліції: 272-53-00.
  Більш того в Слідчому управлінні ГУМВС України в м. Києві зараз знаходиться у впровадженні кримінальна справа № 06-6280, порушена 23.12.2005 за фактом порушення службовими особами КП “Київдорсервіс” порядку заняття господарською діяльністю (ст. 202 ч. 1 КК України). Зокрема столична міліція підозрює, що службові особи комунального підприємства незаконно, без отримання відповідної ліцензії, здійснювали примусове переміщення транспортних засобів, які створювали загрозу безпеці дорожнього руху, на штраф майданчик на вул. Молодогвардійську, 9.
  У теперішній час по справі проводиться досудове слідство в ході якого виконуються всі необхідні та можливі слідчі дії та оперативно-розшукові заходи, які спрямовані на встановлення винних у вчиненні даного злочину.

  ЦГЗ ГУМВС України в м. Києві
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.12 | vmo1

   Re: Для Луценка: як КП "Київдорсервіс" бабло косить

   Спільний наказ про який вище пише ЦГЗ МВС є незаконним.

   Тому що не відповідає Кодексу про адміністративні правопорушення.

   Це розвод водіїв та годівничка для корумпованих "омельченківців" та примкнувших до них київських ДОЇшників
 • 2006.01.11 | таксист

  Re: Для Луценка: як КП "Київдорсервіс" бабло косить

  Нехай біля ВЕРХОВНОЇ РАДИ попробують заблокувати...Наскільки я розумію мова повинна іти про 17 гривень максимум за неправильну парковку.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua