МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ хоче, щоб до виборів країною керував Президент

01/11/2006 | Майдан-ІНФОРМ
«Блок Юлії Тимошенко виступає за те, щоб до формування нової парламентської більшості, а потім – і до нового складу Кабінету Міністрів нашою країною керував Президент, який взяв би під особистий контроль прийняття всіх стратегічно важливих для України рішень, а не передоручав це в письмовій, усній чи телефонній формі іншим, не уповноваженим на це особам», - заявив сьогодні на прес-конференції в «Інтерфаксі» заступник керівника Блоку Юлії Тимошенко Микола Томенко. Він нагадав, що під час урядування Юлії Тимошенко «ми переконливо запрошували Віктора Ющенка бути присутнім на засіданнях Уряду і особисто приймати рішення, що стосується принципових для України питань».

Тому, на думку Миколи Томенка, в нинішній ситуації, яка склалася після відставки Уряду Єханурова, в нашій країні у політичному сенсі має діяти президентське правління. «Доки народ не обере новий склад Кабміну, Президент особисто має бути присутнім на засіданнях Уряду, який зараз є, по суті, виконуючим обов’язки, та взяти під свій особистий контроль підписання всіх важливих для країни угод. Адже сьогодні тільки Президент може розв’язати ситуацію, яка склалась в Україні», - заявив Томенко.

Микола Томенко також наголосив, що жоден член Блоку Юлії Тимошенко до парламентських виборів не претендує на посади у Кабінеті Міністрів. «Нас не цікавлять посади. Для нас важливо, щоб Уряд України працював не на політичні рейтинги, а на захист національних інтересів України», - підкреслив він.

tsarenko--byut.com.ua

Відповіді

 • 2006.01.11 | шкіпер

  Re: БЮТ хоче, щоб до виборів країною керував Президент

  Мне это напоминает знаете что? Голосование по неприкосновенности депутатов. Когда фракция Юли сначала чуть ли не в полном составе голосовала за, а потом Юля со товарищи выступали с гневными призывами об отмене этого позорного решения ...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.11 | Чучхе

   Мені це ще нагадує голосування Юлі по бюджету

   спочатку профукати весь прибуток від Криворіжсталі і попіаритись на цьому, а потім проголосувати проти бюджету загалом, щоб потім сказати, що "ми цього не приймали"

   А загалом що можна сказати про Раду, яка знімає один кабмін, не маючи навіть в проекті альтернативного складу уряду, який могла б затвердити замість єханурівського? Зверніть увагу, що скинувши один Кабінет міністрів ніхто навіть не почухався винести пропозицію створити інший


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua