МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А це взагалі шик!

01/12/2006 | Shooter
Верховна Рада відправила прем’єр-міністра Юрія Єханурова та очолюваний ним уряд у відставку через погіршенням економічних показників за перші 10 місяців 2005 року.

Відповідні висновки випливають з тексту постанови ВР "Про відставку прем'єр-міністра України, членів Кабінету міністрів України", повідомляє УНІАН.

********************

Цікаво, чи тепер з Білою Дівою залишаться лише виключно її віруючі...

Відповіді

 • 2006.01.12 | Sean

  Це перша кляса

  З сайту ВРУ
  ------------------------------
  П О С Т А Н О В А
  Верховної Ради України


  Про відставку Прем’єр-міністра України, членів Кабінету Міністрів
  України


  Незважаючи на численні оптимістичні заяви керівництва Уряду України, ним не вжито дієвих заходів щодо стабілізації соціально-економічної ситуації, яка невпинно погіршується порівняно з минулим роком.
  За десять місяців 2005 року темпи зростання ВВП зменшилися у 4,8 раза, промислового виробництва  у 4,5 раза. Ціни на паливно-мастильні матеріали підвищилися на 32,5 відсотка, на продовольчі товари, послуги  на 711 відсотків. Темпи зростання інвестицій в основний капітал зменшилися у 10,1 раза.
  Кабінетом Міністрів України та органами виконавчої влади на місцях не забезпечено розрекламоване створення одного мільйона робочих місць на рік, статистичні звіти з цього приводу відсутні. Баланс зовнішньоекономічних операцій погіршився, вперше з 1999 року сальдо зовнішньої торгівлі набуло від’ємного значення і становило на 1 листопада 2005 року 748 млн доларів США.
  Надмірна політизація діяльності Уряду України, непрофесійність у зовнішньоекономічній діяльності поставили Україну у вкрай небезпечне становище. Втрачаються традиційні ринки збуту на теренах СНД, спровоковане безвідповідальними діячами протистояння з ВАТ "Газпром" створило реальну небезпеку економічного колапсу. У той же час Уряд України у повному складі включився у передвиборчу кампанію, спростовуючи на ділі гучні декларації щодо недопущення використання "адмінресурсу".
  Обговорення проекту Закону України про Державний бюджет України на 2006 рік та його прийняття засвідчили, що Кабінет Міністрів України не тільки не забезпечив виконання вимоги діючого законодавства про необхідність розробки програми соціально-економічного розвитку України, але й не визначився з пріоритетами соціально-економічного розвитку держави.
  Зважаючи на викладене та вважаючи неприпустимим подальше виконання обов’язків діючим складом Уряду України, Верховна Рада України п о с т а н о в л я є :
  1. Відповідно до пункту 12 частини першої статті 85 Конституції України відправити у відставку Прем’єр-міністра України, членів Кабінету Міністрів України.
  2. Доручити Кабінету Міністрів України, відправленому Верховною Радою України у відставку, відповідно до статті 115 Конституції України виконувати свої повноваження до початку роботи новосформованого Кабінету Міністрів України.
  3. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.
 • 2006.01.12 | J.J.Juta

  Re: А це взагалі шик!

  Я перестаю розуміти політиків... Країна в перехідному стані, навколо все скрипить, погрожуючи розвалитися, а вони ще й без укряду нас залишили. Між іншим, а хіба в конституції не сказано, що за пів року до виборів розпускати кабмін не можна?
 • 2006.01.12 | observer

  Елементарно!

  По-перше, Ви користуєтесь нацдемівською логікою, і тому Вам навряд чи зрозуміти Юлю з її фавнами, тьху, фанами
  По-друге, перші 10 місяців 2005 хто заважав Юлі працювати? Навіть дитина знає - Порошенко. А Єхануров це чия людина? Не юліна, а отже порошенківська. Таким чином завалив економічні результати діяльності юліного уряду Єхануров


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua