МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УАПЦ в діяспорі: припиніть дестабілізацію країни!

01/12/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Канцелярія Архиепархії та відділ громадських зв'язків та урядових стосунків УАПЦ Північної та Південної Америки і діяспори закликала Верховну Раду утриматися "від подальшої дестабілізації країни та від надання Москві політичної сатисфакції та політичних переваг".

"Патріот завжди ставить національні інтереси над особистими. Це особливо важливо в умовах демократії, що розвивається", - каже Архієпіскоп Петро Павло Джессеп. - "Голосування за відставку уряду Ющенко було нерозумним. Воно відзеркалило прагнення політичних переваг, а не національних інтересів України".

Архієпископ, який має ще й світську юридичну освіту, та є політологом, також побічно згадав і політреформу. "Поточна система парламентаризму потребує реформ. Парламент може бути нездатним проявляти політичну зрілість та стриманість так необхідну за умов демократії. В Україні потрібно зміцнювати президентську гілку влади".

Архієпископ вважає, що Президент Ющенко вистояв перед натиском Москви, за що і отримав підступну реакцію парламенту. "Не дивно, що Москва досі втішається і святкує можливість відновити політичний контроль над Києвом".

"Треба винести важливий урок з того, що відбулося", - сказав архієпископ. - "Демократію ніколи не можна сприймати як данність. В березні відбудуться парламентські вибори і виборці повинні уважно проаналізувати, хто саме з кандидатів наніс найбільше шкоди українській свободі."

Читати заяву повністю мовою оригіналу тут http://eng.maidanua.org/node/479

Відповіді

  • 2006.01.12 | Мавр

    Re: УАПЦ в діяспорі: припиніть дестабілізацію країни!

    Ніколи не чув про такого владику в США. Хто він? (-)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua