МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Влучнєнько! (/)

01/12/2006 | Бєлочка
Маю на увазі абревіатуру :) :) :)

Ольга Герасим'юк : ТЛЯ може ініціювати імпічмент

"Політичний союз ТЛЯ (Тимошенко – Литвин - Янукович), утворений для повалення уряду Єханурова, є відвертою змовою тих сил, які почали агресивну і вже більше не прикриту жодними благородними гаслами війну за владу в Україні", – заявила сьогодні Ольга Герасим'юк ( №4 у виборчому списку Блоку "Наша Україна"). Вона наголосила, що "ганебне голосування за постанову Верховної Ради прояснило народові хто є хто". "Ніякі виправдання про ситуативне об'єднання вже далі не можуть засліплювати виборців, які ясно бачать – це цинічне нехтування національними інтересами", – сказала Ольга Герасим'юк. "Дестабілізація в Україні, забезпечення і обслуговування чужого політичного інтересу в нашій державі, намагання заблокувати діяльність в Україні виконавчої влади при відсутності Конституційного Суду, що, до речі, лежить на совісті парламенту, – все це демонструє суспільству реальне обличчя цього політичного союзу, – переконана Ольга Герасим'юк. – Його учасники спрямували всі свої сили проти Президента України. Не стане чимось неочікуваним, коли вони невдовзі знову витягнуть на світло стару шпаргалку зі словами про імпічмент". "Весь театр відставки насправді не має жодного зв'язку з останньою українсько-російською газовою угодою. Але тепер зрозуміло, що всі, кому дорога Україна, мають стати разом і підтримати дії Президента щодо забезпечення в країні стабільності", – додала Ольга Герасим'юк.

Відповіді

 • 2006.01.12 | Республіканець

  Re: Влучнєнько! (/)

  Пирятинська пліткарка Герасимючка за НСНУ-шне місце №4 ще й не таке "влучнєньке" вам збреше, а й заспіває, мов та Вєрка Смердючка, дифірамби "головному Кучмо-цілувальнику", почесному "дерибанщику" держмайна, заслуженому пристосуванцю Єханурову, чий уряд уже давно слід було відправити на звалище історії - і за "круглі столи" з олігархами, і за відмову від реприватизації найбільш зухвало "прихватизованих" об'єктів держмайна (ач, увесь Київ у помаранчевих плакатах "НЗФ та Україні - мирову угоду!" - а що ж вони привселюдно обіцяли на Майдані!), і за всепрощення фальсифікаторів і "кримінальних груп підтримки" минулих виборів (а ми, дурні, повірили, що будуть "Бандитам - тюрми"), і, як остання крапля, за угодовську позицію кучмофіла Єханурова, українофоба Плачкова та їхньої "старої комсомольської гвардії" перед Москвою у розв'язаному путінськими імперіалістами "газаваті". І те, що при голосуванні за відставку єханурівського уряду (цілком справедливу та заслужену, чого не можна було сказати свого часу про відставку юліного уряду) БЮТ одержав ситуативну підтримку від деяких ворожих до України фракцій, аж ніяк не означає "зраду" Блоком Юлії Тимошенко національних інтересів. Бо ж від того, що якусь істину в той чи інший момент підтримає затятий брехун, така істина не перестане бути правдивою. Тому словоблуддя про якийсь "союз Тимошенко-Симоненко-Литвин-Янукович" - маячня і провокація. Наразі існує лише "пакт Ющенко-Янукович" як гірка отрута для наших сподівань на розбудову Української Самостійної Соборної Держави під мудрим і патріотичним керівництвом людини, за яку багато хто з нас - учасників Помаранчевої Революції - готовий був покласти своє життя, але яку ми тоді, як виявляється, насправді не знали. Подивімося ж у вічі правді, яка, на моє переконання, полягає в тому, що в числі останніх подій зрадою національних інтересів можна, за великим рахунком, вважати лише ці дві:
  1. Відставка Уряду Юлії Тимошенко на догоду корумпованим кумам Президента (при всіх недоліках у роботі цього уряду то була єдина надія зберегти "Помаранчеву команду" та спробувати зробити щось для українського народу, а не лише для власних кишень високопосадовців) та "продавлювання" Єханурова на прем'єрську посаду за всяку ціну (в прямому й переносному значенні - теперішня матвієнківська посада заступника керівника Секретаріату Президента як винагорода за розкол в УРП "Собор" - лише один приклад);
  2. Підписання ганебного для всіх нас - учасників Помаранчевої Революції - меморандуму з Януковичем і всією бандитською братією (нещодавна заява Ющенка про намір відкликати свій підпис після майже піврічних загравань із біло-блакитними мало що міняє - ще з часів ющенківського прем'єрства ми знаємо, що він "хазяїн свого слова - слово дав, слово назад узяв".

  То хто ж, власне, зраджує національні інтереси України та плює в обличчя всім нам - її патріотам, роблячи з нас посміховище як для янучарів, так і для комсомольсько-номенклатурних перефарбуванців у манкуртизованому й корумпованому оточенні Ющенка? І який у нас може бути вибір на виборах-2006? Підтримувати НСНУ, очолюваний відомими пристосуванцями та колабораціоністами зі злочинним режимом Кучми?! - Ні, і ще раз ні! Юля Тимошенко не ідеальна, але лише вона може перемогти як бандюг-янучарів, так і єханурівську номенклатуру та кумів-корупціонерів із ющенківського оточення, разом з "примкнулими" до них комсомольськими перевертнями - С.Головатим, А.Матвієнком і їм подібними, які то як раз і дбають передусім про власні кишені, а не про добробут народу.

  Звісно, "несунам" плювати на пограбований олігархами український народ, їм більше до вподоби кулуарні домовленості у формі "мирових угод", тобто визначення невеликої за своїм розміром доплати з боку старих власників, що навряд чи дасть великі кошти до бюджету, але точно дозволить збільшити "кишенькові витрати" окремим чиновникам, наближеним до Ющенка та Єханурова.

  Питання "на засипку" прихильникам НСНУ - чи готовий був би Пінчук "мирно" доплатити за Криворіжсталь понад 20 млрд. грн. (тобто різницю між реальною, як показав аукціон, вартістю цього заводу в 24 млрд. 200 млн. грн. та 4 млрд. грн., за яку в 2004 році його було кулуарно продано "в тісному сімейному колі")? Навряд чи. Але він би залюбки "легалізував" свою проблемну власність за 100 млн. "відкату" на користь зацікавлених осіб.

  Ще один ганебний приклад "бойового соратництва" кучманоїдів та Нової Спілки Номенклатурних Українців - формування "касти суперпенсіонерів" - колишніх депутатів, держслужбовців і ще 10 категорій "недоторканних", які отримуватимуть пенсію у 90% свого "тяжкого заробітку", тоді як абсолютній більшості народу - "громадянам другого сорту" - лікарям, учителям, працівникам культури, селянам - пенсія призначається з розрахунку 1% заробітку за 1 рік трудового стажу. Уряд Юлії Тимошенко намагався прийняти рішення про обмеження максимального розміру пенсій, проте Конституційний суд визнав цю добру ініціативу "неконституційною" з подачі соратника Януковича В.Хари й за підтримки...самого Ющенка, схвальну позицію якого озвучив його представник у КС. В числі перших "елітних" суперпенсіонерів стали колишній МВС Білоконь та екс-президент Кучма. Слід очікувати, що серед їхніх соратників знайдеться ще чимало охочих отримувати чи не найбільшу в Східній Європі пенсію. Отже, завдяки узгодженій поведінці БлЯдунів і НеСУнів, у Пенсійному фонді в цьому році виявиться дірка, щонайменше, в 120-130 млн. грн., тобто через "блатних" уже не дочекаються підвищення пенсій прості смертні.

  Тож на кого ви насправді працюєте, панове достойники з НСНУ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.12 | otar

   А хто ВАМ платить за ТАКУ кількість тексту? :))(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.12 | Республіканець

    Re: А хто ВАМ платить за ТАКУ кількість тексту? :))(-)

    Коли півтора року тому, по дорозі як на роботу, так і з роботи, а також у всі вихідні, виключно з власних переконань я розклеював (на ПВА!) розмножені за свій рахунок листівки (не самоклейки) із серії ЩО ТАКЕ КУЧМІЗМ? - то перше ж питання кучманоїдів, комуністів і янучарів було саме таким, як і Ваше "А хто ВАМ платить за ТАКУ кількість...?" Як я розумію, Ви теж із їхнього табору? Чи й у середовище помаранчевих поступово просочується янучарська ментальність?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.12 | otar

     Розклеювати-то ви розклеювали...

     ... а ось задуматись над сабжем листівок себе не затруднили. Інакше б не талдичили "Єхануров - кучміст", "Єхануров - кучміст". Нагадаю, що в той час, коли Юрій Іванович був кучмістом, кучмістами також були всі теперішні не-ліві опозиціонери. І Юлія Володимирівна, і Віктор Андрійович сумлінно працювали в уряді, призначені Кучмою. А за рік перед тим Кучму обрав Президентом український народ, і то лише тому, що здорові політичні сили не потрафили виставити йому нормального конкурента, тому довелося обирати між гівном і кізяком. Тому я вам, як "кучміст" "антикучмісту" скажу, що ваші кілобайти - марнування часу.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.12 | Республіканець

      Пописувати-то ви пописуєте...

      але елементарного зрозуміти не потрафите - різниця між Єхануровим і Тимошенко за часів Кучми полягає саме в тому, що перший був у фаворі та, напевно, користувався особливою довірою злочинного режиму, позаяк був поставлений Головою Фонду Держмайна - а яка людина на цій посаді була потрібна в умовах "дерибану"? - а Юлю Кучма та його посіпаки хотіли згноїти у в'язниці, тому народ інтуїтивно відчув, що той, кого любить і шанує ненависний йому Кучма - має бути такою ж недостойною людиною як і сам Кучма, і навпаки, варто довіряти тим, кого режим Кучми переслідує.

      Особисто я не завжди був аж таким прихильником Юлі. Просто Ющенко виявився або брехуном, або політичним імпотентом. Якщо ви були на Майдані під час Помаранчевої Революції - згадайте, що було привселюдно обіцяно, і порівняйте з тим, що зараз маємо. На команду Ющенка надії вже ніякої. Дай Боже, щоб Юля виявилася достойнішою.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.12 | незнайко

       Юля зовсiм не те що з себе видае

       Знайдiть у списку БЮТ прiзвище Васадзе та почитайте iсторiю АвтоЗАЗу, УкрАвто i т.п. Якщо Ви хотiли авто придбати то напевне знаете що навiть за часiв Кучми пошлины були суттево нижчi за теперешнi. Юлi майдан та його iдеали вже до бiса -- вона грошi та владу хоче i бiльше нiчого.
    • 2006.01.13 | Михайло Свистович

     Цей текст поститься незмінним або видозміненим у багато гілок

     Республіканець пише:
     > Коли півтора року тому, по дорозі як на роботу, так і з роботи, а також у всі вихідні, виключно з власних переконань я розклеював (на ПВА!) розмножені за свій рахунок листівки (не самоклейки) із серії ЩО ТАКЕ КУЧМІЗМ? - то перше ж питання кучманоїдів, комуністів і янучарів було саме таким, як і Ваше "А хто ВАМ платить за ТАКУ кількість...?" Як я розумію, Ви теж із їхнього табору? Чи й у середовище помаранчевих поступово просочується янучарська ментальність?

     Ви ж першим почали звинувачувати тут людей у меркантильній мотивації (Матвієнка за зарплату, Герасим"юк за місце тощо) :)
   • 2006.01.12 | Роман ShaRP

    Сашенька, а хто тобі платить за кількості твоїх текстів? (-)

 • 2006.01.12 | line305b

  Rе: Влучненько (/)

  Больше БЛЯТ подходить (-)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.12 | Бєлочка

   Хі-хі :))(-)

 • 2006.01.12 | Oleksiy St.

  Анекдот в тему

  Що таке свобода слова?
  Це коли вільний журналіст у вільній Україні вільно підтримує всенародно обраного Президента В.Ющенка і "Нашу Україну".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua