МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вот притворяются, гады, а?

01/14/2006 | Роман ShaRP
http://www.vz.ru/politics/2006/1/14/18696.html

Что касается возможного объединения партий двух бывших премьеров, ее отвергает Виктор Янукович. Он подтвердил готовность украинской оппозиционной партии «Регионы Украины» к взаимодействию со всеми политическими силами на Украине, но исключает возможность заключения какого-либо политического соглашения с Блоком Юлии Тимошенко.
http://novyny.org.ua/articles/2006/01/13/1463/

Тимошенко: мій суперник - Ахметов

ідер виборчого блоку Юлія Тимошенко заявила, що боротиметься за посаду прем'єр-міністра і вважає головним своїм суперником у цій боротьбі висуванця Партії регіонів України.

Юлія Тимошенко вважає, що ним буде не Віктор Янукович, а мільярдер Ринат Ахметов.

Юлія Тимошенко на пряме запитання журналіста під час інтернет-конференції на сайті “Української правди” – чи готова вона поступитися своїми амбіціями на посаду прем'єра, - заявила, що раніше поступалася, але тепер – втретє на ці ж граблі не наступатиме.

“Заради блага народу України на цей раз і нікому не довірю цю тонку і дуже відповідальну справу побудови держави”, - заявила вона.

На запитання, чи хоче вона також бути президентом, Юлія Тимошенко відповіла заперечно, зауваживши, що після набуття чинності нової редакції Конституції посада президента прирівнюється до посади керівника “Головкиївархітектури”.

Юлія Тимошенко виключає можливість блокування у майбутньому парламенті із Партією регіонів, незважаючи на те, що обидві фракції голосували за відставку уряду Юрія Єханурова.

Лідерка БЮТ твердить, що не шкодує про таке голосування, оскільки вважає, що прем'єр не захищає національні інтереси держави.

Юлія Тимошенко вважає, що в Партії регіонів відбулася фундаментальна заміна політичного лідера і що сьогодні реальним керівником партії є Ринат Ахметов, і що саме він претендуватиме на посаду прем'єра від цієї політичної сили.

Із понад 40 партій і блоків, що братимуть участь у парламентських виборах, окрім БЮТ і Партії регіонів, лише “Наша Україна” оголосила про прем'єрські амбіції. Провладний блок хоче бачити головою уряду Юрія Єханурова.

BBCИ только мудрецам вроде Герасимьюк и Бессмертного под силу разоблачить чары коварных хитрецов...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua