МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Донецкие "федерасты" будут бороться за "Святую Донецкую Русь".

01/15/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Исполком Донецкого городского совета легализовал Донецкую городскую организацию «Донецкая республика», лидером которой является Александр Цуркан.

В сообщении горисполкома говорится, что целью деятельности этой организации является «содействие развитию национальной, духовной и культурно-исторического наследия Донетчины, удовлетворение и защита общих интересов».

Первые агитационные материалы, в которых говорилось о «восстановленной решением Совета Народных Представителей Донецкой Федеративной Республике» появились 26 декабря в годовщину переголосования президентских выборов 2004 года. В них «братья и сестры» вспоминали «в этот скорбный час» «наших товарищей погибших в борьбе за Свободу Донбасса». При этом речь шла о событиях годичной давности «когда на нашу землю навалилась нечесть нечистая, оранжевая чума которая под лозунгами демократии пришла с запада чтобы уничтожить саму нашу жизнь». Листовки призывают «продолжать борьбу за Святую нашу Донецкую Русь…».

Лидер организации Александр Цуркан известен как один из организаторов антиющенковского движения «Мы» и «Руха пыльных». Во время президентских выборов 2004 года он работал в структуре штаба Виктора Януковича в Донецкой области.

Відповіді

 • 2006.01.15 | stefan

  Re: Донецкие "федерасты" будут бороться за "Святую Донецкую Русь".

  1.Організація "Донецька Русь" є офіційно зареєстрованою, де, коли...
  і т.п.
  2.які наслідки це може мати?
  3.це серйозно, чм фарс?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.15 | Чучхе

   Згідно закону про об"єднання громадян

   Є два способи створення громадських організацій:

   1. Реєстрація - із створенням ГО як юридичної особи

   2. легалізація - ГО без створення юридичної особи. Створення дуже просте: надсилається в місцеву раду повідомлення про створення організації, статут і координати керівництва. Теоретично організація стає легалізованою, як до ради надійдуть відповідні документи і навіть немає механізму відмови у легалізації. Але легалізована орг-я не може мати майна, печатки, рахунків в банку, на неї неможливо подати до суду і вона сама не може виступати суб"єктом правовідносин, навіть корпоративної символіки вона не може зареєструвати. Тобто ця Донецька республіка по суті фількіна грамота, оскільки як видно з повідомлення, вона не зареєстрована, а лише легалізована.
 • 2006.01.15 | Sean

  А відсканувати таку листівочку та подати її сюди

  чи надіслати на sean@maidan.org.ua?
 • 2006.01.15 | Забойщик

  Re: Донецкие "федерасты" будут бороться за "Святую Донецкую Русь".

  Лидер организации Александр Цуркан известен как один из организаторов антиющенковского движения «Мы» и «Руха пыльных». Во время президентских выборов 2004 года он работал в структуре штаба Виктора Януковича в Донецкой области.

  ————Цуркан всеми силами пытается показать янучарам, что он им нужен. Но у него есть равный соперник – Хряков (Украина без Ющенко). Судя по «Мы» и Рух пильних» Цуркана хватает только на гудок, а дальше пар заканчивается.

  Чучхе пишет: «Тобто ця Донецька республіка по суті фількіна грамота, оскільки як видно з повідомлення, вона не зареєстрована, а лише легалізована».

  —————Совершенно верно.

  Sean пишет: « А відсканувати таку листівочку та подати її сюди чи надіслати на sean@maidan.org.ua?
  ———Сейчас уже тяжело найти, но попробуем. :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua