МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бі-бі-сі проти Юлії Тимошенко

01/15/2006 | Майдан-ІНФОРМ
У своєму репортажі з прес-конференції Юлії Тимошенко у Львові http://www.bbc.co.uk/ukrainian/domestic/story/2006/01/060115_bazuk_lviv_sp.shtml
українська редакція повідомляє буквально таке:

Юлія Тимошенко заявила журналістам, що вона хоче після виборів відділити президента від його оточення. Вона сказала, що у новому парламенті не хоче об’єднуватися з оточенням, а самим Ющенком. “ У новому парламенті я буду з Ющенком або в опозиції” – категорично заявила лідерка БЮТ.

Це виглядає на спробу переконати нас, що у Юлії Володимирівни щось неадекватно з реалом у парламенті. Яким чином вона зможе об'єднатись з Віктором Андрієвичем в парламенті, коли він не нардеп, а його "оточення" не влаштовує лідерку опозиції - для нас загадка. Хоча, можлива й друга версія - Бі-бі-сі таємно втрутилось у наші вибори, риє під Юлію Володимирівну, намагається показати її як неадекватного політика. Думаємо, відповідь на загадку ми скоро отримаємо.

Відповіді

  • 2006.01.16 | lizzy

    Re: Бі-бі-сі проти Юлії Тимошенко

    ?? Шановні колеги, повірте, ніхто не Бі-Бі-Сі не сидить і не вигадує цитат для пані Тимошенко. Як їй, так і решті українських політиків допомога в цьому не потрібна, вони й самі вміють, як кажуть англійці, запхати ногу до рота.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua