МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Батьківщина" запросила чергового журналіста до своїх лав

01/16/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Ще одного журналіста "Батьківщина" хоче бачити в своїх лавах. Цього разу головному редактору львівської газети «Експрес» Ігорю Починку пропонуватимуть місце у першій п’ятірці виборчого списку Блоку Юлії Тимошенко до Львівської міської ради. Про це вчора у Львові повідомив народний депутат України, член політради партії «Батьківщина» Андрій Шкіль.

На думку Шкіля, Ігор Починок є доволі авторитетною у Львові людиною, яка може багато зробити для добробуту міста і його громади. „Ми звернулися із запрошенням до пана Починка, аби розпочати спільну роботу над містом, бо його треба не захищати, а рятувати”, - сказав народний депутат.

„Поки ще не все погоджено, але ми запропонували йому місце у першій п’ятірці міського списку і поки що він виявив бажання, проте чітке рішення і місця у списках будуть затверджені сьогодні під час міжпартійної конференції”, - додав Шкіль.

Джерело: ІМІ

Відповіді

 • 2006.01.16 | Любомир

  Re: "Батьківщина" запросила чергового журналіста до своїх лав

  Дуже люблю і поважаю "Експрес", тому дуже б не хотілось, щоб пан Починок прийняв пропозицію черноно-білих.
  Впевнений, що незалежний "Експрес" робить для України, в тому числі й для Львова, набагато більше користі, аніж весь БЮТ разом взятий.
  Очевидно, що Починок для БЮТ зараз набагато важливіший, аніж навпаки.
  Не варто поповнювати список людей, що через свою участь в передвиборній кампанії на боці пані Юлії стабільно втрачають довіру і повагу українців, як от Томенко, Шевченко, Яворівський, Полохало...
  Будьмо мудрими!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.17 | samopal

   Будьмо!

   Може краще, щоб пан Починок розташувався у сонмі таких лідерів нації як Рамон Безсмертний, Петя Порошенко (потенційний герой рейтингів популярності, котрий вдало приховує свій потенціал), фаянсовий вождь Лесик Івченко, соборно-реінкарнований "спецбригадою" Матвієнко чи звєзда тєлєекрана всєх врємьон Ольга Герасим'юк (виступає у парних танцях із ще одним сумновідомим журналістом з якоюсь не дуже пристойною хвалією)?
   Пройти у міську раду з портретами улюбленців львів'ян - незгасимих (та ненаситних) Давимуки та Куйбіди...
   Зрештою, він сам ще не висловився з цього приводу. Може збирає пропозиції? Він здатен прикрасити собою будь-який список - цього "добра" вистачає усюди, а "заслюжені галичани" є і у Вітренки.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua