МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тендерна палата України відмежовується від сайту www.zakupivli.c

01/17/2006 | Майдан-ІНФОРМ
На "Майдан" надійшло спростування від Тендерної палати України.
стосовно матеріалу розміщеного за такою електронною адресою http://maidan.org.ua/static/news/1135326267.html

Ось текст спростування :

Тендерна палата України заявляє про непричетність до діяльності сайту www.zakupivli.com

Тендерна палата України, основною метою діяльності якої є сприяння розвитку системи державних закупівель в Україні, прозорості державних закупівель, підвищенню ефективності та раціональності витрачання державних коштів, забезпеченню інформаційно-методичного супроводу державних закупівель, підвищенню конкуренції на ринку державних закупівель, здійсненню громадського контролю тощо, офіційно заявляє про непричетність до діяльності сайту www.zakupivli.com.

Так, у статті: „Кучмисты готовят дерибан государственных закупок” , розміщеної 23.12.05 в 10.24 на сайті maidan.org.ua зазначена неправдива інформація про те, що одним із власників сайту www.zakupivli.com є Тендерна палата України. Ця інформація не відповідає дійсності.

Єдиним сайтом Тендерної палати України є сайт www.tpu.net.ua, доступ на який є вільним, необмеженим та безкоштовним. Жодного іншого сайту Тендерної палати України не існує.

Відповіді

  • 2006.01.17 | Ясен Пень

    Вони просто читати не вміють

    Ось що я їм відповів на аналогічне спростування, спрямоване до "Сили Народа":
    У згаданій публікації „Готовится дерибан государственных закупок” не стверджується, що одним із власників сайту www.zakupivli.com є Тендерна палата України. Сперше сказано, що власником сайту www.zakupivli.com є ООО "Европейское консалтинговое агентство", нижче йде перелік "собственники сайта zakupivli.com, Тендерная палата Украины, Центр тендерных процедур", тобто це перелік трьох різних суб'єктів: ООО "Европейское консалтинговое агентство", Тендерная палата Украины, Центр тендерных процедур, а не тверждення про те, что "Тендерная палата Украины" і "Центр тендерных процедур" є власниками сайту www.zakupivli.com.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua