МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Щодо конституційної реформи

01/18/2006 | Світлана
Щодо конституційної реформи, то умене складається враження, що пан Мороз вирішив такою реформою покарати народ України за те, що він жодного разу не обрав його Президентом.
Шановний Олександр Олександрович! Це вам тільки здається, що ви розумніші за нас, тих, які тут "внизу". Ми тут "внизу" добре розуміємо необхідність конституційних змін, але не таких і не в такий спосіб. Тому припинить і далі гвалтувати Президента а дайте можливість нам, тим хто згідно Конституції є джерелом влади, обговорити і через обговорення зрозуміти, якими ті зміни до Контституції мають бути. Бо Ви мабуть забули, що ми тут "внизу" не бидло і не козли.

Відповіді

 • 2006.01.18 | Sean

  Наразі від Мороза це вже не надто залежить

  хоча щоки від продовжує рехворматорськи надувати. Нічого, попустить.
 • 2006.01.18 | дідусь

  Re: Щодо конституційної реформи

  Наша геніальна Світлана, що взяла на себе сміливість виступити навіть від імені усіх нас (МИ), то чи не скаже наш глибокошановний геній, а яких змін народ (який виявляється Ви репрезентуєте) бажає?
 • 2006.01.18 | леонід

  Re: Щодо конституційної реформи

  Пані Світлано. Ми (ви), (Ви без мене) двічі "внизу" обирали Президентом Кучму. Коли Мороз (я не є його прихильником) був реальною альтернативою. От за це Вас Ющенко з Януковичем (якого жодного разу не обрали Президентом), вкупі з Корчинським, Вітренкчихою та Кармазіним (теж жодного разу не обраними Президентами) карають нас, тих, хто не обирав Кучми.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua