МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

> Томенко: 1-го березня в БЮТ - екзамен (л)

01/19/2006 | НеДохтор

Ідея хороша.
Чи не пізно аж після 1-го березня вносити зміни в списки?


http://www.byut.com.ua/ukr/news-607

----------------------------
1 березня кандидати від БЮТ складуть іспит - Томенко

19 січня 2006
13:25:53


«Участь тих чи інших персоналій у виборчих списках БЮТ не означає, що вони автоматично стануть депутатами Верховної Ради України чи місцевих рад. 1 березня кандидати в депутати від БЮТ складуть перший іспит перед виборцями. На його підставі відповідна комісія Центрального штабу БЮТ ухвалить рішення, яке однозначно передбачатиме виключення окремих кандидатів з виборчих списків БЮТ». Про це заступник виборчого Блоку Юлії Тимошенко Микола Томенко повідомив під час зустрічі з виборцями у Полтавській області.

«Ця своєрідна «чистка партійних рядів» є нашою відповіддю на недосконале законодавство, яке не дозволяє виборцям висловити своє ставлення до окремих кандидатів у списку політичної сили, якій вони симпатизують, у день голосування», - наголосив він. Микола Томенко зазначив, що «головними критеріями, за якими складатиметься іспит, буде суспільне сприйняття кандидата в депутати, публікації у ЗМІ про нього та рівень його участі у виборчій кампанії». Він нагадав, що кілька десятків осіб, яких називали серед ймовірних кандидатів на включення до виборчих списків БЮТ до рад різних рівнів, не були включені до списків через низку публікацій у ЗМІ, у яких були оприлюднені факти, що ставили під сумнів репутацію цих кандидатів.

Заступник керівника БЮТ нагадав також, що обов’язковою умовою для включення до списків БЮТ було і залишається підписання кандидатом угоди з певними зобов’язаннями. Серед них – відмова, у разі обрання депутатом, від депутатської недоторканності та різноманітних пільг, які належать депутатам.

«Тому ми позитивно ставимося до появи у ЗМІ критики на адресу тих чи інших персоналій, які включені до виборчих списків БЮТ. Адже статус кандидата не означає, що вони автоматично стануть депутатами», підкреслив Микола Томенко.


----------------------------

Відповіді

 • 2006.01.19 | So_matika

  Бла-бла-бла

  > обов’язковою умовою для включення до списків БЮТ було і залишається підписання кандидатом угоди з певними зобов’язаннями. Серед них – відмова, у разі обрання депутатом, від депутатської недоторканності та різноманітних пільг, які належать депутатам
  Піар, який не має ніяких юридичних наслідків. Цікаво було б побачити решту пунктів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.19 | damoradan

   А PR не должен иметь юридических последствий

   Он должен иметь последствия на избирательных участках.
 • 2006.01.21 | Михайло Свистович

  Ошень карашо. Тоді є час на чистку.

  НеДохтор пише:
  >
  > Ідея хороша.
  > Чи не пізно аж після 1-го березня вносити зміни в списки?

  Не пізно навіть і після 1 березня
 • 2006.01.21 | Ольга

  Re: > Томенко: 1-го березня в БЮТ - екзамен (л)

  Чи не ризикує пан Томенко на таких іспитах вилетіти зі списку разом зі своєю новою покровителькою за цинічну брехню і підривну діяльність проти Майдану.
  Ви, томенки-тимошенки-порошенки-березовські і т.д., вчинили тяжкий злочин проти України, бо через вас наступило жахливе розчарування серед українського люду. Ви навіть не прислухалися до свого одновірця про відсутність кишень у гробі.
  Ви добре розумієте, що вас судитиме Український народ.
  Ви нашою кровю намалювали свою символіку на білому фоні Близького Сходу. Цинічно!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.21 | damoradan

   Администраторов Майдана не беспокоит

   что в последнее время здесь появляется все больше психически нездоровых авторов?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua