МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Збройний напад у Дніпропетровську

01/19/2006 | Сахаров
з захопленням заручниці.
Сьогодні, 19 січня, у Дніпропетровську біля Театру опери та балету відбувався мітинг Наталії Вітренко. Через дорогу на бульварі близько двох десятків членів Ліберальної партії проводили альтернативну акцію.
Троє прихильників Наталі Вітренко, вийшовши на бульвар, захопили в заручниці учасницю акції Людмилу Кутько, приставивши до її тіла пістолет. Підвівши її до учасників акції і тримаючи її під пістолетом, нападники зажадали щоб ті кинули прапори і припинили свої дії. Людмила Кутько спромоглася звільнитися. Один з нападників, зажадавши щоб працівник пресслужби обласного штабу Ліберальної партії Віктор Орел припинив розмовляти українською мовою, ударив його в обличчя, перебивши носа. Міліція, яка втрутилася у бійку, затримала двох з нападників. Одного з них після втручання Володимира Марченка міліція відпустила, бо виявилося, що він є помічником народного депутата України. У другого затримного були вилучені пістолет з ґумовими кулями, мішечок набоїв, ніж і обріз мисливської рушниці. Зараз він знаходиться у Кіровському райвідділі міліції. Обласна організація ЛПУ звернулоася до ЦВК з вимогою зняти з реєстрації блок Наталі Вітренко. Сама Наталя Вітренко на пресконференції звинуватила постраждалих у тому що вони самі спровокували напад а, виступаючи у ефірі місцевої телекомпанії "9-й канал", заявила що бійку спровокували переодягнені співробітники міліції.

Відповіді

 • 2006.01.20 | Демченко

  Re: Збройний напад у Дніпропетровську

  Сахаров пише:.
  > Через дорогу на бульварі близько двох десятків членів Ліберальної партії проводили альтернативну акцію.

  Що це була за акція?

  > Троє прихильників Наталі Вітренко, вийшовши на бульвар, захопили в заручниці учасницю акції Людмилу Кутько, приставивши до її тіла пістолет.

  Підійшли просто так, без якоїсь передісторії?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.20 | Сахаров

   Re: Збройний напад у Дніпропетровську

   Це був пікет протесту проти антиконституційних дій Вітренко.
   Підійшли без усякої передісторії з власної ініціативи. Дівчина була осторонь. Її захопили під загрозою зброї і підвели до пікетників.
   Уточнення - вчора інформація була плутана - затриманих міліція відпустила "не знайшовши причин для арешту". Керував нападниками особистий охоронець керівника обласного штабу блоку Вітренко Сергій Каліниченко, у ньго були знайдені пістолет з ґумовими кулями, ніж і не обріз а короткоствольна мисливська рушниця 20 калібру зі складаним прикладом, яку він ховав під одягом, і чотири набої до неї. У нього ж було посвідчення помічника народного депутата (якого, покищо невідомо). Віктор Орел, на котрого напали ззаду, отримав забиті поранення голови твердим предметом і перелом носової кістки. Дівчина досі не вийшла з нервового шоку. За фактом нападу проводиться слідство. Справа на контролі у Луценка.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.20 | Пані

    Я оновила новину

    А с приводу того, що ви писали на БП, то...

    1. візьміть все-таки повноваження новинаря, як я вам пропонувала, і все буде ок :)
    2. або - в таких випадках дзвоніть вашому старому знайомому О.Л. і він або сам поставить, або з кимось із новинарів зв"яжеться оперативно
    3. або прямо дзвоніть мені - телефон в профілі (клікніть на Пані тут і далі за лінками)
   • 2006.01.20 | Альберт

    Тільки без ніг!!!....

    Але я теж хочу Вас дуже попрохати - пан Сахаров!!! Візьміться!! Я цітую Пані.

    > 1. візьміть все-таки повноваження новинаря, як я вам пропонувала, і все буде ок :)
    > 2. або - в таких випадках дзвоніть вашому старому знайомому О.Л. і він або сам поставить, або з кимось із новинарів зв"яжеться оперативно
    > 3. або прямо дзвоніть мені - телефон в профілі (клікніть на Пані тут і далі за лінками)

    Хоча б отак

    > 1. візьміть все-таки повноваження новинаря, як я вам пропонувала, і все буде ок :)

    Все - зникаю, бо заб'ють.... 8))
 • 2006.01.20 | Volodimir_V

  Тай в БЮТ були точно такі ж проблеми як і ПСПУ (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.20 | Scubo

   Дві шаленні дамочки увійшли в передвиборчий екстаз.

   Шаленних не спинити, навіть коли їх мало. Дві наші берсеркерші карочє ... Притягують до себе дуже характерний і специфічний електорат , який мріє стати таким самим розгальмованим як і вони..


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua