МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

тимошенко - верная большевичка-ленинка!

01/20/2006 | tomcat
бензин, мясо, сахар... товара нет, зато весь народ знает кто в этом виноват - предатели и враги.
это же чисто большевистский подход - один в один, еще немного и по стране продразверстки пойдут, турчинов-дзержинский начнет сажать врагов-народа, а юля в после пламенных речей о предателях идеалов майдана устраивать бизнес-ланчи с коломойским и Итерой.

p.s. помните кто привез Ленина и компанию в Россию? правильно немцы в запечатанном вагоне, и денежек еще дали. это я к тому что уголовное дело против нее закрыли? а ФСБ - не дед мороз бесплатных подарков не делает.

Відповіді

  • 2006.01.20 | леонід

    tomcat - вірний більшевичок!

    М'ясо, бензин, цукор - були. М'яса трішки менше від потреб, що підняло ціну, цукор держрезервний до нового сезогу цукроваріння лежав на складах, про планові зупинки НПЗ знали міністри і держрезерв, а Зварич реверсував нафту. Чому шановний tomcat ТОДІ не звернув увагу панів міністрів (я маю на увазі, заздалегідь) хоча б за півроку на передкризові симптоми?
    Тепер м'ясо, бензин, цукор - є. Практично на тому ж рівні, як півроку тому. Але - це заслуга Єханурова і тих самих міністрів (Плачкова та Гайдуцького). А Юльку-зловмисницю за це треба називати "опортуністкою", "лівою уклоністкою"? Давайте, шановний, хоча б в дусі брєжнєвщини - дисиденткою там, очорнителькою світлого теперішнього майбутнього, українською буржуазною націоналісткою, агентом впливу гнилого Заходу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua